مجموعه دل و درد های حقیر با شما مولای خوبان! نقی جان!!

تب‌های اولیه

15 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مجموعه دل و درد های حقیر با شما مولای خوبان! نقی جان!!

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا امام نقی علیه السلام
با سلام و احترام به همه ی بزرگواران

بنده قصد دارم مجموعه از مشکلات و معضلات جوانان و جامعه چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی رو در قالب درد و دل با مولای پاکی ها امام نقی علیه السلام آغاز کنم...

با نظرات خوب دوستان به بنده انگیزه خواهد داده شد برای ادامه کار...

ان شاالله...

در پناه امام نقی علیه السلام:Gol:

نوه ی امام رضاست(ع) و جد مهدیِ(عج)
به فدای حضرت هادی (ع) و سامراش

نویسنده اثر: نویسنده وبلاگ امام نقی(ع)
همین طور خودم

[="Times New Roman"][="Teal"]

[=times new roman]بسم الله الرحمن الرحیم
[=times new roman]حی علی العزا
[=times new roman]حی علی البکا
[=times new roman]فی ماتم المهدی
[=times new roman]مظلوم این زمان....
[=times new roman]همین الان این شعر رو گفتم البته بیت اول که معروف هست ولی بیت دوم رو حقیر گفتم...
[=times new roman]بله آقا جونم ! نقی جانم ! میخوام ازین زمونه بگم ازین زمونه که اگر اعتراضم کنیم میگن برو خودت رو درست کن به زمونه و آدم ها بد و بیراه نگو ...اصلا نقدم نکن...
[=times new roman]آقا جونم اولین درد و دلم رو برای امام همه ی غریب ها با موضوعی شروع میکنم بحث امروز سر کلاس زبان شد...
[=times new roman]نقی جانم عالمی به فدایت مولا ! بحث کلاس سر این بود که نباید توی خونه حیوانات نگهداری بشود..
[=times new roman]یکی گفت چرا خب اگر صدای پارس سگ میاد اعتراض میشه ولی صدای گریه بچه میاد اعتراض نمیشه؟!
[=times new roman]یکی هم به جای بچه میتونه سگ داشته باشه!
[=times new roman]جونم برات بگه آقا جانم ! میدونم میگم شما رو ناراحت و دل فرزندتون مهدی صاحب زمان عجل الله تعالی فرجه و شریف رو خون ولی میخوام بگم ...
[=times new roman]آقا جون یکی گفت اصلا میدونید کلا به سگ حساسمون کردن وگرنه همه حیوانات مشکل سر و صدا دارن و به ما گفتن سگ نجس هست در صورتی که واکسینه بشه و تمیز بشه نجس نیست!!!
[=times new roman]آقا جان یه چیز گفت واقعا بهم ریختم!!
[=times new roman]گفتن که سگ نجس نبوده از وقتی یزید سگ داشته گفتن نجس هست و اینهمه منفور شده!!
[=times new roman]آقا جان خواستم بگم که اگر سگ حیوان منفوری بود دائم گوشزد نمیشد حدیث مولای متقیان مولا علی علیه السلام که مومن باید ده صفت همین حیوان رو داشته باشه!!!
[=times new roman]ماهیت یک حیوان به خلقتش که ذاتا نجس هست و مطمئنا دل علمی دارد باید اشاره کرد و همنشینی یک فرد مانند یزید با سگ درست نبوده و دور از شان انسانی بوده...
[=times new roman]و خواستم بگم نجاست سگ اگر از زمان یزید بود پس چرا زمان رسول الله هم به این موضوع اشاره شده بود؟!!!
[=times new roman]آقا جان شما کمک بدین که صبر کنیم....

منتظر درد و دل های دیگر حقیر باشید...در وبلاگ هم میتونید دنبال کنید...ولی اینجا هم میذارم...

[="Arial"][="DarkGreen"]سلام
تاپیک خوبیه ولی فک نمیکنید اسمش ی کم نامناسبه؟
آخه من با خونشدنش کلا ی چیز دیگه اومد تو ذهنم! اگه بشه نقی جان رو عوض کنید بهتره.
[/]

نقی نامی که فخر آسمان است ..... تلفظ کردنش حظ دهان است :Sham:

امام نقی رو بیشتر می پسندم...نقی جان خیلی خودمونیه

عاشق ریاضی;624819 نوشت:
سلام
تاپیک خوبیه ولی فک نمیکنید اسمش ی کم نامناسبه؟
آخه من با خونشدنش کلا ی چیز دیگه اومد تو ذهنم! اگه بشه نقی جان رو عوض کنید بهتره.

عشقم خدا;624892 نوشت:
امام نقی رو بیشتر می پسندم...نقی جان خیلی خودمونیه

حق با شماست ولی نمیدونم چرا مهدی جان تو خیلی مطالب دیده شده حتی بعضی مداحی ها ولی مشکلی نبوده...[/]

ashr;624942 نوشت:
حق با شماست ولی نمیدونم چرا مهدی جان تو خیلی مطالب دیده شده حتی بعضی مداحی ها ولی مشکلی نبوده...

یاد فیلم پایتخت میوفتم ...البته ببخشیدا

عشقم خدا;624986 نوشت:
یاد فیلم پایتخت میوفتم ...البته ببخشیدا

حقیرم چون یاد اون نیفتین و بدونیم این نام چقدر زیباست و برای تمسخر من و شمای بچه شیعه نیست اینطور میگم...مولا جانم!نقی جانم!یا غریب تر از غریب الغربا...شرمنده ایم....:Ghamgin::Sham:[/]

ashr;624991 نوشت:
حقیرم چون یاد اون نیفتین و بدونیم این نام چقدر زیباست و برای تمسخر من و شمای بچه شیعه نیست اینطور میگم...مولا جانم!نقی جانم!یا غریب تر از غریب الغربا...شرمنده ایم....

بگید امام هادی...زیباتره

عشقم خدا;624996 نوشت:
بگید امام هادی...زیباتره

[=Times New Roman]خود مولا میدونن که قصدم جا انداختن نامشون به درستی هست ...چرا باید بگم هادی زیباتر باشه؟
نام نقی زیباترین نام جهان هست...چطور میشه گفت مهدی جان !مضحک نیست بگیم نقی جان مضحک میشه؟
و میخوام چیزی که دشمن تلاش کرد تو ذهمنون بندازه رو درست کنیم...

حسین جانم زیباست !علی جانم زیباست!رضا جانم زیباست...
بگیم نقی جانم اعتراض میشه؟!خودمونی میشه؟!

سلام
با تشکر از سرکار ashr به خاطر تاپیک زیبایی که ایجاد کردن نام تاپیک با نظر ایشون و البته یه اصلاح جزیی تغییر کرد به نظرم استفاده از نام زیبای نقی هیچ مشکلی نداره و در شرایط کنونی بهتر و زیباتر هم هست.

[="Times New Roman"][="Teal"][=Times New Roman]

[=times new roman]بسم الله الرحمن الرحیم

[=times new roman]حی علی العزا

[=times new roman]حی علی البکا

[=times new roman]فی ماتم المهدی

[=times new roman]مظلوم این زمان....

[=times new roman]آقاجونم !نقی جانم میخوام دومین قسمت رو الان بنویسم...سینم به تنگ آمد!!!

[=times new roman]بله آقا جونم ! نقی جانم ! میخوام بگم آقا جان شرمندتم ..اونقدر که نمیتونم بگم چقدر منه بچه شیعه کم کاری کردم ...چقدر کم لطفی کردم در حق دهمین خورشید ولایت و امامت ...
آقا جانم !نقی جانم!جان عالمی فدایت مولا!
اگر اسم شما رو اینجوری بیان کنم بچه شیعه هم یاد چیز دیگه ای میفته!آره آقاجونم یاد مسخره کردن و خنده یا قیافه ای دشمن ازون برای هتک حرمت به شما کم نذاشت ...
آقا جان بچه شیعه ها همت کردن عکس ها رو تاحدودی قابل قبول تر کردن در سرچ گوگل ولی سرچ ذهن آدم ها رو آقا جان خودت راهنمایی کن چطوری درست کنیم؟!

آقاجانم ! نقی جانم شما اسمت علی هست میدونم خوب اول با کی دشمنی کردن و بعد اومدن اسم زیبای شما که مظهر پاکیست...

آقا جانم ...همون طور که هر شب محرم گفتم حسین جانم حسین جانم سالار قلب زینب...

[=times new roman]همون طور که هر شب ماه رمضان گفتم علی جانم علی جانم حیدر مدد...
همون طور که هر شب روز میگم

[=times new roman]مهدی جانم مهدی جانم العجل آقا العجل آقا...

هر شب و روز میگم نقی جانم نقی جانم غریب آل طاها...

[=times new roman]

[=times new roman]

[=times new roman]

مدیر فرهنگی;625014 نوشت:
سلام
با تشکر از سرکار ashr به خاطر تاپیک زیبایی که ایجاد کردن نام تاپیک با نظر ایشون و البته یه اصلاح جزیی تغییر کرد به نظرم استفاده از نام زیبای نقی هیچ مشکلی نداره و در شرایط کنونی بهتر و زیباتر هم هست.

با سلام و احترام
یک دنیا تشکر مدیریت محترم فرهنگی...واقعا ممنونم...[/]

ashr;625018 نوشت:
در پناه امام نقی علیه السلام

احسنت...
اجرکم عند الله . . .

امام مظلوم من تو نیازی به حمایت من و امثال من نداری اما چه کنیم که بدهکاریم.نه به تو نه ...به خودمون...

بیو گرافی تموم بازیگرارو میدونم الا ...منو ببخش که نشناختمت.مقصر ما نیستیم اقا جان.مقصر اونایین که درسو به ما تحمیل کردن وگرنه از تو تو کتابمون برامون گفته بودن اما فقط به عشق نمره میخوندیم نه به عشق تو

احتیاجی به سرزنش نیست...نه..
همین که نگاهتو روز محشر از ما برگردونی کافیه.ما که به جز شما کسیو نداریم.
امام های زیادی داریم اما چرا فقط شما مظلومی؟....تو عصر خودت هم مظلوم بودی اقا؟ مظلومیت تو خون شما اهل بیته اما با مظلومیت حسین یه فرقی اساسی داری...مظلومیتت خاموش بود...کسی پشتت نبود...هیچکی..

عاشورا زندست اما مظلومیتت نه...
کی یادشه ...کی؟...
مارو ببخش بر جهالتمون...عقلی نیست اقا...عقل کجا بود.اگ عقل داشتیم که وضعمون این نبود.پس..
مارو بر جهالتمون ببخش