صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: حرمت عمل مساحقه در خانمها

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 17 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58295

حرمت عمل مساحقه در خانمها

با نام و یاد دوست

با سلام و عرض ادب

این سوال ،‌ سوال یکی از کاربران سایت هست که طرح آن با آیدی خودشون ممکن نبود

ولی با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

سلام
    19دختری ساله ام
    دلم می خواد با هم جنس خودم رابطه جنسی داشته باشم
    از جنس مذکر بردم نمیاد ولی در حال حاضر شرایط ازدواج ندارم و نمی خوام بهش فکر کنم
    همیشه فکرم درگیره و نمی تونم راحت زندگی کنم
    هرچی سعی می کنم از این افکار فرار کنم نمیشه
    تا حالا مرتکب عمل هم جنس بازی یا همون مساحقه در اصطلاحات شما شدم و اگر باز هم شرایط مناسب باشه انجام می دم
    من دختر مذهبی بودم ولی حالا با خدا مشکل پیدا کردم
    به همین خاطر دارم مشکلم رو اینجا مطرح می کنم
    از مشکلات روحی و روانی و عذاب های اخروی کارم هم مطلع هستم
    ولی عاشق یه نفر شدم و بهش نیاز دارم
    نماز می خونم و توی مراسمهای مذهبی شرکت می کنم ولی تأثیری نمی بینم....

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

2. صلوات ها 10

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 17 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58295

با نام و یاد دوست

حرمت عمل مساحقه در خانمها

کارشناس بحث: استاد صابر

5. صلوات ها 3

نوشته
    140
    حضور
    3 روز 11 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    886

با سلام و عرض احترام خدمت شما
    یک از نیازهای انسان نیاز به رابطه جنسی در زمان مناسب است. این نیاز مانند نیاز خوردن و آشامیدن تقاضای برطرف شدن را از صاحب خود دارد. اصل رفع این نیاز به صورت هماهنگ با جنس مخالف است. در بعضی موارد به دلایلی این نیاز منحرف گشته و ه سمت جنس موافق هارمونیک می شود که به آن همجنس گرایی گفته می شود. همجنس گرایی بر خلاف آنچه بعضی از روانپزشکان بیان می کنند قابل درمان است.
    بنابراین شما پرسشگر محترم نیز نگران نباشید و مطمئن باشید اگر اراده کنید این حالت در شما برطرف خواهد شد. به لطف خدا این نیاز در شما شدت کمی دارد زیرا می فرمایید از جنس مخالف بدتان نمی آید اما معمولا افراد همجنس گرا به دلیل دسترسی اسان به همجنس خود گرایش بیشتری پیدا می کنند.
    1. قبل از هر اقدامي چه خوب است با مراجعه به يك متخصص غدد و انجام برخي معاينات و آزمايشات، از ترشح عادي و نرمال غدد درونريز خود مطمئن شويد که در این صورت با دارو قابل رفع است.

2. عدم توجه به ذهنيت ها و افكار مبتني بر تمايل به همجنس و عدم تمايل به جنس مخالف. از این به بعد اصلا به احساسی که به همجنس دارید توجهی نکنید تا در وجودتان خاموش شود.
    3. گاهي اوقات شيطان براي وادار كردن آدمي به گناه از اين كانال بهره مي گيرد يعني مسير هر گناهي را به شكلي هموار مي سازد. در اينجا نيز مسير آلوده شدن به برخي گناهان از كانال پشت كردن به جنس مخالف و ازدواج مي گذرد و اين نوع افكار و ذهنيت مقدمه ي ورود به آن وادي است که باید خیلی مراقب باشید.
    4. صحنه هائي از زندگي كه در آن شخص همجنس گرا نقش يك زن، مادر، همسر و دختر خانواده را بر عهده دارد تصور كنيد و به آن بال و پر دهيد و نقش خود را پر رنگ و كاملا زنانه بيان كنيد. لازم است اين تصوير گري را در قالب ذهن پروري و نوشته ها و رفتار روزانه و تمام حالات واقعي و خيالي و... استمرار دهيد. در يك كلام به زن بودن خود فكر كنيد، و همانگونه عمل كنيد، زندگي زنانه و اجتماعي خود را تعقيب كنيد. اگر شش ماه با اين طرز تفكر زندگي كنيد براي هميشه از آن افكار رهائي خواهيد يافت.
    5. نهايت تلاش خود را بكنيد كه بيكار نباشيد. براي اين كار، براي ساعات شبانه روز خود برنامه ريزي كنيد. اوقات خود را با مطالعه، گردش با دوستان، ورزش، و... پر كنيد.
    6. موارد تحريك كننده اعم از شنيدني ها، خواندني ها، افكار و... همانند جرقه اي است كه كنار مواد محترقه قرار گرفته در اين صورت نتيحه اي جز اشتعال و آتش سوزي مورد انتظار نخواهد بود، بنابراين سعي كنيد محيط ذهني و بيروني خود را به صورت محيطي پاك و معنوي در بياوريد و خودتان را به هيچ وجه در معرض محركات جنسي قرار ندهيد.
    در پایان براتان آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

7. صلوات ها 9

نوشته
    2,599
    حضور
    54 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6491

با عرض سلام

خواهش میکنم نام این تاپیک رو تغییر بدید. آدم تنش میلرزه وقتی از حرامهای الهی، اینقدر طبیعی یاد میشود...

بهتره نام این تاپیک را بگذارید
    "عوامل ایجاد علاقه به حرام"

و با این افراد باید طوری برخورد شود که خیال نکنند اگر نتوانستند با هوای نفسشان مبارزه کنند مقصر نیستند و حق دارند از طریق حرام پاسخگوی شهواتشان باشند.

و نیز لازم است این علاقه به انجام حرام در ایشان از نظر اخلاقی ریشه یابی شود و مشخص شود که چه چیزی باعث شده که به مخالفت با اوامر الهی برخیزند...

باتشکر

امام خامنه ای: زیر پرچم امیرالمومنین دشمن و دوست آنچنان واضح نبودند. دشمن همان حرفهایی را میزد که دوست میزند...
    آگاهی خود را بالا ببرید. نقش نخبگان و خواص اینست که این بصیرت را نه فقط در خودشان بلکه در دیگران هم بوجود بیاورند. رسا بگویید روشن بگویید، مبین بگویید آنچه را که میفهمید. سعی هم بکنید آنچه را که فهمیده اید درست باشد.

9. صلوات ها 12

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

سلام.
    انشاالله که مشکل این خواهر گرامی حل بشه...
    ولی یه چیزی یادم اومد، در رابطه با روایتی که میگن درباره یه جوانی به حضرت پیامبر اکرم گفتن این پسر نماز میخونه ولی گناه هم میخونه.که حضرت هم میفرمایند اگر واقعا نماز میخونه بالاخره نمازش باعث خواهد شد که گناهش رو کنار بگذاره...
    انشاالله که همین اتفاق برای این خواهرمون هم خواهد افتاد چون ایشون گفتن که نماز میخونن و در مراسم مذهبی هم شرکت میکنن..انشاالله اگر به نمازشون پایبند باشن و از خدا بخوان مشکلشون هم حل خواهد شد
    خطاب به ایشون میگم سعی کنید دعا و قرآن زیاد بخونید، سعی کنید با دخترخانمهای مذهبی و محجبه رفت و آمد و دوستی داشته باشید و از خانمهایی که معتقد نیستن فاصله بگیرید تا خدایی نمرده به فکر حرام نیفتید...
    کتابهای در رابطه با مسائل مذهبی رو مطالعه کنید، از جمله کتابهای شهید مطهری...
    خودتون هم سعی کنید حجاب تون رو رعایت کنید...
    اگر وقت از لحاظ جنسی خیلی فکرش اومد توی ذهنتون، آب سرد بخورید و یا با آب سرد دوش بگیرید...
    و همونطوری که جناب استاد صابر گفتن:

نقل قول نوشته اصلی توسط صابر نمایش پست ها
    از این به بعد اصلا به احساسی که به همجنس دارید توجهی نکنید تا در وجودتان خاموش شود.
    حالا که اومدید اینجا و راه حل خواستید، بیاین از همین حالا یک یا علی بگید و این گناه رو کنار بگذارید.فقط بخاطر خدا و به حرمت ماه محرم و امام حسین...
    سخته ولی از خود امام حسی بخواین که ماه عزاداریشون هست که کمکتون کنن در توبه و کنار گذاشتن گناه موفق باشید...

11. صلوات ها 5

نوشته
    2,599
    حضور
    54 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6491

واقعا متوجه نمیشم این خانم قبلا آب پاک را روی دست همه ریخته که:

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر نمایش پست ها
    تا حالا مرتکب عمل هم جنس بازی یا همون مساحقه در اصطلاحات شما شدم و اگر باز هم شرایط مناسب باشه انجام می دم
    من دختر مذهبی بودم ولی حالا با خدا مشکل پیدا کردم
    به همین خاطر دارم مشکلم رو اینجا مطرح می کنم
    از مشکلات روحی و روانی و عذاب های اخروی کارم هم مطلع هستم
    ولی عاشق یه نفر شدم و بهش نیاز دارم
    نماز می خونم و توی مراسمهای مذهبی شرکت می کنم ولی تأثیری نمی بینم....

ایشون بیشتر نیاز به بیدار شدن از خواب غفلت داره تا مهربانی . مشکل ایشون گناه کبیره است که مرض روحیه نه افسردگی......

امام خامنه ای: زیر پرچم امیرالمومنین دشمن و دوست آنچنان واضح نبودند. دشمن همان حرفهایی را میزد که دوست میزند...
    آگاهی خود را بالا ببرید. نقش نخبگان و خواص اینست که این بصیرت را نه فقط در خودشان بلکه در دیگران هم بوجود بیاورند. رسا بگویید روشن بگویید، مبین بگویید آنچه را که میفهمید. سعی هم بکنید آنچه را که فهمیده اید درست باشد.

13. صلوات

نوشته
    2,802
    حضور
    132 روز 8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10765

نقل قول نوشته اصلی توسط .امین. نمایش پست ها
    ایشون بیشتر نیاز به بیدار شدن از خواب غفلت داره تا مهربانی . مشکل ایشون گناه کبیره است که مرض روحیه نه افسردگی......
    ولی راه حلش کمک کردن بهشون هست که از این وضع خارج بشن

15. صلوات ها 6

علاقه
    یکی دوتا نیستند :)
    نوشته
    4,210
    حضور
    137 روز 20 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    72
    آپلود
    57
    گالری
    1771
    صلوات
    14090

سلام

همجنس بازی اصطلاحی دو جنسه هست، و خاص یک جنس نیست،

دوستانی که از شنیدن و خواندن این اصطلاح و موارد مشابه اینقدر حساسیت نشون میدن در حقیقت دارن از واقعیت فرار میکنن،

واقعیتی که متاسفانه بعضی از هموطنان ما درگیرش هستن، !!

و این جور واکنش نشان دادن به نظرم کمی بی انصافیه نسبت به بیماری که برای علاج دست نیاز دراز کرده!!

17. صلوات ها 9

نوشته
    650
    حضور
    12 روز 21 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    2
    گالری
    12
    صلوات
    1149

سلام. بنده با راه حل دوستان کاری ندارم، ولی با توجه به اینکه کاربر به مذهبی بودنشون اشاره کردن، باید یک هشدار مهم رو ارائه بدهم. متأسفانه در محیطهای مذهبی برخی آموزه ها به صورتی غلط طرح میشن، مثلاً از نگاه کردن به نامحرم و فکر شهوانی به نامحرم نهی میشه، ولی چون مسئله ناقص گفته میشه، برخی افراد ناآگاه علیرغم مذهبی بودن، سعی می کنن زیباییهایی که در جنس مخالف سراغ دارن رو در همجنس ببینن. اینجور افراد مثل همین کاربر دوجنسیتگرا میشن و حتی ممکنه به طور کامل همجنسگرا بشن. از اینها بیچاره تر کسانی هستن که سعی می کنن این زیباییها رو در محارم خودشون از جنس مخالف ببینن، که دیگه بازش نمی کنم. گروهی هم این زیباییها رو سعی می کنن در تن خودشون منتقل کنن که نوعی خودشیفتگی جنسی پیدا می کنن.

باید به نوجوانان و جوانان آموخته بشه که «نگاه حاوی شهوت و فکر کردن حاوی شهوت به هر کسی جز همسر، حرام است: چه به جنس مخالفی که همسر نیست، چه به همجنس، چه به محارم و حتی چه بدن خود»

به راستی چرا با ناقص بیان کردن حقایق، باعث میشیم که یه عده منحرف بشن؟

ویرایش توسط مسلمان ایرانی : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹ در ساعت ۰۴:۴۸

19. صلوات ها 11

نوشته
    79
    حضور
    10 روز 11 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    253

روز به روز بیشتر به این جمله پیامبر خدا میرسیم:کسی که ازدواج کند نصف دین خود را حفظ نموده است.

یعنی با خودم فکر میکنم اگه مسئله ازدواج حل بشه....نصف مشکلات این مملکت حل میشه!!
    باور کنید....

21. صلوات ها 9

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 5

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری