صفحه 1 از 15 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نیاز جنسی، برخورد با مراجعین از جنس مخالف، تحریک شدن

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

نیاز جنسی، برخورد با مراجعین از جنس مخالف، تحریک شدن

سلام.
    به پيشنهاد كارشناس تاپيك مشاوره اين سوال رو اينجا مطرح كردم.
    اين آدرس تاپيكم هست كه مشكلم رو اونجا مطرح كردم:
    http://www.askdin.com/thread45779.html
    من دانشجوي پزشكي سال آخرم و مدت حدود يكساله كه نياز به ازدواج دارم و دنبال مورد گشتم اما تا به حال يا مورد مطابق ملاكهاي من نبوده و يا اينكه بهم جواب منفي دادن.
    من اما نياز جنسي دارم و همين موضوع در برخورد با بيماران خانم جوون در بيمارستان برام مشكل ايجاد ميكنه كه هنگام معاينه و لمس بدن بيماران خانم ممكنه تحريك بشم.
    ما هم حق انتخابي نداريم كه فقط بيماران خانم رو معاينه كنيم وقتنهايي كه كشيك هستيم هر بيماري بياد مسوليتش با ماست.
    و چون كشيك هامون تك نفره است نميشه يه همكار خانم بياد براي كمك به من بيماران خانم رو معاينه كنه.
    از نظر شرعي و فقهي و از نظر مرجع من آيت الله مكارم شيرازي آيا در چنين شرايطي معاينه بيمار نامحرم حرامه؟

2. صلوات ها 13

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,511
    حضور
    174 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58276

با نام و یاد دوست

نیاز جنسی، برخورد با مراجعین از جنس مخالف، تحریک شدن

کارشناس بحث: استاد نور

5. صلوات ها 6

نوشته
    4,849
    حضور
    47 روز 12 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17953

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrant نمایش پست ها
    سلام.
    به پيشنهاد كارشناس تاپيك مشاوره اين سوال رو اينجا مطرح كردم.
    اين آدرس تاپيكم هست كه مشكلم رو اونجا مطرح كردم:
    http://www.askdin.com/thread45779.html
    من دانشجوي پزشكي سال آخرم و مدت حدود يكساله كه نياز به ازدواج دارم و دنبال مورد گشتم اما تا به حال يا مورد مطابق ملاكهاي من نبوده و يا اينكه بهم جواب منفي دادن.
    من اما نياز جنسي دارم و همين موضوع در برخورد با بيماران خانم جوون در بيمارستان برام مشكل ايجاد ميكنه كه هنگام معاينه و لمس بدن بيماران خانم ممكنه تحريك بشم.
    ما هم حق انتخابي نداريم كه فقط بيماران خانم رو معاينه كنيم وقتنهايي كه كشيك هستيم هر بيماري بياد مسوليتش با ماست.
    و چون كشيك هامون تك نفره است نميشه يه همكار خانم بياد براي كمك به من بيماران خانم رو معاينه كنه.
    از نظر شرعي و فقهي و از نظر مرجع من آيت الله مكارم شيرازي آيا در چنين شرايطي معاينه بيمار نامحرم حرامه؟
    با سلام و عرض ادب

به لحاظ شرعی درجایی که ضرورت ندارد لمس و نگاه نامحرم حرام است و اگر با معاینه موجب تحریک شهوت می شود حرام است.

استفتای شفاهی از دفتر آیه الله مکارم شیرازی در قم

7. صلوات ها 12

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

نقل قول نوشته اصلی توسط نور نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

به لحاظ شرعی درجایی که ضرورت ندارد لمس و نگاه نامحرم حرام است و اگر با معاینه موجب تحریک شهوت می شود حرام است.

استفتای شفاهی از دفتر آیه الله مکارم شیرازی در قم
    سلام استاد.
    خوب این "جایی که ضرورت ندارد" یعنی چی؟

9. صلوات ها 3

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

نقل قول نوشته اصلی توسط عشقم خدا نمایش پست ها
    برادر عزیز ولله بلا منم مثل خودتم.اصلا هر پسری بیاد ادعا کنه که میتونه تحمل کنه و بگه شهوت نداره دروغ گفته..درکت میکنممیدونم چقدر سخته...هر کی ندونه من قشنگ درکت میکنم...چنان پدری از آدم در میاره که عصبیت میکنه دختر پسرم نداره...رفیق از شکم سیری حرف نمیزنم.تنها راه اینه که جهاد اکبر کنیاگه بعد چهل روز از این حالت در نیومدی بیا تف کن تو صورتمسخته خیلی سخت اما من تونستم....چرا تو نتونی رفیق ؟خون من رنگی تره ؟ نه!!! نفستو مشغول کن نذار مشغولت کنه...هربار که جلوش وایمیستی خدا یه چی بهت میده... من که خدا پیغمبر نداشتم الان بهم ثابت شده خدا وجود داره.داستان زندگیمو بخون تا ببینی عجب پدری ازم در اومد !!کلیک کنبهم اعتماد کن
    خوب همه اینها که گفتی درست....
    اما حل مشکل من این نیست
    سوال در اون تاپیک اول این بود که چیکار کنم که بعنوان یه پسر جوون که حالا نقش پزشک رو دارم چطور به بدن یه بیمار خانم جوون دست بزنم و تحریک نشم؟
    یه سری گفتن اشکال از خودته و هیچ پزشک دیگری اینطور نیست
    یه سری گفتن هر پسر جوون ممکنه چنین چیزی براش رخ بده
    کارشناس تاپیک اونجا گفتن از نظر فقهی هم بپرسم
    که اینجا اومدم پرسیدم و استاد نور میگن حرامه
    خوب حالا موندم پس چیکار کنم؟ اگه یه بیمار خانم نصف شب بیاد و باید معاینه بشه؟ کس دیگری هم اون موقع شب نیست که ازش بخوام جای من بیمار رو معاینه کنه...
    داستانت رو هم یه بار اومدم خوندم

پ.ن: چه اشتباهی کردم اومدم رشته پزشکی...
    ویرایش توسط mehrant : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴ در ساعت ۱۶:۲۸

11. صلوات ها 2

علاقه
    علاقمه
    نوشته
    269
    حضور
    8 روز 15 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    74
    صلوات
    825

شرایط سختی داری رشته پزشکی خوبه ولی شغل سختیه خوب ببین یه پیشهنهاد هایی بهت میدم سعی کن اونو مجسمه ایی حیوانی چیزی فرض کنی توی ذهنت دیگه اینکه سعی کن اونو پیرزن ببینی این حرفا یا به جهنم فکر کنی بعد بهتره که مراقبم باشی تا حد امکان سعی کنی از کارهایی که باعث تحریکت میشن دوری کنی بعد همین چهل روز عبادت خالصانه خیلی فایده داره بای

چه اشتباهی کردم اومدم رشته پزشکی...

دعای سلامتی
    http://icva.host56.com/up/564618b1a0f9.png
    اونایی که میتونند دعای فرج رو بخونند همونو بخونن بهتره ولی دعای سلامتی هم میخونیم هرکی خواست ساعت ده دعای فرج و سلامتی میخونیم هرکی خواست هر دوتاش یا یکی شو برداره
    و زیارت عاشورا هم میخوانیم
    http://graphic.ir/pictures/__2/___28...1699889872.jpgاینم دعای فرجhttps://sp.yimg.com/ib/th?id=HN.6080...7&pid=15.1&P=0من آواتارمو عوض کردم این آواتار سابغمه

13. صلوات ها 3

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

پس استاد سوال بعدی هم اینکه حالا که حرامه معاینه پس بیماری که نیاز هست معاینه بشه رو باید چیکار کرد؟

15. صلوات ها 3

نوشته
    361
    حضور
    19 روز 8 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1859

سلام برادر،

از وقتی که بچه بودیم با ما گفتند که پزشک محرم بیماره پزشک اینقدر بیمار میبینه که براش عادی شده شماهم اگر پیش یک پزشک آقا بروی اشتباه نکردی چون پزشک معتمد و محرم اسرار بیماره. پزشکها قسم خوردن که به مراجعان نگاه انسانی داشته باشندو وجدانا هرچه از دستشان بر میآید در حق بیمار انجام دهند. من اگر یک مرد بودم شرمم میامد که بگم در برابر کسی که به من اعتماد کرده و مرا محرم خودش دونسته اینقدر ضعیف النفسم و نتونستم روی خودم کاری کنم و افکارم رو مدیریت کنم. نمیدونم چطور آقایون این مسائل را به این راحتی جار میزنند .
    من تا چند وقت دیگه یک عمل جراحی در پیش دارم اتفاقا پزشکم هم یک آقا هستند.حالا که این مطالب رو خوندم فهمیدم که پزشک ها هم قابل اعتماد نیستند که بتونی باهاشون راحت باشی و به نگاهشون اعتماد کنی. ممنون که صادقانه نشون دادی در دلت چی میگذره دوست عزیز . من اگر از درد بمیرم هم دیگر پیش دکتر مرد نمیروم.

هر وقت خواستی زنی رو معاینه کنی حرفای من یادت باشه،،، اون فکر میکنه نگاه تو از نگاه برادرش هم پاکتره....

در ضمن مگه شما برای معاینه افراد از دستکش استفاده نمیکنید؟ سردی دستکش میتونه تا حد زیادی این حس رو کنترل کنه .

ویرایش توسط پریزاد : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴ در ساعت ۱۷:۱۵
    دین کامل آن دینی است که از تو انسان بهتری بسازد...
    آمده ام تا بیشتر بدانم....تا مسلمان را بهتر بشناسم.

17. صلوات ها 4

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

نقل قول نوشته اصلی توسط پریزاد نمایش پست ها
    سلام برادر،

از وقتی که بچه بودیم با ما گفتند که پزشک محرم بیماره پزشک اینقدر بیمار میبینه که براش عادی شده شماهم اگر پیش یک پزشک آقا بروی اشتباه نکردی چون پزشک معتمد و محرم اسرار بیماره. پزشکها قسم خوردن که به مرجعین نگاه انسانی داشته باشند وجدانا هرچه از دستشان بر میآید در حق بیمار انجام دهند. من اگر یک مرد بودم شرمم میامد که بگم در برابر کسی که به من اعتماد کرده و مرا محرم خودش دونسته اینقدر ضعیف النفسم و نتونستم روی خودم کاری کنم و افکارم رو مدیریت کنم. نمیدونم چطور آقایون این مسائل را به این راحتی جار میزنند . من تا چند وقت دیگه یک عمل جراحی در پیش دارم اتفاقا پزشکم هم یک آقا هستند.حالا که این مطالب رو خوندم فهمیدم که پزشک ها هم قابل اعتماد نیستند که بتونی باهاشون راحت باشی و به نگاهشون اعتماد کنی. ممنون که صادقانه نشون دادی در دلت چی میگذره دوست عزیز . من اگر از درد بمیرم هم دیگر پیش دکتر مرد نمیروم.

هر وقت خواستی زنی رو معاینه کنی حرفای من یادت باشه،،، اون فکر میکنه نگاه تو از نگاه برادرش هم پاکتره....
    مشابه این حرف شما رو توی اون تاپیک قبلی هم زدن و من جواب دادم اما پاکش کردن.
    خواهر گرامی و سایر دوستان محترم
    من منظورم از تحریک این نیست که در دل خودم بگم برم دست بزنم به بدن مریض و لذت ببرم
    یا اینکه بگم نگاهش کنم و لذت ببرم
    خیر
    میگم وقتی مثلا باید بدن یک خانم جوون رو بدون لباس ببینیم و لمسش کنیم برای چند ثانیه ممکنه حس تحریک شدن به آدم دست بده
    مثال زدم که فرض کنید:
    فردی روزه است = فردی مجرد هست و مقید
    و سحری هم نخورده = نتونسته ازدواج کنه و رابطه شرعی با نامحرم داشته باشه
    حالا کارش آشپزی هست و مدام غذاها رو میبینه= پزشک هست و مدام با نامحرم برخورد داره
    آیا در حین غذا درست کردن، چشمش به غذاها بخوره احساس گرسنگی بهش دست نمیده؟= در حین لمس و مشاهده بدن بدون لباس نامحرم احساس تحریک بهش دست نمیده؟
    آیا حس گرسنگی حرامه؟ اون آشپز اصلا از غذاها نمیخوره و حتی به فکرش هم نمیفته که ازشون بخوره با اینکه کسی نمیبیندش، یا اینکه به فکرش بیفته که کاش روزه نبود و میخورد
    قضیه منم همینه

19. صلوات ها 4

نوشته
    361
    حضور
    19 روز 8 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1859

خواهر گرامی و سایر دوستان محترم
    من منظورم از تحریک این نیست که در دل خودم بگم برم دست بزنم به بدن مریض و لذت ببرم
    یا اینکه بگم نگاهش کنم و لذت ببرم
    خیر
    میگم وقتی مثلا باید بدن یک خانم جوون رو بدون لباس ببینیم و لمسش کنیم برای چند ثانیه ممکنه حس تحریک شدن به آدم دست بده
    مثال زدم که فرض کنید:
    فردی روزه است = فردی مجرد هست و مقید
    و سحری هم نخورده = نتونسته ازدواج کنه و رابطه شرعی با نامحرم داشته باشه
    حالا کارش آشپزی هست و مدام غذاها رو میبینه= پزشک هست و مدام با نامحرم برخورد داره
    آیا در حین غذا درست کردن، چشمش به غذاها بخوره احساس گرسنگی بهش دست نمیده؟= در حین لمس و مشاهده بدن بدون لباس نامحرم احساس تحریک بهش دست نمیده؟
    آیا حس گرسنگی حرامه؟ اون آشپز اصلا از غذاها نمیخوره و حتی به فکرش هم نمیفته که ازشون بخوره با اینکه کسی نمیبیندش، یا اینکه به فکرش بیفته که کاش روزه نبود و میخورد
    قضیه منم همینه
    فرمایش شما متین برادر ، اما رابطه غذا و شخص روزه دار یک رابطه دوطرفه نیست اما اینجا طرف مقابل شما یک انسان است که اگر بداند چنین حسی دارید حتی در حد یک هوس لحظه ای و کوتاه ، او خود را مقصر و گناهکار میداند که مسبب چنین حسی شده است. اما تا قبلش که نمیدانست شاید به مغزش خطور هم نمیکرد که پزشک هم میتواند نظری اینچنین داشته باشد .

جناب مهران من واقعا دارم از عمل کردن زیر دست دکتری که به مهارتش اطمینان داشتم منصرف میشوم میتونید کمکم کنید تا نظرم عوض شود
    ویرایش توسط پریزاد : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴ در ساعت ۱۸:۰۱
    دین کامل آن دینی است که از تو انسان بهتری بسازد...
    آمده ام تا بیشتر بدانم....تا مسلمان را بهتر بشناسم.

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)