صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: پیشنهاد و کمک برای ساخت برنامه ای مشخص در انجام طراحی؟

علاقه
    13 آبان :)
    نوشته
    561
    حضور
    24 روز 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    2166

پرسش پیشنهاد و کمک برای ساخت برنامه ای مشخص در انجام طراحی؟

دوستان سلام
    درحال نوشتن یک برنامه روی کاغذ برای ساخت طرح های گرافیکی هستم. تا در طراحی سرعت بیشتری داشته باشیم و زمان کمتری صرف بکنیم. در پایان این برنامه رو به دوستانی که کمک کرده اند هم می دهم تا بقیه دوستان هم بخاطر کمکشان در نوشتن این برنامه به من از آن استفاده کنند.

حالا توضیحات درباره این برنامه :
    نگاه کنید ما وقتی می خواهیم طرحی را در نرم افزار بسازیم اول از خودمان سوال می کنیم رنگش چه باشد؟ نوشته هایش چه باشد؟ برای چه قشری است؟ اندازه طرح چقدر است؟ سبک مورد علاقه مشتری چه است؟ زمان مورد نیاز برای ساخت طرح چقدر است؟ مشتری طرح را در چه سطحی می خواهد، پیشرفته یا مبتدی؟ و یکسری سوالات دیگر. اگر قرار باشد از اول تا آخر طراحی، مراحلی را که انجام دادیم بنویسیم ، یک سلسله مراتبی به دستمان می آید، که این سلسله مراتب با هر طرحی متفاوت است. اگر این سلسله مراتب را به صورت مرتب یا همان چارت روی کاغذ پیاده کنیم. دیگر لازم نیست برای ساخت یک طرح جدید دقایق یا ساعت ها فکر کنیم و بعد از اتمام طرح متوجه جا افتادن(فراموشی) مراحلی خاص بشویم. دوستان حرفه ای متوجه هستند که طراحی چقدر نکات ریز و جزئی دارد که باعث زیبایی بیشتر طرح می شود. حالا کمکی که بنده از شما برای طراحی چنین چارتی می خواهم این است که:
    1- موادی که برای طراحی نیاز است چه هستند؟
    2- منابع و سایت های مفید برای رجوع و کمک گرفتن در طرح ها کدام هستند؟
    3- سوالاتی که گرافیست هنگام طراحی یک طرح باید از خود بپرسد چه هست؟
    4- ترتیب مراحل به چه گونه است؟
    و گزینه های دیگر که به ذهنتان می رسد.

در پایان این برنامه را در اختیار دوستانی که کمک کرده اند می گذارم. ممنونم
    ویرایش توسط yaHosseinDS : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸ در ساعت ۱۰:۳۰
    «عابدى هفتاد سال خدا را بندگى كرد، روزها را روزه و شبها را به نماز مى‌ايستاد، آنگاه حاجتى از خداوند متعال طلب نمود، ولى بر آورده نگرديد، رو به خود كرد و گفت: اشكال از خود تو است، چون اگر در تو خيرى مى‌بود، حاجتت روا مى‌شد، در اين هنگام خداوند متعال فرشته‌اى براى او فرستاد و گفت: اى فرزند آدم! اين يك لحظه‌اى كه خود را كوچك شمردى، از تمام عبادتهاى گذشته‌ات بهتر است»

2. صلوات ها 2

3.  

علاقه
    نوشته
    561
    حضور
    24 روز 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    2166

دوستان اگر کسی می تواند کمکی بکند . ممنون می شوم :)
    «عابدى هفتاد سال خدا را بندگى كرد، روزها را روزه و شبها را به نماز مى‌ايستاد، آنگاه حاجتى از خداوند متعال طلب نمود، ولى بر آورده نگرديد، رو به خود كرد و گفت: اشكال از خود تو است، چون اگر در تو خيرى مى‌بود، حاجتت روا مى‌شد، در اين هنگام خداوند متعال فرشته‌اى براى او فرستاد و گفت: اى فرزند آدم! اين يك لحظه‌اى كه خود را كوچك شمردى، از تمام عبادتهاى گذشته‌ات بهتر است»

5. صلوات

علاقه
    نقاشی/سفر/حقوق
    نوشته
    1,374
    حضور
    27 روز 3 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    5770

له این سایت مراجعه کنید

پیامبر امید
    امام سجاد (ع):
    خدایا
    اگر مرابه بهشت ببری پیامبرت شاد میشود واگر به جهنم ببری دشمنت(شیطان)شاد میشود و من بخدا قسم میدانم که تو شادی پیامبرت را بیش از شادی دشمنت دوست داری
    دعای ابو حمزه ثمالی

7. صلوات

علاقه
    گفتگوی دینی
    نوشته
    958
    حضور
    31 روز 6 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    3
    گالری
    54
    صلوات
    3166

نقل قول نوشته اصلی توسط yaHosseinDS نمایش پست ها
    درحال نوشتن یک برنامه ساخت طرح های گرافیکی هستم. تا در طراحی سرعت بیشتری داشته باشیم و زمان کمتری صرف بکنیم. در پایان این برنامه رو به دوستانی که کمک کرده اند هم می دهم تا بقیه دوستان هم بخاطر کمکشان در نوشتن این برنامه به من از آن استفاده کنند.
    سلام
    منظورتان ساخت یک برنامه است که به صورت ویزارد طرح مورد نظر را به ما تحویل بدهد؟
    با چه زبانی قصد برنامه نویسی دارید؟

9. صلوات

علاقه
    نوشته
    561
    حضور
    24 روز 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالرحیم نمایش پست ها
    سلام
    منظورتان ساخت یک برنامه است که به صورت ویزارد طرح مورد نظر را به ما تحویل بدهد؟
    با چه زبانی قصد برنامه نویسی دارید؟
    نه منظورم نوشتن یک برنامه روی کاغذ هست مثل چارت برنامه دانشگاهی یا گرامر انگلیسی یا چارت ها و نمودارهای مختلف که به دیوار راهروها برای اطلاع و.. می زنند.

11. صلوات

علاقه
    نوشته
    561
    حضور
    24 روز 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط یاس... نمایش پست ها
    له این سایت مراجعه کنید

پیامبر امید
    سلام دیدمش . خب چه استفاده ای میشه ازش کرد؟ یک وبلاگ مذهبی بود.

علاقه
    خدا و اهل بیت _ همسرم _ مطالعه دینی و مذهبی_هنر
    نوشته
    1,245
    حضور
    20 روز 23 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    40
    آپلود
    0
    گالری
    196
    صلوات
    5497

دوستان سلام
    درحال نوشتن یک برنامه ساخت طرح های گرافیکی هستم. تا در طراحی سرعت بیشتری داشته باشیم و زمان کمتری صرف بکنیم. در پایان این برنامه رو به دوستانی که کمک کرده اند هم می دهم تا بقیه دوستان هم بخاطر کمکشان در نوشتن این برنامه به من از آن استفاده کنند.

حالا توضیحات درباره این برنامه :
    نگاه کنید ما وقتی می خواهیم طرحی را در نرم افزار بسازیم اول از خودمان سوال می کنیم رنگش چه باشد؟ نوشته هایش چه باشد؟ برای چه قشری است؟ اندازه طرح چقدر است؟ سبک مورد علاقه مشتری چه است؟ زمان مورد نیاز برای ساخت طرح چقدر است؟ مشتری طرح را در چه سطحی می خواهد، پیشرفته یا مبتدی؟ و یکسری سوالات دیگر. اگر قرار باشد از اول تا آخر طراحی، مراحلی را که انجام دادیم بنویسیم ، یک سلسله مراتبی به دستمان می آید، که این سلسله مراتب با هر طرحی متفاوت است. اگر این سلسله مراتب را به صورت مرتب یا همان چارت روی کاغذ پیاده کنیم. دیگر لازم نیست برای ساخت یک طرح جدید دقایق یا ساعت ها فکر کنیم و بعد از اتمام طرح متوجه جا افتادن(فراموشی) مراحلی خاص بشویم. دوستان حرفه ای متوجه هستند که طراحی چقدر نکات ریز و جزئی دارد که باعث زیبایی بیشتر طرح می شود. حالا کمکی که بنده از شما برای طراحی چنین چارتی می خواهم این است که:
    1- موادی که برای طراحی نیاز است چه هستند؟
    2- منابع و سایت های مفید برای رجوع و کمک گرفتن در طرح ها کدام هستند؟
    3- سوالاتی که گرافیست هنگام طراحی یک طرح باید از خود بپرسد چه هست؟
    4- ترتیب مراحل به چه گونه است؟
    و گزینه های دیگر که به ذهنتان می رسد.

در پایان این برنامه را در اختیار دوستانی که کمک کرده اند می گذارم. ممنونم
    با سلام

سایت هایی که به نظرم مفید هستند رو به شما معرفی می کنم

http://panart.ir/fa/

http://www.tarahan.ir/mainpage.shtml

http://yaghout.blog.ir/

http://www.roozrang.com/

... يا اَباعَبْدِاللهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَكُمْ وَحَرْبٌ لِمَنْ حارَبَكُمْ ...

اَلـــلّــــهـُــــمَّ عَــــجِـّـــلْ لِـــوَلـــیـــِّکَ الــــْفــــَرَجْ

پیشنهاد و کمک برای ساخت برنامه ای مشخص در انجام طراحی؟

14. صلوات

علاقه
    نوشته
    561
    حضور
    24 روز 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط raha-h نمایش پست ها
    با سلام

سایت هایی که به نظرم مفید هستند رو به شما معرفی می کنم

http://panart.ir/fa/

http://www.tarahan.ir/mainpage.shtml

http://yaghout.blog.ir/

http://www.roozrang.com/
    آفرین

16. صلوات

علاقه
    خدا و اهل بیت _ همسرم _ مطالعه دینی و مذهبی_هنر
    نوشته
    1,245
    حضور
    20 روز 23 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    40
    آپلود
    0
    گالری
    196
    صلوات
    5497

آفرین
    اگر میشه درباره کاری که قراره انجام بدید بیشتر و واضح تر توضیح بدید تا بتونم بیشتر کمک کنم

خواهش می کنم

... يا اَباعَبْدِاللهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَكُمْ وَحَرْبٌ لِمَنْ حارَبَكُمْ ...

اَلـــلّــــهـُــــمَّ عَــــجِـّـــلْ لِـــوَلـــیـــِّکَ الــــْفــــَرَجْ

پیشنهاد و کمک برای ساخت برنامه ای مشخص در انجام طراحی؟

18. صلوات

علاقه
    نوشته
    561
    حضور
    24 روز 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط raha-h نمایش پست ها
    اگر میشه درباره کاری که قراره انجام بدید بیشتر و واضح تر توضیح بدید تا بتونم بیشتر کمک کنم

خواهش می کنم
    سلام ممنون
    ببینید هر کارشناس و خبره ای امروزه با جعبه ابزار و کیف و دفتر دستکش هست :) گرافیستم دقیقا به همین گونه هست. اگر سایت باحالی سراغ دارید معرفی کنید. مثلا من یک بار یک سایت طراحی وب پیدا کردم نه آموزش بود و نه فایل های طراحی PSD در اختیار ما می گذاشت اما نمونه کارهایی که برای مشتریانش انجام داده بود واقعا فوق العاده بود . اما من هیچ وقت دیگر آن سایت را پیدا نکردم هرچقدر سرچ کردم چیزی یافت نکردم نمی دونم چه چیزی سرچ کردم که به چنین سایتی برخورد کرده بودم خلاصه اینکه سرتونو درد آوردم منظورم همین سایت های فوق العاده هست حالا چه ایرانی ، چه خارجی .
    البته من دارم یک لبخند ساده می زنم این شکلک بالا الکی داره گردنشو تکون می ده!

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)