حکم نماز من با این شرایط

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حکم نماز من با این شرایط

عرض سلام و ادب خدمت عزیزان
من تا دو هفته پیش در شهر جهرم مشغول بکار بودم که بعلت تغییر مکان جایی که کار می کنم به شهر شیراز سفر کردم . اولش قرار بود که چند روزی به محل کار جدید بریم تا اجناسی که منتقل کردیم رو مرتب کنیم تا دوباره برگردم و وسایلم رو جمع کنم و ببرم .
فکر می کردیم که سه چهار روز طول می کشه اما حدودا ده روزی طول کشید ... اولش نمازامو هم شکسته و هم کامل می خوندم اما بعد از سه چهار روز تصمیم گرفتم که کامل بخونم چون فکر می کردم و می کنم که شیراز وطن جدیدم هست . الان هم در دوره ای هستم که کار مرتب کردن تموم شده و من در شهر جهرم در حال جمع آوری وسایلم برای عزیمت نهایی به شیراز هستم .
اول درخواست دارم بگید که آیا نمازایی که خوندم شکسته باید می خوندم یا کامل ؟؟
دوم این که لطفا حکم نمازمو هم در شهر وطن و هم در شهر جدید بهم بگید . ( احتمالا هر از دو سه هفته سری به خانه بزنم و برگردم )
و سوم اینکه اگر زمانی موقع نماز در راه بین جهرم و شیراز بودم حکم نماز چگونه هست ؟؟

درخواست دارم لطف کنید و کامل منو راهنمایی کنید : )
مرجع تقلیدم هم رهبر معظم انقلاب هست .

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

MohamadGh;609496 نوشت:
عرض سلام و ادب خدمت عزیزان
من تا دو هفته پیش در شهر جهرم مشغول بکار بودم که بعلت تغییر مکان جایی که کار می کنم به شهر شیراز سفر کردم . اولش قرار بود که چند روزی به محل کار جدید بریم تا اجناسی که منتقل کردیم رو مرتب کنیم تا دوباره برگردم و وسایلم رو جمع کنم و ببرم .
فکر می کردیم که سه چهار روز طول می کشه اما حدودا ده روزی طول کشید ... اولش نمازامو هم شکسته و هم کامل می خوندم اما بعد از سه چهار روز تصمیم گرفتم که کامل بخونم چون فکر می کردم و می کنم که شیراز وطن جدیدم هست . الان هم در دوره ای هستم که کار مرتب کردن تموم شده و من در شهر جهرم در حال جمع آوری وسایلم برای عزیمت نهایی به شیراز هستم .
اول درخواست دارم بگید که آیا نمازایی که خوندم شکسته باید می خوندم یا کامل ؟؟
دوم این که لطفا حکم نمازمو هم در شهر وطن و هم در شهر جدید بهم بگید . ( احتمالا هر از دو سه هفته سری به خانه بزنم و برگردم )
و سوم اینکه اگر زمانی موقع نماز در راه بین جهرم و شیراز بودم حکم نماز چگونه هست ؟؟

درخواست دارم لطف کنید و کامل منو راهنمایی کنید : )
مرجع تقلیدم هم رهبر معظم انقلاب هست .

با سلام و احترام

سؤال ابهام دارد اولاً آيا جهرم وطن شما بوده و ثانیاً رفتن به شیراز برای زندگی دائمی است و یا برای مجرد کار و یا برای کار و زندگی چند ساله؟ به هر حال در رفتن قبلی با عدم قصد ده روزه نماز شکسته بوده است.

موفق و موید باشید

موضوع قفل شده است