جمع بندی آیا در حکومت اسلامی، نباید به تلاشهای افراد ارج نهاد؟

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آیا در حکومت اسلامی، نباید به تلاشهای افراد ارج نهاد؟

به دلیل فیلتر شدنهای بی دلیل از سوی مرکز فیلترینگ و آمادگی بلاگفا برای اینکه وبلاگها را برای همیشه مسدود کند و حتی در صورت بازگشت از فیلتر هم وبلاگ را بازگشایی نکند، این وبلاگ برای همیشه به کار خود پایان می دهد.(البته می دانم شیرازی، مدیر بلاگفا، به زودی این وبلاگ را مسدود خواهد کرد.)

چقدر ما مسلمونها بدبختیم که باید چپ و راست از همکیشانمون صدمه ببینیم. داریم از اسلام دفاع میکنیم، بعد مرکز فیلترینگ خودمون باهامون این کارو می کنه.

دو وبلاگ دیگر هم، بعد از سالها تلاش، به دلیل فیلترینگ غلط مسدود شدن و حتی یکیشون بعد از فیلتر هم از طرف بلاگفا باز نشد:

http://realchristian.blogfa.com

[h=1]anti-zandiq.blogfa.com
[/h]
در این وبلاگ anti-zandiq کاری کرده بودیم که مهمترین عناوین کلیدی که اسلامستیزان آنرا سرچ می کنند، و همراه با پاسخ روی وبلاگ ما باشد، ولی معلوم نیست آن ممیز خدانشناس مرکز فیلترینگ در پاسخهای این وبلاگ من که همه را از کارشناسان دینی گرفته بودم، چه ایرادی می بیند که بدون هیچ پیام و هیچ اخطاری به همین راحتی فیلتر میکند و به بلاگفا هم دستور مسدودسازی کامل وبلاگ را می دهد. خدا لعنتشان کند، من که حلالشان نمی کنم و سالها تلاشم را ظرف چند ساعت به سطل آشغال ریختند.

خدایا ما را از این دوستان حفظ کن، خود می دانیم با دشمن چه کنیم.

آیا این به حق است که در یک حکومت دینی چنین ظلمی و چنین جوری بشود، و هیچ کاری هم نشود کرد؟ اگر هم با هزار تا دوست و آشنا نامه بزنیم و وبلاگ را از فیلتر خارج کنیم، سایت بلاگفا محال است وبلاگ را برگرداند.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد کریم

مسلمان ایرانی;621537 نوشت:
در این وبلاگ anti-zandiq کاری کرده بودیم که مهمترین عناوین کلیدی که اسلامستیزان آنرا سرچ می کنند، و همراه با پاسخ روی وبلاگ ما باشد، ولی معلوم نیست آن ممیز خدانشناس مرکز فیلترینگ در پاسخهای این وبلاگ من که همه را از کارشناسان دینی گرفته بودم، چه ایرادی می بیند که بدون هیچ پیام و هیچ اخطاری به همین راحتی فیلتر میکند و به بلاگفا هم دستور مسدودسازی کامل وبلاگ را می دهد. خدا لعنتشان کند، من که حلالشان نمی کنم و سالها تلاشم را ظرف چند ساعت به سطل آشغال ریختند.

آیا این به حق است که در یک حکومت دینی چنین ظلمی و چنین جوری بشود، و هیچ کاری هم نشود کرد؟ اگر هم با هزار تا دوست و آشنا نامه بزنیم و وبلاگ را از فیلتر خارج کنیم، سایت بلاگفا محال است وبلاگ را برگرداند.

سلام علیکم
بنده البته مشخصا الان به محتوای وبلاگهایی که فرمودید دسترسی ندارم ومشاهده نکرده ایم تا بتوانم قضاوت درستی داشته باشم. مسلم هر کشو روهر مساله ای وموضوعی قوانین خاص خود را دارد ودر هر کشور ومجموعه ای ارزشها وامور مربوط به آن جاری است. واشخاص هم در قالب همان قوانین باشد قدم بر دارند.
حال اگر حضرتعالی مطالبتان خارج از آن قوانین باشد نمی توان به فیلتر آن اشکال گرفت ولی اگر خارج از قوانین نباشد مشخصا درست نیست ولی تشخیص اینها به دست ما نیست بلکه امری حقوقی وقضایی در موضوع خود می باشد.

مسلمان ایرانی;621537 نوشت:
به دلیل فیلتر شدنهای بی دلیل از سوی مرکز فیلترینگ و آمادگی بلاگفا برای اینکه وبلاگها را برای همیشه مسدود کند و حتی در صورت بازگشت از فیلتر هم وبلاگ را بازگشایی نکند، این وبلاگ برای همیشه به کار خود پایان می دهد.(البته می دانم شیرازی، مدیر بلاگفا، به زودی این وبلاگ را مسدود خواهد کرد.)

چقدر ما مسلمونها بدبختیم که باید چپ و راست از همکیشانمون صدمه ببینیم. داریم از اسلام دفاع میکنیم، بعد مرکز فیلترینگ خودمون باهامون این کارو می کنه.

دو وبلاگ دیگر هم، بعد از سالها تلاش، به دلیل فیلترینگ غلط مسدود شدن و حتی یکیشون بعد از فیلتر هم از طرف بلاگفا باز نشد:

http://realchristian.blogfa.com

anti-zandiq.blogfa.com

آزادی بیانه دیگه

کریم;623708 نوشت:
سلام علیکم
بنده البته مشخصا الان به محتوای وبلاگهایی که فرمودید دسترسی ندارم ومشاهده نکرده ایم تا بتوانم قضاوت درستی داشته باشم. مسلم هر کشو روهر مساله ای وموضوعی قوانین خاص خود را دارد ودر هر کشور ومجموعه ای ارزشها وامور مربوط به آن جاری است. واشخاص هم در قالب همان قوانین باشد قدم بر دارند.
حال اگر حضرتعالی مطالبتان خارج از آن قوانین باشد نمی توان به فیلتر آن اشکال گرفت ولی اگر خارج از قوانین نباشد مشخصا درست نیست ولی تشخیص اینها به دست ما نیست بلکه امری حقوقی وقضایی در موضوع خود می باشد.

سلام.

محتوای اونها صد در صد اسلامی بود. بنده کاری کرده بودم که در این وبلاگها، عناوین مقالات معروف ضداسلام قرار گرفته بود، و هر کس این عناوین رو در اینترنت سرچ می کرد، به وبلاگ من وارد می شد، ولی در عوض پاسخ شبهات رو می خوند؛ اون هم نه پاسخ من بیسواد رو، بلکه پاسخهایی که به سختی از کارشناسان مختلف دینی دریافت کرده بودم و به صورت هدفمند روی وبلاگ گذاشته بودم. عناوینی مثل "تناقضات قرآن" که هر روز شاید صد بار با سرچش وارد وبلاگم می شدند، و حالا دیگه اون جوابها محو شدن و باز هم هر کس سرچ کنه، باز سر از اون سایتهای ضداسلام در میاره.

یکی از اون وبلاگها رو حتی خود فیلترینگ رفع فیلتر کرده، ولی بلاگفا دیگه برشون نمی گردونه: http://realchristian.blogfa.com می بینید که هیچ فیلتری روی وبلاگ نیست، ولی باز هم از طرف بلاگفا به بهانۀ درخواست مرکز فیلترینگ، مسدود مونده. بلاگفا، دوست نداره وبلاگهای ضداسلام رو مسدود کنه، ولی فیلترینگ مجبورش می کنه که مسدودشون کنه، بعد در اینگونه مواقع، به محض فیلتر اشتباه، وبلاگهای اسلامی رو هم برای همیشه مسدود میکنه.

چرا باید در مرکز فیلترینگ، اینطور غیرمسئولانه، به وبلاگی رو که ماهها بود داشت سد راه شبهات می شد، اون هم با جوابهای کارشناسان مراکز مختلف، مسدود می کردند؟ هیچکس هم نیست که به فریاد برسه. الان حاصل سالها زحمات من و رانک جمع کردن برای وبلاگ دود شده رفته هوا، و مدیر پست بلاگفا هم علیرغم بارها تذکر، حاضر به بازگشایی وبلاگ نشده و از اون انتظاری نیست، چون دلش با رسانه های ضداسلامه، چنانکه وقتی فیلترینگ جلوشو نمی گرفت، حتی وبلاگهای اسلامی که درخواست مسدود سازی اونها رو داشت، مسدود می کرد، اعتراض من به دوستانی هست که اینگونه، پنج سال زحمات من رو با یک اشتباه نابود می کنند، و البته در روز قیامت هم باید پاسخگوی من باشند و هم پاسخگوی خدا.

جمع بندی: آیا در حکومت اسلامی، نباید به تلاشهای افراد ارج نهاد؟
سوال: آیادرست است که در یک حکومت دینی تلاش افرادا به دلایل واهی به باد رود ووبلاگهایی که در جهت دفاع از قرآن وسلام بوده کلا از صفحه اینترنت خارج شود، ومحتوای آنها از بین برود؟
جواب: اولا حساب حکومت اسلامی را باید از حساب افراد حتی مسئولان خارج کرد واشتباه وخطای اشخاص اعم از کارمند، مدیرکل، کارکنان در امور سایبری وغیره را نباید به حساب اسلام نوشت. چون این عمل او یا از روی خطا بوده است یا تعمد که مسئولیت آن به گردن خود اوست.
ثانیا،

هر کشو روهر مساله ای وموضوعی قوانین خاص خود را دارد ودر هر کشور ومجموعه ای ارزشها وامور مربوط به آن جاری است. واشخاص هم در قالب همان قوانین باشد قدم بر دارند.

خلاصه کلام اینکه شما در قبال عملی که برای اسلام انجام داده اید ماجور هستید وچیزی از دست نداده اید چون نیت شما خیر بوده واین عمل را انجام داده اید ودرواقع برای همان حکومت اسلامی این زحمات صورت گرفته است لذا اگر به خطا هم زحمات شما به ظاهر از بین رفته است هیچوقت حقیت از بین نخواهد رفت.

موضوع قفل شده است