خدا نیامرزدش!

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خدا نیامرزدش!

روز جمعه، خبری خوش و مبارک به صورت رسمی از سوی دستگاه فاسد سعودی منتشر شد! «ملک عبدالله، مُرد!»

پیر شدیم از بس مردن اینجور آدما رو ندیدیم! خیلی سخت جونن! نمی میرن، نمی میرن، وقتی هم می خوان بمیرن جون آدمو به لب می رسونن! این بابا، هفتاد بار سکته کرده بود و در جا زده بود اما مگه می مرد! با هزار دوز و کلک و دستگاه و چه و چه، زنده نگهش داشته بودن! انگار ماموریت مسلمان کُشی‌اش هنوز تموم نشده بود و یه کارای دیگه هم بایستی انجام می داد تا نامه عملشو سیاه تر و بار گناهانشو بیشتر کنه!

ولی خدا رو شکر، ایندفعه نتونست دووم بیاره و ملک الموت، جان پلیدش رو گرفت و شرش رو از سر مسلمونا کم کرد! حالا هم اخوی مریض تر از خودش _که کمترین بیماری‌اش آلزایمره_ جاشو گرفته تا راه ننگینشو ادامه بده و یاد اون ملعون رو در خاطر جاهلان وهابی زنده نگه داره!

بیایید چند تا از خدمات این منافق حرامی که مهر خدمتگذاری حرمین شریفین رو به دوش می کشه، مرور کنیم (دخالت هایش در این امور، مستقیم و یا مشارکتی بوده):

ترویج اسلام خشن و تکفیر مسلمانان به ویژه شیعیان!
حمایت از رژیم کودک‌کش اسرائیل در جنگ 33 روزه و 22 روزه!
همکاری مستقیم و بی پرده با سیاست های استعاری و ضد اسلامی آمریکا و انگلیس در منطقه!
کشتار حجاج مظلوم در سال 1366!
حمایت آشکار مالی و انسانی از گروه های تکفیری و تروریستی داعش و طالبان و ...!
مقابله صریح و همه جانبه با حزب الله لبنان و شیعیان بحرین و یمن!
لشکر کشی صریح و بی پرده به بحرین و شکنجه و کشتار شیعیان!
حمایت های بی دریغ مالی و اطلاعاتی به صدام در جنگ تحمیلی هشت ساله علیه ایران!
و ...
.
.
.
این آخریه هم که خودزنی اقتصادی برای نصف کردن قیمت نفت بود تا مثلا اقتصاد ایران را زمین بزند!

واقعا نامه سفید و نورانی و درخشانیه!
آدم به این زندگی سراسر خجسته و مبارک، غبطه می خوره!
.
.
.
به نظر شما یک آدم چقدر باید بدبخت و بیچاره باشه تا این همه آثار شوم از خودش بجا بذاره؟! شکمش از حرام پر بوده؟! ریشه اش از حرام بوده؟! حقیقت چیه؟!
.
.
.
سوگند به کتاب آسمانی، هر قطره خونی که از انسان های بی گناه سوریه و لبنان و عراق و افغانستان و نیجیریه و سایر کشورها که به دست کثیف تروریست های داعش و بوحرام و طالبان و چه و چه بر زمین می ریزد، در نامه عمل این حرامی هم ثبت و ضبط می شود! در نامه عمل او و این جانشین مریضش و همه آنهایی که با این رژیم فاسد و پلید همکاری می کنند!
.
.
.
این خائن حرمین شریفین، فردای قیامت باید بایستد و پاسخ زجه های مادرانی که در غزه و لبنان و سوریه و عراق، کودکانشان جلوی چشمانشان پر پر می شدند را بدهد!
این خائن حرمین شریفین، فردای قیامت باید بایستد و پاسخ دانه دانه شکنجه های وحشتناک و بی امان زندانیان بحرینی را بدهد!
این خائن حرمین شریفین، فردای قیامت باید بایستد و پاسخ زجه های سرهای بریده هزاران ستمدیده و بی گناهی که در جای جای سوریه و عراق، زنده زنده جان می سپارند را بدهد!
این خائن حرمین شریفین، فردای قیامت باید بایستد و پاسخ انسان هایی که به جرم اعتقادات پاکشان، زنده زنده سوزانده و کباب می شوند را بدهد!
این خائن حرمین شریفین، فردای قیامت ...

وای بر او، با آن همه اعمال ننگین گفته و نگفته، و این نامه عمل سنگین!
وای بر او با این حسابرسی سختی که در پیش دارد!
خدا نیامرزدش!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ (شعراء/227)
و كسانى كه ستم كرده ‏اند به زودى خواهند دانست به كدام بازگشتگاه برخواهند گشت‏

به امید ظهور دولت یار و دیدار روی دوست!
اللهم عجل لولیک الفرج

دنیا چقدر ناپایداره
تو یه لحظه انگار نه انگار که چیزی وجود داشته
اون همه قدرت
اون همه ثروت
اون همه خونه و ماشین و امکانات
اون همه زن و دختر
وخیلی چیزایی که عبدا... در سطح بالا از دنیا صاحب بود...
تو یک لحظه براش تموم شد.
دارم فکر می کنم تو جهان بعدی چه امکاناتی براش هست:khaneh:

صدیقین;632634 نوشت:

پیر شدیم از بس مردن اینجور آدما رو ندیدیم! خیلی سخت جونن! نمی میرن، نمی میرن، وقتی هم می خوان بمیرن جون آدمو به لب می رسونن! این بابا، هفتاد بار سکته کرده بود و در جا زده بود اما مگه می مرد! با هزار دوز و کلک و دستگاه و چه و چه، زنده نگهش داشته بودن! انگار ماموریت مسلمان کُشی‌اش هنوز تموم نشده بود و یه کارای دیگه هم بایستی انجام می داد تا نامه عملشو سیاه تر و بار گناهانشو بیشتر کنه!

ولی خدا رو شکر، ایندفعه نتونست دووم بیاره و ملک الموت، جان پلیدش رو گرفت و شرش رو از سر مسلمونا کم کرد!

سلام علیکم و رحمة الله،

قُلْ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ هَادُوا إِن زَعَمْتُمْ أَنَّكُمْ أَوْلِيَاءُ لِلَّـهِ مِن دُونِ النَّاسِ فَتَمَنَّوُا الْمَوْتَ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ * وَلَا يَتَمَنَّوْنَهُ أَبَدًا بِمَا قَدَّمَتْ أَيْدِيهِمْ ۚ وَاللَّـهُ عَلِيمٌ بِالظَّالِمِينَ * قُلْ إِنَّ الْمَوْتَ الَّذِي تَفِرُّ‌ونَ مِنْهُ فَإِنَّهُ مُلَاقِيكُمْ ۖ ثُمَّ تُرَ‌دُّونَ إِلَىٰ عَالِمِ الْغَيْبِ وَالشَّهَادَةِ فَيُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ [الجمعة، ۶-۸]

علاقه‌ این خاندان به مرگ هم که مثال‌زدنی است، چیزی درست در نقطه‌ی مقابل همان است که مولا علیه‌السلام فرمودند، اینکه علاقه‌ی من به مرگ بیش از علاقه‌ی طفل شیرخوار به پستان مادر است ...
یا علی علیه‌السلام

خدا بیازارتش :khaneh:

سلام علیکم
در رجعت همونجور که انسانهای بسیار مومن برمیگردن و در رکاب آقا جان خدمت میکنند،‌ انسان ،‌ببخشید انسان نه حیوان ، ها هم رجعت میکنند تا بوسیله تیزی شمشیر آقا جان تقاص کاراهای کثیفشون رو بدند...
خدا لعنتشون کنه... مظلومیت و گناهِ‌ناکرده انسانهایی که زیر دست ظالمین اسیر و شهید شدند یک طرف،‌ این خیلی قابل تحمل تره برای من تا اشک ها و ناله های جانسوز و خون دل خوردن های آقا جانم که غریبانه،‌تک و تنها، بی صدا،‌باید هق هق گریه کنه و دم بر نیاره تا خدا بهش اجازه بده،‌چقدر باید منتظر بمونه؟‌چقدر باید اینهمه گناهو ببینه و هیچی نگه؟‌
آی آدما ما دقیقا قصد داریم چند سال دیگه آقامونو زندونی کنیم؟‌ چقدر دیگه باید آقا در خلوت و تنهایی اشک بریزه؟ اصلا برای گناه ما هم نه،‌آقا چقدر دیگه باید برای جدش حسین ع اشک بریزه و خون گریه کنه؟ چرا ما نمیزاریم بیاد تا انتقام جدشو بگیره تا اینقدر دیگه گریه نکنه؟‌
من خودم خیلی شرمنده میشم وقتی به این چیزا فکر میکنم.... وقتی فکر میکنم که آقام چقدر تنهاست و چقدر دوست داره که بیاد تا ما رو نجات بده ....
آدم باید واسه این حرفا خون گریه کنه....

موضوع قفل شده است