صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 2 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93054

•¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام

•¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبَا الْحَسَنِ یا عَلِىَّ بْنَ الْحُسَیْنِ یا زَیْنَ الْعابِدینَ •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام موضوعات و گفتگوها:
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام زندگي نامه ي امام سجاد علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام امام زين العابدين علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام چهل حديث گهربار منتخب از امام علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام رساله حقوق امام سجاد علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام مناجات های زیبای امام سجاد علیه السلام در صحیفه ی سجادیه
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام الگو: کنترل خشم توسط امام سجاد علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام بهترين دوست از منظر امام سجاد عليه‌السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام خداگونه شدن از منظر امام سجاد علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام بهترين زندگى در پرتو سخنان امام سجاد علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام دعایی که امام حسین علیه السلام در روز عاشورا به امام سجاد علیه السلام آموخت
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام صحیفه ی سجادیه- امام سجاد علیه السلام + توصيه امام زمان(عج)
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام سخنان شورانگیز امام سجاد علیه السلام در دوران اسارت
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام نقش امام سجاد عليه السّلام در رساندن پيام كربلا
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام آيا مادر امام سجاد علیه السلام شهربانو است ؟ چرا رد مي كنند؟
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام چرا امام سجاد علیه السلام به جای مختار قیام نکرد؟
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام چرا مختار بعد از قيام خلافت را به امام سجاد علیه السلام تحويل نداد؟
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام امام سجاد علیه السلام با حاکمان زمانشان بیعت کردند؟
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام نقش امام سجاد (عليه السّلام) در رساندن پيام كربلا
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام خطبه امام سجاد علیه السلام در کوفه
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام خطبه امام سجاد علیه السلام در مجلس یزید
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام اگر حضرت علی اكبر زنده میماند امام میشد ؟
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام آیا مادرامام سجاد علیه السلام (شهربانو) در کربلا حضور داشت ؟
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام زمان بازگشت امام سجاد علیه السلام براي دفن پيكر مطهر شهداي كربلا كي بود؟
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام هر روز با یک درس از صحیفه سجادیه
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام مناجات پانزده گانه امام سجاد(ع)
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام چه مصلحتی در بیماری امام سجاد (ع) در کربلا بوده است؟
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام فرهنگی و نرم افزار:
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام صحيفه سجاديّه
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام كتاب موبايل چهل حديث امام سجاد علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام کتابخانه حضرت امام سید ا لساجدین علیه ا لسلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام مداحی در سوگ شهادت امام سجاد علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام پیامک شهادت امام سجادعلیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام تصاویر ویژه شهادت امام سجاد علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام خطابه های عاشورایی
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام نرم افزار سیدالساجدین علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام کارت پستال صوتی ویژه امام سجاد علیه السلام
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام ویژه نامه سال 1388
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام ویژه نامه سال 1389
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام ویژه نامه سال 1390 (1)
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام ویژه نامه سال 1390 (2)
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام ویژه نامه سال 1391 (1)
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام ویژه نامه سال 1391 (2)
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام ویژه نامه سال 1392 (1)
    •¤۩ قـافله سـالار بـکاء ۩¤• ویژه نامه شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین علیه السلام ویژه نامه سال 1392 (2)

دانلود صوت

2. صلوات ها 21

3.  

علاقه
    خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
    نوشته
    6,241
    حضور
    60 روز 3 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    66
    آپلود
    42
    گالری
    3111
    صلوات
    55734

بسم الله الرحمن الرحیم

یا اَبَا الْحَسَنِ یا عَلِىَّ بْنَ الْحُسَیْنِ یا زَیْنَ الْعابِدینَ یَا بْنَ رَسُولِ اللّهِ یا حُجَّهَ اللّهِ عَلى خَلْقِهِ یا سَیِّدَنا وَمَوْلینا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِکَ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناکَ بَیْنَ یَدَىْ حاجاتِنا یا وَجیهاً عِنْدَ اللّهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّهِ

بــدن امـام سجاد علیه السلام را آوردنــد بقیــع بخاک سپردنــد ،
    امـام باقــر علیه السلام وقتی که بدن بابا را غسل می داد اصحاب دیدنــد
    گــردن مبــارک امـام چهارم کبــود است سؤال کردنــد یابــن رسول الله
    اثــر کبــودی گردن مبارک پــدر بزرگوارتــان چه است ؟
    فرمــود :
    ایــن کبــودی اثر همان روزهایی است که در شام غل و زنجیــر
    بــه گــردن بابایم بوده . . . . . . .

مــــولاي غريبــــــم!

اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

دل مـــــن دانـــد

و مـــــــن دانــــــم و

تنــــها دل مــــــن ...

شـــادی
    روح شـــهـــدا صـــلـــوات

5. صلوات ها 19

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,198
    حضور
    144 روز 17 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3158
    صلوات
    44212

با یاد خدا

.

هرگز نگذاشت تا ابد شب باشد
    او ماند که در کنار زینب باشد
    سجّاد که سجّاده به او دل می‌بست
    تدبیر خدا بود که در تب باشد

.

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

7. صلوات ها 13

علاقه
    خدا-ائمه-قرآن-رهبرم سید علی خامنه ای
    نوشته
    4,453
    حضور
    45 روز 2 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    365
    صلوات
    22965

هر صبح و ظهر و شام و سحر ضجه میزنی

همراه اشک و سوز جگر ضجه میزنی

سجاد خانواده ای و وقت نافله

بر آخرین نماز پدر ضجه میزنی

از داغ آن سفر که تورا پیر کرده است

وقتی که میروی به سفر ضجه میزنی

حق داری ای امام جوانم به دیدن

شمشیر و تیغ وتیر و تبر ضجه میزنی

بر پاره پاره پیکر پیغمبر حسین

بر گریه پای نعش پسر ضجه میزنی

گاهی به سوی مشک و علم خیره میشوی

با یاد زخم های قمر ضجه میزنی

وقتی که میرسی به کنار شریعه ای

بر سر عبا و دست به کمر ضجه میزنی

بادیدن سواره نظام های لشگری

با دیدن عمود و سپر ضجه میزنی

لالاییِ ...ربابه امانت بریده است

با یاد حلق و تیر سه پر ضجه میزنی

"وقت غروب..." ، "عمه..." ، "علیکن بالفرار..."

با "آتش" و "خیام" و "خطر" ضجه میزنی

در کربلا چه دیده ای آخر که روضه خوان

تا میرسد به "سینه" و "سر" ضجه میزنی

اینطور که پیش میروی از دست میروی

آقای من بس است چقدر ضجه میزنی ؟؟

شاعر : علیرضا خاکساری

9. صلوات ها 10

علاقه
    خداجونم , همسر عزیزم(seyyed_ali) ، دختر نازم (ریحانه سادات)
    نوشته
    622
    حضور
    18 روز 8 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    2
    گالری
    155
    صلوات
    4409

ای امام عابدان شب زنده دار، غم فراق علقمه و عاشورا،
    چگونه بر پیکر تب دارت نهیب می زد، آن زمان که در ابتدای اسارتت،
    زخم های گلگون قدم هایت را به شمارش نشستی؟

ای امام زمزمه های عاشقانه شب، سفرت پرباران!

خدايا!
    من دلم قرصه!
    كسي غير از تو با من نيست
    خيالت از زمين راحت، كه حتي روز روشن نيست.
    كسي اينجا نميبينه، كه دنيا زير چشماته , يه عمره يادمون رفته، زمين دار مكافاته
    فراموشم شده گاهي، كه اين پايين چه ها كردم كه روزي بايد از اينجا، بازم پيش تو برگردم
    خدايا وقت برگشتن، يه كم با من مدارا كن ,شنيدم گرمه آغوشت اگه ميشه منم جا كن...

11. صلوات ها 7

نوشته
    183
    حضور
    7 روز 2 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1056

شهادت امام زین العابدین (ع)

سلام و عرض ادب

ای سرور عابدان عالم، امشب که شب رحلت توست، به درگاهت می آیم تا بر جوانی ام دعا کنی، تا در لطافت و غلظت و رقت و نورانیت تو شناور شوم و ذوب شوم در زلال نگاهت.

امروز روز پر کشیدنِ مردی است که در سالیان دراز، غم عظیم عاشورا را لابه لای بغض های مناجات، به آسمان هدیه کرده است.

کبوتر مجروح و پر وبال شکسته عدالت با پماد عرفان زین العابدین(ع) در شفا خانه دعاهایش التیام یافت

شهادت جانسوز چهارمین کوکب آسمان امامت و ولایت ؛
    روای حکایت عشق در نینوا ،‌داغدار لاله های کربلا،
    امام کاروان اسراء ، تسلای دل زینب کبری
    آقا علی بن الحسین حضرت زین العابدین
    برشیعیان و داغداران این مصیبت عظمی تسلیت باد

التماس دعا یاعلی مدد
    باتشکرفراوان
    کاش مردان حرمت مرد بودنشان را بدانند و زنان شوکت زن بودنشان را؛
    کاش مردان همیشه مرد باشند و زنان همیشه زن!
    آنگاه هر روز نه روز "زن"،نه روز "مرد" بلکه روز "انسان"است...

13. صلوات ها 6

علاقه
    عشق امام رضا(ع)رفقای خدمات فرش وستادنماز حرم
    نوشته
    80
    حضور
    5 روز 23 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    4
    صلوات
    390

زمین کربلا تب دارد آیا، یا تو تب داری؟

دل زینب فدایت پا برون از خیمه نگذاری

بخوان در نیمه شب هایم " الهی لا تؤدّبنی"

بگو صد بار دیگر "ربِّ خلِّصنا من الناری

غل و زنجیر بر گردن چهل منزل بیا با من

که فردا باز فردا یوسف تنهای بازاری

تو تب دار ابالفضلی که سقا بود و عطشان بود

تو بیمار حسینی؛ راست می گویند بیماری

تو را هر روز عاشوراست... یا سبوحُ یا قدّوس

ملایک بر سر سجاده ات جمع اند بسیاری

الهی یا الهی سیدی ربّی و مولایی

و یا سبحانک اللّهمّ خلّصنا من الناری

-------------------------------------------------------------
    مهدی جهاندار

15. صلوات ها 8

نوشته
    1,407
    حضور
    108 روز 20 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    27
    آپلود
    0
    گالری
    753
    صلوات
    7229

امروز روز پر کشیدنِ مردی است که در سالیان دراز،
    غم عظیم عاشورا را لابه لای بغض های مناجات،

به آسمان هدیه کرده است.

ویرایش توسط *طهورا* : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵ در ساعت ۱۴:۴۵

17. صلوات ها 7

علاقه
    .
    نوشته
    771
    حضور
    7 روز 3 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    339
    صلوات
    4620

به لب آه و به دل خون و به لب اشک بصر دارم

شدم چون شمع سوزان آب و آتش بر جگر دارم

دلم خون شد نخندید ای زنان شام بر اشکم

که هم داغ برادر دیده، هم داغ پدر دارم

کند اختر فشانی آسمان دیده ام دائم

که بر بالای نیزه هیجده قرص قمر دارم

عدو دست مرا بست و اسیرم برد در کوفه

نشد تا نعش بابم را ز روی خاک بردارم

تمام عمر هر جا آب بینم اشک میریزم

من از لب های خشک یوسف زهرا خبر دارم

از آن روزی که ثار الله را کشتند لب تشنه

به یاد کام خشکش لحظه لحظه چشم تر دارم

مسافر کس چو من نَبوَِد که همراه سر بابا

چهل منزل به روی ناقه ی عریان سفر دارم

از آن روزی که بالا رفت از آشیان ما

دلی از خیمه ها ی سوخته سوزنده تر دارم

همه از آب رفع تشنگی کردند غیر از من

که هر جا آب نوشم بیشتر در دل شرر دارم

اگر چشمت به آب افتاد «میثم» گریه کن بر من

که آتش در دل و جان بر لب و خون در بصر دارم

باسمک یا حبیب..........

19. صلوات ها 6

علاقه
    علاقه مندی ها نه...!! ** عشق : خــ♡ـدا ، مـَـ♡ـهدی زهرا ...
    نوشته
    335
    حضور
    13 روز 13 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    51
    صلوات
    1708

امام سجاد (ع) پیام آور قیام عـــــــاشورا

قافله حسینى را پس از عاشورا به سوى كوفه آوردند و براى آنان در كنار شهر، خیمه زدند. خاندان امام حسین(علیه السلام ) را - كه اكنون اسیران حكومت اموى شناخته مى شدند - در آن خیمه ها جا دادند. جارچیان حكومت ، در شهر كوفیان را فرا مى خوانند تا از اسیران جنگى خویش دیدار كنند!

على بن الحسین علیه السلام از خیمه ها خارج مى شود. روایت گر آن صحنه مى گوید: على بن الحسین علیه السلام با اشاره از مردم خواست تا قدرى آرام شوند. همه آرام شدند. امام برجاى ایستاد، سخنش را با ستایش پروردگار آغاز كرد و بر پیامبر اسلام (ص) درود فرستاد و سپس چنین فرمود:

هان اى مردم ! آن كه مرا مى شناسد، سخنى با او ندارم ولى آن كس كه مرا نمى شناسد، بداند كه من على بن الحسین فرزند همان حسین هستم كه در كنار رود فرات ، با كینه و عناد، سر مقدسش را از بدن جدا كردند بى این كه جرمى داشته باشد و حقى داشته باشند!

من فرزند كسى هستم كه حریم او را حرمت ننهادند، آرامش او را ربودند، اموالش را به غارت بردند و خاندانش را به اسارت گرفتند. من فرزند اویم كه دشمنان انبوه محاصره اش كردند و در تنهایى و بى یاورى - بى آن كه كسى را داشته باشد تا به یاریش برخیزد و محاصره دشمن را براى او بشكافد - به شهادتش رساندند. و البته این گونه شهادت، - شهادت در اوج مظلومیت و حقانیت - افتخار ماست !

اى كوفیان!

شما را به خدا سوگند، آیا به یاد دارید نامه هایى را كه براى پدرم نوشتید! نامه هاى سراسر خدعه و نیرنگتان را! در نامه هایتان با او عهد و پیمان بستید و با او بیعت كردید! ولى او را كشتید، به جنگ كشاندید و تنهایش گذاشتید!
    واى بر شما! از آنچه براى آخرت خویش تدارك دیده اید! چه زشت و ناروا، اندیشیدید و برنامه ریختید!

پیامبر اكرم(ص) را با كدام رو و با كدام چشم نگاه خواهید كرد.

او به شما خواهد گفت : شما خاندان مراكشتید، حرمتم را شكستید، بنابراین از امت من نخواهید بود.

سخنان امام سجاد (علیه السلام ) كه به اینجا انجامید، صداى كوفیان به گریه بلند شد، وجدان هاى خفته براى چندمین بار بیدار شدند. كوفیان به ملامت و سرزنش خویش پرداختند! امام سجاد (ع) به سخنان ادامه داد و فرمود:

خداى رحمت كند كسى را كه : رهنمودهاى مرا بپذیرد و سفارش هاى مرا كه در راستاى رضاى الهى و درباره پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) اوست رعایت كند چه این كه رسول خدا براى ما الگویى شایسته بود.

ادامه دارد...
    فرآوری: زهرا فرآورده

منابع: آوینی- حدیث

مرا عهدیست با مَهــدی(عج)
    که تا جان در بدن دارم
    به راهش گام بردارم

قرارِمان هرشب ساعت 10 :
    دعای
    عظم البلاء + دعای سلامتی امام زمان (عج) کلیک کنید♡

* قال المَهدي(عج): «أَكْثِرُوا الدُّعَاءَ بِتَعْجِيلِ الْفَرَجِ فَإِنَّ ذَلِكَ فَرَجُكُم‏» *

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری