صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا ما در جنگ نرم شکست خوردیم؟

نوشته
    21
    حضور
    7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    87

اشاره آیا ما در جنگ نرم شکست خوردیم؟

ما در جنگ نرم شکست خوردیم ، ظاهر خانم های کشور و دخترها گویای این مسئله است

ای کاش مسئولین ما در خواب غفلت نبودند ، ای کاش مدل موها کمی برای دولت مهم بود ،
    ای کاش برنامه ای دقیق برای جلوگیری از اشاعه فحشا اجرا می شد ،
    ای کاش قیمت چادر پنج برابر ساپورت نبود ،
    ای کاش فروش مانتوهای کوتاه و پر زرق و برق در کشور ممنوع می شد ،
    ای کاش چادر در کشور اجباری بود ،
    ای کاش قانون منع ماهواره یک قانون متروکه نبود ،
    ای کاش برنامه های تلویزیونی خودمان تنوع بسیار داشت ،
    ای کاش وزارت ارشاد جرات ارشاد را داشت و جرات نه گفتن به فیلم های ضد ارزش ها را داشت ؛
    اصلا ای کاش زمان انقلاب بود و ای کاش من در این زمان ننگین نبودم و ای کاش مانند شهدا رفته بودم تا این روزهای اسف بار را نمی دیدم.

ای خدا مگر من چه گناهی به درگاه تو کردم ؟؟؟؟؟
    من طاقت دیدن دوستی های نامشروع را ندارم ،
    طاقت دیدن کشف حجاب را ندارم ،
    طاقت شنیدن موسیقی های مختلف را از تاکسی ها ، عروسی ها و ... ندارم ،
    طاقت دیدن خیانت زن به شوهر و شوهر به زن را ندارم ؛
    آخر چرا اینگونه شد ؟ خدایا هیچکس نمی تواند این مسائل را بهبود ببخشد مگر اینکه تو اجازه ی ظهور را بدهی تا من لذت زندگی اسلامی را ببرم ، لذت جامعه ی اسلامی را ببرم ، لذت عدل الهی را ببرم و خیلی چیزهای دیگر که قلم از نام بردن آن ناتوان

و این بدبختی هایی که الان بهش دچار شدیم فقط و فقط باعثش، دولت و خود ما بچه مذهبی آ بودیم و بس

ویرایش توسط سیده راضیه : ۱۳۹۳/۱۲/۰۱ در ساعت ۰۹:۴۱

2. صلوات ها 9

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,523
    حضور
    174 روز 19 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58301

با نام و یاد دوست

آیا ما در جنگ نرم شکست خوردیم؟

کارشناس بحث: استاد کریم

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ در ساعت ۱۰:۵۵

5. صلوات ها 3

علاقه
    مجلس امام حسین(ع)، مطالعه، ورزش، خانواده.
    نوشته
    2,695
    حضور
    41 روز 1 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7505

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeban نمایش پست ها
    ای کاش وزارت ارشاد جرات ارشاد را داشت و جرات نه گفتن به فیلم های ضد ارزش ها را داشت ؛
    اصلا ای کاش زمان انقلاب بود و ای کاش من در این زمان ننگین نبودم و ای کاش مانند شهدا رفته بودم تا این روزهای اسف بار را نمی دیدم.

آخر چرا اینگونه شد ؟ خدایا هیچکس نمی تواند این مسائل را بهبود ببخشد مگر اینکه تو اجازه ی ظهور را بدهی تا من لذت زندگی اسلامی را ببرم ، لذت جامعه ی اسلامی را ببرم ، لذت عدل الهی را ببرم و خیلی چیزهای دیگر که قلم از نام بردن آن ناتوان

و این بدبختی هایی که الان بهش دچار شدیم فقط و فقط باعثش، دولت و خود ما بچه مذهبی آ بودیم و بس
    سلام علیکم
    این سخنانی که فرمودید درد دل همه متدینان است اما دوست بزرگوار نباید اینقدر ناامیدانه حرف زد. قبل از انقلاب وضع بدتر از این بود ولی روشنگری علماء وحضرت امام جو را تغییر داد. در عین حال نمود بیشتر غیر چادری ها دلیل بر این نیست که آنها اکثریت هستند، چون شما رد راهپیمایی ها مشاهده می کنید که چادری کم هم نیست یا به تعبیر صحیح تر محجبه کم نیست ولی قرار نیست این محجبه ها مثل بقیه کلا در خیابان باشند یا اینکه دائم در کافی شاپ ورستوران وپارک حضور داشته باشند.
    غیر محجبه ها هم خیلی هاشون دلشان با اسلام است ودر موقع ضرورت اینرا نشان می دهند وعلاقه ای که به اسلام وکشور دارند ولی متاسفانه بی تفاوتی بر خی از خانواده ها به مساله ماهواره وشبکه های اجتماعی این مشکلات را پیش آورد. باشد که با دغدغه بیشتر همه مردم مثل حضرتعالی نسلی محجبه ودیندار تربیت کنیم واین نیاز به تلاش همه متدینان واهل فرهنگ دارد.
    إنّ الصلوة تنهی عن الفحشاء والمنکر
    جامعه ای که در آن فرهنگ نماز باشد. دچار یاس، افسردگی، فساد وروز مره گی نمی شود.

7. صلوات ها 6

علاقه
    تفکر
    نوشته
    1,131
    حضور
    58 روز 23 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    2211

من نمیدونم منظورتون از جنگ نرم چی هست ...
    هر انسانی یک سری راه ها و ایدیولوژی هایی رو برای خودش پذیرفته و سعی میکنه که اون ایدیولوژی ها رو اجرا کنه ...
    اگر از راه و مسیرش نتیجه گرفت ... سعی میکنه که اون رو هم به اشتراک بگذاره و دیگران رو هم دعوت کنه که اون عمل رو انجام بدن ...
    واگر از راه و مسیرش نتیجه نگرفت ... یه تابلو جلویه اون مسیر میزاره تا دیگران پا در درون اون مسیر نذارن ...

اللته نوع و ایدیولوژی هایی وجود داره که اگر طی کنندگان اون مسیر همشون بدبخت و بیچاره بشن ... باز همون ایدیولوژی رو انجام میدن ... چون براشون مقدس هست ... چون بهشون گفته شده چیزه ارزشمندی هست ... و با اینکه خودشون از اون راه و مسیر نتیجه نمیگیرن ... برای اینکه در اون دنیا برن بهشت به دیگران هم پیشنهاد میدن که اونا هم از همون مسیر برن ...

خحیلی از مادرها هستند که چادری هستند و دخترانی بد حجاب یا بی حجاب دارند !!!
    چرا ؟؟؟ چون اون مادر دیده خودش انسان موفقی نبوده و از بایدها و نبایدهاش نتیجه نگرفته ...
    و دیگرانی رو دیده که طرز تفکری متفاوت داشتند و در زندگی شاد بودند و به اون جایی هم که خواستند رسیدند ...

و زمانیکه دخترش رو میبینه که نوعی تفکر دیگه رو قبول کرده ... باهاش کاری نداره ...
    اینجوری هست که تمدن ساخته میشه ...

پدر و مادر یا معلمی مسیری رو طی میکنند ... بایدها و نبایدهایی رو برای خودشون میپذیرند ... و درنهایت از بایدها و نبایدهاشون یا نتیجه میگیرند و یا اینکه نمتیجه نمیگیرند .. وسعی میکنند به فرزنداشنون راه و مسیرر درست رو یاد بدهند ...

به شما پیشنهاد میکنم اجازه بدین فرهنگ و تمدن راه خودش رو طی کنه ...
    شمایی که پدر و مادر مذهبی داشتین ... لابد پدر و مادرتون از بایدها و نبایدهای مذهبی نتیجه گرفتند و شما رو اینجوری بار آوردند ... و صد البته هزاران پارمتر دیگر هم دخیل بوده ( ثروت . ژنتیک . محیط )
    و شخصی دیگر که پدر و مادر غیر مذهبی داشته ... اون هم بایدها و نبایدهایی رو پذیرفته و در نهایت فرزندی دیگر به جامعه داده ... و صد البته هزاران پارامتر دیگه هم دخیل بود (...)

به مرور زمان فکر و ایدیولوژی درست که بر اساس واقعیت و حقیقت پیروز هست برنده میشه و تمدن های اشتباه و غلط آدمهاش افسرده میشن وبه مرور زمان نسلشون منقرض میشه ...

و اینجوری بشریت به سعادت میرسه .....

9. صلوات ها 6

علاقه
    تفکر
    نوشته
    1,131
    حضور
    58 روز 23 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    2211

امکانش نیست ... چون انرژی صلح آمیز هسته ای مهم تر از ازدواج کردن جوونها هست و باید به روسسیه و چین این همه باج بدیم ... جلویه دنیا وایسیم ... دنیا تحریممون کنن ... و اینجوری میشه که مشگلات اقتصادی بوجود میاد و جوونها نمیتونن ازدواج کنن ... جوونها سنشون میره بالا و مثلا میشه 28 ... 30 ... 32 .... 36 ... 40 و میبینن که نتونستن شرایط ازدواج رو مهیا کنند ... از اون طرف هم غریزه جنسی اذیتشون میکنه و ...

البته با این همه مشگلات ازدواج میشه قوانینی تصویب کرد که فساد و فحشا ( آنجور که شما میگین ) در درون جامعه وجود نداشته باشه ...

اینجوری آدمها 25 ... 28 ... 30 ... 35 ... 40 سالشون میشه ... ازدواج نکردند و همشون دهناشون کف کرده ... چ

به امید چنین روزی ...

ویرایش توسط لی لی ت : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ در ساعت ۰۷:۳۷

11. صلوات ها 3

علاقه
    کلا کارای هنری ....
    نوشته
    5,238
    حضور
    301 روز 23 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    355
    صلوات
    19599

نقل قول نوشته اصلی توسط مارینر نمایش پست ها
    امکانش نیست ... چون انرژی صلح آمیز هسته ای مهم تر از ازدواج کردن جوونها هست و باید به روسسیه و چین این همه باج بدیم ... جلویه دنیا وایسیم ... دنیا تحریممون کنن ... و اینجوری میشه که مشگلات اقتصادی بوجود میاد و جوونها نمیتونن ازدواج کنن ... جوونها سنشون میره بالا و مثلا میشه 28 ... 30 ... 32 .... 36 ... 40 و میبینن که نتونستن شرایط ازدواج رو مهیا کنند ... از اون طرف هم غریزه جنسی اذیتشون میکنه و ...

البته با این همه مشگلات ازدواج میشه قوانینی تصویب کرد که فساد و فحشا ( آنجور که شما میگین ) در درون جامعه وجود نداشته باشه ...

اینجوری آدمها 25 ... 28 ... 30 ... 35 ... 40 سالشون میشه ... ازدواج نکردند و همشون دهناشون کف کرده ... چ

به امید چنین روزی ...

باسلام
    بخشی از مشکلات ازدواج جوانان اینهایی نیست که شما فرمودید
    چشم و هم چشمی خانواده ها چه ربطی داره به تحریم
    راه طلبی جوانان چه ربطی داره به .....
    ویرایش توسط اللیل والنهار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ در ساعت ۰۷:۵۴
    درستکار آسوده است، بی گناه بی باک، خیانتکار ترسان و بدهکار هراسان است.
    امام حسین (ع)

13. صلوات ها 9

علاقه
    زُيِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ...
    نوشته
    1,412
    حضور
    18 روز 23 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8658

باید به روسسیه و چین این همه باج بدیم ...
    اولا که ما به هیچ کشوری باج ندادیم
    ثانیا چطور وقتی چین و روسیه باشه میگید چرا باج میدیم ولی وقتی آمریکا باج خواهی می‌کنه میگید چرا جلوش وایستیم تا تحریممون کنن؟!!!
    آمریکا مثل سگ می‌مونه، اگه ازش بترسی دنبالت می‌کنه ولی اگه جلوش وایستی هیچ غلطی نمی‌تونه بکنه.

15. صلوات ها 9

علاقه
    13 آبان :)
    نوشته
    561
    حضور
    24 روز 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    2166

خیلی ها مثل شما هستند و فکر می کنند ایده هایی که به ذهنشون می رسه ایده های نابه و کسی قبل از شما دست به این اقدام ها نزده. افرادی که این روند رو پیشه گرفتند خیلی زود منفور شدن و از چشم ملت افتادن. موردهایی زیادی موجوده که به خاطر مدل مو، جوونای ما تو خیابون کتک خوردن و همچنین خودم فیلم مرد پلیسی رو که دختری رو بخاطر آرایشش دسبند زده بود و محکم می زد توی سرش رو دیدم (همون گشت ارشاد خودمون بودن). اونموقع که مامورین پلیس برای برداشتن دیش های ماهواره رو پشت بوم مردم می رفتن خب اجرای همین دستورالعمل های جنابعالی بود دیگه! پس چی بوده؟ اما با خشم مواجه شد و مصداقش رای 18 میلیونی شد! زمانی که آقای محترم چادر رو در مدارس اجباری کرد شما کجا بودی؟ الان دیگه باید متوجه شده باشید که مردم برده نیستن بلکه انسان هستن و حق تصمیم گیری و زندگی دارن . الان نخبه های اتاق فکر جامعه شناسی دنیا ایران رو به کره شمالی نسبت می دن. و این دو رو برابر با هم میدونن.
    یک آقای بلند پایه که با کیای 200 میلیونی میاد رستوران و همراهش که خانم چادری هست من رو با القاب "تو" و "بیا اینجا" و "اینو برام بیار" و ... مخاطب قرار می ده. خوب اینها چه از درد مردم می خوان متوجه بشن؟
    رفتارهای کمونیستی منسوخه
    راه حل کار اینجاست : برای ساختن دیگران ابتدا خود را بساز.
    در جنگ نرم حرفی برای گفتن نداریم.
    «عابدى هفتاد سال خدا را بندگى كرد، روزها را روزه و شبها را به نماز مى‌ايستاد، آنگاه حاجتى از خداوند متعال طلب نمود، ولى بر آورده نگرديد، رو به خود كرد و گفت: اشكال از خود تو است، چون اگر در تو خيرى مى‌بود، حاجتت روا مى‌شد، در اين هنگام خداوند متعال فرشته‌اى براى او فرستاد و گفت: اى فرزند آدم! اين يك لحظه‌اى كه خود را كوچك شمردى، از تمام عبادتهاى گذشته‌ات بهتر است»

17. صلوات ها 3

علاقه
    حقوق زن و خانواده -فلسفه - طراحی سایت
    نوشته
    84
    حضور
    3 روز 2 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    416

به مرور زمان فکر و ایدیولوژی درست که بر اساس واقعیت و حقیقت پیروز هست برنده میشه و تمدن های اشتباه و غلط آدمهاش افسرده میشن وبه مرور زمان نسلشون منقرض میشه ...
    با این قسمت حرفتان بسیار موافقم
    کم کم این افکار اومانیستی، لیبرالیستی، کمونیستی و ... از بین خواهد رفت و مردم جهان به حقانیت اسلام ناب محمدی و تشیع پی خواهند برد (که البته بسیار نزدیک است) و با ظهور حضرت حجت (عج) حکومت جهانی برپا خواهد شد.
    السلام علیک يا رسول الله (صلی الله عليه و آله)
    يا حبيب الله يا محمد(صلی الله عليه و آله)

19. صلوات ها 4

علاقه
    13 آبان :)
    نوشته
    561
    حضور
    24 روز 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    2166

به امید چنین روزی ...

چه ربطی دارن؟ نباید بهانه داده بشه. هر چیزی جای خودشه. انرژی هسته ای اگر نباشه هم وضع همینه. من خودم چند تا کارگاه صنعتی دیدم که برشکست شدن. موضوع پارتی بازی و باندبازی و نفته و ... که الحمدلله آمریکا داره درستش می کنه. دست یکسری از نفت کوتاه می شه و باید بریم سر تولید . البته اگر آمریکا نوسان نشون نده. کارشناسای آمریکایی می خواستن با رسوندن نفت به بشکه ای شصت دلار به اقتصاد ایران ضربه بزنن. امروز اخبار گفت نفت شده 54 دلار
    «عابدى هفتاد سال خدا را بندگى كرد، روزها را روزه و شبها را به نماز مى‌ايستاد، آنگاه حاجتى از خداوند متعال طلب نمود، ولى بر آورده نگرديد، رو به خود كرد و گفت: اشكال از خود تو است، چون اگر در تو خيرى مى‌بود، حاجتت روا مى‌شد، در اين هنگام خداوند متعال فرشته‌اى براى او فرستاد و گفت: اى فرزند آدم! اين يك لحظه‌اى كه خود را كوچك شمردى، از تمام عبادتهاى گذشته‌ات بهتر است»

21. صلوات

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 41

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری