صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: پارتی بازی وقتی راه دیگه ای نیست

علاقه
    موضوعات مربوط به رشته تحصیلی خودم
    نوشته
    183
    حضور
    5 روز 13 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    35
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1007

پارتی بازی وقتی راه دیگه ای نیست

با سلام خدمت شما

سوالی داشتم در مورد پارتی بازی!

من دانشجوی یکی از رشته های علوم پزشکی بودم که ماه پیش فارغ التحصیل شدم و اقدام برای طرح نیروی انسانی کردم. این طرح ما اینطوره که اعلام نیاز میکنند شهرستانهای مختلف و ما ثبت نام میکنیم که بریم اونجا! حالا شرایطی هست که ما بتونیم توی شهر خودمون بمونیم و شهرستان نریم. این شرایط 3تا هستن که من هر 3تا رو دارم و میتونم شهر خودمون بمونم.
    با توجه به این که اصلا شهرستان رفتن برای من امکان نداره به خاطر شغل همسرم که باید همینجا باشه و با من نمیتونه بیاد من اقدام کردم توی شهر خودمون برم این دوره طرح رو.
    بعد از پرس و جوی زیاد از بیمارستان ها دو جا پیدا شد که احتیاج به نیروی طرحی داشتن! و خیلی مشتاق بودند هر دو که من برای همون جا اقدام کنم.
    بعد از این که من مطمئن شدم به اداره مربوطه مراجعه کردم که ثبت نامم رو انجام بدم و جالب این که از اداره گفتن اصلا این بیمارستان ها نیاز ندارن و اظهار کردن که بیمارستان ها به من اطلاعات غلط دادن! از من اصرار و از اونا انکار!چند بار من مراجعه کردم و دفعه آخر اشکمو درآوردن با اخلاق بدشون و مانع شدن بی دلیلشون برای کار من!

از طرفی یکی از آشنایان توی همون جا جزو مدیر ها بودن!من خودم باهاشون صحبت نکردم ولی پدرشوهرم که دید اوضاع منو بدون اطلاع من زنگ زدن و با ایشون صحبت کردن و ایشون هم منو سپردن به کارمندای اداره و کارم راه افتاد!!!! همون آدمای که اشکم رو درآوردن این بار یه احترامی بهم گذاشتن که انگار من اون آدم قبلی نیستم!به جای اون 2تا جایی که خودم پیدا کرده بودم 3تا جای دیگه معرفی کردن بهم!!!واقعا حالم از این اوضاع و اتفاقات به هم میخورد!اصلا و ابدا قلبا راضی نیستم از این اتفاق!!!کلا گویا مدل این اداره داشتن پارتیه ولاغیر!

احساس عذاب وجدان دارم بابت این قضیه. هرچند واقعا حقم بود! اما من نمیدونم چند نفر هم مثل من شرایط رو داشتن و بهشون اجازه ندادند همینجا بمونند!البته شاید هم کسی نبوده باشه!
    حالا سوال من اینه که نمیدونم این کار حرامه یا نه و حقوقش هم حرامه یا نه؟
    مرجع تقلید: آیت الله العظمی مکارم شیرازی

(ببخشید طولانی شد سوالم، دلم خیلی پر بود!)
    خداوند را بخاطر خوشنودی مردم خشمگین مکن ؛
    زیرا خداوند جای همه کس را می گیرد و کسی نمی تواند جای خداوند را بگیرد.

از سخنان حضرت علی علیه السلام

2. صلوات ها 7

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,545
    حضور
    175 روز 9 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58336

با نام و یاد دوست

پارتی بازی وقتی راه دیگه ای نیست

کارشناس بحث: استاد نور

5. صلوات ها 3

نوشته
    4,858
    حضور
    47 روز 14 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17984

نقل قول نوشته اصلی توسط *یا زهرا* نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما

من دانشجوی یکی از رشته های علوم پزشکی بودم که ماه پیش فارغ التحصیل شدم و اقدام برای طرح نیروی انسانی کردم. این طرح ما اینطوره که اعلام نیاز میکنند شهرستانهای مختلف و ما ثبت نام میکنیم که بریم اونجا! حالا شرایطی هست که ما بتونیم توی شهر خودمون بمونیم و شهرستان نریم. این شرایط 3تا هستن که من هر 3تا رو دارم و میتونم شهر خودمون بمونم.
    با توجه به این که اصلا شهرستان رفتن برای من امکان نداره به خاطر شغل همسرم که باید همینجا باشه و با من نمیتونه بیاد من اقدام کردم توی شهر خودمون برم این دوره طرح رو.
    بعد از پرس و جوی زیاد از بیمارستان ها دو جا پیدا شد که احتیاج به نیروی طرحی داشتن! و خیلی مشتاق بودند هر دو که من برای همون جا اقدام کنم.
    بعد از این که من مطمئن شدم به اداره مربوطه مراجعه کردم که ثبت نامم رو انجام بدم و جالب این که از اداره گفتن اصلا این بیمارستان ها نیاز ندارن و اظهار کردن که بیمارستان ها به من اطلاعات غلط دادن! از من اصرار و از اونا انکار!چند بار من مراجعه کردم و دفعه آخر اشکمو درآوردن با اخلاق بدشون و مانع شدن بی دلیلشون برای کار من!

از طرفی یکی از آشنایان توی همون جا جزو مدیر ها بودن!من خودم باهاشون صحبت نکردم ولی پدرشوهرم که دید اوضاع منو بدون اطلاع من زنگ زدن و با ایشون صحبت کردن و ایشون هم منو سپردن به کارمندای اداره و کارم راه افتاد!!!! همون آدمای که اشکم رو درآوردن این بار یه احترامی بهم گذاشتن که انگار من اون آدم قبلی نیستم!به جای اون 2تا جایی که خودم پیدا کرده بودم 3تا جای دیگه معرفی کردن بهم!!!واقعا حالم از این اوضاع و اتفاقات به هم میخورد!اصلا و ابدا قلبا راضی نیستم از این اتفاق!!!کلا گویا مدل این اداره داشتن پارتیه ولاغیر!

احساس عذاب وجدان دارم بابت این قضیه. هرچند واقعا حقم بود! اما من نمیدونم چند نفر هم مثل من شرایط رو داشتن و بهشون اجازه ندادند همینجا بمونند!البته شاید هم کسی نبوده باشه!

با سلام و عرض ادب

پارتی بازی ( یعنی وساطت برای پیشرفت کار بر خلاف قانون ) جایز نیست و حقوقی که می گیرند اشکال دارد ولی چنانچه این کار در حد معرفی باشد و فرد بقیه ی مراحل را طبق مقررات و شرایط قانونی طی کند و باعث تضییع حقوق دیگران نشود اشکالی ندارد.

پایگاه اطلاع رسانی آیه الله مکارم به آدرس:
    http://makarem.ir/Question/ViewQuest...=747&CatID=747

7. صلوات ها 4

علاقه
    حقوق.رمان. مسافرت هندوانه رنگ آبی
    نوشته
    698
    حضور
    11 روز 9 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3515

سراسیمه سلام هنگام انتظار سلام هنگام رسیدن سلام
    خوب تهران که نیرو نمیخواسته
    شما بخاطر شرایطتت که ویژه هم بوده پارتی بازی کردی ،تازه اونم نه شخصا با واسطه
    یعنی اگر کسی هم شرایطش مثل شما بوده خبر نداشه که بشین دونفر بعد از بین شما و اون فرد شما رو انتخاب کنن
    بعدش هم پارتی بازی ندیدی
    یکی از همکارای آقای ادارمون مهندسه نفت هستش دوبار واسه وزارت خونه امتحان داد
    دفعه اول نمره اش رو کم دادن وقتی اعتراض زد دوباره تصیحح کردن
    پنج نمره کم داده بودن و گفتن ما استخدام کردیم انشالله دفعه بعد
    دفعه بعد هم امتحان گرفتن اما قبولی ها همه سید بودن
    و گفتن بخشنامه شده تعدادی از مهندسین سید رو جذب کنیم
    هنوز پارتی بازی به چشم ندیدین
    بزارین انشالله مشغول بشین تا درک واقعه براتون ملموس تر بشه

شاید آن روز که سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد
    خبری از دل پر درد گل یاس نداشت
    باید این طور نوشت هر گلی هم باشی
    چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی اجباری است
    زندگی در گرو خاطره هاست خاطره در گرو فاصله هاست
    فاصله تلخ ترین خاطره هاست

9. صلوات ها 4

علاقه
    نوشته
    183
    حضور
    5 روز 13 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    35
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1007

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط اهورانی نمایش پست ها
    نیرو نمیخواسته
    نیرو که می خواسته، من حتی با رییس اون بخش بیمارستان صحبت کردم کلی ابراز ناراحتی کرد که ما چند ماهه نیرو میخوایم ولی کسی رو نمیفرستن! کلی از دیدن من خوشحال شده بود که می خوام برم اونجا! ولی از طرف اداره گویا نگه میدارن اینجور جاها رو که آدم آشنایی اومد زودی بدنش به اون
    در حالی که توی قانون موندن توی مرکز 3تا شرط داره! که با این اوصاف باید شرط چهارم که داشتن آشنا هست رو بهش اضافه کنند

11. صلوات ها 2

علاقه
    حقوق.رمان. مسافرت هندوانه رنگ آبی
    نوشته
    698
    حضور
    11 روز 9 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3515

سراسیمه سلام هنگام انتظار سلام هنگام رسیدن سلام
    ی خوام برم اونجا! ولی از طرف اداره گویا نگه میدارن اینجور جاها رو که آدم آشنایی اومد زودی بدنش به اون
    خواستن که میخواد من که پزشک نیستم میدونم بیمارستان های تهران پزشک و نیرو کم داره
    قانون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    بیا از من بپرس
    نه کاربر گرامی بگو زر و زور
    قانون مدتها پیش مرد و کسی از ترس زور و زر بر مزارش اشکی نریخت

شاید آن روز که سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد
    خبری از دل پر درد گل یاس نداشت
    باید این طور نوشت هر گلی هم باشی
    چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی اجباری است
    زندگی در گرو خاطره هاست خاطره در گرو فاصله هاست
    فاصله تلخ ترین خاطره هاست

13. صلوات ها 2

علاقه
    فرار
    نوشته
    468
    حضور
    25 روز 12 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2012

خانوم این شرایط اون بیمارستان نیست فقط. همه جا اینجوری شده و نظارتی هم نیست.
    اگه شخصی لایق تر از شما برای طرح باشه وجدانی جالب نیست جاشو بگیرین.
    ولی واقعا به نظر شما اگه شما اقدام نکنید یه فرد لایق جای شمارو می گیره؟
    بزرگترین پشیمانی ام،
    ساعت ها جمله ساختن برای کسانی بود که لیاقت یک کلمه را هم نداشتند...
    (ایلهان برک)

15. صلوات ها 4

علاقه
    نوشته
    183
    حضور
    5 روز 13 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    35
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1007

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad313 نمایش پست ها
    ولی واقعا به نظر شما اگه شما اقدام نکنید یه فرد لایق جای شمارو می گیره؟
    خدارو شکر توی این قضیه اصلا بحث لیاقت مطرح نیست و بدون در نظر گرفتن کاربلد بودن ومعدل و ... همه فارغ التحصیلا موظف هستن دو سال طرح رو بگذرونند.یه جورایی مثل سربازی در نظر بگیرید
    حالا خانومای متاهل و بومی(هم از نظر تولد هم تحصیل) شرایط موندن توی شهر خودشون رو دارن.که فقط نوبت ثبت نام کردن مهمه و هرکی زودتر ثبت نام کرد زودتر میره و کسی که دیرتر ثبت نام میکنه باید منتظر بمونه تا ماه های بعد که جا باز بشه یا بره شهرستان. منم واقعا اطلاع ندارم که چند نفر رو با این بهونه نبود جا منتظر نگه داشتن یا فرستادن شهرستان های دیگه. الان دیگه کم کم زده به سرم اگه همسرم اجازه بده منم برم شهرستان که عذاب وجدان نداشته باشم

17. صلوات ها 2

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 16 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    3035

کلا استفاده از پارتی حلال است
    چون حق معینی در بین نیست
    استفتاء از محضر مبارک و ملکوتیه عالم ربانی و ساده بگیر
    ایت الله s.a.j

19. صلوات ها 3

نوشته
    1,334
    حضور
    33 روز 6 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6239

با سلام خدمت شما

همینه که ما هنوزم که هنوزه جهان سویم و هیچوقت پیشرفت نمیکنیم

همه ی ادارات و سازمانای کشور وقتی رو اصل پارتی بچرخه همین بساطه تا قیامتم پیشرفت نمیکنیم که نمیکنیم

یا زهرا جان

به خاطر اشتباهات دیگران شما چرا عذاب وجدان بگیری اخه

تقصیره اوناس که کارو با پارتی بازی چلو میبرن ... ینی این اصله غلطو باب کردن

و شما مجبوری از چیزی که اونا بابش کردن ( پارتی ) استفاده کنی
    .
    یا رفیق من لا رفیق له

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 55

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری