وایبر ، آری یا خیر؟

تب‌های اولیه

134 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
وایبر ، آری یا خیر؟

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان و بزرگواران

لطفا ابتدا فرض کنید که می دانید وایبر یا نرم افزار یا کالای دیگری که استفاده می کنید، ساخت اسرائیل است و استفاده از آن ، سود اندکی مثلا بین یکصد تومان تا یکهزار تومان برای اسرائیل دارد.

(البته باید توجه داشت که گاهی همین استفاده های شخصی اگر زیاد شود ارزش افزوده یا کمک تصاعدی پیدا می کند اما فرض سؤال فعلا در استفاده شخصی است)

حال به این سؤال پاسخ دهید و در نظر سنجی شرکت فرمایید که :

آیا استفاده شخصی از وایبر و سایر نرم افزارها و کالاهای اسرائیلی که سود کمی را از هر استفاده ، نصیب این رژیم غاصب می کند ، کمک به اسرائیل می دانید؟

با تشکر

[="Arial"][="Black"]بسم رب الحیدر

سلام و ادب
کمک به اسراییل هست اما ما میتونیم از این حربه ی دشمن بر علیه خودش استفاده کنیم و اونو تبدیل کنیم به وسیله ای برای نشر و گسترش معارف اهلبیت علیهم السلام و بر ضد خودشون استفاده کنیم

یاعلی مدد[/]

زمانیکه میخواین برنامه Viber رو رویه کامپیوتر شخصیتون نصب کنین ... که مطمئنا فایل های حیاتی در درونش دارین ...
اگر از ویروس کش به روز Eset Smart Security استفاده میکنین ...

بالاجبار باید ویروس کشتون رو خاموش کنین ... با اینکه من Viber رو از سایت اصلیش هم دانلود کردم باید ویروس کش خاموش باشه ... و این یعنی اینکه وجود تروجان در درون این نرم افزار حتمی هست و زمانیکه سیستم میخواد وارد نصب بشه ... مطمئنا تغییرات ناخواسته ای رو بر رویه کامپیوتر انجام میده ...

و اینجوری میشه که مثلا یه سرکت اسرائیلی میدونه ...
اسم همه ما چی هست .
اسم افراد خانواده و آشنایان ما چی هست .
شماره تلفن اونها چی هست .
هر کدوم از ما ها فاز فکریمون چی هست .
رویه کامپیوترمون چی نصب کردیم .
کجاها میریم . محل کارمون کجاست .
با چه کسایی نزدیک هستیم .
و اگر بخوایم کمی پیچیده تر فکر کنیم ( اینکه بتونه گوشی ها رو شنود کنه ) که دیگه هیچی ...

وایبر واقعا میتونه یه اسلحه خیلی خیلی خطرناک باشه ...

مثلا فرض کنین یه شرکت اسرائلی بخواد از شما اطلاعاتی بگیره ...
میتونه فرکانس صوتی دوست شما رو بدست بیاره ...

از طریق شبیه سازی صدا عمل کنه ...
از طریق بستر وایبر وارد بشه و اون سوال رو از شما بپرسه ... و شما فکر میکنین که دارین به دوستتون جواب میدین ...
و دوست شما هم بهش جواب بده ...

من فکر نمیکنم بستری از وایبر خطرناکتر وجود داشته باشه ...

به نظره من باید تندتر جلویه وایبر گرفته بشه ...

مارینر;627401 نوشت:
زمانیکه میخواین برنامه Viber رو رویه کامپیوتر شخصیتون نصب کنین ... که مطمئنا فایل های حیاتی در درونش دارین ...
اگر از ویروس کش به روز Eset Smart Security استفاده میکنین ...

بالاجبار باید ویروس کشتون رو خاموش کنین ... با اینکه من Viber رو از سایت اصلیش هم دانلود کردم باید ویروس کش خاموش باشه ... و این یعنی اینکه وجود تروجان در درون این نرم افزار حتمی هست و زمانیکه سیستم میخواد وارد نصب بشه ... مطمئنا تغییرات ناخواسته ای رو بر رویه کامپیوتر انجام میده ...

و اینجوری میشه که مثلا یه سرکت اسرائیلی میدونه ...
اسم همه ما چی هست .
اسم افراد خانواده و آشنایان ما چی هست .
شماره تلفن اونها چی هست .
هر کدوم از ما ها فاز فکریمون چی هست .
رویه کامپیوترمون چی نصب کردیم .
کجاها میریم . محل کارمون کجاست .
با چه کسایی نزدیک هستیم .
و اگر بخوایم کمی پیچیده تر فکر کنیم ( اینکه بتونه گوشی ها رو شنود کنه ) که دیگه هیچی ...

وایبر واقعا میتونه یه اسلحه خیلی خیلی خطرناک باشه ...

مثلا فرض کنین یه شرکت اسرائلی بخواد از شما اطلاعاتی بگیره ...
میتونه فرکانس صوتی دوست شما رو بدست بیاره ...

از طریق شبیه سازی صدا عمل کنه ...
از طریق بستر وایبر وارد بشه و اون سوال رو از شما بپرسه ... و شما فکر میکنین که دارین به دوستتون جواب میدین ...
و دوست شما هم بهش جواب بده ...

من فکر نمیکنم بستری از وایبر خطرناکتر وجود داشته باشه ...

به نظره من باید تندتر جلویه وایبر گرفته بشه ...

انقدر ما آدمای مهمی هستیم ینی؟:khandeh!:

جالب بود به اطلاعاتم اضافه شد ممنون : )

.

من که وایبر ندارم ... فرقیم برام نمیکنه کی ساختتش ... ایرانم بسازه یه همچین چیزی بازم من استفاده نمیکنم ازش

به نظرم دیگه انقدر در ارتباط بودن و تو حلق همدیگه بودن خیلی چیزه اعصاب خرد کنیه

غلام عشق علی;627381 نوشت:
بسم رب الحیدر

سلام و ادب
کمک به اسراییل هست اما ما میتونیم از این حربه ی دشمن بر علیه خودش استفاده کنیم و اونو تبدیل کنیم به وسیله ای برای نشر و گسترش معارف اهلبیت علیهم السلام و بر ضد خودشون استفاده کنیم

یاعلی مدد

سلام

با توجه به اینکه در حال حاضر امکان فیلترینگ محتوایی این نرم افزار فراهم نشده است، به نظر میرسد استفاده عمومی از آن دارای مضرات بسیار بیشتری است.
ضمنا چه بسا مطالبی که نشر فرهنگ اسلامی باشد از سوی آنان فیلتر شود. کما اینکه در بسیاری از فضاهای مجازی چنین اتفاقی در حال رخ دادن است.
همچنین برای نشر فرهنگ و معارف اسلامی شاید بتوان از راه های دیگر (بدون رساندن سود به دشمنان) استفاده کرد.

واقعا روزگار سختی است.
با دین میجنگند و دفاع از دین بسیار طاقت فرسا شده.
هر طرف را که بگیری یک طرف دیگر در میرود.
فیلتر کنی، صدای عده ای در می آید.
نکنی، بسیاری به گمراهی میروند.
چه باید کرد؟

جان به لب رسید
مهدی جان بیا

:Graphic (59)::Graphic (59)::Graphic (59)::Graphic (59)::Graphic (59)::Graphic (59)::Graphic (59)::Graphic (59)::Graphic (59)::Graphic (59):

اللهم عجل فی فرج مولانا الامام الهادی المهدی

Miss Chadoriii;627404 نوشت:
انقدر ما آدمای مهمی هستیم ینی؟:khandeh!:

جالب بود به اطلاعاتم اضافه شد ممنون : )

.

من که وایبر ندارم ... فرقیم برام نمیکنه کی ساختتش ... ایرانم بسازه یه همچین چیزی بازم من استفاده نمیکنم ازش

به نظرم دیگه انقدر در ارتباط بودن و تو حلق همدیگه بودن خیلی چیزه اعصاب خرد کنیه

فرض کن میتونن رویه افکار آدمها اثر بزارن ...
یک جوک جدید رو باب کنند ...
چیزه جدیدی رو مد کنند ...

میس چادری هر کدوم از ماها شاید آدمهای مهمی نباشیم ...
ولی وجود چنین بانک اطلاعاتی برای اونها خیلی خیلی مهم میشه ...

فرض کن میفهمند که اکثر ایرانی ها مشگل اعتقادی دارند یا ندارند ...
میفهمند نقطه ضعف هایه اعتقادی ایرانی ها چی هستش ...

یه پروژه ای هستش که حدودا 10 سال پیش انجام شده ... البته در درون مخابرات و سیستمهای الکتریکی مانند تلفن ... مثلا فرض کن روزی 1000000 تبادل صوتی صورت میگیره ... اینا میتونن یه دستگاه پردازش صدا بزارن این وسط و تمام مکالماتی که مثلا در درونشون کلمه " آیت الله رفسنجانی" اومده رو شناسایی کنند و از زمان تشخیص این کلمه تا اتمام اونها را تا انتهای مکالمه ذخیره کنند ...

مارینر;627408 نوشت:

یه پروژه ای هستش که حدودا 10 سال پیش انجام شده ... البته در درون مخابرات و سیستمهای الکتریکی مانند تلفن ... مثلا فرض کن روزی 1000000 تبادل صوتی صورت میگیره ... اینا میتونن یه دستگاه پردازش صدا بزارن این وسط و تمام مکالماتی که مثلا در درونشون کلمه " آیت الله رفسنجانی" اومده رو شناسایی کنند و از زمان تشخیص این کلمه تا اتمام اونها را تا انتهای مکالمه ذخیره کنند ...

به شدت موافقم یه جورایی مثل دستگاه شنود هست بااین تفاوت که اونا احساسات مارو شنود می کنندمتوجه میشن ما به چه چیزایی حساسیت نشون می دیم و...

مارینر;627408 نوشت:

انصافا خیلی آدمای بیکارین Fool

Miss Chadoriii;627404 نوشت:
انقدر ما آدمای مهمی هستیم ینی؟

سلام
بله همینطوره.
ابلیس فقط با دوستدارن و شیعیان اهل بیت کار داره و بس.

هرچی که هست کسی حق نداره برای دیگران تعیین تکلیف کنه.
هرکی دوست نداره یا فکر میکنه کمک به اسراییله خودش استفاده نکنه

حالا ما مسلمونا انگار خودمون خیلی خوبیم ؟ خیلی بهتر از اسراییلیم؟
هرجا که ترور و خشونت و افراطی گری و کشت و کشتار هست مسلمونا هستن. از آفریقا و آسیا بگیر تا آمریکا و اروپا

[="Black"]بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب

غلام عشق علی;627381 نوشت:
بسم رب الحیدر

سلام و ادب

یاعلی مدد

نمیدونم چقدر و چطوری با وایبر میشه علیه اسرائیل استفاده کرد. وقتی با هر کلیک 24 سنت به حساب اسرائیل واریز میشود و حتی هر کلیک بصورت تصادی ارزش این نرم افزار اسرائیلی را بالا میبرد چگونه میخواهید علیه خودش استفاده کنید؟؟؟!!
شما مثلا یک حدیث را ترویج میکنید در وایبر وقتی باهر کلیک مبلغی وارد حساب اسرائیل میشود و آن مبلغ جهت کشتار مسلمانان و مظلومان استفاده میشود ، در واقع آن ترویج شما اثرش از بین میرود.و برای تبلیغات نیاز به وایبر نیست بلکه فضای مجازی فقط وایبر نیست.
[/]

بسم الله الرحمن الرحیم
عرض سلام و ادب.

salam1990;627489 نوشت:

هرجا که ترور و خشونت و افراطی گری و کشت و کشتار هست مسلمونا هستن. از آفریقا و آسیا بگیر تا آمریکا و اروپا

تفکرات جالب دارید!!!!!

پیرامون اینکه هرکجا اسمی از کشت و کشتار است نام اسلام است یک سخن بی پایه و اساس و غلط است.

زیرا ماهیئت داعش و سلفی ها و تکفیری ها آنقدر روشن است که نیاز به بحث ندارد. اما فقط صرفا جهت اطلاع.

داعش دست پروده رژیم غاصب اسرائیل است.اما اینکه شما با کدام سند این گروه را به اسلام ربط داده اید بماند.
نام سرکرده داعش که به ابوبکر بغدای مشهور است. نام اصلی این خوک زاده یهودی شمعون ایلموت یکی از افسران سرویس جاسوسی موساد است.

اینکه تکفیریان حاضر در سوریه مورد حمایت آمریکا و انگلیس هستند و تمام سلاح های جنگی را از این کشورها و اسرائیل دریافت میکنند نشان از آن دارد که این افراد هم سگان دست آموز آمریکا و اسرائیل هستند و مسلمان نیبستند.

اما در آفریقا دقیقا کدام گروه مسلمان دست به کشت و کشتار زد؟؟؟؟؟

در اروپا هم همان داعش دست پروده خودشان به جان خودشان افتاد.و امیدورام تمام اروپا در چاهی که خود ان را حفر کرده اند گرفتار شوند.

salam1990;627489 نوشت:

راست میگی ها ... توجه نکرده بودم ...
منم طرفداره آزادی هستم ... صد در صد ...

فقط به نظره من

دولت بیاد و یه کشور خوب درست کنه ...
دزدی در درونش کم بشه ...
مسئولان شفاف سازی کنند ...
و مثلا نرم افزاره خودش رو ارائه کنه ...
و مردم آزاد باشند که انتخاب کنند ...

در اینصورت همه کاره درست رو میکنن ... حتی اگر براشون ضرر داشته باشه ... حتی اگر جونشون در خطر باشه ...

امام عشق;627505 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
عرض سلام و ادب.

تفکرات جالب دارید!!!!!

پیرامون اینکه هرکجا اسمی از کشت و کشتار است نام اسلام است یک سخن بی پایه و اساس و غلط است.

زیرا ماهیئت داعش و سلفی ها و تکفیری ها آنقدر روشن است که نیاز به بحث ندارد. اما فقط صرفا جهت اطلاع.

داعش دست پروده رژیم قاصب اسرائیل است.اما اینکه شما با کدام سند این گروه را به اسلام ربط داده اید بماند.
نام سرکرده داعش که به ابوبکر بغدای مشهور است. نام اصلی این خوک زاده یهودی شمعون ایلموت یکی از افسران سرویس جاسوسی موساد است.

اینکه تکفیریان حاضر در سوریه مورد حمایت آمریکا و انگلیس هستند و تمام سلاح های جنگی را از این کشورها و اسرائیل دریافت میکنند نشان از آن دارد که این افراد هم سگان دست آموز آمریکا و اسرائیل هستند و مسلمان نیبستند.

اما در آفریقا دقیقا کدام گروه مسلمان دست به کشت و کشتار زد؟؟؟؟؟

در اروپا هم همان داعش دست پروده خودشان به جان خودشان افتاد.و امیدورام تمام اروپا در چاهی که خود ان را حفر کرده اند گرفتار شوند.

سلام
اگه از نظر شما اونا مسلمون نیستن اونا هم شما رو مسلمون نمیدونن!
شما نمیتونی کسی رو که لا اله الله میگه نماز میخونه و اونقدم به اعتقاداتش باور داره که حاضره خودشو منفجر کنه بگی مسلمون نیست.

تو آفریقا یک نمونه ش کشور لیبی. دارن همدیگه رو لت و پار میکنن. اینم کار اسراییله؟

این حرفای شما معنیش اینه که مسلمونا انقد احمقن که ی جمعیت کوچک صهیونیستی افسارشونو گرفته دستش. خب چرا صهیونیستا با ملتهای دیگه اینکارو نمیتون بکنن؟
اصن اونا دشمن ما هستن و هرتلاشی که بتونن برا نابودی ما میکنن. مسلمونا عقلشون کجاس که اینطور افتادن به جون هم؟

سلام خدمت دوستان

اولین پستم توی سایت هست
خوشحالم که درکنار شما عزیزان هستم:Gol:

چون رشته تحصیلیمم یه جورایی مرتبط با این بحثه به اندازه کافی رو این نرم افزار ها تحقیق کردم
که بی منت خدمتتون عرض میکنم

مقوله استفاده همگانیه نرم افزارهای اجتماعی یا بقول روشنفکران Social امروزه غیرقابل انکاره
به همون اندازه که منفعت هایی داره بیشتر از اونم مضراتی داره

بزارین مسئله رو بیشتر باز کنیم

نرم افزار های موجود, به 2دسته تقسیم میشن :

1- با قابلیت look a round
2-با استفاده از مخاطبان

مقوله اول که بنظر خودم خطرات بیشتری داره

مربوط میشه به نرم افزار هایی از قبیل (BEETALK-TANGO و...) که قابلیت جستجوی اطراف رو داره(از طریق GPS )
مثلا میاد تو محدوده محل کارتون تموم کسایی که این نرم افزار رو دارن رو معرفی میکنه
بعلاوه یه سری فیلتر ها که کمک میکنه راحت تر فرد مورد نظر و پیدا کنید

بطور مثال با فیلترینگ women - میاد تموم خانوم های اطراف رو نشون میده!

که این شروعیه برای گفتگو و دچارگناه شدن

مقوله دوم نرم افزارهایی هستند که فقط از مخاطبان شما استفاده میکنن(viber - whatsapp و...)
درسته این نرم افزارها شکل موجه تری نسبت به بقیه دارن
چون شما درحالت معمولی فقط با دوستانتون میتونید چت کنید

اما در اصل همین نرم افزار ها هم داری یه قسمت به نام گروه ها دسته جمعی هستن (Groups)
که قریب به اتفاقشون پره از محتوا های زشت و زننده که هرروز مطالبی مثل جوک های زشت و ... درحال پخشه
بماند عکس ها فیلم هایی که کاربران ارسال میکنند

همین گروه ها هم جرقه ای هستن برای اختلاط بیجا با دختراان وبقیه اعضای گروه

یادش بخیر
نائب الزیاره دوستان در مشهدالرضا بودیم:hamdel:

یکی از طلاب عزیز سخنرانی میکردند در اخر منبر من شمارشونو گرفتم و فرمودن که هم در وایبر و هم در واتس اپ عضو هستن!
نتیجه اینکه

از همین ابزار ها هم میتوان برای تبلیغ دین استفاده کرد

وصرفا تحریم یکطرفه موردپسند نیست...

عرض سلام و ادب

salam1990;627565 نوشت:
سلام
اگه از نظر شما اونا مسلمون نیستن اونا هم شما رو مسلمون نمیدونن!
شما نمیتونی کسی رو که لا اله الله میگه نماز میخونه و اونقدم به اعتقاداتش باور داره که حاضره خودشو منفجر کنه بگی مسلمون نیست.

نخست : دوست گرامی ظاهرا شما پست بنده را درست نخوانده اید. بنده گفتم سرکردگان داعش و سلفی ها و تکفیریها یهودی هستند و با لباس اسلام وارد جنگ شده اند.
سرکده این عوامل شمعون ایلموت نام دارد. شما هرکاری کنید این جاسوس اسرائیلی را نمیتوانید به اسلام مربوط کنید.

دوم: طبق آیات قران کسی که فقط به ظاهر قرآن عمل کند کافر است. و داعش و وهابیت و ... از گروهای هستند که بصراحت بیان کرده اند که باید به ظاهر قران عمل کرد. و تفسیر غلط است.

سوم: در سوره بقره ، مومنون و دیگر سوره ها مشخصات گروه مسلمین ذکر شده است و هرکس که این مشخصات را دارا نباشد مسلمان نیست.

و.............!

salam1990;627565 نوشت:
تو آفریقا یک نمونه ش کشور لیبی. دارن همدیگه رو لت و پار میکنن. اینم کار اسراییله؟

جنگ در لیبی جنگ مذهبی نیست ، بلکه جنگ قبیله ای است.
و اینکه اگر داعش زمانی در این کشورها کاری انجام میدهد ربطی به اسلام ندارد.
salam1990;627565 نوشت:
این حرفای شما معنیش اینه که مسلمونا انقد احمقن که ی جمعیت کوچک صهیونیستی افسارشونو گرفته دستش.

نخیر مسلمونا احمق نیستند ، احمق کسانی هستند که با اعمال و رفتارشون به اسرائیل کمک میکنند.
نابودی اسرائیل انقدر نزدیک است که بزودی به چشم خواهید دید.
salam1990;627565 نوشت:
خب چرا صهیونیستا با ملتهای دیگه اینکارو نمیتون بکنن؟

مطمئن هستید!؟؟؟
تمام اقتصاد آمریکا و اروپا دست اسرائیل است. و برای همین است که این کشورها همانند سگ برای اسرائیل دم تکان میدهند.و همیشه به دنبال منافع اسرائیل هستند.
برای همین است وقتی در فرانسه کسی کاریکاتور پیغمبر(ص) را میکشد مدال دریافت میکند. و وقتی کسی در فرانسه ییا دیگر نقاط اروپا و آمریکا نام هلوکاست را بر زبان میآورد بصورت فیزیکی حذف میشود!!!!!

salam1990;627565 نوشت:
اصن اونا دشمن ما هستن و هرتلاشی که بتونن برا نابودی ما میکنن. مسلمونا عقلشون کجاس که اینطور افتادن به جون هم؟

بازهم میگویم این مسلمونا نیستند که به جان هم افتادند بلکه این گروه های تکفیری سگان دست اموز اسرائیل هستند که به جان مسلمانان افتادند.
و به زودی این گروه ها به همراه اربابانشان از صحنه روزگار محو خواهند شد.
افرادی که درک درستی از دین ندارند و سیاست را هم درست نمیدانند همیشه میخواهند این گروه ها را به اسلام ربط دهند.
اما عالمان بزرگ شیعه و سنی همگی با اتحاد گفتند که از این گروه ها برائت میجویند و این گروه ها مسلمان نیستند.
[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب.

GOD-BLESS;627567 نوشت:
یادش بخیر
نائب الزیاره دوستان در مشهدالرضا بودیم

یکی از طلاب عزیز سخنرانی میکردند در اخر منبر من شمارشونو گرفتم و فرمودن که هم در وایبر و هم در واتس اپ عضو هستن!
نتیجه اینکه

از همین ابزار ها هم میتوان برای تبلیغ دین استفاده کرد

وصرفا تحریم یکطرفه موردپسند نیست...

البته واژه شرش بخیر بهتر بود!!!!!

وقتی با هر کلیک 24 سنت به حساب اسرائیل واریز میشود و حتی هر کلیک بصورت تصادی ارزش این نرم افزار اسرائیلی را بالا میبرد چگونه میخواهید علیه خودش استفاده کنید؟؟؟!!
شما مثلا یک حدیث را ترویج میکنید در وایبر وقتی باهر کلیک مبلغی وارد حساب اسرائیل میشود و آن مبلغ جهت کشتار مسلمانان و مظلومان استفاده میشود ، در واقع آن ترویج شما اثرش از بین میرود.و برای تبلیغات نیاز به وایبر نیست بلکه فضای مجازی فقط وایبر نیست.

[="Times New Roman"][="Black"]سلام و عرض ادب و احترام..
.
من یه مدت وایبر نصب می کردم بعد که فهمیدم واسه اسرائیل سود داره حذفش کردم..
.
متاسفانه یه سری افراد هستند که تنها پیشنهادشون اینه که تا آخر عمرتون دنبال بزرگترین مشکل بگردید..
.
مثلا یه بنده خدایی لوله های آب خونش ترکیده . زندگیشو داره آب می بره..بهش میگه ای بابا . زنت ول کرده رفته . تو می خوای لوله های خونتو درست کنی؟ اگر راست میگی برو زنتو برگردون..
.
بعد میره زنشو برگردونه . بهش میگه ای بابا . خونتو داره آب می بره . تو اومدی دنبال زنت؟
.
بعد دوباره میره سراغ لوله ها . بهش میگه ای بابا تو هنوز قسط وامتو پرداخت نکردی . داری لوله درست میکنی؟
.
بعد میره قسطشو پرداخت کنه . بهش میگه ای بابا زندگیتو آب برد . حالا دو روز دیرتر قسطاتو بدی نمی میری..
.
کلا نمی خوان کاری انجام بشه..میگی وایبر مال اسرائیله . میگن برو سه هزار میلیاردو درست کن . میری سه هزار میلیاردو درست کنی . میگن عاملان اسید رو بگیر . عاملان اسید رو بگیری . میگن تورم رو درست کنید . تورم رو درست کنی میگن.....کلا فکر میکنند انجام هر کار به درد بخوری بیهوده هست..
.
یه عده هم هستند که همش میگن مسلمونا اینجورین و مسلمون ها کشت و کشتار میکنند و این حرف ها..
.
اینها کاری با مسلمان ها ندارند..اینها منظورشون افراد نمازخوان هست..
.
خودشون ( مثل من ) افراد بی نمازی هستند.. و چون کلی آیه و حدیث و روایت درباره فرد بی نماز داریم که به چه چیزهایی گرفتار میشه..
.
اینها میخوان بگن بابا بی نمازی اونقدر ها هم بد نیست..ببینید نمازخوان ها به چه کارهایی دست می زنند ولی ما که از اینکارها نمی کنیم..پس زنده باد بی نمازی..و مرگ بر مسلمانان قاتل و خونخوار..
.
اینجوری به یه احساس آرامش کاذب بسیار لذت بخش می رسند که آخیییش چقدر ما خوبیم . ما نماز نمی خونیم و آدم نمی کشیم . ولی اونایی که ما بهشون برچسب مسلمانی میزنیم آدم میکشن..
.
مثل اینه مثلا من از برزیلی ها بدم بیاد . بعد برم همه جا پر کنم که عبدالمالک ریگی برزیلی بوده..اینجوری هم دلم خنک میشه هم با برزیلی ها تسویه حساب کردم.. :Cheshmak:
[/]

امام عشق;627586 نوشت:
نخست : دوست گرامی ظاهرا شما پست بنده را درست نخوانده اید. بنده گفتم سرکردگان داعش و سلفی ها و تکفیریها یهودی هستند و با لباس اسلام وارد جنگ شده اند.
سرکده این عوامل شمعون ایلموت نام دارد. شما هرکاری کنید این جاسوس اسرائیلی را نمیتوانید به اسلام مربوط کنید

ببینید دوست عزیز
من نه حوصله بحث کردن دارم نه وقتشو. فایده ای هم تو این بحث ها نمیبینم چون مطمئنم نه شما میتونین ذره ای نظر منو تغییر بدین نه من نظر شما رو

فقط یه حرفی میخوام بزنم
میفرمایین وایبر مال اسراییله؟ با هر کلیک فلان سنت میره تو حسابشون؟ نمیدونم وایبر حرامه؟ و ....
من همه حرفاتونو قبول میکنم. اصن همه ش 100% درست. هرکاری دوس دارین بکنین
فقط شما رو به هرکی میپرستین با ما کاری نداشته باشین. آقا بخدا ما هم عقل داریم. بذارین خودمون تصمیم بگیریم که استفاده کنیم یا نه. لطفا...خواهشا...

salam1990;627602 نوشت:

ببینید دوست عزیز
من نه حوصله بحث کردن دارم نه وقتشو. فایده ای هم تو این بحث ها نمیبینم چون مطمئنم نه شما میتونین ذره ای نظر منو تغییر بدین نه من نظر شما رو

فقط یه حرفی میخوام بزنم
میفرمایین وایبر مال اسراییله؟ با هر کلیک فلان سنت میره تو حسابشون؟ نمیدونم وایبر حرامه؟ و ....
من همه حرفاتونو قبول میکنم. اصن همه ش 100% درست. هرکاری دوس دارین بکنین
فقط شما رو به هرکی میپرستین با ما کاری نداشته باشین. آقا بخدا ما هم عقل داریم. بذارین خودمون تصمیم بگیریم که استفاده کنیم یا نه. لطفا...خواهشا...

اینکه حوصله ندارید فقط بهانه است.زیرا قادر نیستید منطقی دلایل بنده را رد کنید.زیرا حقیقت را نمیتوان از بین برد.

بنده و دیگر دوستان عزیز اینجا و در این سایت فقط احکام را بیان کرده ایم و بیان هم خواهیم کرد. و بیان خواهیم کرد کدام راه درست و کدام نادرست است.
و تا امروز هم اسلحه روی سر کسی نگرفته ایم که تو باید این را قبول کنی و این را قبول نکنی.اگر کسی گفت با اسلحه او را تهدید کردیم را نشان بدهید.پس نیاز به قسم دادن نیست.تاجایی هم که مطالب خودم رو میخونم شما را تهدید به قبولی نظرم نکرده ام که قسم میدهید!!!!!

یکی از شرایط مسلمان بودن این است که رفتارمان باعث کمک به بیگانه نشود. رفتارمان باعث نشود تا بیگناهی در آن طرف مرزها به خاک و خون کشیده شود.
اگر رفتارمان خلاف رفتار اسلامی بود باید به مسلمانی خودمان شک کنیم و تلاش کنیم تا ادعایمان با باطنمان یکی شود.

عقل یعنی نگاه کردن به تبعات رفتارمان.و کاستن از منفیات آن.[/]

salam1990;627602 نوشت:

خود خداش با اون همه عظمتش تو قرآنش به وضوح بیان میکنه که لا اکراه فی الدین . . .

دوست عزیز ما کی باشیم که بخوایم واسه شما تصمیم بگیریم؟
هرکسی مسئول کارخودشه
بقول دوستمون من و تو رو که تو یه قبر نمیزارن...

امام عشق;627588 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب.

البته واژه شرش بخیر بهتر بود!!!!!.

کاملا درست می فرمایید

Im_Masoud.Freeman;627598 نوشت:
[=Times New Roman]
.
اینها میخوان بگن بابا بی نمازی اونقدر ها هم بد نیست..ببینید نمازخوان ها به چه کارهایی دست می زنند ولی ما که از اینکارها نمی کنیم..پس زنده باد بی نمازی..و مرگ بر مسلمانان قاتل و خونخوار..
.
.:Cheshmak:

با این قسمت ازصحبتتاتون موافقم
چون خودم بی نمازی رو تجربه کردم
حق الله هم هست وکسی جز خودخدا ازتون بازخواست نمیکنه

اما به این فک کردین که وقتی سوار چرخ و فلک میشین اگه ستونش بشکنه به هر طرفی که دلش بخواد میره؟؟؟
درسته با استنباط شما ما نماز نمیخونیم ولی مسلمون و مقید هسیم ولی این ماییم که باید این ارتباطه رو وصل نگه داریم
بابا شیطان با این همه ایمان علما دست از سرشون برنمیداره امثال منو شما ک جای خودداریم که اون نمازم نخونیم دیگه....
باید درونی بهش برسین ک نماز و اعمال دیگه نگهتون میداره
دقت کنید وقتی روزه اید اعمالتون - چشمتون رو بیشتر مراقبت نمی کنید؟

پس
خدایا ما رو لحظه ای و آنی به حال خودمون نزار
آمیــــــــــــــن

دوستان سلام

بنده از هیچ کدام از این نرم افزارها استفاده نکرده و نمی کنم.
اما با فرض اینکه از وایبر و سایر نرم افزارها استفاده نشود، با سیستم عامل ها چه باید کرد؟
ویندوز، لینوکس، مکینتاش، آندروید، ویندوز موبایل، بلک بری و ...؟

همه اینها حداقل اطلاعات کلی را جمع آوری کرده و سپس در تحلیل های اجتماعی موسسات مربوطه از آن استفاده می کنند. سپس مبتنی بر همین تحلیل ها، تصمیماتی اتخاذ می شود.

قدری برنامه های موسسات مهمی چون انستیتو بروکینگز، امریکن اینترپرایز و ... را بررسی بکنید، به اطلاعات خوبی دست پیدا می کنید.
یکی از منابعی که آنها مبتنی بر آن اجتماع ایران را تحلیل کرده و حوادث سال 88 را طراحی کردند همین شبکه های اجتماعی چون فیس بوک، کلوب و ... بود.
بعد از این اتفاقات آنها متوجه شدند که باید رسوخ بیشتری داشته باشند تا بتوانند جامعه مذهبی و ولایی را نیز تحلیل کرده و تصمیماتی برای آنها بگیرند.
در فتنه 88 آنها گمان کردند که اینقدر در تهاجم فرهنگی خود پیشرفت کرده اند که می توانند در مقابل امام حسین (ع) بایستند و اشتباه کردند. اما بالاخره هر چه بود، آنها در مورد آستانه تحمل مردم حدس هایی زده و تحلیل هایی خواهند داشت و مطمئنا تصمیماتی می گیرند.

درد آنجاست که می بینیم:
1- عزیزان مذهبی و ولایی به اسم فعالیت فرهنگی وارد این فضاها شده و به اسم فعالیت فرهنگی، عملا تفکر و تحلیل های خود که بیانگر سطح فکری ایشان است را در اختیار آنان قرار می دهند و در مقابل از فعالیت در فضای واقعی باز می مانند
2- مسئولی که بنا مسئولیت خطیری که دارد، باید مواظب باشد به راحتی از این گوشی ها استفاده می کند
و.......

خدا به خیر کند
علی علی

قابل توجه دوستانی که تیریپ روشن فکری برداشتن (( نمونش امام عشق ))

فکر میکنید فقط وایبر اسرائیله ؟؟
همین سیستمی که الان پشتش نشستید طراحی غربی هاست !!
همه قطعات اصلی کامپیوتر - گوشی و ..... ساخته دست غرب هاست
که به گفته دوستان همه اینا سگ اسرائیل هستن

همین ویندوز
و یا گوشی هایی که موجود هستن کاری مشابه وایبر انجام میدن

پس خواهشا قبل از اینکه مردم رو به راه راست هدایت کنید زحمت بکشید این سیستمی که پشتش نشستید رو خاموش کنید بعد به بقیه مشاوره بدید
فقط کافیه سخنرانی افرادی مثل دکتر عباسی رو گوش بدید که فکر کنم دادید
که همین سیستم و نرم افزار هایی که روش نصبه و بعضی نرم افزار ها از همین دسته هستن

[=arial]
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)

[=arial]

السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

السلام علیکم یا اهل بیت نبوه (ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

=================================

salam1990;627489 نوشت:

[=arial]کسی برای شما تعیین تکلیف نمی کند،این جا نظرات بیان می شود .

شما دلیل علمی دارید بیان کنید

ما پیرو جهل نیستیم

پیرو عقلانیت هستیم

مثلا من هم به نوبه خودم در رد این نرم افزار های مدارک زیادی ارائه دادم

دوست عزیز حتی انگلیسی ها هم می خواهند واتس آپ رو فیلتر کنند،چون آنها هم منافع خودشان را در نظر می گیرند،حالا چه شده است که ما منافعمان را در نظر نگیریم و مجوز استفاده از نرم افزار هایی را بدهیم که ضررهایش خیلی بیشتر از منافعش هست؟

خب چرا از نوع مشابه ایرانی سالمش استفاده نشود ؟ نوعی که مضرات نمونه اسرائیلی را ندارد!

چرا مسئولان ما جلوی این نرم افزار های صهیونیستی را نمی گیرند؟

اما در مورد این حرف شما:

salam1990;627489 نوشت:

[=arial]این حرف شما خیلی تهمت بزرگی بود

اولا چه کسی گفته است که هرجا خشونت هست مسلمانان هم هستند!

اتفاقا مسلمانان قربانی خشونت هستند

چون مسلمانان قوم پاک و مومنی هستند و شیطان هم دنبال ریخته شدن خون مسلمانان می باشد چون طاعت و بندگی خدا را همین مسلمانان می کنند.

لذا برای همین است که این دیو نحس و عفریت یعنی شیطان به فرزندان نحسش یعنی یهودی ها و ملحدان آمریکایی و اسرائیلی دستور می دهد تا به کشور های مسلمانان حمله کنند.

برای همین است که تمرکز کرده اند روی خاور میانه تا قربانی برای شیطان ببرند.

ثانیا مسلمانان را با وهابیت یکسان ندانید

[=arial]شما هنوز نمی دانید که وهابی ها مسلمان نیستند؟

[=arial]در کتاب معجم القبائل العرب می خوانیم:

"سعود:

المعروف ان آل سعود من المصاليخ، من المنابهة، من المواهب، من مسلم، من عنزة، منهم العائلة المالكة بالمملكة العربيةالسعودية.
(عشائر العراق للعزاوي ص 284)"

[=arial]ترجمه : معروف آ نست كه ال سعود از المصاليخ، ازالمنابهة، از المواهب، از مسلم ،از عنزة هستند

[=arial]معجم القبائل العرب، عمر رضا کحاله، چاپ موسسه رساله،ج2،ص521،ذیل واژه سعود.

سپس در شرح صحیح بخاری می خوانیم:

[=arial]قوله: (بخيبر)، وهو بلدة عنزة في جهة الشمال والشروق عن المدينة على نحو ست مراحل، وخيبر بلغة اليهود حصن. قوله: (فلما تبايعنا رجعت على عقبي)

خیبر شهر قبیله عنزه در شمال شرقی مدینه است

عمده القاری فی شرح صحیح بخاری،بدرالدین عینی،ج11،ص232.

یا مراجعه کنید به صبح الاعشی:

قال فی تقویم بلدان و هی بلده بنی عنزه من الیهود

خیبرشهر قبیله عنزه یهودیاست

صبح الاعشی،ج4،ص290

یعنی آل سعود نسبشون به همون یهودی هایی بر می گرده که تو خیبر بودند.

[=arial]لذا[=arial] وهابی ها ریشه در یهودی های خیبر دارند و یهودی هستند[=arial] و ماموریت آنها بدنام کردن مسلمانان است .

[=arial]نتیجه این که به خاطر همین سطحی نگری ها بوده است که الان مردم دنیا وهابیت را به نام مسلمان می شناسند.

نتیجه این که حرف شما نقض می شود و هرجا کشت و کشتار هست زیر سر یهودی ها می باشد.

کل دنیا رو این 6الی7میلیون صهیونیسم بهم زدند

نمی دانستید بدانید دوست عزیز

برای همین است که ما می گوییم نباید از این نرم افزار ها استفاده کنیم ،چون دشمن هدف دارد،عاشق چشم و ابروی ما نشده است که این نرم افزار ها را به ما بدهد.

موفق باشید

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

علی 23;627618 نوشت:

همین ویندوز

پس خواهشا قبل از اینکه مردم رو به راه راست هدایت کنید زحمت بکشید این سیستمی که پشتش نشستید رو خاموش کنید بعد به بقیه مشاوره بدید
که همین سیستم و نرم افزار هایی که روش نصبه و بعضی نرم افزار ها از همین دسته هستن

[=arial]سلام

در خصوص اجناسی مثل لپ تاپ،چون مشابه ایرانی ندارد ما مجبوریم از آن استفاده کنیم،لذا این جا استفاده ای می کنیم که به دشمن ضربه بزند

اما وایبر و واتس اپ و لاین و تانگو و....

و حتی تلفن همراه

چون مشابه ایرانی دارد ،از مشابه ایرانی استفاده می کنیم.

الکی هم به اساتید ما تیکه نیندازید

همین جمله فوق را استاد رائفی به ما گفته است

[=arial]استاد در موردلپ تاپ می گوید چون مشابه ایرانی ندارد،من از این لپ تاپ استفاده می کنم و ضربه می زنم به دشمن.
[=arial]
اما موبایل مشابه ایرانی دارد و من از مشابه ایرانی استفاده می کنم.

این حرف رو من از استاد رائفی در یکی از کلیپ هایشان شنیدم.....دقیق یادم نیست کدام سخنرانی بود،اگر بگردم می توانم سخنان دقیق استاد رو بیاورم.

علی 23;627618 نوشت:

همین ویندوز

چون cpu لپتاپ از شرکت intel هست نباید به کل لپتاپ خرید

یا اصلا
به کل اینترنت از کجا اومده؟

ARPANET
مرکز تحقیقات وزارت دفاع امریکا

پس چون امریکا اینترنت رو کلید زده ما نریم سمتش؟

اینکه دنیای سرمایه و شرکت های بزرگ (نوکیا -کوکاکولا - نستله و...) دست اسرائیلی هاست درش شکی نیست

اما بحث من اونروی فرهنگی قضیس
که همین نرم افزار ها دارن گناه رو رواج میدن
مستقیم شما رو به رابطه با جنس مخالف دعوت میکنه و...

پس من ضرورتی نمیبنم ک ازش استفاده کنم...

مکلف;627617 نوشت:
- عزیزان مذهبی و ولایی به اسم فعالیت فرهنگی وارد این فضاها شده و به اسم فعالیت فرهنگی، عملا تفکر و تحلیل های خود که بیانگر سطح فکری ایشان است را در اختیار آنان قرار می دهند و در مقابل از فعالیت در فضای واقعی باز می مانند

سلام علیکم
باتشکر از شماکاربر گرامی و محترم

بنده نیز تا کنون از این نرم افزار استفاده نکرده ام و با کلیت صحبت شما نیز موافق هستم
اما حال سوالی که ایجاد میشود و مدتهاست ذهن حقیر را در خصوص این برنامه ها مشغول ساخته این است ،الان یک عده دارند از این فضای ایجاد شده(واتس آپ و وایبر وغیره ) بر عیلیه دین و نظام و کشور استفاه میکنند،بچه مذهبی ها هم دارند این اتفاق را میبینند،الان تکلیف بچه مذهبی های ما در برابر اتفاقاتی که دارد در این نوع فضای مجازی می افتد چیست؟

بنده این سوال را از استاد گرامی و تمام کاربران محترم دارم:
مقام معظم رهبری روحی فداه فرموده بودند که اگر رهبر نبودند رئیس فضای مجازی میشدند،! خب واتس آپ و وایبر و غیره نیز فضای مجازی محسوب میشود،حال به نظرتان اگر شما میخواستید ریاست این فضا را در دست بگیرید چه اقدامی میکردید و با این فضای ایجاد شده چگونه برخورد میکردید و چه تدابیری برایش می اندیشیدید؟

یازهرا(س)

GOD-BLESS;627623 نوشت:
چون cpu لپتاپ از شرکت intel هست نباید به کل لپتاپ خرید

یا اصلا
به کل اینترنت از کجا اومده؟

ARPANET
مرکز تحقیقات وزارت دفاع امریکا

پس چون امریکا اینترنت رو کلید زده ما نریم سمتش؟

اینکه دنیای سرمایه و شرکت های بزرگ (نوکیا -کوکاکولا - نستله و...) دست اسرائیلی هاست درش شکی نیست

اما بحث من اونروی فرهنگی قضیس
که همین نرم افزار ها دارن گناه رو رواج میدن
مستقیم شما رو به رابطه با جنس مخالف دعوت میکنه و...

پس من ضرورتی نمیبنم ک ازش استفاده کنم...

همین اینترنت هم گناه رو رواج میدن
الان چیکار کنیم ؟؟
تعطیلش نکنیم ؟؟؟

دوستان سلام

یارب;627624 نوشت:

سلام علیکم
باتشکر از شماکاربر گرامی و محترم

بنده نیز تا کنون از این نرم افزار استفاده نکرده ام و با کلیت صحبت شما نیز موافق هستم
اما حال سوالی که ایجاد میشود و مدتهاست ذهن حقیر را در خصوص این برنامه ها مشغول ساخته این است ،الان یک عده دارند از این فضای ایجاد شده(واتس آپ و وایبر وغیره ) بر عیلیه دین و نظام و کشور استفاه میکنند،بچه مذهبی ها هم دارند این اتفاق را میبینند،الان تکلیف بچه مذهبی های ما در برابر اتفاقاتی که دارد در این نوع فضای مجازی می افتد چیست؟

مقام معظم رهبری روحی فداه فرموده بودند که اگر رهبر نبودند رئیس فضای مجازی میشدند،! خب واتس آپ و وایبر و غیره نیز فضای مجازی محسوب میشود،حال به نظرتان اگر شما میخواستید ریاست این فضا را در دست بگیرید چه اقدامی میکردید و با این فضای ایجاد شده چگونه برخورد میکردید و چه تدابیری برایش می اندیشیدید؟

یازهرا(س)

امام خامنه ای روحی فداه دغدغه های بسیاری دارند، چرا همه چسبیده اند به این یک مورد؟
ای کاش در همین یک مورد به درستی فعالیت می کردند.
هیچ می دانید سایتی مانند افسران و نظرسنجی هایش چه کمکی به تحلیل های آنها می کند.

چرا بسیاری از همین عزیزان در مطالبی که می نویسند و منتشر می کنند، حتی الامکان نوشتار فارسی را رعایت نمی کنند و به صورت محاوره ای می نویسند؟ مگر احیاء زبان فارسی دغدغه مهم رهبری نیست؟
این درد را به که باید گفت که در این سالهای اخیر کتابهایی چاپ شده اند که نوشتار آنها محاوره ای است؟

حرف های مگو بسیار است

علی علی

مکلف;627629 نوشت:
امام خامنه ای روحی فداه دغدغه های بسیاری دارند، چرا همه چسبیده اند به این یک مورد؟
ای کاش در همین یک مورد به درستی فعالیت می کردند.

هیچ می دانید سایتی مانند افسران و نظرسنجی هایش چه کمکی به تحلیل های آنها می کند.

حرف های مگو بسیار است

علی علی

بله قطعا دغدغه های زیادی دارند،خب این فضای مجازی هم یکی از مهمترین دغدغه هاست،باید به فکر همه دغدغه های مولا بود نه برخی از آنان!

سوال بنده این است الان تکلیف ما در این خصوص چیست؟ اگر باید حذف شود پس بسم الله همه متحد شویم و طومار پرکنیم و درخواست کنیم خذف شود!
اگر هم نباید حذف شود پس تکلیف و وظیفه ما در قبال این موضوع چیست!
چند روز پیش تعدادی از بچه هاای فامیل ما آمدند پیش بنده شکایت!! که تو را به خدا بروید بگویید مادرانمان واتس آپ و وایبر و غیره را از روی گوشی هایشان حذف کنند چون اصلا دیگر به ما توجهی ندارند!!!
پس خطراتش خیلی بیشتر از آنچیزی است که ما تصور میکنیم و دارد نرم نرم کار خودش را میکند!!
حال بنده و دیگران به عنوان کسی که مدعی ولایتمداری هستیم اکنون باید چکار کنیم؟
1- ببینیم و سکوت کنیم
2- متحد شویم و معترض شویم
2- برویم وارد محیطش شویم و از یک طرف برعلیه اسرائیل فعالیت کنیم و از آنطرف با حضورمان به اسرائیل کمک کنیم!!!

تکلیف چیست؟!

یازهرا(س)

هر کی دوست داره استفاده کنه هر کی دوست نداره استفاده نکنه،تجربه نشون داده این بحثا فایده نداره

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

یارب;627624 نوشت:

[=arial]سلام

نظرما با در نظر گرفتن مجموع دلائلی که تاکنون دراین سایت که ما در تاپیک های متعدد اعلام کردیم این است که :

اولین کاری که شود این نرم افزار های صهیونیستی مسدود شود و کلا در محیط ایران بالا نیاید،نه این که فقط فیلتر شود،منظور این است که کلا قطع شود.

سپس نرم افزارهای ایرانی [با امکانات بیشتراز تمام نمونه های خارجی جهت جذب مخاطب] که امنیت بالایی دارد و فضای مجرمانه را کنترل کند و ضرر های نوع اسرائیلی را نداشته باشد جایگزین شود.

البته مهم ترین کاری که باید کرد،کارفرهنگی می باشد ،که ضروری هست،ولو این که محیط ایرانی باشد....این مقدمه هر کاری است.

امام عشق;627502 نوشت:
نمیدونم چقدر و چطوری با وایبر میشه علیه اسرائیل استفاده کرد. وقتی با هر کلیک 24 سنت به حساب اسرائیل واریز میشود و حتی هر کلیک بصورت تصادی ارزش این نرم افزار اسرائیلی را بالا میبرد چگونه میخواهید علیه خودش استفاده کنید؟؟؟!!

این مبلغی که می فرمائید به حساب اسرائیل واریز میشه، از کجا برداشته میشه و به حساب اون ها ریخته میشه؟ از این قضیه اطمینان دارید؟
والا من از دفتر مرجع تقلید سوال کردم گفتند اگر باعث تقویت دشمن بشه حرامه. تشخصی با خودمونه. گفتند اگر اطمینان ندارید از این موضوع، استفاده ازش اشکالی نداره.
حالا از کجا باید به این اطمینان رسید؟

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

رنگ خدا;627636 نوشت:
این مبلغی که می فرمائید به حساب اسرائیل واریز میشه، از کجا برداشته میشه و به حساب اون ها ریخته میشه؟ از این قضیه اطمینان دارید؟
والا من از دفتر مرجع تقلید سوال کردم گفتند اگر باعث تقویت دشمن بشه حرامه. تشخصی با خودمونه. گفتند اگر اطمینان ندارید از این موضوع، استفاده ازش اشکالی نداره.

[=arial]سلام

به جای کاربر امام عشق من جواب شما را می دهم

بفرمائید این هم ویدئو :

[FLV]http://hn6.asset.aparat.com/aparat-video/c9e2907b58b802ddcc79c03c6db745cd1634290__98919.mp4[/FLV]

http://www.aparat.com/v/zoKv9

[=arial]لذا متخصصین تایید می کنند
درآمد های نوین هم این نیست که ما مستقیما پول بدهیم.
صرف عضویت در این وایبر و .. برای رژیم صهیونیستی کسب درامد می کند

[="Tahoma"][="Black"]سلام

اولا هر وسیله ای هم مزیت داره ، هم مضرت . مضر یا مفید بودن هر وسیله نسبت به خود شخص تعیین میشه . پس بحث در این مورد کلا منتفیه .

ثانیا استدلال میشه که وایبر به اسرائیل کمک میکنه ، هرچند من قبول دارم عقلا نباید کاری کرد که به نفع دشمن تموم بشه ، اما مخالفین وایبر هم عقلا قبول کنند که نمیشه با جهان دشمن بود !

اگه با دید دشمنی با جهان ( یا درست تر جهان پیشرفته ) به مسائل نگاه کنیم ، باید خیلی از چیزارو دور بریزیم ، چرا ؟! چون در جهت کمک به دشمنانه !

اون کسانیکه مخالف وایبرن ، لطفا قبل از وایبر گوشیشونو بندازن دور ! چون اینم کمک به اسرائیله ! ( گزینه پیشنهادی ما : توجیب جاشو )

یه دوستی هم از طومار امضا کردن حرف زد ، مشکلی نیست ، اجازه نظرسنجی بدن همه شرکت می کنیم ، نظر جامعه هم راجع به خیلی چیزا مشخص میشه . اما ...

تشکر.[/]

طبق شنیده های من از صاحبان وایبر ایشون اینو گفته:

این اطلاعاتی که ما از وایبر به دست آوردیم اگه قرار بود با نیروی انسانی و جاسوسی انجام بدیم هیچ وقت این اطلاعاتو نداشتیم

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب.

علی 23;627618 نوشت:

همین ویندوز

ابتدا از اینکه نظرات بنده را مطالعه فرموده اید بسیار سپاسگذارم.و از نظر ارزشمند جنابعالی تشکر میکنم.

بنده خود را روشن فکر نمیدانم ، بنده فقط به دنبال حقیقت هستم و حقیقت را قبول میکنم و بهانه های واهی نمیاورم.
اما قابل توجه جنابعالی بنده هر کالایی که مشابه ایرانی داشته باشد حتما آن را تهیه میکنم.
و اگر هم آن کالا ایرانیش نباشد ، اگر به آن کالا نیاز داشته باشم تا جایی که امکان پذیر باشد کلایی که زیر نظر صهیونیست باشد را تهیه نمیکنم.
گوشی بنده هم برای زمان تیرکمون میرزا هست.فقط برای تماسهای مورد نیاز.و اسرائیلی هم نیست.
کامپیوتر بنده از نظر سخت افزاری غیر اسرائیلی است. و از نظر نرم افزاری بازهم تا جایی که به نرم افزاری نیاز داشته باشم غیر اسرائیلی اش را تهیه خواهم کرد.
و انقدر احساس نکنید 100 درصد کالاها اسرائیلی است.

اما یک مورد وجود دارد.
ما گفته ایم خرید کالایی که ضررش از سودش بیشتر است باید حذف شود.اما خرید کالایی مثل رایانه که سودش بسیار بسیار زیاد است نه تنها بد نیست بلکه خوب هم است.
بنده در همین سایت بخاطر ایجاد بعضی از تاپیکها مورد عنایت ویژه برخی از کاربران قرار گرفته ام.و این عنایات هم به ایمیل بنده ارسال میشود و هم بعضی اوقات به پیام های خصوصی. واین یعنی معاندین به این نظام و حامیان رژیم غاصب اسرائیل میسوزند.و این یعنی استفاده درست.همین سایت توانست به ترویج اسلام بپردازد.و این یعنی استفاده از ساخت غرب علیه غرب.

اما نرم افزار وایبر این امکان را ندارد.
بنده وقتی وارد این سایت میشوم و علیه اسرائیل و استکبار جهانی سخن میگویم و اسلام را ترویج میکنم سر سوزنی ، سودی به حساب اسرائیل واریز نخواهد شد. ما در وایبر هر کلیک هم یک مبلغی را وارد حساب اسرائیل میکند و هم ارزش نرم افزار را بالا میبرد.

درضمن بنده فکر نکردم فقط وایبر اسرائیلی هست. اگر شما فقط نام 20 کالای اسرائیلی را بلد هستید و دیده اید ، بنده بیش از 200 کالای اسرائیلی که در ایران وجود دارد را میشناسم.

وجود همین سایت یعنی ضربه زدن به اسرائیل.و ترویج دین مبین اسلام.
با وایبر چگونه ضربه خواهید زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و چگونه تبلیغ خواهید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پیشاپیش عرض کنم سود تبلیغ باید از ضررش بیشتر باشد. و حداقل ضرر را داشته باشد.

باید جایگزین ساخت.با نهی خالی کاری درست نمیشه.

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

5:13 دقیقه برای شناخت وایبر:

[FLV] http://host3.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/666/cdad16ee1534b3c9a674a90cab3ffc8f1996930.mp4 [/FLV]

http://www.aparat.com/v/CaHFk

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

d.e.d;627652 نوشت:
باید جایگزین ساخت.با نهی خالی کاری درست نمیشه.

[=arial]سلام

ساخته شده است، نه یکی ،بلکه چند مورد.

Dahim Darni;627640 نوشت:
سلام

اولا هر وسیله ای هم مزیت داره ، هم مضرت . مضر یا مفید بودن هر وسیله نسبت به خود شخص تعیین میشه . پس بحث در این مورد کلا منتفیه .

ثانیا استدلال میشه که وایبر به اسرائیل کمک میکنه ، هرچند من قبول دارم عقلا نباید کاری کرد که به نفع دشمن تموم بشه ، اما مخالفین وایبر هم عقلا قبول کنند که نمیشه با جهان دشمن بود !

اگه با دید دشمنی با جهان ( یا درست تر جهان پیشرفته ) به مسائل نگاه کنیم ، باید خیلی از چیزارو دور بریزیم ، چرا ؟! چون در جهت کمک به دشمنانه !

اون کسانیکه مخالف وایبرن ، لطفا قبل از وایبر گوشیشونو بندازن دور ! چون اینم کمک به اسرائیله ! ( گزینه پیشنهادی ما : توجیب جاشو )

یه دوستی هم از طومار امضا کردن حرف زد ، مشکلی نیست ، اجازه نظرسنجی بدن همه شرکت می کنیم ، نظر جامعه هم راجع به خیلی چیزا مشخص میشه . اما ...

تشکر.

[=arial]
سلام

بله درسته که هر نرم افزار هم مزیت دارد و هم ضرر

اما با در نظر گرفتن جمیع ادله که در این سایت و در پست های مختلف بیان کرده ایم،ضرر های استفاده از وایبر بیشتر از منافعش هست

در خصوص دیگر صحبت های شما باید گفت،ما با پیشرفت و تکنولوژی مخالف نیستیم ،ما می گوییم چرا از مشابه ایرانی سالمش استفاده نمی کنید؟ الان که دیگر بهانه نیست؟

در خصوص گوشی و کامپیوتر ،پست های قبل ما را مطالعه کنید ،جوابتان را از قبل به دیگر دوستان دادیم

چون لپ تاپ مشابه ایرانی ندارد و کلا دست دشمن هست ،از این تکنولوژی استفاده می شود و به دشمن ضربه می زنیم.

مثل استاد رائفی که با یک لپ تاپ آبروی اسرائیل رو برده است و صهیونیسم جهانی و خباثت این قوم را به جوانان ایران معرفی کرده است.

اما موبایل،وایبر،واتس اپ و .... این ها مشابه ایرانی دارد،لذا از مشابه ایرانی آنها استفاده شود.

در خصوص دشمنی هم ما دشمن دنیا نیستیم.

بلکه دشمن قطعی اسرائیل و صهیونیسم جهانی هستیم....این را می گویم تا آنها هم ببینند.

چون اسرائیل و صهیونیسم بد ترین دشمن نسبت به مومنان هست :

بسم الله الرحمن الرحیم

لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَداوَةً لِلَّذينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَ الَّذينَ أَشْرَکُوا وَ لَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُمْ مَوَدَّةً لِلَّذينَ آمَنُوا الَّذينَ قالُوا إِنَّا نَصارى‏ ذلِکَ بِأَنَّ مِنْهُمْ قِسِّيسينَ وَ رُهْباناً وَ أَنَّهُمْ لا يَسْتَکْبِرُونَ

مسلّما سرسخت ترین مردم را در دشمنی با کسانی که ایمان آورده اند ، یهود و مشرکان خواهی یافت و نزدیکترین آنها را در دوستی با مؤمنان کسانی می یابی که گفتند: ما نصاراییم. این بدان سبب است که گروهی از آنان کشیشان و راهبان اند و آنها تکبر و بزرگ منشی نمی ورزند.

آیه 82 سوره مائده

[=arial]ما به خدا اعتماد داریم.

چه طور خوش بین باشیم که همین یهودی ها عاشق چشم و ابروی ما بوده اند و وایبر و فیس بوک و واتس آپ و ...را ساخته اند.

و هم این که این قوم نحس دارد مردم مظلوم فلسطین را می کشد

فلسطینی ها هم مسلمان هستند

و هم این که 5000سال

[=arial]پیش[=arial] فلسطین جزئی از امپراطوری ایران بوده است

عرض سلام و ادب

رنگ خدا;627636 نوشت:

پاسخ شما را دوست گرامی جناب سید علی دادند. اما به این تاپیک هم مراجعه بفرمایید بد نیست. و فکر کنم اگر دنبال حقیقت باشید همین دو کلیپ کفایت کند.

http://www.askdin.com/thread45991.html

یک سوال: لطفا نام مرجه تقلیدتان را بگویید. هیچ مرجعی بدیهیات را به عهده شخص مکلف نمیگذارد.[/]

میشه مثال بزنید؟

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

d.e.d;627658 نوشت:
میشه مثال بزنید؟

[=arial]با ذکر این نکته که من هیچ کدام از این نرم افزار ها را تایید نمی کنم و هیچ توصیه ای به استفاده از آنان نمی کنم

فقط یک نمونه را برای شما نشان می دهم که بدانید ایران هم ساخته است:

http://www.mci.ir/syna

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

[=arial]
البته مردم ایران مسلمان هستند و دین برایشان مهم تر هست

[=arial]به خاطر کودکان مظلوم و مسلمان غزه،اسرائیل را تحریم کنید

ما دنبال امپراطوری نیستیم بلکه با منطق طرف مقابل با او بحث می کنیم تا مانع نفوذ اسرائیل شویم.

آنهایی که معتقدند نباید به فلسطین کمک شود

آنهائی که شعار نه غزه،نه لبنان جانم فدای ایران دادند!

آنهایی که کالای صهیونیستی را مصرف می کنند و فلسطین برایشان مهم نیست

به آنان بگویید فلسطین ،جزئی از ایران بوده است

غیرت اسلامی و ایرانی = حذف کالای اسرائیلی

sayedali;627660 نوشت:
[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

[=arial]با ذکر این نکته که من هیچ کدام از این نرم افزار ها را تایید نمی کنم و هیچ توصیه ای به استفاده از آنان نمی کنم

فقط یک نمونه را برای شما نشان می دهم که بدانید ایران هم ساخته است:

http://www.mci.ir/syna

خدا رحم کنه
معلوم نیست چه خوابی واسمون دیدن !!

همراه اول و فداکاری تو خدمات رایگان ؟؟؟:Khandidan!:
خندم گرفت

اینا خرخره ملت رو میجون
بعد سیستم تماس و پیام رایگان ؟؟
پشت پرده ببینید چه خوابایی واسمون دیدن !!!

یه جک میفرستی برادران بالا از پنجره میریزن تو اتاقت !! (( حریم خصوصی هم که تو کشور اسلامی ایران تعطیل :khandeh!: ))

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

علی 23;627665 نوشت:
خدا رحم کنه
معلوم نیست چه خوابی واسمون دیدن !!

همراه اول و فداکاری تو خدمات رایگان ؟؟؟
خندم گرفت

اینا خرخره ملت رو میجون
بعد سیستم تماس و پیام رایگان ؟؟
پشت پرده ببینید چه خوابایی واسمون دیدن !!!

یه جک میفرستی برادران بالا از پنجره میریزن تو اتاقت !! (( حریم خصوصی هم که تو کشور اسلامی ایران تعطیل ))

[=arial]من کلا مخالفم که از این نرم افزار ها استفاده شود،فرهنگ سازی شود بهتر است.

اما اثبات شده است که این نرم افزار ها رایگان نیست و هر عضو و کلیکی روی این نرم افزار ها باعث افزایش ارزش آن می شود.

همین حرف های شما در بی نهایت ضرب می شود و بهتر است این ها را در مورد وایبر و واتس اپ و ...بگویید،نه یک نرم افزار ایرانی !

خدا رحم کند یهودی ها برای شما چه خوابی دیده اند که وایبر وواتس آپ را برایتان ساخته اند!!!!!

یهودی ها که شب و روز مردم غزه را می کشند

یهودی هایی که داعش را بوجود اورده اند و حامی آن هستند

یهودی هایی که دنبال نظم جهانی و حکومت بر دنیا هستند

یهودی هایی که به تعبیر قرآن (آیه 82 سوره مائده) بدترین دشمن نسبت به مومنان هست،چه خوابی دیده اند که برایتان وایبر و واتس اپ ساخته اند.

یهودی خسیسی که یک ریال از انگشتانش بیرون نمی آد چرا رفته وایبرو واتس آپ ساخته هست؟

یهودی هم 100هزار برابر اون پول رو از قبل وایبر و واتس اپ در می اورد!!

اما هدف های عالی تری دارد،جاسوسی یکی از این اهداف است!

آنها دنبال القای تفکرات شیطانی از طریق وایبر و واتس آپ و ..هستند.

داخل همین وایبر شبهات زیادی علیه ایران و اسلام مطرح می شود.

پس خدا پدر همراه اول را بیامرزد که مشابه ایرانی این نرم افزار ها را ساخته است .

حالا شما با همراه اول مشکل دارید ،شرکت های دیگر هست

اما نظر من همان است که پیش تر گفتم ،[=arial]من هیچ کدام از این نرم افزار ها را تایید نمی کنم و هیچ توصیه ای به استفاده از آنان نمی کنم
[=arial]
حتی ایرانی اش

ادله خودم را هم دارم،مثلا تهدید حریم خصوصی و ....

به هر حال ما مثال ایرانی زدیم تا دوستان نگویند ایرانی نیست.

یقیناً وایبر و غیره کمک به صهیونیست است
اما دلیلی بر این نیست که ازش هرگز استفاده نکنیم

مکه رفتن هم کمک به وهابی هاست...آیا دلیل می شود که به سفر حج و زیارات مزارمطهر رسول اکرم و ائمه ی بقیع نرویم؟

اگر مؤمنان از حضور در وایبر خودداری کنند دشمنان اسلام، مجال جولان دادن بیشتری در آن و گمراه کردن اذهان مردم خواهند یافت.
همانگونه که آنها ضلالت منتشر می کنند مؤمنان می توانند هدایت منتشر کنند
و همانگونه که آنان، امر به منکر می کنند مؤمنان می توانند امر به معروف کنند

اگرچه از ابزارهای دیگر هم می توان برای انتشار هدایت استفاده کرد اما باید دید که کدام ابزار محبوبیت بیشتری نزد مرد دارد.
متاسفانه وایبر، طرفدارانش بیشتر از طرفداران منبرهاست!!! بنابراین نمی توان برای امر به معروف، تنها به منبرها بسنده کرد.

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

عرض سلام و ادب.

لبیک یا علی النقی;627713 نوشت:
یقیناً وایبر و غیره کمک به صهیونیست است
اما دلیلی بر این نیست که ازش هرگز استفاده نکنیم

مکه رفتن هم کمک به وهابی هاست...آیا دلیل می شود که به سفر حج و زیارات مزارمطهر رسول اکرم و ائمه ی بقیع نرویم؟

دوست عزیز و گرامی اینکه شما وایبر را با رفت نبه حج که یکی از مراسمات مذهبی است یکی میکنید قشنگ نیست.جالب هم نیست.
درضمن رفتن به حج سودش از ضررش بیشتر است. آن روزی که مکه خالی شود ، یقینا در آن روز استکبار جهانی به مکه یورش میبرد.مک نقطه ای است که هیچگاه نباید خالی شود.
در واقع ضرر نرفتن به مکه از ضرر رفتن به مکه بیشتر است.و باید کمترین ضرر را انتخاب کرد.

اما دقیقا نرفتن به وایبر ضررش به جهان اسلام چیست و کجاست؟؟ اگر به وایبر نرویم آیا آمریکا فکر میکند مسلمانان نسبت به فرایض خود بی تفاوت شدند؟؟ آیا نشان از سست شدن تفکرات اسلامی دارد؟؟ آیا در وایبر اطلاعات محرمانه موساد نگهداری میشود که بخواهیم برویم و آن را رصد کنیم؟؟ دقیقا چه ضرری دارد؟ دققا اگر تمام مسلمانان وایبر را تحریم کنند چه کسی ضرر میکند؟؟؟ عدم استفاده از وایبر یعنی پایین آمدن ارزش سهام وایبر. واین یعنی ضرر اسرائیل.
مکانی که سودش از ضررش بیشتر است چه مزیتی برای اسلام دارد؟؟؟؟؟

اگر مؤمنان از حضور در وایبر خودداری کنند دشمنان اسلام، مجال جولان دادن بیشتری در آن و گمراه کردن اذهان مردم خواهند یافت.

دقیقا چگونه مجال جولان دادن را خواهید گرفت؟؟

همانگونه که آنها ضلالت منتشر می کنند مؤمنان می توانند هدایت منتشر کنند
و همانگونه که آنان، امر به منکر می کنند مؤمنان می توانند امر به معروف کنند

سود باید از ضرر بیشتر باد.

متاسفانه وایبر، طرفدارانش بیشتر از طرفداران منبرهاست!!! بنابراین نمی توان برای امر به معروف، تنها به منبرها بسنده کرد.

نیاز به منبر نیست... همین سایت خودش یک مکان برای امر به معروف است. یک مکان برای نهی از منکر است.
بروید یک تاپیک ایجاد کنید و پیرامون یک موضوع روشنگری کنید.و این یعنی امر به معروف و نهی از منکر.
بجای استفاده از وایبر جوانان محل را ترقیب کنید وارد این سایت بشوند ، وارد دیگر سایتهای مذهبی بشوند.
و.........!
[/]

یارب;627632 نوشت:
پس خطراتش خیلی بیشتر از آنچیزی است که ما تصور میکنیم و دارد نرم نرم کار خودش را میکند!!
حال بنده و دیگران به عنوان کسی که مدعی ولایتمداری هستیم اکنون باید چکار کنیم؟
1- ببینیم و سکوت کنیم
2- متحد شویم و معترض شویم
2- برویم وارد محیطش شویم و از یک طرف برعلیه اسرائیل فعالیت کنیم و از آنطرف با حضورمان به اسرائیل کمک کنیم!!!

تکلیف چیست؟!

من یه بار گفتم آقا هرکاری میکنید شما رو بخدا کاری با ما نداشته باشید بذارید خودمودن تصمیم بگیریم استفاده کنیم یا نه
دوستان گفتن آقا ما شمشیر رو گلوی کسی نذاشتتیم و در دین اکراهی نیست و ..

بازم میگم آقا هرچقدر دوس دارین تبلیغ کنید روشنگری کنید
ولی لطفا نه طومار بنویسید نه به دولت اعتراض کنید..خواهش میکنیم...
بذارین ما با عقل ناقص خودمون تصمیم بگیریم نه با زور.

امام عشق;627725 نوشت:
دقیقا چه ضرری دارد؟ دققا اگر تمام مسلمانان وایبر را تحریم کنند چه کسی ضرر میکند؟؟؟

فعلاً که تصور چنین چیزی هم امری محال است....زیرا بیشترین کاربران وایبر، مسلمین می باشند.

امام عشق;627725 نوشت:
دقیقا چگونه مجال جولان دادن را خواهید گرفت؟؟

همینگونه که سایت های مذهبی اینترنت عمل می کنند.
وجود مؤمنان سبب می شود که شبکه ها حاوی انحراف صرف و خالص نباشند.
اگر همه ی مؤمنان از حضور در این فضاها انصراف دهند آنگاه هرکسی که حتی از روی کنجکاوی وارد این فضاها شده قطعاً با بمبارانی از سخنان گمراه کننده مواجه می شود.

من به شخصه هیچ دوست ندارم که پدیده هایی مثل فتنه ی 88 مجدداً رخ دهد. مسلماً اگر بخواهد چنین اتفاقی بیفتد غیر از ماهواره، شبکه های اجتماعی هم ابزار مناسبی برای پیشبرد اهدافشان خواهد بود.

امام عشق;627725 نوشت:
بجای استفاده از وایبر جوانان محل را ترقیب کنید وارد این سایت بشوند ، وارد دیگر سایتهای مذهبی بشوند.

مسلماً استفاده از ابزاری که نزد مردم و به ویژه جوانان، محبوبیت و کاربرد بیشتری دارد نتیجه بخش تر بوده و حتی ضروری تر هم به نظر می رسد.
اینکه فیسبوک و وایبر و لاین و واتسپ و کوکو و بیتاک و ویچت و یاهو مسنجر و ایمیل و جیمیل و همه رو "حرام" بپنداریم، در واقع اجازه داده ایم که دشمن با توپ و تانک و مسلسل جنگ نرمش، مغز مردم مملکت ما را هدف قرار دهد.

بهتر است کمی واقع بین باشیم و تنها از گفتن سخنانی که صرفاً "حرف" هستند و هرگز به میدان عمل، ورود نخواهند کرد خودداری نماییم.
اینکه همه وایبر را ترک کنند به خاطر اسلام و ایران و غیرت ایرانی و نمی دونم چی چی... و سخنانی از این قبیل، تنها در صفحات همین سایت، قشنگ است.
اگر واقعاً آسیبش برای همگان انقدر شدید است بهتر است فیلترش کنند تا خیالمان راحت شود...

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

موضوع قفل شده است