مــشـــکــلــات زندگی پاداش هم داره؟ یا بدست خداست؟

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مــشـــکــلــات زندگی پاداش هم داره؟ یا بدست خداست؟

سلام خدمت شما
دوستان من یه سوال خیلی مهم دارم اونم این : یعضی وقت ها تو زندگی یه مشکلاتی پیش میادش که خیلی برای سخت درواقع مشکلات زندگی زیاد میشه
بعضی هاشون هم دست خود آدم نیست و اتفاق میوفته ... ( شنیدم میگند : خدا میفرماید : هر اتفاقی بیوفتد بر اراده ی من بوده )
حالا یه نفر مشکلش ، درآمده ، یه نفر بی پولیه ، یه نفر مریضی و یه نفر تنهایی و ....
1 -خب این سختی ها که میکشیم به اکثرا به دست خداست ؟ " بعضی جاها آدم واقعا دست خودش نیست
2 - پاداشی هم داره این سختی ها ؟ یا هر اتفاقی برای شیعیان به وجود بیادش که برای آنها آزار دهنده باشه و دست خودشون نباشه ؟
ممنون میشم توضیح کامل بدید اجرتون با خدا

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد صفا

یا مهـدی;582056 نوشت:
سلام خدمت شما
دوستان من یه سوال خیلی مهم دارم اونم این : یعضی وقت ها تو زندگی یه مشکلاتی پیش میادش که خیلی برای سخت درواقع مشکلات زندگی زیاد میشه
بعضی هاشون هم دست خود آدم نیست و اتفاق میوفته ... ( شنیدم میگند : خدا میفرماید : هر اتفاقی بیوفتد بر اراده ی من بوده )
حالا یه نفر مشکلش ، درآمده ، یه نفر بیپولیه ، یه نفر مریضی و یه نفر تنهایی و ....
1 -خب این سختی ها که میکشیم به اکسرن به دست خداست ؟ " بعضی جاها آدم واقعا دست خودش نیس
2 - پاداشی هم داره این سختی ها ؟ یا هر اتفاقی برای شیعیان به وجود بیادش که برای آنها آزار دهنده باشه و دست خودشون نباشه ؟
ممنون میشم توضیح کامل بدید اجرتون با خدا

با سلام و عرض ادب
و با تبریک عید سعید غدیر خم

بحث مشابهی با این موضوع قبلا مطرح شده و پاسخ هایی ارائه شده است این پست را مطالعه فر مایید اگر سوالی بود در خدمتم
http://www.askdin.com/thread41589.html