راه اندازی نسخه آزمایشی سایت موعودادیان زیر نظرآیت الله امامی کاشانی

نسخه آزمایشی پایگاه اینترنتی موعود ادیان زیر نظر آیت الله امام کاشانی به صورت آزمایشی راه اندازی شده است.

منبع خبر: www.shabestannews.com


این پایگاه شامل بخش های اخبار، تازه ها، احادیث مهدویت، در محضر استاد، کتاب خط امان، مقالات مهدویت، دیدارها و پرسش و پاسخ است.

با توجه به اینکه در دین اسلام از ابتدای بعثت تا ظهور نجات بخش نهایی احادیث فراوانی درباره مشخصات رهاکننده بشریت از ظلم آمده، این سایت برای آشنایی با این موضوع قسمتی از احادیث را با ترجمه و سند ارایه کرده است.

در بخش در محضر آیت الله امامی کاشانی آمده است: آیت الله محمد امامی کاشانی با تأسیس پژوهشگاهی با نام حضرت ولی عصر (عج) در شهر قم با جمع آوری احادیث مهدویت در کتب شیعه و سنی اقدام کرده است. این کتاب در اصل دایره المعارفی حدیثی است که تمام احادیث وارده در کتب شیعی و سنی را همراه با بررسی سندیت و رجال شناسی آنها گرد آورده است.

در بخش کتاب خط امان که تألیف آیت الله امامی کاشانی در باب مهدویت است جلد اول و دوم کتاب معرفی شده است، جلدهای نخست این مجموعه شامل دلایل اثبات و ضرورت وجود منجی آخرالزمان، آیات قرآنی پیرامون موضوع، گفت وگوهای مؤلف با صاحب نظران دنیای غرب و اسلام در باب منجی است که به فارسی نگارش یافته است.

چند مقاله با عناوینی چون سخنی درباره حجیت و یقینی بودن حدیث متواتر، سرانجام بشریت و مصلح آخرالزمان از دیدگاه کتب یهود، منبع علوم اهل بیت (ع)، انتظار فرج امام عصر (عج) و آثاری سازنده اند. سربازان امام زمان (عج) همه از جوانان هستند، انتظار فرج و پایه های مهدویت در قرآن کریم از آیت الله امامی کاشانی در بخش مقالات این سایت در دسترس پژوهشگران قرار گرفته است.

آیت الله امامی کاشانی در راستای تألیف کتاب خط امان و مطالعه دیدگاه ها و نظرات ادیان الهی دیگر در موضوع مهدویت سفرها و دیدارهای متعددی را با بزرگان دینی کشورها و اقلیت های دینی برگزار کرده است که متن بخشی از دیدارها چون دیدار با علما و متفکران جهان اسلام، خاخام اعظم مویشه آرید فریدمن، اسقف کلیسای شهر واشنگتن، دکتر خورشیدیان، زرتشتیان، سرکیسیان اسقف اعظم ارامنه ایران و وارطانیان نماینده ارامنه و اسقف اعظم آشوراییان و نماینده آشوراییان در بخش دیدارها آمده است.

بخشی از این سایت به نشانی اینترنتی mouoodeadyan.ir به پاسخ به سؤالات و شبهات اختصاص داده شده است و سؤالات مطرح شده در این بخش از سوی وی پاسخ داده می شود.

منبع: سایت حوزه