جمع بندی چشم سوم چيست؟! (+راه فعال کردن چشم سوم‌تان)

تب‌های اولیه

28 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چشم سوم چيست؟! (+راه فعال کردن چشم سوم‌تان)

دانشمندان معتقدند که چشم سوم مانند يک لوبيا است که در بين دو ابرو قرار گرفته و کار آن...

دانشمندان معتقدند که چشم سوم مانند يک لوبيا است که در بين دو ابرو قرار گرفته و کار آن دريافت سيگنالهای انرژيکی است.
چشم سوم در بين ۲ ابرو قرار گرفته و کار آن دريافت سيگنالهای انرژی و حتی ارسال آنها نيز هست. شما با استفاده از اين چشم ميتوانيد امواج انرژی که در محيط هست را احساس کنيد اين امواج را از طريق مغز يا روح تجزيه و تحليل کنيد و در نهايت پيام مربوطه را به تصوير بکشيد اين پيام ميتواند يک تصوير، يک حس و يا هر چيز ماورايی باشد. معمول استفاده من از اين چشم ارسال حس آرامش به افراد و دريافت تصاوير انرژيکی اجسام و اشخاص است. يعنی با استفاده از اين چشم من ميتوانم هاله افراد موجودات فرا مادی و يا دردها و هر چيز غير مادی و انرژيکی را با استفاده از اين چشم مشاهده کنم.

تست تعيين ميزان فعاليت چشم سوم
ابتدا شما بزرگترين انگشت خود را که همان انگشت وسط است را از فاصله ای حدود ۲۰ سانتيمتر به بين ۲ ابرو نزديک کنيد. شما بايد احساسی خاص مانند غلغلک يا حتی درد در آن ناحيه احساس کنيد. اگر هيچ احساسی نداشتيد با انگشت سبابه اين عمل را انجام دهيد و اگر هم باز هيچ احساسی نداشتيد با انگشت کوچک عمل را تکرار کنيد و اگر باز هم احساس نداشتيد با وسيله نوک تيز مثل نوک خودکار اين عمل را انجام دهيد.
هر چقدر که جسمی که به اين چشم نزديکتر شود نوک پهنتر داشته باشد و هر چه فاصله آن از پيشانی بيشتر باشد نشان دهنده باز بودن اين چشم دارد برای مثال اگر شما نوک خودکار را از فاصله ۱ سانتيمتری احساس ميکنيد چشم شما بسيار ضعيف است و اگر انگشت وسط خود را از فاصله ۱۰ سانتيمتری احساس کنيد وضعيت چشم سوم شما مناسب است.
توصيعه ميشود اين عمل را به مدت زياد تکرار نکنيد. چون ممکن است دچار سر درد شويد.

راه‌های فعال کردن چشم سوم
شما هر شب يا هر وقتی که بيکار بوديد ميتوانيد اين ناحيه را ماساژ دهيد و يا حتی آنرا به آرامی بخارانيد. شما ميتوانيد از اجسام بهم ريخته که شکل خاصی روی آنها نقش نبسته است بدنبال تصوير خاصی بگرديد مانند اشکالی که روی سنگهای مرمر تشکيل ميشوند.

چشم سوم با اسامي مختلف از جمله چشم معرفت، چشم بصيرت، چشم دل، چشم درون، تيسراتيل و آجنا خوانده مي‌شود و جايگاه آن در كالبد اثيري و منطبق بر پيشاني در جسم فيزيكي است.

برخي دانشمندان اعتقاد دارند كه چشم سوم محلي براي دريافت ادراكات فراحسي، الهام و اشراق و وسيله‌اي براي ارتباط موجودات با يكديگر در جهان هستي مي‌باشد. از طريق آجنا مي‌توان با عوالم و موجودات ماورائي و همچنين با وراي ابعاد مكاني و زماني ارتباط برقرار ساخت. همچنين با كمك آجنا مي‌توان هاله‌ها را ديد.

براي رؤيت هاله، لازم است كه تمرينات باز كردن چشم سوم را انجام دهيد، تا چشم سوم خود را تحريك كرده، قدرت گيرندگي آن را افزايش دهيد. اين كار شما را قادر مي‎سازد كه انرژي اطراف سوژه‌ را دريافت كنيد. البته بدون انجام اين كار هم ديدن هاله‎ي تك‌رنگ‌ها ممكن است، اما اگر چشم سوم شما تحريك و باز نشده باشد، ديدن هاله‎ي يك موجود زنده بسيار مشكل خواهد بود.

به ياد بياوريد كه وقتي خيلي خيلي خسته و كاملاً فرسوده‌ايد چه حالي داريد؟ به ياد بياوريد كه چه احساسي داريد وقتي براي روزها نخوابيده‎ايد و به سختي مي‎توانيد چشمهايتان را باز نگه داريد؟ به ياد بياوريد كه چه احساسي داريد وقتي چشمهايتان دست از تلاش براي بسته شدن بر نمي‎دارند؟ به ياد بياوريد كه چه حالي داريد وقتي كه با چشمهايتان مي‎جنگيد تا آنها را باز نگه داريد؟

تجسم اين حالتها با تمركز و توجه كامل، در شما احساسي برمي‎انگيزد، مانند اينكه تلاش مي‎كنيد يك پرده‎ي خيالي سنگين را از پشت چشمهايتان بلند كنيد. در چنين حالتي ماهيچه‎هاي چشمهايتان خوب پاسخ نمي‎دهند، بنابراين كار شما تقريباً بطور كامل ذهني است.

چند لحظه صبر كنيد تا اين حالت را به خوبي مجسم كنيد. كوشش براي باز نگه‌داشتن چشمان خسته، يك تحريك ذهني قوي در چشم سوم ايجاد مي‎كند و به تدريج باعث باز شدن آن مي‎شود. اما چگونه؟

اين فعاليت گشايشي ذهن ، آگاهي جسمي شما را در محل چشم سوم متمركز مي‎كند. هنگامي كه آگاهي جسمي شما در يك قسمت از بدنتان متمركز مي‎شود و شما آن ناحيه را تحت نفوذ ذهني خود قرار مي‎دهيد، كالبد انرژي خود را در آن ناحيه به نحوي پويا تحريك مي‎كنيد. اگر اين فعاليت ذهني به اندازه كافي ادامه پيدا كند و تلاش ذهني كافي صرف آن شود، چشم سوم شما شروع به باز شدن خواهد كرد.

اگر شما فعاليت گشايشي ذهن را هنگامي كه در حالت آرامش هستيد و موضوعي در ميدان ديد شما قرار دارد ( و بطور مستقيم در حال نگاه كردن به آن نيستيد ) انجام دهيد، ديد هاله‎اي خودبخود ايجاد خواهد شد.

فعاليت گشايشي ذهن كه در اينجا شرح داده شد، شبيه تكنيك‎هاي ديداري باز كردن چاكرا است كه توسط اكثر استادان كار با انرژي و پيشرفت قواي ذهني تدريس مي‎شود. فقط به مراتب قوي‌تر و مؤثرتر است. تمرينهاي ديداري كار با انرژي به تنهايي ضعيف و كند هستند و يادگيري و استفاده از آنها مشكل است.

توصيه: مركز بين دو چشم (روي پيشاني) را به نرمي با ناخن بخارانيد. اين كار به شما كمك خواهد كرد كه اين نقطه را با آگاهي جسماني خود به دقت هدف بگيريد.

آگاهي جسماني خود را به ناحيه بين چشمهاي خود منتقل كنيد. با تمركز كامل از اين ناحيه آگاه شويد. اين ناحيه را به صورت ذهني بالا بكشيد. چنان كه گويي تلاش مي‎كنيد پلكهايتان را به زور باز كنيد. اما به ماهيچه‌هايتان در اين ناحيه اجازه ندهيد كه منقبض شوند يا به هر صورت ديگر پاسخ بدهند ( اين تلاش كاملاً ذهني است).

احساس خود را به دقت مورد توجه قرار دهيد. تصور كنيد كه چشمهايتان خيلي سنگين شده‎اند؛ به آنها اجازه دهيد كه بسته شوند، و چند بار پلكهايتان را به‌هم بزنيد. توجه كنيد كه براي اين كار از كدام ماهيچه‌ها استفاده مي‎كنيد.

همين فرمان عضلاني را از طريق آگاهي جسماني ذهن خود در آن ناحيه به كار ببريد، اما ديگر به ماهيچه‌هاي پلكهايتان اجازه ندهيد كه از فرمان اطاعت كنند.

اين كار را دوباره و دوباره تكرار كنيد ( بالا بكشيد، بالا بكشيد، بالا بكشيد… ) چنان كه گويي يك وزنه‎ي خيالي سنگين را از پشت چشمهايتان بلند مي‎كنيد.

اين كار را بارها تكرار كنيد، اما به خودتان ( يا هيچ يك از ماهيچه‎هايتان ) اجازه‎‎ي انقباض يا پاسخ ندهيد. اين كار در آغاز كمي دشوار است، اما با كمي تمرين به راحتي در انجام آن مهارت و تسلط پيدا مي‎كنيد.

اين فعاليت گشايشي ذهني خيلي مهم است. اگر مي‎خواهيد به روشن‌بيني و ساير توانايي‌هاي روحي دست پيدا كنيد، اين تمرين اولين قدم براي يادگيري كنترل چشم سوم است.

در مراحل اوليه ممكن است احساس كنيد كه ناحيه وسيعي از بالاي ابروهايتان را بالا مي‎كشيد، حتي تمام پيشاني خود را . اين مورد اشكالي ندارد و باز هم مي‎تواند تأثير لازم را براي باز كردن چشم سوم شما داشته باشد. با تمرين بيشتر خواهيد توانست حوزه‎ي تمركز فعاليت ذهني خود را كاهش دهيد و آن را به ناحيه‎ي بين ابروها ( چشم سوم ) محدود كنيد.

اگر اين فعاليت گشايشي ذهني را ادامه دهيد، چشم سوم خود را تحريك كرده ، آن را فعال خواهيد ساخت. تمركز يكنواخت و آرام شما روي يك شيئ، چشم سوم شما را با انرژي ساطع شونده از آن شيئ هماهنگ خواهد كرد. اين انرژي به مركز بينايي مغز شما ارسال مي‎شود و در آنجا بعنوان يك تصوير ( يك نوار روشن از نور رنگي ) تفسير مي‎‌شود.

توصيه: هر گاه در انجام اين عملكرد گشايشي ذهني، تمركز و تسلط كافي كسب كرده، آنرا بصورت ذهني اجرا كنيد، متوجه خواهيد شد كه وزنه‎ي خيالي پشت چشمهاي شما در يك سمت آسانتر از سمت ديگر بالا كشيده مي‎شود،كه معمولاً سمت راست آسانتر است. اصولا‎ً اين احساس ناشي از تفاوت بين دو نيمكره‎‎ي مغز شما است كه استفاده از يكي به مراتب آسانتر از ديگري است ( نيمكره‎ي غالب ). اگر اين مورد براي شما ايجاد اشكال مي‎كند، با يك فعاليت چرخشي ذهني، در جهت چرخش عقربه‎هاي ساعت در ناحيه‎ي بين ابروها، چشم سوم خود را تحريك كنيد. منظور از جهت چرخش عقربه‎هاي ساعت اين است كه صورت خود را به عنوان صفحه‎ي ساعت در نظر بگيريد و جهت صحيح چرخش را با آن بسنجيد. براي اين فعاليت چرخشي نيز از همان فرمان ذهني عضلاني استفاده كنيد كه قبلاً براي باز كردن چشمهاي خسته به كار مي‎برديد. اما اكنون آنرا براي چرخش به كار ببريد، چنان كه گويي با حركت چرخشي يك مداد، اين ناحيه را تحريك مي‎كنيد. بهترين روش اين است كه براي فعال كردن چشم سوم خود تمرين گشايشي اصلي و اين تمرين چرخشي را يك در ميان انجام دهيد. فعاليت گشايشي ذهني به هر حال براي هماهنگ كردن چشم سوم شما با هاله لازم است.

توجه: به ياد داشته باشيد كه همه‎ي اين تمرينهاي محرك انرژي، به آگاهي جسماني موضعي خصوصاً آگاهي موضعي در سطح پوست وابسته‎اند. براي اينكه اين تمرينها مؤثر باشند، بايد احساس كنيد كه آنها واقعاً اتفاق مي‎افتند.

میشه منبع این نظریه ی علمی رو بگید؟

ببخشید کارشناسان سایت این مطلب رو تایید میکنند؟

ببینم شبیه دود سیگاره ولی خیلی خیلی کمرنگ تر و ضعیف تر در حال حرکته؟

گمنام;583450 نوشت:

دانشمندان معتقدند که چشم سوم مانند يک لوبيا است که در بين دو ابرو قرار گرفته و کار آن...

دانشمندان معتقدند که چشم سوم مانند يک لوبيا است که در بين دو ابرو قرار گرفته و کار آن دريافت سيگنالهای انرژيکی است.
چشم سوم در بين ۲ ابرو قرار گرفته و کار آن دريافت سيگنالهای انرژی و حتی ارسال آنها نيز هست. شما با استفاده از اين چشم ميتوانيد امواج انرژی که در محيط هست را احساس کنيد اين امواج را از طريق مغز يا روح تجزيه و تحليل کنيد و در نهايت پيام مربوطه را به تصوير بکشيد اين پيام ميتواند يک تصوير، يک حس و يا هر چيز ماورايی باشد. معمول استفاده من از اين چشم ارسال حس آرامش به افراد و دريافت تصاوير انرژيکی اجسام و اشخاص است. يعنی با استفاده از اين چشم من ميتوانم هاله افراد موجودات فرا مادی و يا دردها و هر چيز غير مادی و انرژيکی را با استفاده از اين چشم مشاهده کنم.

ابتدا شما بزرگترين انگشت خود را که همان انگشت وسط است را از فاصله ای حدود ۲۰ سانتيمتر به بين ۲ ابرو نزديک کنيد. شما بايد احساسی خاص مانند غلغلک يا حتی درد در آن ناحيه احساس کنيد. اگر هيچ احساسی نداشتيد با انگشت سبابه اين عمل را انجام دهيد و اگر هم باز هيچ احساسی نداشتيد با انگشت کوچک عمل را تکرار کنيد و اگر باز هم احساس نداشتيد با وسيله نوک تيز مثل نوک خودکار اين عمل را انجام دهيد.
هر چقدر که جسمی که به اين چشم نزديکتر شود نوک پهنتر داشته باشد و هر چه فاصله آن از پيشانی بيشتر باشد نشان دهنده باز بودن اين چشم دارد برای مثال اگر شما نوک خودکار را از فاصله ۱ سانتيمتری احساس ميکنيد چشم شما بسيار ضعيف است و اگر انگشت وسط خود را از فاصله ۱۰ سانتيمتری احساس کنيد وضعيت چشم سوم شما مناسب است.

شما هر شب يا هر وقتی که بيکار بوديد ميتوانيد اين ناحيه را ماساژ دهيد و يا حتی آنرا به آرامی بخارانيد. شما ميتوانيد از اجسام بهم ريخته که شکل خاصی روی آنها نقش نبسته است بدنبال تصوير خاصی بگرديد مانند اشکالی که روی سنگهای مرمر تشکيل ميشوند.

با سلام و عرض ادب

من هنگام روعیت هاله بخاراتی رو مشاهده میکنم ایا اینها واقعی هستن؟؟

و اینکه من نا خداگاه همیشه خودکار رو جلو بین دو ابروهام میگیرم و میچرخونم این نشانه چیه؟

آیا فعال کردن چشم سوم به این روش مثل یوگاو... نیست ؟و شرعی است؟نظر شرع راجع به این قضیه چیه؟لطفا کارشناسان جواب دهند.

*شیوا*;584558 نوشت:
با سلام و عرض ادب

من هنگام روعیت هاله بخاراتی رو مشاهده میکنم ایا اینها واقعی هستن؟؟

و اینکه من نا خداگاه همیشه خودکار رو جلو بین دو ابروهام میگیرم و میچرخونم این نشانه چیه؟

دقیقا مثل من. عین دود سیگار می مونه در حاله حرکته اما خیلی کمرنگ . احتمالا داریم کور میشیم.

اق واسه این اطلاعاتتون ی منبع علمی یا ی سند معتبر هم بزارید!!!اینطوری ک نمیشه!!!

اون وقت این حرفا اسلامیه ؟
سند و مدرک ؟
واسه ارتباط با جن هم همینکارا رو میکننا Fool
این کار ها آیا واقعا تمرینه ؟
کدوم دانشمندی تایید کرده ؟
آیا اساتید تایید میکنن ؟
از لحاظ فقهی چطور ، نظر مراجع ؟

با سلام

کلا کار کردن با چاکراها (مخازن انرژی) خطر دارد. باز کردن این چاکرا یعنی چشم سوم هم خطرات خاص خودش دارد

یکی اینکه اگر باز کنید جن را میتوانید ببینید که بعضی از آن میترسند

دوم اینکه ممکن است بیش از حد باز شود و عوارضی بدنبال داشته باشد

سوم ممکن است در بعضی افراد در اثر فشار زیاد به خود و... باعث سردرد دائمی شود که حتی با دارو درد تسکین نمی یابد

افزایش خروج انرژی بیش از حد از چاکرای مذکور و در نتیجه گرم شدن همیشگی سر و زود چرب شدن موی سر

خطر کور شدن و آسیب به بینایی و... هم وجود دارد!

متاسفانه کمتر کسی از این مسائل اطلاع دارد و اکثرا در نت این مطالب را در وبلاگها و سایتها کپی میکنند بدون اینکه خودشان تجربه اش کرده باشند یا به آن علم کامل داشته باشند و چیزی از متافیزیک بدانند!

یکی از دوستانم میگفت دوستش استاد علوم متافیزیک و.. هست و خیلی کارش درسته و راحت چاکراهاش رو باز میکنه و...

بعد چند ماه پیش شنیدم همین دوستش شیراز رفته برای درمان مشکل بینایی و قند و...

گفتم آقا جان کار کردن روی چاکراها شوخی نیست حتی اگر از تمام کتب و کلاسهای این علوم در دنیا کسب علم کرده باشی! این مشکلات دوستت مثل قند، بینایی و... به اختلالات چاکراهایش برمیگردد!

وقتی روی چاکراهای خود کار میکند ممکن است چاکرایش باز شود اما مشکل دیگری کم کم برایش پیش می آید که خودش به آن آگاهی ندارد.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: جناب استاد

سلام خدمت دوستان اولا مبحث چشم سوم کاملا مبحث علمی و عقلی می باشد اگه لطف کنید و در گوگل همین کلمه چشم سوم را بزنید خواهید دید چندین سایت و منبع معتبر و دکترا نیز این مطلب را تائید کرده اند اینم نمونه
http://www.hidoctor.ir/15099_%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DA%86%D8%B4%D9%85-%D8%B3%D9%88%D9%85-%DA%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F.html/

علوم متافیزیک مغابرتی با شرع مقدس اسلام ندارد دوست گرامی

http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa24196

http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa5252

http://aghebatbekhiri.persianblog.ir/post/201/

همانطوز که ملاحظه می فرمائید تمام موارد شرعی و دارای منابع معتبره اما این مباحث به این راحتیا نیست من استادی داشتم ایشن 5 سال در هند علوم اسلامی را یاد گرفته اند و از یزرگان متافیزیک و علوم غریبه می باشند بنده با اجازه ایشان این علم را در حد عوام انتشار میدهم تا بتوانند انسان ها توان و قابلیت خود ر بهتر بشناسند و برای رسیدن به کمال و رضای معبود تلاش بیشتر کنند
مبحث هاله بینی با چشم سوم کاملا فرق دارد
مبحث چاکراه های انرژی کاملا جدا می باشند
این مباحث هر کدام دنیائی می باشد حالا دوستان سوالات و مشکلات خود را بپرسند بنده حقیر در حد علم و دانائی خود و سایر کارشناسان و یزرگواران پاسخ گو خواهیم بود امیدوارم بتوانیم مبحث علمی و عقلی و شرعی مناسبی را در مورد مباحث متافیزیک داشته باشیم

بسمه تعالی
واضح است که انسان به عنوان اشرف مخلوقات خداوندی،اسرار زیادی هم در بُعد روحانی و هم جسمانی دارد،تا آنجا که در عرفان اسلامی از انسان کامل به عصاره ی خلقت تعبیر می شود.
اما ادعای کشف این اسرار یا باید مطابق با علوم آزمایشگاهی باشد یا علوم وحیانی و یا برهان غیر قابل خدشه ی عقلی،مطالبی که برادر عزیزمان نقل کردند قابل اثبات نبوده و خدشه های فراوانی به این مباحث وارد است.رهزنی قوه خیال و وهم در تجربه افراد از این مسائل بسیار زیاد دخیل است و لذا تجربه افراد به تنهایی قابل استناد نیست.
لذا بنده به عنوان کارشناس مرکز ملی پاسخگویی،این مطالب را مورد تأیید کامل نمی دانم و همچنین خدمت دوستان اعلام می کنم رسیدن به کمال معنوی و لقاء الله نیازی به این مسائل ندارد که فرموده اند:
ره چنان رو که رهروان رفتند.
اللهم وفقنا لما تحب و ترضی.آمین

[="Tahoma"][="Navy"]

گمنام;583451 نوشت:
در مراحل اوليه ممكن است احساس كنيد كه ناحيه وسيعي از بالاي ابروهايتان را بالا مي‎كشيد، حتي تمام پيشاني خود را . اين مورد اشكالي ندارد و باز هم مي‎تواند تأثير لازم را براي باز كردن چشم سوم شما داشته باشد. با تمرين بيشتر خواهيد توانست حوزه‎ي تمركز فعاليت ذهني خود را كاهش دهيد و آن را به ناحيه‎ي بين ابروها ( چشم سوم ) محدود كنيد.

اگر اين فعاليت گشايشي ذهني را ادامه دهيد، چشم سوم خود را تحريك كرده ، آن را فعال خواهيد ساخت. تمركز يكنواخت و آرام شما روي يك شيئ، چشم سوم شما را با انرژي ساطع شونده از آن شيئ هماهنگ خواهد كرد. اين انرژي به مركز بينايي مغز شما ارسال مي‎شود و در آنجا بعنوان يك تصوير ( يك نوار روشن از نور رنگي ) تفسير مي‎‌شود.

سلام
خوب این کارها بغیر از بعد تفریحی و ماجراجویی که می تواند داشته باشد چه اثر مثبتی دارد ؟
یا علیم[/]

سلام

- دوستان هیپنوتیزم و کیمیا و... اثبات شده اند که وجود دارند اما افرادی سودجو همیشه هستند همانطور که در بقیه علوم هستند مانند پزشکی و ... و نمی شه بخاطر وجود کلاه بردارا تماما این علم رو نقص و یا وجود افرادی که این کار را بلدند انکار کرد. حتی برای شناخت افرادی مانند آیت الله بهجت ره و ... نیز باید از همین قوانین استفاده کرد چرا که شرط داشتن چنین علومی، انکار آن نزد عوام هست.
- مشکل ما اینجاست همانطور که نمی توانید تایید کنید همانطور هم نمی توان انکار کرد.
- خلاصه اینکه بنده خودم با چشام کارای خارق العاده رو با هیپنوتیزم و ... که توسط همکلاسیام در طی کلاس های پی در پی یادگرفته بودن دیدم. اما همیشه توصیه استادمون این بوده که با کتاب و ... دنبال این علوم نرید.

وقتی منطق هست. دیگه توهین برای چی؟
در امان خدا.

من به متافیزیک و ماوراء علاقه دارم اما قبل از شناخت و فعال کردن چشم سوم ترجیح میدم همین جفت چشای خودمو خوب باز کنم تا بتونم واقعیت ها رو بهتر ببینم و خوب رو از بد تشخیص بدم. مطالبی که گذاشته شده فقط یک مشت کپی پیست هستن بهتر نیست اطلاعاتی منسجم و با منبع معتبر قرار بدین تا به ی شناخت درست در مورد این چشم مخفی برسیم؟

من تمرین هایی که گفته بودیم انجام دادم. چشمام به شدت درد گرفت اصلن حالم بد شد از سر درد داشتم میمردم. حالا نمیدونم تلقین بود یا واقعاً از این چشم سوم بود.

گمنام;584829 نوشت:
سلام خدمت دوستان اولا مبحث چشم سوم کاملا مبحث علمی و عقلی می باشد اگه لطف کنید و در گوگل همین کلمه چشم سوم را بزنید خواهید دید چندین سایت و منبع معتبر و دکترا نیز این مطلب را تائید کرده اند اینم نمونه
http://www.hidoctor.ir/15099_%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DA%86%D8%B4%D9%85-%D8%B3%D9%88%D9%85-%DA%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F.html/

علوم متافیزیک مغابرتی با شرع مقدس اسلام ندارد دوست گرامی

http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa24196

http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa5252

http://aghebatbekhiri.persianblog.ir/post/201/

همانطوز که ملاحظه می فرمائید تمام موارد شرعی و دارای منابع معتبره اما این مباحث به این راحتیا نیست من استادی داشتم ایشن 5 سال در هند علوم اسلامی را یاد گرفته اند و از یزرگان متافیزیک و علوم غریبه می باشند بنده با اجازه ایشان این علم را در حد عوام انتشار میدهم تا بتوانند انسان ها توان و قابلیت خود ر بهتر بشناسند و برای رسیدن به کمال و رضای معبود تلاش بیشتر کنند
مبحث هاله بینی با چشم سوم کاملا فرق دارد
مبحث چاکراه های انرژی کاملا جدا می باشند
این مباحث هر کدام دنیائی می باشد حالا دوستان سوالات و مشکلات خود را بپرسند بنده حقیر در حد علم و دانائی خود و سایر کارشناسان و یزرگواران پاسخ گو خواهیم بود امیدوارم بتوانیم مبحث علمی و عقلی و شرعی مناسبی را در مورد مباحث متافیزیک داشته باشیم

لینک هایی که گذاشته بودید هیچ ربطی به چشم سوم و غیره نداشت ، فقط در مورد متافیزیک بود همین
کجا معتبره ؟؟؟
لطف کنید سند این تمارین رو بزارید
هیچ ( شاید من ندیدم ) عارفی ندیدم واسه باز شدن چشم سوم تمرین داده باشه ،
توجیه شما چیه ؟ کدوم عارف حرفاتون رو قبول داره ؟ آیت الله بهجت و قاضی و غیره با این کارا چشم برزخی داشتن ؟
از کجا معلوم با این کار ها ، ارتباط با اجنه رو سهل نکنیم ؟ از کجا معلوم شیطانی نباشند ؟
اصلا چند تا حدیث در مورد این حرفا داریم ؟
کدوم دانشمندا این کارا رو تایید کردن؟ اسم اون دانشمند ها رو ببرید ما هم بدونیم !
امید وارم جواب این سوالات را داشته باشید

[="Arial"]آقا اینا چیه میزارید اینجااااااا
اینا استاد میخواد اونم نه هر استادی
از من گفتن بود،عواقبش دست خودتونه
مطمعنم بعدا پشیمون میشید

عاشق ریاضی;585991 نوشت:
من تمرین هایی که گفته بودیم انجام دادم. چشمام به شدت درد گرفت اصلن حالم بد شد از سر درد داشتم میمردم. حالا نمیدونم تلقین بود یا واقعاً از این چشم سوم بود.

بنده در همین تاپیک در مورد خطرات و عوارضش گفتم کو چشم بینا؟!!!

چرا مدیریت اجرایی هیچ برخوردی با صاحب تاپیک نمیکند؟!

چرا به حرف یک جاهل به این علوم اعتنا میکنید؟! شما اصلا این کاربر گمنام را می شناسید؟ میدانید چقدر در این مسائل علم دارد؟

استاد;585784 نوشت:
بسمه تعالی
واضح است که انسان به عنوان اشرف مخلوقات خداوندی،اسرار زیادی هم در بُعد روحانی و هم جسمانی دارد،تا آنجا که در عرفان اسلامی از انسان کامل به عصاره ی خلقت تعبیر می شود.
اما ادعای کشف این اسرار یا باید مطابق با علوم آزمایشگاهی باشد یا علوم وحیانی و یا برهان غیر قابل خدشه ی عقلی،مطالبی که برادر عزیزمان نقل کردند قابل اثبات نبوده و خدشه های فراوانی به این مباحث وارد است.رهزنی قوه خیال و وهم در تجربه افراد از این مسائل بسیار زیاد دخیل است و لذا تجربه افراد به تنهایی قابل استناد نیست.
لذا بنده به عنوان کارشناس مرکز ملی پاسخگویی،این مطالب را مورد تأیید کامل نمی دانم و همچنین خدمت دوستان اعلام می کنم رسیدن به کمال معنوی و لقاء الله نیازی به این مسائل ندارد که فرموده اند:

سلام استاد عزیز
ای کاش زود تر می گفتید
کلا اگر امثال شما بزرگوار میدان داری کنند و حقایق رو بگن و هی جو حاکم بر مسئله رو حفاظتی و خطر ناک جلوه ندن مسئله حل بود!
بنده یک مسلمان هستم میخوام بدون نظر اسلام در مورد چاکرا و چشم سوم یا هر چیز ماورایی دیگه چیه آیا این جرم هست چرا چیزی نمیگید
در این سایت همش میگن خطرناکه فلانه بیساره مگه همه هدفشون انجام این اموره ...کنجکاویم! شما همین مباحث جناب گمنام رو صحیحش رو بفرمایید که نظر اسلام چیه
شما نگید -ملت میرن از منابع تایید نشده میگیرن! خوب چرا کارشناسای اسلامی اطلاعات درستی به مردم نمیدن؟ اگر خودتون ندارید علمشون خوب بفرمایید نداریم
تازه ما که جزئیات نمیخوایم کلیات رو بفرمایید از چیستی بگید از حدود این توانایی ها بگید اینو که دیگه میتونید
الان میدونم چی میگید این علوم 5 نوعه ... شیخ بهائی گفته کله سر و... خوب یک مقدار جزئی تر دیگه در حد لغت نامه دهخدا توضیح ندید!!!
یا حق

من فقط انگشتمو از فاصله حدوداً بیست سانت به وسط چشمام نزدیک کردم و همون کاری که گفته شده بود اصلا فکر نمی کردم اینجوری بشه الان هم توی چشمم ی طرفش وحشتناک قرمز شده مثل لخته خون. من گفتم به ماوراء علاقه دارم ولی از راه اسلامی. این روش ها واقعاً خطرناکن. نباید بدون شناخت و علم کافی نسبت بهشون سراغشون رفت. اگر میشه ما رو روشن کنید.

عاشق ریاضی;586104 نوشت:
من فقط انگشتمو از فاصله حدوداً بیست سانت به وسط چشمام نزدیک کردم و همون کاری که گفته شده بود اصلا فکر نمی کردم اینجوری بشه الان هم توی چشمم ی طرفش وحشتناک قرمز شده مثل لخته خون. من گفتم به ماوراء علاقه دارم ولی از راه اسلامی. این روش ها واقعاً خطرناکن. نباید بدون شناخت و علم کافی نسبت بهشون سراغشون رفت. اگر میشه ما رو روشن کنید.

جناب ؛ وقتی شما استاد نداری ، نباید این کار ها رو بکنی ...

הנביא מוחמד;586056 نوشت:
سلام استاد عزیز
شما همین مباحث رو صحیحش رو بفرمایید که نظر اسلام چیه
شما نگید -ملت میرن از منابع تایید نشده میگیرن!
خوب چرا کارشناسای اسلامی اطلاعات درستی به مردم نمیدن؟
یا حق

باسلام

مشکل شما اینکه این علوم رو کنار علوم تجربی قرار میدید و بعد انتظار دارید در دسترس همه باشه و برای همه شرح کامل داده بشه و....

همه میدانند که علوم غریبه نقلی است نه مکتوب! مگر در بعضی کتب و تازه آن هم ناقص!

همین خواص اذکار و دعا و... که از ائمه در کتب مختلف هست جزو علوم غریبه هست

ائمه تنها در حدی که برای عموم لازم باشد دستوراتی برای ما ذکر کرده اند و ما هم باید در این مسیر باشیم!

تنها فایده ای که باید از این علوم برد اینست برای مشکلاتی مانند سحر،همزاد و... از آن استفاده کرد و برای رزق و اموری که ائمه در موردش دستوراتی عرض کرده اند!

بقیه این علوم جالب و جذاب هست اما رهزن است و ...

آنچه در مذمت خوارق عادت و اعمال صوفیان ناصافی گفته اند در مورد این علوم غریبه هم تا حدودی صادق است!

روحانیون کمی هستند که به این علوم تا حدودی آگاهی دارند و چون علوم خاصی است در حدی که جناب استاد عرض کردند برای عموم کافیست!

منابع خارجی درباره متافیزیک براساس تجربیاتشان هست برای همین خطراتی زیاد وجود دارد ولی متاسفانه کمتر مورد توجه قرار گرفته چون علم کامل به حوزه متافیزیک ندارند!

منابعی که در مورد علوم غریبه هست ناقص است چه آنچه در کتب باشد چه در اینترنت!

ملت هر کاری دلشون میخواد برند بکنند، برند صبح و شب جن احضار کنند ما تنها خطراتش رو میگیم و هشدارمان را میدهیم همانطور که میگوییم مصرف شراب عوارض و خطراتی دارد! عواقبش با خودشان است!

در نت هم درباره عوارض و خطرات کمتر پرداخته شده که بنده چه بسا برای اولین بار در نت، اینجا به عرض رساندم! چون هم در متافیزیک و هم در علوم غریبه کار کرده ام و انرژی درمانی هم کرده ام و.....

اگر بنده بیام مقداری از این علوم بگم یه عده راه می افتند دنبال استاد و چون استاد در دسترس نیست، به مطالب کتب و سایتها قانع میشوند و چون دستورات راحت به نظرشان می آید آنها را بی درنگ انجام میدهند!!! در حالیکه نمیدانند تمام علمای این علم هر دستوری که جذاب و جالب است یا نباید در اختیار هر کس قرار گیرد را ناقص بیان میکنند یا دستور اذن دار است یا نیاز به مقدماتی برای انجامش هست! مثلا شاگردان باید چند سال ریاضت ببیند یا به جایی برسند که بتوانند موکل را ببینند و اصلا محل احضار چطور باشد چه ساعتی و...

عاشق ریاضی;586104 نوشت:

من این کار رو کردم هیچ اتفاقی واسم نیفتاد فقط یه کم سرم گیج رفت خوب مال دفعه اول بوده، خواهرم هم چندین بار امتحان کرد هیچی رو حس نکرد شاید منم اینقدر گفتن این کار خطر داره به خودم تلقین کردم و سرم گیج رفته
خیلی از ماها به این مباحث علاقه داریم چه ایرادی داره در این سایت به این مسائل پرداخته شود اگه روش استفاده درستی هم دارد آموزش داده شود نمیشه جلوی علاقه مردم رو گرفت
خیلی جالبه آدم بدونه این چیزها هم وجود داره بهرحال اگه اینجا گفته نشه تو سایت های دیگه دوستان سراغش میرن و اگر خطری هم داشته باشه ( که البته فکر نکنم اونقدر خطرناک هم باشه ) ناخواسته دچارش میشن

به نظرم دوستان از مدیتیشن شروع کنن. بی خطرم هست.
اگر بچه های خوبی باشید یه داستان جالب که در کودکی های خالم اتفاق افتاده براتون تعریف می کنم. خیلی وحشتناک اما جالب و بی نظیر در نوع خودش هست. هنوزم از خالم می پرسم با جزئیاتش برامون تعریف می کنه. البته بگم خاله محترم بنده جزو انسان های مذهبی و راستگو هستش.

سوال:
ایا مطالب زیر صحت دارد ؟
«دانشمندان معتقدند که چشم سوم مانند يک لوبيا است که در بين دو ابرو قرار گرفته و کار آن دريافت سيگنالهای انرژيکی است.
شما هر شب يا هر وقتی که بيکار بوديد ميتوانيد اين ناحيه را ماساژ دهيد و يا حتی آنرا به آرامی بخارانيد. شما ميتوانيد از اجسام بهم ريخته که شکل خاصی روی آنها نقش نبسته است بدنبال تصوير خاصی بگرديد مانند اشکالی که روی سنگهای مرمر تشکيل ميشوند.»

پاسخ:

موضوع قفل شده است