صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آی پسر و دختر مذهبی...!

 1. #1

  عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۹۳
  نوشته
  575
  حضور
  24 روز 6 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  23
  آپلود
  0
  گالری
  1
  صلوات
  3350

  آی پسر و دختر مذهبی...!
  اول راه بودیم...
  گفتن فضای مجازی، شده ابزار تبلیغاتی دشمن...!
  بچه مذهبی ها عقب نمونید...!
  "آنقدر صفحه بسازید و مطلب نشر دهید و دینتان را به عالم نشان دهید که آنها عقب بکشند..."
  اما چه شد...!
  کم کم صفحه های عقیدتی خصوصی شد...
  کم کم عکس های شخصی...
  کم کم "اشتراک زندگی خصوصی" با همه...
  کم کم "خواهر"
  "برادر"
  "خواهر عزیزم"
  "برادر گلم"...
  کم کم بچه مذهبی ها "کم حیا" شدند...
  کم کم شوخی با نامحرم ...
  کم کم چت...
  مگه جایی که فقط تو باشی و نامحرم،
  نفر سوم شیطون نیست...!؟

  فتأمل
  کم کم دشمن ها به اهدافشون رسیدن،
  کم کم...
  علیکم بانفسکم...

  آقاپسر مذهبی...!
  حداقل روی اهداف نفسانی خودت،
  پوشش دین و جذب حداکثری نذار...!

  خانم چادری...!
  آقایی که با دیدن عکست که اتفاقا توشم باحجابی،
  میگه خدا حفظت کنه،
  میگه چادر بهت میاد...!

  آی پسر و دختر مذهبی...!
  نکنه منتظری شیطون ،
  با حربه ی پارتی و شماره دادن و دوردور کردن بیاد سراغت!؟
  تو هم با افتخار احساس کنی چقدر مومنی...!
  نخیر...
  برای امثال ما از اینجا ها شروع میشه،
  که کمتر احساس گناه کنیم،
  که کم کم از راه به در بشیم...
  به یه جایی میرسی می بینی ،
  دیگه اشک نداری...
  حال نماز و دعا نداری...
  دیگه اصلا نماز شب کیلویی چند...!؟
  دعای کمیل...!؟
  مال قدیما بود...
  کم کم آلارم نفس لوامه خاموش میشه...
  بترس...
  همین که نماز اول وقتت از دست بره،
  باعث خوشحالی دشمنه...!
  آره، اینطوریاست...
  اول راه بودیم ،

  ولی حالا دیگه زدیم تو جاده خاکی...
  مواظب باش....
  همین.

  توصیه ی من به شمادختران وپسران مجرد :با سخت گیری های بی مورد ازدواج رو برای خودتون سخت نکنید,بعضی معیارهای طاغوتی روکنار بگذارید,از بی پولی نترسید,خدا ضامن روزی شماست
  زندگی مشترک وبرکاتش فراتر از تصور شماست,پس خودتون رو از این نعمت الهی محروم نکنید.


 2. صلوات ها 54


 3. #2

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۳
  نوشته
  604
  حضور
  9 روز 18 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  9
  صلوات
  1758  آقا پسر جوان / دختر خانم جوان

  بیا اگر گــــنـــاه
  می کنیــم

  نگوییــم جــــوانـــی
  کـــردیـــــم

  به جــوانــی علــــی اکـــبـــر'علیه السلام'
  بــرمیخــــــورد........

  (اللَّهُمَّ وَ أَنْطِقْنِي بِالْهُدَى، وَ أَلْهِمْنِي التَّقْوَى، وَ وَفِّقْنِي لِلَّتِي هِيَ أَزْكَى، وَ اسْتَعْمِلْنِي بِمَا هُوَ أَرْضَى)‏ صحیفه سجادیه-دعای بیستم

  امام خامنه ای (حفظه الله): ​[پروردگارا!] برای این حقیر و هرکسی که علاقه­‌مند است، شهادت را به‌عنوان آخرین پلّه­‌ی زندگی ما قرار بده (۱۳۹۶/۰۱/۰۱)

  شهادت محسن حججی؛ "کل یوم عاشورا و کل أرض کربلا"

 4. صلوات ها 41


 5. #3

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۳
  نوشته
  699
  حضور
  36 روز 19 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  29
  صلوات
  3236

  هدف شبکه های اجتماعی تحت موبایل تنها جاسوسی نیست!!؟؟
  دوستان سلام

  به عنوان یک افسر جنگ نرم وقتی دیدم همه برنامه هایی مثل ویچت، وایبر ، واتس اپ، تانگو، لاین و اینستاگرام روی گوشی های خودشون نصب می کنن برام جالب شد تا ببینم این برنامه ها چی دارن که اینقدر مردم رو به خودشون جذب کرده.

  اوایل همه اون هایی که شماره من رو داشتن کیف می کردن که به به فلانی هم وارد این برنامه ها شده و شروع به خوش آمد گویی می کردن. اما لحن صحبت کردن همه خیلی خودمونی بود. حتی خانم های نامحرمی که یا همکلاسی بودن یا برای کارهای اداری شماره ام رو داشتن. برام جالب بود که تو این فضا هیچکس هیچکس رو غریبه نمیدونست.
  اما بعد چند وقت استفاده از این برنامه ها پرده ها کنار رفت و ماهیت اصلی اون هارو کشف کردم که باعث شد سریعاً تمام این شبکه های اجتماعی رو از روی گوشی همراهم حذف کنم.

  اصل ماجرا چه بود؟ (اسامی استفاده شده غیر واقعی می باشند)

  یک روز تصمیم گرفتم برم به پروفایل افرادی که جزء دوستانم به من اضافه شده بودن. رفتم تو پروفایل آقا حمید یکی از بچه های گل و مذهبی که یکدفه چشمم افتاد به نظرات یکی از مطالب ارسالیش. چندتا دخترخانم جوون که عکس های بی حجابی رو آواتارشون گذاشته بودن برای آقا حمید نظر گذاشته بودن و آقا حمید ماهم براشون نوشته بود: ممنون نازی جون. به سلام فاطی کوچولو چه عجب کجایی دختر؟

  چند لحظه مات و مبهوت بودم که این همون حمید بچه مثبت خودمونه که الان با دخترای نامحرم و بی حجاب اینجوری داره حرف میزنه؟ حتی اگه فامیلشونم باشه نه حمیدی که میشناسم اینجور پسریه نه اینکار شرعاً درسته. خیلی ناراحت شدم.

  بیخیال حمید شدم و رفتم تو پرو فایل سعید از دوستای گل روزگار که یهوو دیدم اوه اوه عکس شخصی با خانمش که لباس مناسبی نداشته رو انتشار داده که سریع پریدم بیرون. پیش خودم گفتم سعید از تو بعید بود تواینقدر با غیرت بودی آخه چرا؟

  گفتم سعید هم بیخیال که چشمم افتاد به پروفایل یکی از همکلاسی های خانم و که خیلی خانم سرسنگینی بود. تا وارد شدم دیدم برا هر مطلب ارسالیش چندین پسر عتیقه لایک و نظر گذاشتن و اون خانم همکلاسی هم با شوخ طبعی و بدون رعایت حریم محرم و نامحرم شروع به شوخی های دور از شأنش کرده بود.

  تو پروفایل هرکسی می رفتم یا عکس مناسبی نداشت یا چیزهایی میدیدم و میخوندم که کلا با اون شخصیتی که از اون طرف انتظار داشتم زمین تا آسمون فرق داشت. بله تازه متوجه شده بودم هدف اصلی این شبکه های موبایلی تنها جاسوسی نیست بلکه اون ها حریم های بین مردم رو هدف قرار داده اند. وقتی بین من و دوستم حریم ها شکسته بشود زمینه های بی اعتمادی و شک بوجود میاد. وقتی بی اعتمادی و شک بوجود بیاد کم کم به سمت جامعه ای خواهیم رفت که هیچ اعتمادی در اون نیست.

  داستان مرگ خاموش سربازان آمریکایی

  بعد از جنگ آمریکا با کره، ژنرال ویلیام مایر که بعدها به سمت روانکاو ارشد ارتش آمریکا منصوب شد، یکی از پیچیده ترین موارد تاریخ جنگ در جهان را مورد مطالعه قرار میداد.
  حدود 1000 نفر از نظامیان آمریکایی در کره، در اردوگاهی زندانی شده بودند که از استانداردهای بین المللی برخوردار بود. زندان با تعریف متعارف تقریباً محصور نبود. آب و غذا و امکانات به وفور یافت میشد. از هیچیک از تکنیکهای متداول شکنجه استفاده نمیشد.
  اما بیشترین آمار مرگ زندانیان در این اردوگاه گزارش شده بود. زندانیان به مرگ طبیعی می مردند. امکانات فرار وجود داشت اما فرار نمیکردند. بسیاری از آنها شب میخوابیدند و صبح دیگر بیدار نمیشدند.


  آنهایی که مانده بودند احترام درجات نظامی را میان خود رعایت نمیکردند و عموماً با زندانبانان خود طرح دوستی میریختند. دلیل این رویداد، سالها مورد مطالعه قرار گرفت و ویلیام مایر نتیجه تحقیقات خود را به این شرح ارائه کرد:
  «در این اردوگاه، فقط نامه هایی که حاوی خبرهای بد بودند به دست زندانیان رسیده میشد. نامه های مثبت و امیدبخش تحویل نمیشدند. هر روز از زندانیان میخواستند در مقابل جمع، خاطره یکی از مواردی که به دوستان خود خیانت کرده اند، یا میتوانستند خدمتی بکنند و نکرده اند را تعریف کنند. هر کس که جاسوسی سایر زندانیان را میکرد، سیگار جایزه میگرفت. اما کسی که در موردش جاسوسی شده بود هیچ نوع تنبیهی نمیشد. همه به جاسوسی برای دریافت جایزه (که خطری هم برای دوستانشان نداشت) عادت کرده بودند».
  تحقیقات نشان داد که این سه تکنیک در کنار هم، سربازان را به نقطه مرگ رسانده است. با دریافت خبرهای منتخب (فقط منفی) امید از بین میرفت. با جاسوسی، عزت نفس زندانیان تخریب میشد و خود را انسانی پست می یافتند. با تعریف خیانتها، اعتبار آنها نزد همگروهی ها از بین میرفت. و این هر سه برای پایان یافتن انگیزه زندگی، و مرگ های خاموش کافی بود. این سبک شکنجه، شکنجه خاموش نامیده میشود. چقدر در زندگی خود و اطرافیان خود را به صورت خاموش شکنجه کرده ایم؟

  پ
  ,ن : دردسر عضویت من در این شبکه ها این بود که به دلیل کار دانشجویی که در دانشگاه انجام میدم شماره تلفنم بین خیلی از دانشجوها پخش شده بود و هرکسی هم که عضو این شبکه های اجتماعی موبایلی بود به راحتی به پروفایل من دسترسی داشت. عکس پروفایل من تو دل یک جنگل کنار رودخانه بود. یکی از خانم ها عکس پروفایل من رو روی گوشی خودش ذخیره کرده بود و بین دانشجو ها اون رو نشون می داد و شایعه درست کرده بود که با من رفته جنگل و از من عکس گرفته. اما خدارو شکر همه من رو خوب میشناختن و سریع جلوی اون خانم رو گرفتن و هیچکس هم حرف اون خانم رو باور نکرد.

  http://www.313135.com/post/4103


  علی علی
  ویرایش توسط مکلف : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲ در ساعت ۰۴:۰۶
  برای دنیایت طوری تلاش کن که انگار تا ابد زنده هستی و برای آخرتت به گونه ای که انگار فردا می میری
  اگر خواهان صلحی آماده جنگ باش
  بیایید زین پس بگوییم : امام خامنه ای

  تکلیف شناسی پیش از تکلیف گرایی


 6. صلوات ها 24


 7. #4

  عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۹۲
  علاقه
  حقوق زن و خانواده -فلسفه - طراحی سایت
  نوشته
  84
  حضور
  3 روز 2 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  403  تا دنیا دنیاست دختر دختر است و پسر پسر...
  این روزها فضای واقعیش هم پر است از روابطی که بین نامحرم ها شکل می گیرد و قرار است فقط همکارانه،فقط دوستانه، فقط هم کلاسانه و هزار جور فقط دیگر باقی بماند اما... با واقعیت نمی توان جنگید... واقعیت را باید شناخت؛ تا دنیا دنیاست... حساب دختر و پسر جداست! فرقی هم نمی خورد...
  صورتش را ببینی و فامیل واقعی اش را بدانی یا فقط یک آواتار باشد در روی یک صفحه الکترونیک... وقتی پایت را به دنیای روابط اینچنینی باز کردی بدان که بر خلاف تصورت... تو یک استثنا نیستی... طرف مقابلت هم همینطور...پس... زودتر تصمیم بگیر... اگر چشم هایی هست که باید از آنها حیا کنی، قبل از قدم اولت... قبل از کلیک اولت... به آن ها نگاه کن

  السلام علیک يا رسول الله (صلی الله عليه و آله)
  يا حبيب الله يا محمد(صلی الله عليه و آله)

 8. صلوات ها 23


 9. #5

  عضویت
  جنسیت تير ۱۳۹۲
  نوشته
  8,188
  حضور
  200 روز 12 ساعت 7 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  1
  صلوات
  29053  رابطه سالم دختر و پسر ؟

  باید رابطه شرعی و سالم را تعریف کرد. رابطه شرعی و سالم دختر با پسر نامحرم یعنی ارتباط کلامی و غیر کلامی در چهارچوب مقررات اسلامی.
  به عبارت دیگر: حرف زدن، نگاه کردن و غیره بدون قصد لذت صورت گیرد.
  همان گونه که در جامعه این نوع ارتباطات دیده می‌شود، مثل رجوع به پزشک،‌خرید از بازار، حضور در محل کار و محل تحصیل و ارتباط با معلم و استاد و همکار و مدیر اما اگر ارتباط به طور وسیع انجام گیرد و هر دختر و پسری با هم راحت ارتباط برقرار کنند، تضمینی برای رعایت آن اصول نیست.
  جاذبه جنسی و طبیعی دختر و پسر به ویژه در سنین جوانی، زمینه انحراف ارتباط‌ها را فراهم می‌سازد و ارتباط‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. بر این اساس، دین به ما هشدار می‌دهد که هرگاه دو غیر همجنس، در قالب هر ارتباطی در مکانی خلوت و دور از دید دیگران قرار گیرند، شیطان با آنها خواهد بود و روابط صحیح را تهدید می‌کند.
  تهدید در روابط دختر با دختر یا پسر با پسر کم‌تر است. روشن است که واقعیت غریزه جنسی در روابط دختر و پسر جوان وجود دارد و نمی توان آن را انکار کرد ، پس وقتی روابط دوستانه می شود ، مرزهای شرعی کم کم نادیده گرفته می شود. پس تنها زمانی می تواند روابط اشکال نداشته باشد که صرفا به صورت روابط کاری یا شغلی و به اندازه ضرورت باشد ؛ در غیر این صورت این گونه روابط به شدت آسیب پذیر خواهد بود.
  نکته دیگر که حساسیت این نوع ارتباط را فزونی می‌بخشد، پیامد منفی شکست یا منحرف شدن روابط انسانی، به سبب جاذبه جنسی است. اگر ارتباط به انحراف گراید، سبب از دست رفتن آبرو و حیثیت اجتماعی و سرمایه زندگی، نیز ارزش و کرامت انسانی دختر و پسر می‌گردد که جبران ناپذیر است.


 10. صلوات ها 26


 11. #6

  عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۹۳
  نوشته
  575
  حضور
  24 روز 6 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  23
  آپلود
  0
  گالری
  1
  صلوات
  3350  این مطلب روازجایی کپی کردم،فکرمی کنم تذکراین نکات نیزخالی ازلطف نباشند:
  اگرعضوهریک ازگروه های اجتماعی میباشیدتوجه فرمایید:


  تعجب نكنيد...

  خواهران و برادرانم...
  نيازي نيست ديگران بدونند ک آيا من در زندگى مشترکم با همسر خود خوشبختم ..
  نيازي نيست از غذا يا نوشيدني خود عكس بگيريم و آن را به عنوان عكس پروفايل خود قرار دهيم يا آن را براي گروپها بفرستيم..
  خانمی حتى اگر همسرش قطعه شوکولاتى واسش مياره ، ازون عكس ميگيره و در پروفايلش مينويسه: اي تاج سرم.. ازت ممنونم!!!خب به دیگران چه مربوطه که شماازهمسرت ممنونی!باش،لازمه همه بدونن!جالب اینجاست شایداین همه که ازهمسرت توگروه جلوی بقیه تشکرمی کنی توخونه بابت کارهاش به اندازه ی کافی ازخودش تشکرنکرده نباشی!!
  به نظرتون اسم این روچیزی جزتفاخرمیشه گذاشت؟به کی میخوای پزبدی؟چی رومی خوای ،به کی! اثبات کنی؟

  حریم هارانابودنکنیم.باحفظ حرمت هازندگی شیرین تری خواهیم داشت.

  برادرم..
  نيازي نيست عكس بچه هاى خودتو به نمايش بذاري..
  چ بسيارند اونايي كه آرزوي بچه هاي تو رو دارن..
  يا چشمانى شيطاني كه به هنگام ديدن عكس بچه هات خدا رو ذكر نميكنه

  بعدشم مياي تو وضعيتت مينويسي.. "خدا بچه هامو حفظ کنه "
  وضعيت *واتساپ * جاى دعا کردن نيست
  بلكه تو داري اونا رو به نمايش ميذاري.
  حتی شایدبچه ی شماکه بزرگ شدازاین کارشماراضی نباشه!
  ازاین بدترزمانی هست که ازمادرفرزندان هم تعریف وتمجیدهایی می کنیدوازکدبانوبودنش اونقدر تعریف می کنیدکه دل هرخواننده ای روتحت تاثیرقرارمیده!وچقدرپیام های پرازافسوس براتون میادکه خوش به حالت....!
  یاحتی گاهی اگه همسرت باهات بدرفتاری کرده اگرجایی کم گذاشته میای وباهزاران نفردیگه ،ناراحتی هاتوبه اشتراک میذاری،اونوقت برات پیام میاد:چه همسربدی داری،من که یک لحظه هم نمیتونم تحملش کنم،جای شمابودم طلاقش می دادم!وشماکم کم به این فکرمی کنی چراتاحالابه فکر،ترکش نیافتاده بودم....،یاخانوم دیگه ای براتون پیام می ده:همسرشماقدرشمارونمیدونه من اگرجای خانومتون بودم فلان کارومی کردم و...!واونقدرازشماتعریف می کنه،که واقعافکرمی کنیدتحت چه ظلم بزرگی هستیدوخودتون خبرندارید!اینجاست که زندگی کم کم نابودمیشه،شمااززنت دلسردمیشی دیگه به دلت نمیشینه،واین میشه آغازبدبختی ها.......


  خواهرم...
  نيازي نيست ديگران عکس همسرتو در واتساپ یاهرگروه وشبکه ی دیگه ای ببينن ، تو با اين كار نعمتي رو كه خيليا ازش محرومن داري در معرض ديد همه قرار ميدي... پس از خدا بترس و تقوا پيشه کن و مواظب خودت باش.
  نیازی نیست عکس جهیزیه وخانه ی جدیدت رودرگروه قراربدی!شایددختری که همسریاخانوادش نمیتونن همچین امکاناتی براش فراهم کنن دلش بشکنه،شایدازشوهرش بدش بیادکه اندازه ی شوهرشمانمیتونه امکانات زیردستش بریزه،اینقدرازکادوهای گرونی که همسرت برات خریده تعریف نکن،ازاینکه همسرت یک جشن بزرگ برات تدارک دیده،ازاینکه همسرت بلیط فلان جاروخریده،ازاینکه دیشب مهمونی داشتین وشماصدجورغذاودسردرست کردین!وچقدرمادرشوهرتون ازتون تعریف کرده!،اگرهفته پیش شمابه آنتالیاسفرکردین لازم نیست عکسشوبقیه هم ببینن؟اصلاببینن که چی بشه؟خب رفتی که رفتی!شایدبعضی هانداشته باشند!چرادل یه دخترونسبت به شوهرش سردمی کنی!چراباعث میشی اون فکرکنه درزندگیش یک آدم شکست خوردس!فقط به خاطراینکه همسرش نمیتونه کارایی که شوهرشمابراتون انجام میده روانجام بده!هیچ میدونی اگه زندگیش به خاطراین چیزهاسردبشه، توهم مقصربودی؟
  ��برادرم ...* خواهرم ...

  رازهاي زندگيتون و خونتون رو پيش خودتون نگه دارين.. ��
  خداوند عيبهاي ما رو پوشونده فلذا ما هم بايد عيبها و مشكلات خودمونو واسه ديگران فاش نكنيم. 
  خداوند ما و شما را حفظ كند... 
  و از شر و بدي هر صاحب بدي در امان نگه دارد...   به اين گفته ها فکر كنيد و به آن عمل كنيد و ديگران را نيز آگاه سازيد،شایدناخواسته مانیزاین کارهاراانجام داده باشیم ،وآنقدرعادی شده باشدکه اصلامتوجه اشتباه بودن کارمان نشویم
  بیاییم ومن مجازی خودرااصلاح کنیم.

  توصیه ی من به شمادختران وپسران مجرد :با سخت گیری های بی مورد ازدواج رو برای خودتون سخت نکنید,بعضی معیارهای طاغوتی روکنار بگذارید,از بی پولی نترسید,خدا ضامن روزی شماست
  زندگی مشترک وبرکاتش فراتر از تصور شماست,پس خودتون رو از این نعمت الهی محروم نکنید.


 12. صلوات ها 30


 13. #7

  عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۹۳
  علاقه
  همسر عزیزم وپسر گلم
  نوشته
  554
  حضور
  11 روز 19 ساعت 24 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  2313  واقعا به دیگران چه ربطی داره شما غذاچی می خورید که عکسش رو میذارید داخل وایبر اون وقت فکر نمی کنید که شاید بقیه دلشون بخواد والان امکان تهیه اش نباشه

  همون دختر خانمی که موقع سلام کردن به پسر نامحرم فامیل لپاش سرخ میشد حالا در دنیای مجازی ایشون رو .....جون خطاب می کنه

  وقتی هم که از مضرات این برنامه ها صحبت می کنی می فرمایند که شما از جامعه عقبی


  نه خدا توانمش خواند نه بشر توانمش خواند
  متحیرم چه نامم شه ملک لا فتی را


 14. صلوات ها 25


 15. #8

  عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۹
  علاقه
  حقوق.رمان. مسافرت هندوانه رنگ آبی
  نوشته
  697
  حضور
  11 روز 9 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  3
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  3482  سراسیمه سلام هنگام انتظار سلام هنگام رسیدن سلام
  والا من نه وایبر دارم نه واتساپ نه اهل خیلی از این لوس بازی ها که گفتین و نمیدونم تا چه حدش درسته اما اون طور که از دیگران شنیدم همین طوریه
  میخوام بگم چه معنی داره صبح تا شب و شب تا صبح همه تو حلق هم باشن
  یخورده به خود اومدن هم خوبه آدم وقتی نمیتونه گره از مشکلات دیگران باز کنه چرا گره روی گره میزنه

  شاید آن روز که سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد
  خبری از دل پر درد گل یاس نداشت
  باید این طور نوشت هر گلی هم باشی
  چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی اجباری است
  زندگی در گرو خاطره هاست خاطره در گرو فاصله هاست
  فاصله تلخ ترین خاطره هاست

 16. صلوات ها 18


 17. #9

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۳
  نوشته
  699
  حضور
  36 روز 19 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  29
  صلوات
  3236  دوستان سلام

  بنده نیز استفاده نمی کنم.
  ضررهای این برنامه ها به مراتب بدتر و بیشتر از نفع آنهاست.

  علی علی
  برای دنیایت طوری تلاش کن که انگار تا ابد زنده هستی و برای آخرتت به گونه ای که انگار فردا می میری
  اگر خواهان صلحی آماده جنگ باش
  بیایید زین پس بگوییم : امام خامنه ای

  تکلیف شناسی پیش از تکلیف گرایی


 18. صلوات ها 14


 19. #10

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۲
  نوشته
  396
  حضور
  44 روز 16 ساعت 57 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  1604  بسم رب الحیدر

  نقل قول نوشته اصلی توسط بنت الحسین نمایش پست ها
  همون دختر خانمی که موقع سلام کردن به پسر نامحرم فامیل لپاش سرخ میشد حالا در دنیای مجازی ایشون رو .....جون خطاب می کنه

  سلام و ادب
  خیلی زیبا و واقعیت گسترده ای هست
  تو تایپیکای دیگم گفتم خودم استفاده میکنم و اگه فرهنگ و جنبه اکثریت جامعه این نبود که الان هست به همه بچه مذهبیا توصیه و اصرار میکردم حضور داشته باشن چون حضور متدینین رو در این فضاها خیلی مهم میدونم
  اما الان حتی به 1 نفرم توصیه نمی کنم

  نقل قول نوشته اصلی توسط مکلف نمایش پست ها
  دوستان سلام

  بنده نیز استفاده نمی کنم.
  ضررهای این برنامه ها به مراتب بدتر و بیشتر از نفع آنهاست.

  علی علی
  البته واسه همه اینجوری نیست
  ویرایش توسط غلام عشقتم یاعلی : ۱۳۹۳/۱۱/۲۰ در ساعت ۱۶:۱۱ دلیل: یاحسین
  دیالوگی ماندگار از فیلم امام علی علیه السلام:
  معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
  عمروعاص: آری! جهل مردم


  اللهم العن الجبت و الطاغوت ~ تعجیل در فرج منتقم آل الله صلوات

  یادداشتهای مهم کاربری:
  http://www.askdin.com/usernote.php?u=33492

 20. صلوات ها 14


صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 49

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود