((وقت توبه رسیده است))

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
((وقت توبه رسیده است))

سلام به تمام اسک دینی ها
نمدونم از کجا براتون شروع کنم فقط بهتون میتونم الان فقط توبه رسیده.میخوام براتون تجربه شخصی خودمو تعریف کنم:
پارسال که محرم شروع شد.خونمون طبقه پایینش رو داده بودیم برا هیات ده اول محرم هر شب هیات بود من هم میرفتم تو هیات میشستم مثل بقیه و بیشتر اوقات اشک نمیاومد به خاطر اینکه من یک گناه بزرگ به اسم استمنا انجام میدادم و گاهی اشکام جاری میشد دهه اول محرم که تموم شد دیدم یک تغییراتی کردم که ناخواسته درم به وجود اومده بود مثلا وقتی اذان میگفتن به طور خودکار میرفتم نماز میخوندم یا وقتی میرفتم حمام دیگه اصلا روم فشار نبود که استمنا کنم.
امام حسین لطفش شامل حال من شد و من توبه کردم از این گناه بزرگ.
در ضمن من 4 یا5 دفعه قبلا توبه کرده بودم ولی توبم رو شکستم.ولی محرم پارسال اصلا قصد توبه نداشتم و این عمل شنیع رو انجام میدادم که براتون گفتم.
حالا کاربران اسک دین عزیز من نمدونم میخواین از هر کاری یا گناهی میخواین توبه کنید یا حاجتی دارین(می خواد هر چی باشه,میخوام از کسی که بهش دل بستی و نمتونی بهش برسی دل بکنی وقتش الانه,میخوام استمنا کردنو بزاری کنار الان موقع شه)هر کسی هر حاجتی داره توی این دو سه شب بعد بگیره.
این تجربه شخصی من بود هر کی سوال داشت من در خدمتشم.
این بهترین فرصت برای توبه اگه نتونستی توی شبای قدر توبه کنی الان اقدام کنید.
هر کی گرفتاری داره ذکر ابوالفضل میگیره نداره هیچی راه چاره ذکر ابوالضل میگره

سلام

بله اصلا به قول بعضی ها یه وضیه
به زور میکشنت (به کسر کاف)طرف خودشون دعوتت میکنن میبخشنت
هر چه قدرم روسیاه باشی گناه کار باشی داغون باشی
آخه چه قدر مهربونی چه قدر گذشت!؟
خدایا شکرت

بارخدایا به حق رگ های به ناحق بریده ی گلوی ابا عبدالله و به حق شرمندگی عباس علی در علقمه ، توفیق توبه نصوح به همه عطا کن و شیرینی گناه در کاممان زهر بفرما ....

التماس دعا

خدایا این قدرتو به ما بده که اگر گناهکاریم بدونیم که گناهکاریم و بعد قدرت توبه ازون گناهارو به حق این شبای عزیز به ما بده...
آمین...

حُرِ پشیمان تو ام یا حسین(ع)
دست به دامان تو ام یا حسین(ع)
یک نظرافکن همه هستم بگیر
ای پسر فاطمه(س) دستم بگیر
---------------
من از غلام سیاهی که درسپاه حضرت اباعبدالله بود آموختم که ...
روسیاهی ما هم چاره دارد
-------------

hasafa;590443 نوشت:
سلام به تمام اسک دینی ها
نمدونم از کجا براتون شروع کنم فقط بهتون میتونم الان فقط توبه رسیده.میخوام براتون تجربه شخصی خودمو تعریف کنم:
پارسال که محرم شروع شد.خونمون طبقه پایینش رو داده بودیم برا هیات ده اول محرم هر شب هیات بود من هم میرفتم تو هیات میشستم مثل بقیه و بیشتر اوقات اشک نمیاومد به خاطر اینکه من یک گناه بزرگ به اسم استمنا انجام میدادم و گاهی اشکام جاری میشد دهه اول محرم که تموم شد دیدم یک تغییراتی کردم که ناخواسته درم به وجود اومده بود مثلا وقتی اذان میگفتن به طور خودکار میرفتم نماز میخوندم یا وقتی میرفتم حمام دیگه اصلا روم فشار نبود که استمنا کنم.
در ضمن من 4 یا5 دفعه قبلا توبه کرده بودم ولی توبم رو شکستم.ولی محرم پارسال اصلا قصد توبه نداشتم و این عمل شنیع رو انجام میدادم که براتون گفتم.
حالا کاربران اسک دین عزیز من نمدونم میخواین از هر کاری یا گناهی میخواین توبه کنید یا حاجتی دارین(می خواد هر چی باشه,میخوام از کسی که بهش دل بستی و نمتونی بهش برسی دل بکنی وقتش الانه,میخوام استمنا کردنو بزاری کنار الان موقع شه)هر کسی هر حاجتی داره توی این دو سه شب بعد بگیره.

گیرم کریم ببخشد ز خجالت چه کنم؟[emoji17]

hasafa;590443 نوشت:
سلام به تمام اسک دینی ها

منم توبه کردم ولی وقتی یاد گذشته میوفتم...
وای بر من...
جلوی خدا...
جلوی آقا...
جلوی حضرت مادر...
ای واااااااااااااای...[emoji17]
موضوع قفل شده است