می خواهم عاشق همکارم نشوم

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
می خواهم عاشق همکارم نشوم

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

من پسری مجردم. یک خانمی همکارم هست و او هم مجرده.
گاهی اوقات که در مورد مساله کاری می بایست! صجبت کنیم ممکن است حرفی گفته شود که هر دو تامون می خندیم.
من احساس کردم این خنده (ها) به احتمال زیاد به رابطه صمیمی منجر می شود. می خواهم جلوی این کار را بگیرم. از یک طرف من در اکثر موارد هنگام صحبت کردن (با هرکس) خوشرو هستم یعنی نمی توانم اخمو باشم و از طرف دیگر نمی خواهم با این خانم رک صحبت کنم (تا نخندیم) و از خودم برنجانم چون سیده است.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

:Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

طاهر;603558 نوشت:
من پسری مجردم. یک خانمی همکارم هست و او هم مجرده.
گاهی اوقات که در مورد مساله کاری می بایست! صجبت کنیم ممکن است حرفی گفته شود که هر دو تامون می خندیم.
من احساس کردم این خنده (ها) به احتمال زیاد به رابطه صمیمی منجر می شود. می خواهم جلوی این کار را بگیرم. از یک طرف من در اکثر موارد هنگام صحبت کردن (با هرکس) خوشرو هستم یعنی نمی توانم اخمو باشم و از طرف دیگر نمی خواهم با این خانم رک صحبت کنم (تا نخندیم) و از خودم برنجانم چون سیده است.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

بسمه تعالی
با عرض سلام و تحیت خدمت جنابعالی

توجه داشته باشید علاقمندی به یک فرد مستلزم شرایطی است که برخی از این شرایط عبارتند از:
_ وجه اشتراک
_ مجاورت
_ معاشرت

بنابراین برای جلوگیری از شیفتگی و عاشق شدن لازم است از میزان مجاورت و معاشرت خود با ایشان کم کنید. ممکن است این روند برای شما دشوار باشد اما در صورتی که به تبعات وابستگی بیندیشید، این فرایند برای شما آسانتر خواهد شد.

در پناه خدای متعال موفق باشید

خب نشو برادر من!نرو تو نخش!بهش فکرم نکن!نمیشی...
حساس نشو حساس نشو....:Nishkhand:

طاهر;603558 نوشت:
نمی خواهم با این خانم رک صحبت کنم (تا نخندیم) و از خودم برنجانم

من موندم چرا این ملت جدیدا اینقد حساس ب نرنجوندن طرف مقابل شون دارن ... اینجایه حرف تون بو داره برادر ... هرچقدر هم سید باشن بازم نامرحمن سعی کنیم با گناهامون مادرشونو ناراحت نکنیم ... در ضمن شما نه میخواد اخم کنی نه میخواد رک صحبت کنی فقط سنگین برخورد کنی کافیه وقتی بحث کاری تون تموم میشه برید دنبال کارتون تا بحث تون ب خنده نکشه ... ب نظرم هرکسی میدونه چ جوری خودشو از گناه حفظ کنه فقط ب شرطی ک دنبال بهونه واسه ادامه گناه اش نگرده ... موفق باشین ...
موضوع قفل شده است