نشست مدیران انجمنها و کارشناسان اسک دین

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نشست مدیران انجمنها و کارشناسان اسک دین

[="blue"]در این نشست که در مورخه دوشنبه 89/2/6 با حضور مدیر اینترنت مرکز ملی پاسخگوئی و مدیر آفلاین سایتهای مرکز و مدیران و کارشناسان برگزار گردید بر لزوم پاسخگویی به کاربران در اقل زمان تاکید گردید.
در این نشست که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید ابتدا مدیرسایت اسک دین ضمن خوش آمدگوئی و تشکر از کارشناسان به مواردی در ذیل جوابگوئی و استفاده از امکانات مدیریتی مواردی را بیان کردند پس از ایشان جناب حاج آقای جعفری مسئول اینترنت مرکز در مورد رعایت الگوها واستانداردهایی که برای
مدیران و کارشناسان مشخص شده تاکید کردندو از مدیران و کارشناسان خواستند اگر در دستور العمل ها نقصی وجود دارد حتما متذکر شوند
ایشان در قسمتی از سخنانشان به حساسیت پاسخگوئی در فضای مجازی نسبت به سوالات حضوری و تلفنی از پرسشگران مواردی را بیان کردند
پس از ایشان مدیر آفلاین سایتهای مرکز ملی حضرت حجة الا سلام والمسلمین طباطبائی ضمن تشکر از کارشناسان و مدیران بر تعامل مدیران در سایتهای ملی مطالبی ایراد فرمودند
از مطالب مهمی که ایشان در دستور کار مرکز و کارشناسان پاسخگو بیان فرمودند : خروجی گرفتن از جوابهایی که به کاربران در طی مدت پاسخگوئی انجام می شود در قالب نرم افزارها و مجله ای که انشاءالله به زودی مراحل آن انجام می شود دادند.
در این نشست مدیران وکارشناسان بر تشویق و ترغیب کاربران فعال ومدیران اجرائی و علمی تاکید کردند.[/]

[="darkgreen"]مواردی که مدیریت سایت بیان فرمودند بعضی هاشو یادداشت کردم که هم به کار مدیران وکارشناسان می خورد و هم کاربران:
آراسته کردن پستها و پاسخها
انتخاب فونت مناسب با استفاده از رنگهای جذاب و کاربر پسند
از امکانات پستها و تاپیک مث نقل قولها ، کارکترها و .... استفاده کردن[/]

[="purple"]از موارد بیان شده در این نشست:

انشاءالله با پیگیریهای مدیر سایتهای آفلاین مرکز، اسک دین به [="magenta"]شبکه اینترانت ملی تبیان[/] می پیوندد

[="darkgreen"]بگو (آمین)[/]

اما مهم تر از همه این خبر مهم
اما قبلش این مقدمه
[="purple"]یادمه تو سایتهای اهل سنت می رفتم بدون عضویت می تونستم فایلها اعم از کتابها و برنامه هاشونو دانلود کنم[/]
اما در این نشست واقعا از این نظر مدیریت اسک دین کمال تشکر رو دارم
انشاءالله همه سایتهای دینی شیعی چنین امکانی رو برای همه کاربران فراهم آورد
بله از این پس می تونید فایلهای آپلودی خودتون رو دراسک دین در هروبلاگ وانجمن دیگری بگذارید
تاهمه از این فایلها [="darkslateblue"]بدون عضویت [/]استفاده کنند
اینو امتحان کردم جواب داد

درضمن به درخواست مدیران وکارشناسان درسایت قسمتی براسوالات میهمانان طراحی شده
که بدون عضویت سوالاتشونو بپرسند (البته این سوالات در اسکرول بار اصلی سایت نمیاد و حتما نیاز به مدیریت
بیش از حد مدیران وکارشناسان داره)
ظاهرا این امر هم به تحقق پیوسته ولی امتحان نکردم
[/]

[="DarkGreen"]بحث لوگوی سایت هم مطرح گردید
تقدیم به شما

طراحی لوگوی سایت اسک دین (شماهم بسازید)

http://www.askdin.com/showthread.php?p=20474#post20474[/]

مدیر فرهنگی;20468 نوشت:
اما در این نشست واقعا از این نظر مدیریت اسک دین کمال تشکر رو دارم انشاءالله همه سایتهای دینی شیعی چنین امکانی رو برای همه کاربران فراهم آورد بله از این پس می تونید فایلهای آپلودی خودتون رو دراسک دین در هروبلاگ وانجمن دیگری بگذارید تاهمه از این فایلها بدون عضویت استفاده کنند اینو امتحان کردم جواب داد

ضمن سلام و آرزوي توفيقات بيشتر
و اطلاع رساني خوب

اگر واقعا اين امکان فعال گرديده بسيار بسيار جاي تقدير و تشکر داره
و اميدوارم هميشه پابرجا باقي بمونه
اين جوري سايتهاي ديگه به راحتي مي تونن پستهاي اسک دين رو معرفي و براي دانلود تبليغ کنن

يکيش سايت خود بنده(گل ليلا دات کام)

اگر هم سايتهايي بدون ذکر منبع فايلهاي اسک دين رو براي دانلود بگذارند بازهم هدف سايت يعني ترويج فرهنگ پاسخگويي و ترويج مذهب موفقيت آميز بوده و چيزي از ارزشهاي سايت کم نمي کنه
باز هم ممنون:Gol:

مدیر فرهنگی;20468 نوشت:
درضمن به درخواست مدیران وکارشناسان درسایت قسمتی براسوالات میهمانان طراحی شده که بدون عضویت سوالاتشونو بپرسند (البته این سوالات در اسکرول بار اصلی سایت نمیاد و حتما نیاز به مدیریت بیش از حد مدیران وکارشناسان داره) ظاهرا این امر هم به تحقق پیوسته ولی امتحان نکردم

با تشكر از همه مديران زحمت كش سايت به ويژه مديران محترم فرهنگي و فني و

همكاران ايشان

تمام كاربران اينترنتي بدون عضويت ، امكان دانلود فايل هاي سايت و نيز ملاحظه لينك ها

را دارند ؛ ولي بنا به دلايلي مانند هرزه نگاري برخي از كاربران و مشغول شدن مديران و

كارشناسان به موارد حذفي و ويرايشي امكان طرح سئوال براي مهمان فعلا منتفي مي

باشد و مهمانان عزيز حتما بايد ابتدا عضو شده و سپس سئوالات خود را مي توانند

مطرح فرمايند .