استاد پناهیان: نوبت امتحان بچه مذهبی ها فرا رسیده!!

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
استاد پناهیان: نوبت امتحان بچه مذهبی ها فرا رسیده!!

دوستان سلام

سخنان مهم و فوق العاده استاد پناهیان در مورد افزایش جمعیت

[FLV]http://mostazafin.tv/images/video/resize/low_quality65khanevade.flv[/FLV]

• الان یکی از مجاهدت ها خانواده تشکیل دادن است.
  • شیعیان چه جوری ماندند؟ با یه ذره خمسِ برخی دیگر از شیعیان
  • می خواد بگه همه کارها رو خودم کردم با مشتی بر و بچه های مخلص خودم.
  • خدا رسونده، می خواد برسونه به مو! یکی از جاهایی که خدا داره میرسونه به مو چیه؟ موضوع جمعیت. جمعیت داره میرسه به مو.
  • با چی میخواد خدا نجات بده؟ با شیعیانی که محض رضای خدا ازدواج می کنند، محض رضای خدا بچه دار می شن
  • خدا خواسته نسل آخری که انشاءالله بخواد به ظهور حضرت برسه، حضرت به چهره اون جوونها که می خواد نگاه کنه، می فرماید نگاه کن، به به! اینا اصلا پدر مادرشون به خاطر امام زمان ازدواج کردن، به خاطر قدرت اسلام بچه دار شدن.
  • تا 10 سال پیش یه همچین انگیزه ای رو، ثریا هم می رفتی، نمی تونستی پیدا بکنی
  • چقدر باید جلو چشمت قتل عام بکنن که به غیرت بیای
  • با اینکه از گرسنگی نمی میره، ازدواج بکنه .........
  • می خواد رو فرم باشه که وقتی داعشی ها سرش رو می برن
  • زندگی رو راه بنداز به خاطر امام زمان
  • الان شما بخواید به آیندگان برسونید با شکم سیر و با سر فرصت و اینا نمیشه! شما هم باید یه جهادی در راه خدا بکنید
  • الان یکی از مجاهدت ها خانواده تشکیل دادن است. الان یکی از مجاهدت ها بچه دار شدن است.
  • من باور نمی کردم که جوونهایی باشن که توی این یک سال و خورده ای که نایب امام زمان توصیه فرمودن، اینا جدی نگیرن! بعد هیئتی هم باشن
  • خودت رو نگاه کن! خجالت نمی کشی؟!
  • خدا می خواست به مو برسه، پاره نشه تا قدرت خودش رو نشون بده
  • آیا بار دیگری به مو خواهد رسید؟! رسیده! رسیده! متوجهی؟!
  • به خاطر خدا
  • وقتی که آقای تو داره در مورد تحدید نسل صحبت میکنه یعنی تو باید بگیری مطلب رو نه اونی که لقمه حرام تو خونش می بره

علی علی

خدا ، استاد پناهیان رو خیر عنایت بفرمایند انشاءالله

والا این حرف رو زد به دل ما ...

دوستان سلام

در مورد این برنامه و پوشش خانمها و سبک زندگی این عزیزان، متاسفانه خیلی مطالب گفته شد و نقد شد.
اما بگذریم
یک نکته جالب و قابل تقدیر، این بود که مادر و دختر با توجه به نگرانی امام خامنه ای روحی فداه، هر دو تصمیم گرفتند که فرزند جدیدی داشته باشند و در این برنامه هر دو نوزادی داشتند.

علی علی

مکلف;587380 نوشت:
یک نکته جالب و قابل تقدیر، این بود که مادر و دختر با توجه به نگرانی امام خامنه ای روحی فداه، هر دو تصمیم گرفتند که فرزند جدیدی داشته باشند و در این برنامه هر دو نوزادی داشتند.

چه جالب
من تا حالا این برنامه رو ندیده بودم
فکر کنم وقتش باشه این برنامه رو به خواهر و برادرام نشون بدم :ok: