انیمیشن پیام راشل کوری2

تب‌های اولیه

18 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
انیمیشن پیام راشل کوری2

دوستان سلام

تیزر انیمیشن

[FLV]http://hw7.asset.aparat.com/aparat-video/34c394114ceb5ea2e02b92b1067c8d161815829__52416.mp4[/FLV]

لینک دانلود

سایت تولید کننده انیمیشن

لطفا چنانچه صاحب وبلاگ ویا سایت خاصی هستید در اطلاع رسانی این مطلب ما را یاری فرمایید.باتشکر

به لطف حضرت زهرا(سلام الله علیها)بالاخره پس از مدت ها انتظار محصولات گروه انیمیشن فاطمه زهرا(سلام الله علیها)جهت خرید درسایت گروه قرارگرفت.

انیمیشن ایرانی ضد صهیونیستی که در اسراییل پخش شد اما در ایران نه!

این انیمیشن موجب اعتراض صهیونیستها به وزیر امور خارجه ایران شد.

انیمشین مربوطه به دلیل کیفیت بسیار بالای فنی و موضوع جنجالی اش تا به حال تعجب و تحسین بسیاری از کابران اینترنتی ایرانی وخارجی را برانگیخته است.

بطوریکه بعضی از کاربران در یادداشتهای خود از شگفت انگیز و شجاع بودن ایرانی ها حرف زدند و یا به صورت خودجوش آنرا در فرانسه پخش می کنند و همینطور درخواست تکثیر در کشور نیوزلند و آلمان را داشته اند.

انیمیشن مزبور حتی در شبکه 2رژیم صهیونیستی پخش وتحلیل شده ورژیم صهیونیستی مراتب اعتراض خود را نسبت به ساخت این انیمیشن فاخر ایرانی اعلام کرده است.

ولی متاسفانه در ایران ارگانی حمایت درخوری از این انیمیشن نکرده است.

علی علی
برچسب: 

راشل کوری کیه؟
از نواده های ماری کوری هست؟مسلمون شده؟:Gig:

عالی بود

این انیمیشن از دولت عرب و خوده اسراییل برنامه ریزی شده تا به ما ایرانیها اعتماد به نفس بدن و رو مخ جوونا راه برن

من نمیتونم باور کنم.

این انیمیشن از دولت سعودی کمک شده و میشه

[="Arial"][="DarkGreen"]http://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D8%A7%D8%B4%D9%84_%DA%A9%D9%88%D8%B1%DB%8C

لایرا;614870 نوشت:
راشل کوری کیه؟
از نواده های ماری کوری هست؟مسلمون شده؟:Gig:
[/]

[="Arial"][="DarkGreen"]

(کسری );614879 نوشت:
این انیمیشن از دولت عرب و خوده اسراییل برنامه ریزی شده تا به ما ایرانیها اعتماد به نفس بدن و رو مخ جوونا راه برن

من نمیتونم باور کنم.

منبع این حرف شما از کجاست؟[/]

عاشق ریاضی;614883 نوشت:

منبع این حرف شما از کجاست؟

منبعش عقلمه

تو کشوری که گرافیکی ترین انیمیشنش خنده دار ترینه امکان نداره بتونه این انیمیشن بسازه..

از تکنولوژی 3d استفاده شده

بابا یکم فکر کنید...میدونی چقدر ساخت انیمیشن خرج داره؟

یه هیئت و پایگاه پولش کجا بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

[="Arial"][="DarkGreen"]

(کسری );614896 نوشت:
منبعش عقلمه

تو کشوری که گرافیکی ترین انیمیشنش خنده دار ترینه امکان نداره بتونه این انیمیشن بسازه..

بعله......[/]

(کسری );614896 نوشت:

یه هیئت و پایگاه پولش کجا بود

والا شما از اون نويسنده هايي هستي كه آدم نميونه بايد به متنتون جدي نگاه كنه؟بخنده؟گريه كنه؟چه واكنشي نشون بده؟:Cheshmak:
40 ميليون هزينه ساختش بوده...
ضمن اينكه يك انيمشين ضد اسرائيلي چطور توسط اسرائيل تامين بودجه ميشه؟
اين گروه چند انيميشين ديگر هم داره مثل ختم ساعر كه انهدام ناو ختم ساعر رژيم صهيونيستي در جنگ 2006 توسط حزب الله رو نشون ميده و چندين بار از شبكه الميادين پخش شده.
و چند اثر ديگر كه به مباحث ديني وانقلابي و ضد استكباري مي پردازد.

(کسری );614896 نوشت:
منبعش عقلمه

همچینم گرافیکش خوب نبود
حالا دقیقا چه مشکلی داشت این انیمیشن ؟
طول فیلم هم یک ساعت و اندیه
این فقط تریلره

(کسری );614896 نوشت:
منبعش عقلمه

اطلاعات و تحقیقات دینی تون تکمیل شد، یه تحقیق هم درباره توانایی های کشور انجام بدید.

(کسری );614879 نوشت:
ین انیمیشن از دولت عرب و خوده اسراییل برنامه ریزی شده تا به ما ایرانیها اعتماد به نفس بدن و رو مخ جوونا راه برن

من نمیتونم باور کنم.

فکر نمیکنم مسئولین و بچه های ما در عرصه انیمیشن سازی، اونقدر ها هم بیکار باشن ها..
که بخوان این همه وقت بذارن مخ شما رو بزنن یا رو مختون راه برن..
سرشون خیلی شلوغه ها.. باور کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!

این انیمیشن، صد در صد... توسط بچه های خودمون و با بودجه خودمون ساخته شده.
توی دانشگاه امام رضای مشهد، کارگردان این انیمیشن رو دعوت کردن و بچه ها حضوری با خودش صحبت کردن. از همه فعالیت هاشون باهاشون حرف زده.
از محدودیت ها.. از سختی ها... حتی از رمزهایی که در این انیمیشن استفاده شده.

نمیدونم چی باعث شده فکر کنید ایران این توانایی رو نداره؟ این که چیزی نیست...

مطمئن باشید اگر آمریکا و اسرائیل میدونستن که در حال حاضر، جنگ با ایران، و حمله نظامی به ایران، ذره ای براشون نفع داره، یک لحظه معطلش نمی‌کردن.

تا حالا به این فکر کردین چرا این همه بحث و مذاکره میذارن و عین بچه آدم نمیان جنگ کنن و خودشون خلاص کنن؟
چون از مردم ایران بهتر میدونن ایران از لحاظ نظامی چقدر توانایی های بالایی داره. که اگه بخوان حمله کنن، همون روز اول با خاک یکسان میشن.

اونا اگه میخواستن جنگ کنن، تا حالا حمله کرده بودن و خودشون رو راحت میکردن، به خواسته هاشون هم می‌رسیدن، اما این کار رو نمی‌کنن. دشمن ما از خودمون بهتر ما رو می‌شناسه. مطمئن باشید هیچ وقت چنین ریسکی نمی‌کنه.
چون قبر خودش رو کنده...

این انیمیشن هم یه نمونه از قدرت بالای نرم افزاری بچه های ایرانه. که باز هم فقط اشاره ای به قدرت نظامی مون کرده.
شما ایرانی ها رو دست کم گرفتی برادر؟

ما نیازی نداریم همه جا داد بزنیم ما بلدیم فلان کار رو بکنیم. نه...
پاش بیافته تو عمل ایران نشون میده در زمینه نظامی چه توانایی هایی داره.
ما توی هشت سال دفاع مقدس، با دست خالی، با وجود خیانت بنی صدر و با وجود اینکه همه دنیا علیه ما بودند، پیروز شدیم. حالا که این همه پیشرفت علمی و نظامی داشتیم، فکر کردین نمی‌تونیم حال این ظالم های نامرد رو بگیریم؟
اگر هم تا حالا ما جنگ با آمریکا و اسرائیل رو شروع نکردیم، چون به دین اسلام معتقدیم، و در دین یه حد و حدودی برای جنگیدن با ملت ها مشخص شده که هر وقت مقام عظای ولایت، حضرت آیت الله العظمی، امام خامنه ای (مد ظله العالی) اجازه بفرمایند، سربازان گمنام امام زمان، و نیروهای سپاه و ارتش ایران، چنان اسرائیل و آمریکا رو در یک روز منهدم میکنن، که خودشونم باور نکنن. خیال کردن...
میگی نه... نگاه کن!

514;614928 نوشت:
میگی نه... نگاه کن!
سلام
اين بخش رو كه بنده كاملاً قبول دارم و حرفي ندارم (توانايي نظاميِ ايران)

انيميشن رو هم فقط تيزرش رو ديدم و خودش رو هم حتماً ميگيرم. اما آقا كسري هم از يه نظر حق دارن

چند وقت پيش گفتن كه تجهيزات سه بعدي سازي(اسمش يادم نيست) توسط يه شركت وارد شده و منتظر كارهاي سنمايي با جلوه هاي ويژهء عالي باشيد

بعد يه فيلم اومد بيرون كه مال نونهالان بود! و گفتن از همون تكنولوژي در اون استفاده شده. تكنولوژي كه در فيلم هري پاتر هم استفاده شده!!!!!!! :moteajeb:

من هم با ذوق فيلم رو گرفتم كه فقط ببينم جلوه هاي ويژش چجوريه

در يك كلام. حالم به هم خورد!!!! حتي تكنولوژي كه در اصطلاح بهش فيلم رو فيلم ميگن بسيار مبتديانه انجام شده بود

جوري كه با همون پارچهء سبز خيلي بهتر درميومد

البته بعدها با ديدن فيلم ((چ)) كمي اميدوار شدم ، ولي خب همچنان فاصله در حد سال نوري هست

اينه دليل اينكه باورش برامون سخته وگرنه به توانايي بچه هاي خودمون شك نداريم

Reza-D;614996 نوشت:
چند وقت پيش گفتن كه تجهيزات سه بعدي سازي(اسمش يادم نيست) توسط يه شركت وارد شده و منتظر كارهاي سنمايي با جلوه هاي ويژهء عالي باشيد

بعد يه فيلم اومد بيرون كه مال نونهالان بود! و گفتن از همون تكنولوژي در اون استفاده شده. تكنولوژي كه در فيلم هري پاتر هم استفاده شده!!!!!!!

من هم با ذوق فيلم رو گرفتم كه فقط ببينم جلوه هاي ويژش چجوريه

در يك كلام. حالم به هم خورد!!!! حتي تكنولوژي كه در اصطلاح بهش فيلم رو فيلم ميگن بسيار مبتديانه انجام شده بود

جوري كه با همون پارچهء سبز خيلي بهتر درميومد

البته بعدها با ديدن فيلم ((چ)) كمي اميدوار شدم ، ولي خب همچنان فاصله در حد سال نوري هست

درست می‌فرمایید.
اما ما هیچ وقت وقتمون و هزینه مون و هنرمون رو نمی‌ ذاریم واسه چهارتا برنامه کودک که قراره از تلویزیون پخش بشه.
فراموش نکنید که این انیمیشن، با هدف خاص، با انگیزه خاص و برای یه عده خاص طراحی شده.
بنابراین علم و هنری که در اون استفاده شده، قابل مقایسه با بقیه انیمیشن ها نیست.
شما اگه واقعا دوست دارید مطمئن بشید که آیا این انیمیشن حاصل کمک های کشورهای دیگه هست یا نه..به سایت گروه انیمیشن سازی فاطمه الزهرا برید و از مدیر سایت هر سوالی داشتید بپرسید.
مطمئن باشید نه بهتون دروغ میگن. نه میخوان خودشون رو بیخودی بالا ببرن. اگه واقعا از جایی کمک گرفته باشن بهتون میگن.
بپرسید به ما هم اطلاع بدید...
موفق و پیروز باشید!

[="Tahoma"][="Indigo"]سلام
عرض ادب و احترام
دوستان که میخوان اطلاعات بیشتری از این موضوع داشته باشند مراجعه کنند سایت رسمی گروه فاطمه الزهرا(س)
http://www.kosar3d.com/
این گروه تا کنون چند انمیشن تولید کرده که تو قسمت محصولات قابل مشاهده است
[/]

514;615266 نوشت:
درست می‌فرمایید.
اما ما هیچ وقت وقتمون و هزینه مون و هنرمون رو نمی‌ ذاریم واسه چهارتا برنامه کودک که قراره از تلویزیون پخش بشه.
فراموش نکنید که این انیمیشن، با هدف خاص، با انگیزه خاص و برای یه عده خاص طراحی شده.

سلام خواهر گرامي
اينكه گفتم اون فيلم براي نونهالان بود خودش يك طعنه بود. چون انتظار ميرفت كه چنين تجهيزات پيشرفته اي رو براي موارد مهمتري به كار ببرن ، نه فيلمِ كودكان

حرف شما هم قبول. ولي دقت بفرماييد كه سينما هم كم اهميتي نداره. متاسفانه ، مسئولين مربوطه ، هنوز پي به تاثير سينما نبردن
همين انيميشن كه شما ميفرماييد ، به نوعي در زيرمجموعهء سينما قرار ميگيره (تصوير و تاثير اون)

وقتي يك انيميشن چنين تاثيري داشته ، پس بايد دوچندان به تاثير اين رسانه اعتقاد پيدا كنيم

اينكه ميگم مسئولين هنوز اهميت موضوع رو متوجه نشدن (و به نظرم حتي عده اي عمداً خودشون رو زدن به متوجه نشدن) مويدش همين هست كه اين انيميشن از رسانهء ملي!!! پخش نشده و هيچ تبليغ يا معرفي خاصي هم درموردش صورت نگرفته

اين رو هم بگم كه شخصاً اعتقاد دارم كه يك كار خوب (انيميشن ، فيلم ، خودرو ، لوازم خانگي و.....) لزومي نداره كه ريز و درشتِ ابزار و لوازمش توليد خودمون باشه. حتي توليدكنندگان بزرگ هم در خيلي موارد همه چيز رو خودشون نميسازن. اصلاً شرايط امروز ديگه جاي چنداني براي اين روش نميذاره

ضمناً حرف من با اين انيميشن نبود. عرضم اين بود كه اينقدر نامطمئن رفتار شده ، كه اگر كسي هم واقعاً كار خوبي ارائه بده ، باورش برامون سخته

به هرحال می‌تونید به سایتشون برید و این انیمیشن رو کامل تهیه کنید.
وقتی ببینید واقعا یه حس عجیبی بهتون دست میده.
آقای فرهاد عظیما، کارگردانش هم خیلی زحمت کشیدن. توضیحاتشون هم درباره انیمیشن داخل همون کلیپ به صورت زیرنویس بیان شده.

ضمنا.. حرفتون رو راجع به اینکه داخل کشور خیلی ها این فعالیت ها رو ندیده می‌گیرن.. واقعا قبول دارم.
موفق باشید. خدانگهدار