صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: به خونواده دختر آدرس دادیم؛ ولی نیومدن تحقیق!

نوشته
    42
    حضور
    1 روز 2 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    93

به خونواده دختر آدرس دادیم؛ ولی نیومدن تحقیق!

تکلیف در چنین شرایطی برای گذشتن از سد شیطان،در دین چیست؟!

کار درست چیه....... و چگونه باید انجامش داد.

من از دختری خوشم میاد،خانواده ام را فرستادم با اون دختر صحبت کردن و شماره تلفن منزلشون گرفتن.با خانواده اش تماس گرفتن،مادرش جواب نه داد.خانواده من پشت تلفن آدرس هایی برای تحقیق به خانواده دختر دادن اما بعد از چندین روز پیگیری فهمیدیم که اصلا تحقیق نکردن.طبق گفته مادر دختره فهمیدیم پدر دختر کلا مخالف اومدن خواستگار هستش،نمیدونیم چرا.ولی فقط میدونم که پدر دختره از افرادی هستش که در دولت جمهوری اسلامی مقام و منصبی داره.

من از اول نمیدونستم که پدر این دختر از دولتی ها هستش ولی بعدا فهمیدم.به این فکر کردم که کاش یه آدم عادی بود.

الان نمیدونم چی کنم؟من خیلی از این دختر خوشم میاد ولی بجز دوباری اونم برای کاری که داشتم هیچ وقت باهاش صحبت نکردم.

من هر شرط یا انتظاری هم که داشته باشن حاضرم قبول کنم.و انجام بدم.حتی حاضرم هر چند سالی که بگن صبر کنم.مادرم میگه که حتی اینو به خانواده دختره هم گفته ولی اونا بدون هیچ تحقیق و هیچ چیزی فقط گفتن نه.حتی آدرس خونه اشون رو هم ندادن.
    دختره از خانواده مذهبی هستش و خانواده ما هم خیلی مذهبی هستن،

من فکر میکنم مشکل اصلی فقط اینه که پدر دختره از مسعولین حکومتی هستش و شاید دوست داره همسر دخترش از پسرهای وزیر ها باشه،اگر اینطور باشه.....گناه من چیه و چرا اینطوره؟!خدا شاهده که من هیچ قصد و قرض دنیوی دارم به خاطر پست و مقام پدر اون دختر و هر شرطی بذارن قبول میکنم؛در حالی که ما هم از نظر سطح خانواده از اونا پایین نیستیم و حتی پدر من هم میتوانست بعد از پیروزی انقلاب پست خوبی داشته باشه ولی به خاطر دینش هیچ وقت نخواست از کارهایی که کرده سواستفاده کنه.

چون طبق گفته های خانواده من، هم دختر و هم مادرش مخالف نیستن و به خاطر پدر دختره مجبورن چیزی نگن.

پدر دختره این اجازه رو نداده حتی تحقیق بکنن و ببینن ما از چه خانواده ای هستیم.......

خواهش میکنم راهنماییم کنین.

2. صلوات ها 13

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,545
    حضور
    175 روز 9 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58336

با نام و یاد دوست

به خونواده دختر آدرس دادیم؛ ولی نیومدن تحقیق!

کارشناس بحث: استاد امین

5. صلوات ها 2

علاقه
    روانشناسی؛ قرآن ؛فلسفه؛ کلام
    نوشته
    892
    حضور
    31 روز 12 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    52
    آپلود
    2
    گالری
    0
    صلوات
    4653

سلام

اینکه شما از دختری خوشتان بیاید عیب نیست؛ ولی اینکه به ایشان وابسته شوید، برای شما مشکل ساز است. بنابراین اولین نکته ای که باید خدمت شما عرض کنم این است که برای رسیدن به ایشان تلاش کنید ولی به او دل نبندید و خود را آماده نرسیدن به ایشان هم بکنید؛ چون ممکن است با تمام تلاش هایی که می کنید باز هم نتوانید پدر ایشان را راضی کنید.

اقداماتی که شما می توانید انجام دهید:

1- از پدر و مادر خود بخواهید که چند بار دیگر اقدام کنند و با آنها تماس بگیرند. این اصرار ممکن است حداقل باعث شود که اجازه دهند رسما به خواستگاری بروید و با هم آشنا شوید و مقدمات گرفتن جواب مثبت فراهم شود.

2- اگر با تماس پدر و مادرتان باز هم راضی نشدند، از واسطه استفاده کنید. به این صورت که باید فردی که مورد قبول پدر ایشان است را پیدا کنید و از ایشان بخواهید وساطت کنند. تکرار این وساطت تا حدی که ممکن باشد خوب است.

3- اگر باز هم قبول نکردن می توانید مدتی صبر کنید و بعد از مدتی دوباره اقدام کنید. شاید در این فاصله در مورد شما فکر کنند و نظرشان عوض شود.

4- اگر باز هم راضی نشدند چاره ای جز فراموش کردن ایشان ندارید و بهتر است سراغ فرد دیگری بروید. نگران فراموش کردن ایشان هم نباشید چون با پیدا کردن فردی دیگر و ایجاد عشق جدید، علاقه قبلی هم کم کم از بین خواهد رفت.

مداومت بر خواندن سوره مومنون به شما کمک زیادی خواهد کرد زیرا باعث دوری شیطان از شما می شود.

پیروز و سربلند

7. صلوات ها 9

نوشته
    42
    حضور
    1 روز 2 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    93

نقل قول نوشته اصلی توسط امین نمایش پست ها
    سلام

اینکه شما از دختری خوشتان بیاید عیب نیست؛ ولی اینکه به ایشان وابسته شوید، برای شما مشکل ساز است. بنابراین اولین نکته ای که باید خدمت شما عرض کنم این است که برای رسیدن به ایشان تلاش کنید ولی به او دل نبندید و خود را آماده نرسیدن به ایشان هم بکنید؛ چون ممکن است با تمام تلاش هایی که می کنید باز هم نتوانید پدر ایشان را راضی کنید.

اقداماتی که شما می توانید انجام دهید:

1- از پدر و مادر خود بخواهید که چند بار دیگر اقدام کنند و با آنها تماس بگیرند. این اصرار ممکن است حداقل باعث شود که اجازه دهند رسما به خواستگاری بروید و با هم آشنا شوید و مقدمات گرفتن جواب مثبت فراهم شود.

2- اگر با تماس پدر و مادرتان باز هم راضی نشدند، از واسطه استفاده کنید. به این صورت که باید فردی که مورد قبول پدر ایشان است را پیدا کنید و از ایشان بخواهید وساطت کنند. تکرار این وساطت تا حدی که ممکن باشد خوب است.

3- اگر باز هم قبول نکردن می توانید مدتی صبر کنید و بعد از مدتی دوباره اقدام کنید. شاید در این فاصله در مورد شما فکر کنند و نظرشان عوض شود.

4- اگر باز هم راضی نشدند چاره ای جز فراموش کردن ایشان ندارید و بهتر است سراغ فرد دیگری بروید. نگران فراموش کردن ایشان هم نباشید چون با پیدا کردن فردی دیگر و ایجاد عشق جدید، علاقه قبلی هم کم کم از بین خواهد رفت.

مداومت بر خواندن سوره مومنون به شما کمک زیادی خواهد کرد زیرا باعث دوری شیطان از شما می شود.

پیروز و سربلند
    نکاتی که فرمودید خیلی بجا و درست است.من هم تمام سعی خود را برای رعایت اینها انجام خواهم داد.

و این راه هم میدانم وقتی خیری از خدا میخواهیم اگر برای آن تلاش کنیم و دعا کنیم و اعمال نیکی انجام دهیم.خدا نیز به واسطه ی دعا و اعمال ما و به وسعت بخشندگی اش به ما خیری اعطا خواهد کرد که در برخی موارد چون خواسته ما به صلاح ما نیست خیر ما را درچیز دیگری که صلاح ما هست قرار میدهد.یا آن خیر را به مصلحت ما قرار خواهد داد

به واسطه ی این دانایی من از خدای خود:

میخواهم دعاها و اعمال نیک بسیاری در جهت دریافت این نعمت و خیر الهی انجام دهم تا لطف خدا شامل حالم شود.

ولی نمیدانم برای خواسته ام چه اعمال و دعاهایی وارد شده است و بهترین های این ها کدام اند؟؟؟؟؟؟؟؟

و دیگر اینکه از دست خودم چه کارهایی برمی آید که انجام دهم؟؟؟؟؟؟؟

}

ای دوست قبولم کن وجانم بستان

مستم کن وز هر دو جهانم بستان ...

با هر چه دلم قرارگیرد بی تو

آتش به من اندر زن و آنم بستان

بازآ که تا به خود نیازم بینی

بیداری شبهای درازم بینی

نی نی غلطم که خود فراق تو مرا

کی زنده رها کند که بازم بینی

برمن دروصل بسته می دارد دوست

دل رابه عطا شکسته می خواهد دوست

زین پس من و دل شکستگی بردراو

چون دوست، دل شکسته می دارد دوست
    {

9. صلوات ها 2

علاقه
    نقاشی/سفر/حقوق
    نوشته
    1,374
    حضور
    27 روز 3 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    5770

ان شاالله درست میشه...

به نظر من شما باید به صورت غیر مستقیم با پدر ایشون روابط دوستی و آشنایی برقرار کنی....حالا که اصلا نمیره تا درمورد شما تحقیق کنه باید به زور خودتو بهش بشناسونی!

به مادرا بگین تبانی کنند و نه به صورت خواستگار...بلکه مثلا به عنوان خانواده دوست مادرشون برید خونشون..تا زمینه آشنایی با شما هم فراهم بشه!

راه حل اول خیلی باحال تره اینم یه نمونه آشنایی:

تو ی فرصت مناسب بزنین تایر ماشینشونو پنچر کنید و وقتی آقا تشریف آورد و دید ک ای بابا این چرا پنچره....شما به عنوان یه فرد عبوری ولی خداشناس!! میرید کمکشون!

راه حل های دیگه هم برای آشنایی مثلا اتفاقی هست!مثلا اتفاقا تو مسجد کنار هم میشینین! مثلا اتفاقا...تو پارک همو میبینین(اگه از اون دسته ادما باشن که اهل ورزش هستن میشه هرروز صبح ملاقاتشون کرد و آشنا و آشنا تر شد و کافیه بفهمید کجا خیلی میرن و میان
    فقط توجه داشته باشین که ی خط در میون ظاهر نشین تابلو...و حسابی خودتو نشون بدی که خوشش بیاد...نه بگه :واااااای....این سریش باز اومد....

یکم خلاقیت میخواد فقط...
    امام سجاد (ع):
    خدایا
    اگر مرابه بهشت ببری پیامبرت شاد میشود واگر به جهنم ببری دشمنت(شیطان)شاد میشود و من بخدا قسم میدانم که تو شادی پیامبرت را بیش از شادی دشمنت دوست داری
    دعای ابو حمزه ثمالی

11. صلوات ها 6

نوشته
    823
    حضور
    40 روز 22 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3230

جهت تسخیر قلب پدر خانوم آیندتون :
    25 مرتبه آیة الکرسی خوانده شود و هر مرتبه که خوانده شد 100 مرتبه ( یا عزیز ) گفته شود
    و در آخر 9 مرتبه سوره _قدر _ قرائت شود.

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود
    تا دلم ، باز دلم ، باز دلم ، دل بشود ...

13. صلوات

the

علاقه
    نقاشی/سفر/حقوق
    نوشته
    1,374
    حضور
    27 روز 3 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    5770

نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر آسمان نمایش پست ها
    25 مرتبه آیة الکرسی خوانده شود و هر مرتبه که خوانده شد 100 مرتبه ( یا عزیز ) گفته شود
    این دستور از کجاست؟؟
    امام سجاد (ع):
    خدایا
    اگر مرابه بهشت ببری پیامبرت شاد میشود واگر به جهنم ببری دشمنت(شیطان)شاد میشود و من بخدا قسم میدانم که تو شادی پیامبرت را بیش از شادی دشمنت دوست داری
    دعای ابو حمزه ثمالی

15. صلوات ها 3

نوشته
    823
    حضور
    40 روز 22 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3230

اسرار اهل سلوک ص 440
    ____________________________-
    این ذکر رو فقط برای این مورد نوشتم پس معنیش این نیست که هرکسی میتونه انجام بده

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود
    تا دلم ، باز دلم ، باز دلم ، دل بشود ...

17. صلوات

the

نوشته
    14
    حضور
    8 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر آسمان نمایش پست ها
    من به همچین چیزی اعتقاد ندارم فقط بگم آدمای ضعیف النفس همچین کاری میکنند فرض کنید سوال کننده مسلمان نبود باید چیکار میکرد؟
    دعا برای موفیقتش کار خوبیه!
    برای ایشون انشاءالله هر چی صلاح است همان شود
    ویرایش توسط Dark Knight : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ در ساعت ۱۲:۳۱

19. صلوات ها 2

علاقه
    درس خواندن
    نوشته
    332
    حضور
    6 روز 18 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1341

نقل قول نوشته اصلی توسط یاس... نمایش پست ها
    ان شاالله درست میشه...

به نظر من شما باید به صورت غیر مستقیم با پدر ایشون روابط دوستی و آشنایی برقرار کنی....حالا که اصلا نمیره تا درمورد شما تحقیق کنه باید به زور خودتو بهش بشناسونی!

به مادرا بگین تبانی کنند و نه به صورت خواستگار...بلکه مثلا به عنوان خانواده دوست مادرشون برید خونشون..تا زمینه آشنایی با شما هم فراهم بشه!

راه حل اول خیلی باحال تره اینم یه نمونه آشنایی:

تو ی فرصت مناسب بزنین تایر ماشینشونو پنچر کنید و وقتی آقا تشریف آورد و دید ک ای بابا این چرا پنچره....شما به عنوان یه فرد عبوری ولی خداشناس!! میرید کمکشون!

راه حل های دیگه هم برای آشنایی مثلا اتفاقی هست!مثلا اتفاقا تو مسجد کنار هم میشینین! مثلا اتفاقا...تو پارک همو میبینین(اگه از اون دسته ادما باشن که اهل ورزش هستن میشه هرروز صبح ملاقاتشون کرد و آشنا و آشنا تر شد و کافیه بفهمید کجا خیلی میرن و میان
    فقط توجه داشته باشین که ی خط در میون ظاهر نشین تابلو...و حسابی خودتو نشون بدی که خوشش بیاد...نه بگه :واااااای....این سریش باز اومد....

یکم خلاقیت میخواد فقط...
    بجان خودم پیشنهاد قشنگیه

امپراطوریونان به کوروش کبیرگفت:مابرای شرف میجنگیم وشمابرای ثروت کوروش گفت:آری هرکس برای نداشته هایش میجنگد

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۷/۰۴, ۰۴:۲۷ : 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری