صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: راهکار برای دختری که عاشق بازیگر میشه و به فقط به ازدواج با اون فکر میکنه

دختر با وقار آنلاین نیست. همکار اجرایی بخش تربیت و فضائل و رذائل اخلاقی،اخلاق کاربردی،عرفان نظری
    شروع کننده موضوع

نوشته
    226
    حضور
    28 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    32
    صلوات
    1099

اشاره راهکار برای دختری که عاشق بازیگر میشه و به فقط به ازدواج با اون فکر میکنه

سلام... راستش من یه دوستی دارم که تقریبا شش ساله عاشق یکی از بازیگران شده و هر چقدر هم که باهاش صحبت میکنیم که یکم به این موضوع منطقی فکر کنه به حرف کسی گوش نمیکنه... اون میگه: من مطمئنم بهش میرسم(براساس قانون راز و تکونولوژی فکر). هر چقدر هم که بعضی از دبیرانمون به خواست ما باهاش صحبت می کنن آخرش حرف خودش رو میزنه و میگه: من میخوام به همه ثابت کنم که میشه بهش برسم و میرسم!!! اگه خبر ازدواج اون بازیگر رو بشنوه( که قطعا همینطوره ) ضربه ی خیلی سختی میخوره مخصوصا امسال که براش سال خیلی مهمی محسوب میشه، چون اون تمام رؤیا ها و زندگیش رو با اون بازیگر ساخته و تمام لحظاتش به امید رسیدن به اون سپری میشه، دائم توی سایت های مختلف و مجلات و... دنبال خبرهای جدید از اون میگرده و گوشیش پر از عکس های اون بازیگره البته یه دختر متین و خانواده دار و مذهبی به شمار می آید و لی با این موضوع هیچ جوری کنار نمیاد. میخواستم از کارشناس محترم بپرسم که ما باید با ایشون چه رفتاری داشته باشیم؟ و ایشون رو چطور از فکر این بازیگر و ازدواج با ایشون منصرف کنیم؟ ما تا جایی که تونستیم همه ی روش هایی که بهمون پیشنهاد میشده و یا به فکر خودمون میرسیده عملی کردیم و لی نتیجه ای نگرفتیم.
    ویرایش توسط عارف : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲ در ساعت ۱۷:۲۱
    در نامت حلاوتی است

و در تکرار نامت

حلاوتی دیگر...

حسین
    حسین
    حسین

2. صلوات ها 11

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,569
    حضور
    175 روز 16 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58358

با نام و یاد دوست

راهکار برای دختری که عاشق بازیگر میشه و به فقط به ازدواج با اون فکر میکنه

کارشناس بحث: استاد امیدوار

5. صلوات ها 10

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر با وقار نمایش پست ها
    سلام... راستش من یه دوستی دارم که تقریبا شش ساله عاشق یکی از بازیگران شده و هر چقدر هم که باهاش صحبت میکنیم که یکم به این موضوع منطقی فکر کنه به حرف کسی گوش نمیکنه... اون میگه: من مطمئنم بهش میرسم(براساس قانون راز و تکونولوژی فکر). هر چقدر هم که بعضی از دبیرانمون به خواست ما باهاش صحبت می کنن آخرش حرف خودش رو میزنه و میگه: من میخوام به همه ثابت کنم که میشه بهش برسم و میرسم!!! اگه خبر ازدواج اون بازیگر رو بشنوه( که قطعا همینطوره ) ضربه ی خیلی سختی میخوره مخصوصا امسال که براش سال خیلی مهمی محسوب میشه، چون اون تمام رؤیا ها و زندگیش رو با اون بازیگر ساخته و تمام لحظاتش به امید رسیدن به اون سپری میشه، دائم توی سایت های مختلف و مجلات و... دنبال خبرهای جدید از اون میگرده و گوشیش پر از عکس های اون بازیگره البته یه دختر متین و خانواده دار و مذهبی به شمار می آید و لی با این موضوع هیچ جوری کنار نمیاد. میخواستم از کارشناس محترم بپرسم که ما باید با ایشون چه رفتاری داشته باشیم؟ و ایشون رو چطور از فکر این بازیگر و ازدواج با ایشون منصرف کنیم؟ ما تا جایی که تونستیم همه ی روش هایی که بهمون پیشنهاد میشده و یا به فکر خودمون میرسیده عملی کردیم و لی نتیجه ای نگرفتیم.
    بسمه تعالی
    با عرض سلام و تحیت خدمت جنابعالی
    دغدغه شما برای کمک به دیگران قابل ستایش است...
    از انجا که خیال پردازی یک مکانسیم دفاعی است در مواقعی می تواند مفید باشد. اما با لحاظ دو نکته سن دوست شما و نیز مدت زمانی که ایشان به این امر مبادرت می کنند، در مضر بودن آن تردیدی نیست و می تواند از ناکامی ها و وضعیت نامناسب روانی ایشان حکایت داشته باشد.
    فاصله ایشان از واقعیت تا جایی است که در واقع با خیالات خود زندگی می کند و نه در واقعیت! با لحاظ این امر نصیحت و...کارساز نیست بلکه ضرورت دارد تا ایشان را ترغیب کنید تا به صورت حضوری با یک روانشناس بالینی گفتگو کنند تا ضمن آسیب شناسی و تحلیل دقیق مسئله، به وی تفهیم کنند که مفهوم جذب و قدرت فکر تنها در حد یک پندار است و نه یک قانون!!

درپناه خدای متعال
    راهکار برای دختری که عاشق بازیگر میشه و به فقط به ازدواج با اون فکر میکنه
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 14

علاقه
    زُيِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ...
    نوشته
    1,412
    حضور
    18 روز 23 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8658

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر با وقار نمایش پست ها
    اگه خبر ازدواج اون بازیگر رو بشنوه( که قطعا همینطوره ) ضربه ی خیلی سختی میخوره
    حالا این بازیگره ازدواج کرده یا نه؟

9. صلوات ها 7

علاقه
    فک
    نوشته
    529
    حضور
    14 روز 3 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1790

عجب دختری!!!!
    آدم حتی برای رسیدن به ی آرزوی محال باید شرایط رو خودش فراهم کنه ولی این خانم نشسته و به قول استاد صرفاً با خیال بافی و قانون جذب میخواد به خواستش برسه!!اطراف من هم کم نیستن ی همچین آدمایی ، واقعاً تعجب میکنم که پیش خودشون چه فکری می کنن که سالهای با ارزش زندگیشون رو به بازی میگیرن؟!

خوشحال و شاد و خندانم...

11. صلوات ها 6

نوشته
    328
    حضور
    5 روز 5 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2319

اعتقادات مذهبي دوستتون چه قدر قوي هست ؟ ميشه از طريق تذكرات مذهبي مانع شون شد؟
    دختران پوشيه زن

http://www.askdin.com/group163.html

دفاع از حجاب فاطمي

13. صلوات ها 5

علاقه
    ❤خدا و ائمه تنها کسایین که دارم❤
    نوشته
    734
    حضور
    36 روز 9 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2995

کاری نداره که

ببریدش وبلاگا یا سایتایی که مخصوص این بازیگر هست ببینه چندتا دختر براش غش و ضعف کردن خودش بدش میاد ازش

البته احتمالا باید خودش دیده باشه چون سابقش زیاده

ولی کلا تو این سن این چیزا خیلی زیاده ولی 6 سال دیگه خدایی خیلیه!!!!

با حرف کارشناس محترم موافقم باید حتما برن پیش روانشناس
    بگــــــذآر تمـــآم دنیا بد وبیرآهه بگویند!

به خــــــودت...

به چـــــــــــآدرت...

به سیـآه بودنش...

می ارزد به یک لبخند رضآیت مـــــــــــــدی فاطمـــــه(س)

15. صلوات ها 10

علاقه
    شعر - شعر آئینی- تاریخ مذهب
    نوشته
    223
    حضور
    2 روز 9 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    636

خدا کمکش کنه و نجاتش بده
    آفرين ها بر شما اي امت اسلامي ايران ما

و تبريك به مناسبت حضور توفنده و دشمن شكن شما

در يوم الله 22 بهمن 93

17. صلوات ها 6

نوشته
    120
    حضور
    3 روز 4 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    532

پرسش این دختر عاشق چیکار کند؟

سلام.دوستی دارم دانشجو19ساله که 1سال ونیم است که عاشق پسری شده .پسری که دوست برادرش است و22سالش است.دختره اول از رفتارپسره فکرمیکنه که کم کم همه فکر و ذهنش فقط اون پسره میشه.پسر خوب و مذهبی است که مغازه کامپیوتری دارد و دختر که اول بار میره در مغازش.از بابت پسره خیالش راحته که با کس دیگری نیست چون که وقتی دختر سال اولش کنکورمیده داداشش برگه کنکورشو به پسرمیده و تو اون برگه هم شماره دختره و تاریخ تولد و.....بوده که پسرمیتونسته شمارشو برداره اما برنداشته.تااینکه خود دختر بهش پیام میده و پسرهم میگه شما که دخترخودشومعرفی کرد که بااین حال پسر جوابشوداد. ایمیل و پیامک همشون کاری بوده.که یک روز پسر براش توایمیل مینویسه لطفادیگه نگیدعکس (ازطبیعت بوده)ارسال کن نه وقتشودارم نه حوصلشو.دختر هم اول بار ناراحت میشه اما بازمیگه اشکال نداره که گفته.وبعدازاین ایمیل شمارشو پاک کرد وتمام ایمیل و......خیلی تو فکر پسرس که نمیتونه فراموشش کنه خیلی گریه میکنه.به دوستش میگه که بره پسر راببینه وازحالش به اون خبربده.شما لطفا راهنمایی کنید که دختر چیکار کنه؟اگه عاشقش ماند وپسربه اون هیچ علاقه ای نداشت دختر ضربه میخوره.لطفا کمک کنید.ممنون
    با تمام وجود گناه کردم و در تکرار آن اصرار نــه نعمتش را از من گرفت و نه گناهم را فاش کرد خـــدایا دوســـتت دارم

19. صلوات ها 3

نوشته
    196
    حضور
    6 روز 21 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    846

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehm نمایش پست ها
    سلام.دوستی دارم دانشجو19ساله که 1سال ونیم است که عاشق پسری شده .پسری که دوست برادرش است و22سالش است.دختره اول از رفتارپسره فکرمیکنه که کم کم همه فکر و ذهنش فقط اون پسره میشه.پسر خوب و مذهبی است که مغازه کامپیوتری دارد و دختر که اول بار میره در مغازش.از بابت پسره خیالش راحته که با کس دیگری نیست چون که وقتی دختر سال اولش کنکورمیده داداشش برگه کنکورشو به پسرمیده و تو اون برگه هم شماره دختره و تاریخ تولد و.....بوده که پسرمیتونسته شمارشو برداره اما برنداشته.تااینکه خود دختر بهش پیام میده و پسرهم میگه شما که دخترخودشومعرفی کرد که بااین حال پسر جوابشوداد. ایمیل و پیامک همشون کاری بوده.که یک روز پسر براش توایمیل مینویسه لطفادیگه نگیدعکس (ازطبیعت بوده)ارسال کن نه وقتشودارم نه حوصلشو.دختر هم اول بار ناراحت میشه اما بازمیگه اشکال نداره که گفته.وبعدازاین ایمیل شمارشو پاک کرد وتمام ایمیل و......خیلی تو فکر پسرس که نمیتونه فراموشش کنه خیلی گریه میکنه.به دوستش میگه که بره پسر راببینه وازحالش به اون خبربده.شما لطفا راهنمایی کنید که دختر چیکار کنه؟اگه عاشقش ماند وپسربه اون هیچ علاقه ای نداشت دختر ضربه میخوره.لطفا کمک کنید.ممنون
    به نظر من اگه پسره دختره رو میخواست تا الان پا پیش گذاشته بود بهتره بیخیال چنین عشق و عاشقی بشه و روی زندگی خودش تمرکز کنه
    بهتره اونقدر خودش رو لایق بدونه که هر کسی آرزوی ازدواج با اون رو داشته باشند نه اینکه بیست و چهار ساعته وقتش رو برای عشقی یه طرفه تلف کنه
    این احساسات شکننده هم هر چی جلوتر بره فقط به خود دختره صدمه میرسونه نه کسی که روحش هم از قضایا خبر نداره

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 3

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری