صفحه 1 از 32 123112131 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چیکار کنم فکر ازدواج از کله ام بپره؟؟؟؟!!!- کشته مُرده رهبر

علاقه
    خدا - قرآن - امام زمان - کتاب ...
    نوشته
    230
    حضور
    6 روز 15 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1107

چیکار کنم فکر ازدواج از کله ام بپره؟؟؟؟!!!- کشته مُرده رهبر

ســلام
    من همونی هستم،که تاپیک "خسته شدم از مجردی" رو گذاشتم. خب همچنان مسئله خاصی اتفاق نیفتاده و مهمترین مشکل که مشکل اقتصادیه وجود داره،گرچه بشدت در جستجوی یه کار هستم. اما مشکلی که هست اینه که ازدواج خیلی بیش از حد فکر منو بخودش مشغول کرده.البته از 20 سالگی فکرم مشغول بوده ولی الان بیشتر شده...از طرفی جوری که متوجه شدم(با توجه به حرف خانواده) لااقل تا آخر ارشدم(دو سال دیگه) احتمالا نتونم ازدواج کنم. ولی نمیدونم چطور تا اون موقع فکرشو از خودم دور کنم، چون بدجور فکرم مشغولشه. اصن جوری که تو خیابون زوجای جوون رو که می بینم بحالشون غبطه میخورم!!!! از طرفی تنهایی و نیاز عاطفی خیلی آزارم میده و میترسم باعث بشه به رابطه با جنس مخالف کشیده بشم. طوری شدم که انگیزه زندگی هم ندارم چه برسه به درس خوندن، اینکه خانواده اصن به فکر شرایطی که دارم نیستن و درک نمیکنن اعصابمو خورد میکنه ولی از طرفی خودمم نمیتونم اقدام کنم چون "پـــول" ندارم. پس باید فعلا از فکرش دربیام درس بخونم،ولی اصن نمیشه!! چطوری اینکارو بکنم بنظرتون؟؟

2. صلوات ها 25

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,545
    حضور
    175 روز 9 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58343

با نام و یاد دوست

چیکار کنم فکر ازدواج از کله ام بپره؟؟؟؟!!!- کشته مُرده رهبر

کارشناس بحث: استاد راهنما

5. صلوات ها 8

نوشته
    772
    حضور
    25 روز 16 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3699

با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر گرامی
    پیشنهاد اولیه برای شما ازدواج می باشد که البته باید بررسی کنی در عین حال در صورت عدم رضایت خانواده یا خود با آنها صحبت کن یا واسطه ای را جهت این کار برگزین
    در غیر این صورت بهترین برای اینکه ازدواج از ذهن شما خارج شود این است وقت خودت را پر کنی چراکه وقت خالی سبب می شود که انسان بیشتر فکر کند لذا اوقات خود را با درس خواندن ،ورزش ،کارهای هنری ،رفت و آمد با دوستان مجرد و البته مناسب و مذهبی ف تفریحات سالم و...پر نما
    از مهارتهای کنترل افکار استفاده نما از جمله اینکه هر موقع این فکر به سراغ شما آمد آن را حواله بدید به روز و ساعت دیگه بدین تربیت تمتم افکار اینچنین محدود به زمان خاصی در هفته می شود همچنین می توانید کشی به دور دست خود بپیچید و هر موقع این فکر به سراغ شما آمد این کش را بکشید دردی که از برخورد کش با دست شما احساس می شود موجب ازبین رفتن این فکر می شود
    از شوخی و صحبت در مورد ازدواج خود داری نمایید چرا که این احساس شما تشدید می کند
    لازم است خدمت شما عرض کنم که این نیازی شما احساس می کنید نیازی است که خداوند در شما قرار داده است و راه حلهای فوق همانند قرص مسکن می باشند و راه حل واقعی همان ازدواج می باشد پس با تدبیر و دوراندیشی سعی کنید که شرایط خود را برای ازدواج راهم نمایید

براي مطالعه بيشتر : كليك كنيد: اينجا

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
    یا علی

ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶ در ساعت ۱۷:۱۶

7. صلوات ها 14

نوشته
    898
    حضور
    24 روز 5 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3914

نقل قول نوشته اصلی توسط راهنما نمایش پست ها
    پیشنهاد اولیه برای شما ازدواج می باشد که البته باید بررسی کنی در عین حال در صورت عدم رضایت خانواده یا خود با آنها صحبت کن یا واسطه ای را جهت این کار برگزین
    در غیر این صورت بهترین برای اینکه ازدواج از ذهن شما خارج شود این است وقت خودت را پر کنی چراکه وقت خالی سبب می شود که انسان بیشتر فکر کند لذا اوقات خود را با درس خواندن ،ورزش ،کارهای هنری ،رفت و آمد با دوستان مجرد و البته مناسب و مذهبی ف تفریحات سالم و...پر نما
    از مهارتهای کنترل افکار استفاده نما از جمله اینکه هر موقع این فکر به سراغ شما آمد آن را حواله بدید به روز و ساعت دیگه بدین تربیت تمتم افکار اینچنین محدود به زمان خاصی در هفته می شود همچنین می توانید کشی به دور دست خود بپیچید و هر موقع این فکر به سراغ شما آمد این کش را بکشید دردی که از برخورد کش با دست شما احساس می شود موجب ازبین رفتن این فکر می شود
    لازم است خدمت شما عرض کنم که این نیازی شما احساس می کنید نیازی است که خداوند در شما قرار داده است و راه حلهای فوق همانند قرص مسکن می باشند و راه حل واقعی همان ازدواج می باشد پس با تدبیر و دوراندیشی سعی کنید که شرایط خود را برای ازدواج راهم نمایید

یا علی
    سلام صبحتون بخیر ببخشید استاد راهنما یه سوالی داشتم
    برداشت من از حرفای شما این بود که کسی که از فکر ازدواج نمیتونه درس بخونه انقدر فکرش آشفته است که نمیتونه وقتش رو با درس خوندن که احتمالا الان خیلی هم براش حیاتیه که به درسش برسه و وقت کمی برا درساش داره پر کنه که فکر ازدواج از سرش بره پس باید اولش از مهارت های کنترل افکار استفاده کنه
    عرضم این بود که مهارت های کنترل افکار فقط همین دو مورد هست که شما فرمودید راه های دیگه ای نیست؟

9. صلوات ها 5

علاقه
    نوشته
    230
    حضور
    6 روز 15 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1107

نقل قول نوشته اصلی توسط راهنما نمایش پست ها

یا علی
    با سلام
    ممنون از پاسختون
    ولی واقعیت اینه که فکرم خیلی بیشتر ازینا درگیره که بخام با کارای دیگه بهش فک نکنم. چون به هرکاری هم خودمو مشغول کنم بازم فکرش همرامه. و همونطور که دوستمون گفتن فکرم هم انقد آشفته هست که جایی برای درس خوندن و تمرکز نذاشته... ولی ظاهرا چاره ای نیست و راه حل دیگه ای هم بجز اینایی که گفتین نیست مگر خود ازدواج!!

11. صلوات ها 6

نوشته
    1,415
    حضور
    42 روز 17 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6338

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad70 نمایش پست ها
    من همونی هستم،که تاپیک "خسته شدم از مجردی" رو گذاشتم. خب همچنان مسئله خاصی اتفاق نیفتاده و مهمترین مشکل که مشکل اقتصادیه وجود داره،گرچه بشدت در جستجوی یه کار هستم. اما مشکلی که هست اینه که ازدواج خیلی بیش از حد فکر منو بخودش مشغول کرده.البته از 20 سالگی فکرم مشغول بوده ولی الان بیشتر شده...از طرفی جوری که متوجه شدم(با توجه به حرف خانواده) لااقل تا آخر ارشدم(دو سال دیگه) احتمالا نتونم ازدواج کنم. ولی نمیدونم چطور تا اون موقع فکرشو از خودم دور کنم، چون بدجور فکرم مشغولشه. اصن جوری که تو خیابون زوجای جوون رو که می بینم بحالشون غبطه میخورم!!!! از طرفی تنهایی و نیاز عاطفی خیلی آزارم میده و میترسم باعث بشه به رابطه با جنس مخالف کشیده بشم. طوری شدم که انگیزه زندگی هم ندارم چه برسه به درس خوندن، اینکه خانواده اصن به فکر شرایطی که دارم نیستن و درک نمیکنن اعصابمو خورد میکنه ولی از طرفی خودمم نمیتونم اقدام کنم چون "پـــول" ندارم. پس باید فعلا از فکرش دربیام درس بخونم،ولی اصن نمیشه!! چطوری اینکارو بکنم بنظرتون؟؟
    به نظر من الان که نمیتونی از فکر ازدواج بیرون بیای شرایط ازدواج رو برای خودتون فراهم کنید گفتید بی پول هستید آخه کی حاضر میشه با یه ادم بی پول ازدواج کنه ؟؟؟ به این بی پولی فکر کنید فوقش شما ساعت ها به ازدواج فکر کنی وقتی پولی نداری یا کاری نداری کی حاضر میشه به شما بله بگه ؟؟؟؟؟ به جای این کار ابتدا سعی کن یه کار درست و حسابی پیدا کنی برای ازدواج کردن یه فهرست آماده کن اولین گزینه ایی که باید به اون برسی و از سر راه برش داری کاره . شاید اگه مشکلی بیکاری و بی درآمدی شما حل شه بشه راحت تر به مسئله ازدواج فکر کرد و حتی خود خانواده برای این کار پیش قدم شن تا مبادا پولهاتون رو الکی به باد بدی .
    بهرحال به جای فکر کردن به ازدواج روی راههای رسیدن سریعتر به هدفت متمرکز شو خیالت هم راحت کسی دختر به بی پول نمیده خونواده هم حق دارند پیش قدم نشن تو این اوضاع گرانی کی میتونه زیر مخارج عروس و هزینه های سنگین مراسم عروسی بره .

13. صلوات ها 9

علاقه
    نوشته
    230
    حضور
    6 روز 15 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1107

نقل قول نوشته اصلی توسط شبـنم نمایش پست ها
    به نظر من الان که نمیتونی از فکر ازدواج بیرون بیای شرایط ازدواج رو برای خودتون فراهم کنید گفتید بی پول هستید آخه کی حاضر میشه با یه ادم بی پول ازدواج کنه ؟؟؟ به این بی پولی فکر کنید فوقش شما ساعت ها به ازدواج فکر کنی وقتی پولی نداری یا کاری نداری کی حاضر میشه به شما بله بگه ؟؟؟؟؟ به جای این کار ابتدا سعی کن یه کار درست و حسابی پیدا کنی برای ازدواج کردن یه فهرست آماده کن اولین گزینه ایی که باید به اون برسی و از سر راه برش داری کاره . شاید اگه مشکلی بیکاری و بی درآمدی شما حل شه بشه راحت تر به مسئله ازدواج فکر کرد و حتی خود خانواده برای این کار پیش قدم شن تا مبادا پولهاتون رو الکی به باد بدی .
    بهرحال به جای فکر کردن به ازدواج روی راههای رسیدن سریعتر به هدفت متمرکز شو خیالت هم راحت کسی دختر به بی پول نمیده خونواده هم حق دارند پیش قدم نشن تو این اوضاع گرانی کی میتونه زیر مخارج عروس و هزینه های سنگین مراسم عروسی بره .
    خب بنده همونطور که گفتم بشدت دنبال کار هستم.اما چون درس میخونم حداکثر میتونم یه کار پاره وقت داشته باشم که با حقوقش فک نکنم بشه خرجای ازدواج رو داد!! ولی لااقل همین هم باشه بازم دلم به یه چیزی خوشه!

15. صلوات ها 5

نوشته
    968
    حضور
    16 روز 10 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1947

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad70 نمایش پست ها
    ســلام
    سلام....تنها راهش ازدواج موقت هست....وگرنه اینکه نیارت رو سرکوب کنی ظلم به نفسه و گناه کبیره هست.......در جامعه اخر الزمان بخصوص در کشورمون ایران....باید ازدواج موقت یک پدیده کاملا جا افتاده باشه و قبل از اینکه فرزند بخواد پدر مادر دیگه باید تا 20 الگی برا فرزندشون اقدام کنن....چون میانگین سن ازدواج در یاران بالا 30 ساله لذا سرکوب این نعمت الهی و محروم کردن به عمد از این زیبایی نیاز به مجنس مخالف کاملا ظلم به نفس هست و گناه کبیره هست و تک تک اندام بدن در اخرت ازتون شکایت می کنن

17. صلوات ها 3

علاقه
    نوشته
    230
    حضور
    6 روز 15 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1107

نقل قول نوشته اصلی توسط nothing نمایش پست ها
    سلام....تنها راهش ازدواج موقت هست....وگرنه اینکه نیارت رو سرکوب کنی ظلم به نفسه و گناه کبیره هست.......در جامعه اخر الزمان بخصوص در کشورمون ایران....باید ازدواج موقت یک پدیده کاملا جا افتاده باشه و قبل از اینکه فرزند بخواد پدر مادر دیگه باید تا 20 الگی برا فرزندشون اقدام کنن....چون میانگین سن ازدواج در یاران بالا 30 ساله لذا سرکوب این نعمت الهی و محروم کردن به عمد از این زیبایی نیاز به مجنس مخالف کاملا ظلم به نفس هست و گناه کبیره هست و تک تک اندام بدن در اخرت ازتون شکایت می کنن
    خب با ازدواج موقت که فقط نیاز جنسی رفع میشه نه نیاز عاطفی و ... . همون هم موقتیه تازه!!

19. صلوات ها 9

علاقه
    خدا ، اهل بيت ، مطالعه به خصوص دين و فلسفه
    نوشته
    322
    حضور
    10 روز 48 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1538

نقل قول نوشته اصلی توسط nothing نمایش پست ها

شما ما با اين نظرت كلا مبحث كنترل غريزه جنسي و تقوا رو بردي زير سوال!!!!!!! يعني نميشه ايشون چند سال غريزه شون رو كنترل كنن تا ازدواج كنن؟!!!! بعد ازدواج موقت كردن نبايد انتظار داشته باشن خدا دختر افتاب مهتاب نديده قسمت شون كنه هاااا

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 32 123112131 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)