افشاگري بزرگ در مورد يهود وقول زدن ما،ازدست ندهيد!!+دانلود فيلم

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
افشاگري بزرگ در مورد يهود وقول زدن ما،ازدست ندهيد!!+دانلود فيلم

با سلام
دوستان اين ويديو رو ببينيد و بفهميد دارن چه با ما ميكنن....وتا ميتونيد انتقالش بديد..

مبلغ:20 صلوات براي تعجيل در :Gol:فرج مولا(عج):Gol:

فایل: 

یهود بزرگترین دشمن اسلام

اقا خيلي مهمه اينها ميخوان اين سوتي كه خاخام يهودي داده تو اينترنت پخش نشه دانلود كنيد ببينيدو پخش كنيد...:Gol::Gol:

با سلام
نمي دونيد اين يهودي ها(وقتي ميگيم يهودي يعني يهودي صهيونيست نه اون خوب هاش كه قبول دارن كتابشون:Moteajeb!: شده)چه مزخرفاتي وارد اديان مختلف كردن منبع ميدم بريد دانلود كنيد سخنراني هاي استاد رائفي پور در باره يهودي ها وكالبد شكافي شيطان پرستي در دانشگاه نيشابور...

حجم زیاده ..........................................

تکذیبه استاد رائفی پور در خصوص انتشار فایل تصویری تایید فتنه صرخی توسط خاخام یهودی

لینک

لطفا حتما بخونید و این ویدیو رو منتشر نکنید لطفا

این کلیپ چه محتوای مفیدی داره؟
تفسیر عجیب و ذوقی اون آقای روحانی از یک آیه قرآن (امروز مومنین امام زمانه!!!) و همچنین تحقیر تفکر گفتگو و استفاده از راهکارهای سیاسی با این جلوه که ما فقط جنگ بلدیم چون شیعه هستیم و دشمن زیاد داریم! چه گفتگویی؟!
و همچنین صحبت های اون خاخام یهودی به زبان عبری که کسی نمیتونه به صداقت ترجمه اعتماد کنه و حرفهای عجیبش.
اول عقل بعد احساسات مذهبی!

تكذيبيه

Ṃᾄʀẓἷἔ;602677 نوشت:
تکذیبه استاد رائفی پور در خصوص انتشار فایل تصویری تایید فتنه صرخی توسط خاخام یهودی

سلام
اقا كاملا درسته من خودم 2 روز پيش اون رو شنيدم از استاد رائفي نتونستم بيام اين فيلم رو پاكش كنم. اقايان و خانم ها!!!(جالبه بالا خودم گفتم دانلود كنيد الان ميگم)دانلود نكنيد......بريد ترجمه كنيد حرف هاشون رو درباره مسائل ديني خودشون حرف زدن.اون طور كه كشف شده اين كار عرب ها بوده...ما هم همين طوري نرجمه كرديم...:Ghamgin:
موضوع قفل شده است