از چه دعاها و ذکرهایی حاجت گرفتید؟

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
از چه دعاها و ذکرهایی حاجت گرفتید؟

سلام به همگی

ممنون میشم اگه تو این تاپیک فضیلت دعا ها و اذکار رو قرار بدید و بگید که تا حالا از چه دعاهایی حاجت گرفتید. همچنین بگید که چه ذکری رو

چجوری ختم کنیم و چه تعداد بگیم؟

تا بقیه هم استفاده کنند.

و من الله التوفیق

[=arial]ختم بسم الله الرحمن الرحیم بسیار بسیار مجربه.
:از روز یک شنبه یا چهارشنبه شروع میکنی تا 40 روز...(بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم)
روز اول 100 بار
روز دوم 200 بار
روز سوم 300 بار
هر روز 100 تا اضافه میکنی تا 40 روز.

[=arial]به نام یگانه خالق هستی و عرض سلام خدمت همه دوستان گرامی ...
من تقریبا یکسال گذشته یه مشکلی برام پیش اومده بود که به نظر خودم و دوستانی که از مشکلم با خبر بودن رفع این مشکل تقریبا در اون شرایط ممکن نبود
تا اینکه به بی بی فاطمه زهرا سلام ا... علیها متوسل شدم و شبی حال خوب مناجات و توسل بهم دست داد و نماز استغاثه به حضرت زهرا (س) که در مفاتیح الجنان اومده رو خوندم
صبح اون روز وقتی که رفتم دنبال اون کارم گویا همه خلائق دست به دست هم داده و آماده کمک به من بودند خداروشکر همون روز مشکل به طرز معجزه آسایی حل شد و با حل اون مشکل گره مشکل چند نفر دیگه هم باز شد داستانش مفصله شاید بعدا در یه جایی این داستانو عرض کنم ...
بله این خاندان ، خاندان با کرامتی هستند و هرکی خالصانه در خونه اهل بیتو بزنه ناامید بر نمی گرده
التماس دعا ....

[="Arial"][="Red"]

DARYA69;578196 نوشت:
ختم بسم الله الرحمن الرحیم بسیار بسیار مجربه.
:از روز یک شنبه یا چهارشنبه شروع میکنی تا 40 روز...(بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم)
روز اول 100 بار
روز دوم 200 بار
روز سوم 300 بار
هر روز 100 تا اضافه میکنی تا 40 روز.

منبع این سخن شما کجاست ؟

بابا والله دنیا میخواین نماز شب آخرتم نماز شب معجزه میکنه خدا .

والسلام

سلام .

از صد آیه از قرآن خوندن و در ادامه خواندن این دعا اللهم اکشف عنی البلاء ( از کتاب شفا و درمان با قرآن )

از خواندن 500 مرتبه یس والقرآن الحکیم

ختم صلوات

آیت الکرسی

ختم سوره ی توحید به این صورت شنبه 7 مرتبه یکشنه 6 مرتبه دوشنبه 5 نرتبه و سه شنبه 4 مرتبه تا برسه به جمعه یک مرتبه .

خواندن اسماء اعظم ( مفاتیح الجنان )

خواندن 7 مرتبه سوره ی حمد

و ....

[="Times New Roman"][="Navy"]سلام
لاحول ولا قوة الا باالله العلی العظیم بسیار مشکل گشاست.
خوندن 7 بار دعای نادعلی هم چند بار به دادم رسیده.
حاجت روا باشید.
[/]

سلام علیکم
دوستان گرامی و کاربران فرهیخته لطفا سند و منبع مطالبی را که بیان می کنید را هم نقل بفرمایید.
به دلیل اهمیت موضوع مطالب بدون سند توسط مدیران حذف خواهد شد.

tamahdi69;578270 نوشت:
منبع این سخن شما کجاست ؟

حقیقتش خودمم منبعشو نمیدونم ولی خیلی ها ازاین ختم حاجت گرفتن...
ولی یه سند معتبر برای ختم بسم الله ( البته نه به روش ختمی که تا روز چهلم بهمون تعداد ذکر بسم الله بیشتر میشه ):
ختم بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ به حساب حروف ابجد میشود ۷۸۶ ،….مرحوم ملا حسن نائینی (ره) در گوهر شب چراغ آورده است: هر کس به مدت چهل روز در وقت معین ۷۸۶ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ بگوید برای هر مهمی کفایت کند او را .

بسمه تعالی
زیارت عاشورا، یادگاری از حضرت آیت الله حاج شیخ عبدالکریم حق شناس(ره)

سال‎های اول طلبگی‎ام بود، تازه با آیت الله حق شناس آشنا شده بودم . چه جلسات با صفایی بود . خانه محقر استاد در آن جمع قلیل چه صفایی داشت . تازه ایشان به محل ما آمده بودند و هنوز در محل شناخته شده نبودند و حتی شاگردان ایشان هم از محل جدید زندگی ایشان مطلع نبودند. ماه رمضان بود و به واسطه یکی از اساتیدمان که از شاگردان ایشان بود و بعدها مدیریت مدرسه امین‎الدوله را عهده‎دار شد، خدمت معظم له شرفیاب می‎شدیم .
حدود سیزده چهارده نفر بیشتر نبودیم. نماز را پشت سر آقا می‎خواندیم که جای شما خالی اما همه اینها آن چیزی نیست که می‎خواهم بگویم .
آنچه می‎خواهم بگویم مهمترین یادگار زندگی من از درک محضر ایشان است که در این مختصر به اطلاع شما عزیزان می‎رسانم و آن در باب ختم زیارت عاشوراست .

ایشان می‎فرمودند:

شما چهل روز زیارت عاشورا بخوانید و در آن چهل روز مراقبت شدید نفس را عهده‎دار باشید؛ هر حاجتی که از خدا بخواهید به شما داده می‎شود و اگر از خدا حاجتتان را نگرفتید، بیایید که من برای شما حاجتتان را از خدا می‎گیرم و من ضامن آن هستم .

در این مختصر نه در این حد و اندازه هستم که کلام استاد را شرح دهم و نه توانایی آن را دارم که چیزی به زبان بیاورم چرا که خیلی دلم گرفته و غمگینم . ذخیره‎های الهی یکی پس از دیگری می‎روند.

اما طریقه ختم زیارت عاشورا در چهل روز از زبان حضرت استاد آیت الله حق‎شناس به شرح زیر است:

مقدمه زیارت باید به شرح زیر به جا آورده شود:
1- صد مرتبه تکبیر .
2- لعن و سلام زیارت (اللهم العن اول ظالم ... ، السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی...) هر کدام یک مرتبه .
3- زیارت عاشور از اول تا ابتدای صد لعن یک مرتبه .
4- دو رکعت نماز هدیه به ابا عبدالله الحسین علیه السلام .
5 - صد مرتبه تکبیر .
و پس از انجام مقدمه شروع به خواندن زیارت می‎نمایید به شرح زیر:
1- خواندن زیارت عاشورا از ابتدا تا انتها به همراه صد مرتبه لعن و صد مرتبه سلام .
2- دو رکعت نماز آخر زیارت عاشورا که این دو رکعت نماز جزء زیارت است .

اما لازم است که نکات زیر در این اربعین حتما رعایت شود:
1- ایشان می‎فرمودند: در طول این چهل روز برای سلامتی حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه صدقه بدهید.
2 - ایشان تاکید زیادی داشتند که در طول این چهل روز می‎بایست مراقبه اعمال صورت بگیرد. یعنی واجبات انجام گرفته و محرمات ترک گردد. گریه‎های آیت الله حق‎شناس وقتی از گناه صحبت می‎کردند و با لفظ زیبای «ببین داداش جون» جوانان را به دوری از گناه توصیه می‎کردند؛ همراه با این جمله بود که گناه باعث عدم استجابت دعاست .
3- ایشان می‎فرمودند: در طول چهل روز کسی جز اهل منزل از انجام زیارت عاشورا توسط شما مطلع نگردد. زیارت را مخفیانه بخوانید تا کسی مطلع نگردد و این سفارش استاد، نکاتی داشت که در این مختصر نمی‎گنجد .
4 - به یاد دارم که ایشان تاکید می‎کردند که مابین انجام زیارت عاشورا صحبتی صورت نگیرد. از آنجایی که انجام اعمال زیارت با اوصاف فوق حدود یک ساعت و نیم به طول می‎انجامد ایشان تاکید داشتند ما‎بین زیارت صحبتی نشود البته ناگفته نماند که این مطلب را ایشان شرط صحت نمی‎دانستند لکن بر این مطلب تاکید می‎کردند و خاطره‎ای را نیز نقل می‎کردند که یادش بخیر ... .
5 - می‎فرمودند: بین طلوع و غروب آفتاب زمان انجام عمل است و تاکید می‎کردند روز چهارشنبه به عنوان یوم الشروع انتخاب شود البته حجة الاسلام والمسلمین جاودان می‎فرمودند اگر چهارشنبه هم نشد اشکالی ندارد ولی چه بهتر است که چهارشنبه به عنوان یوم الشروع انتخاب شود.

البته برای بانوان هم که در طول یک چلّه ممکن است دارای عذر شرعی باشند نیز دستور می‎دادند که باید برای ایام دارای عذر، نائب گرفته تا از جانب ایشان زیارت را ادامه دهد .

منبع:
پایگاه اطلاع‎رسانی حسین مداحی

به نقل از سایت تبیان http://www.tebyan.net

با سلام و عرض ادب

نماز شب

دعای مقاتل ابن سلیمان

قبل هر دعا 11 بار ذکر یا هو

10 رکعت نماز حاجت هدیه به شهدا

[="RoyalBlue"]من از صلوات هدیه به حضرت زهرا و حضرت معصومه علیهما السلام خیلی حاجت گرفته ام!
(منبعش هم حاجتاییه که با ذکر صلوات گرفتم.)
(تعدادش هم بسته به این که چقدر حاجتم برام مهم بود از 5 تا 14 تا ، تا هر چند تایی که در توانم بود متفاوته):Sham:
[/]

موضوع قفل شده است