حس شما از شنیدن این پاسخ قابل تامل چیه ؟

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

بسم الله الرحمن الرحیم

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ أَطِيعُواْ اللّهَ وَأَطِيعُواْ الرَّسُولَ وَأُوْلِي الأَمْرِ مِنكُمْ

مدتها پیش داشتم در سایتهای مختلف قدمی میزدم که مطلبی خیلی نظرم را جلب کرد ...

در گفت و گوی شبکه المنار با یکی از محافظان سید حسن نصرالله (حفظه الله) از وی سؤال می شود: چقدر سید حسن را دوست داری؟ وی پاسخ می دهد:آنقدر که امر کند الان بمیر؛ می میرم.
در ادامه مجری شبکه از او می پرسد:
چقدر امام خامنه ای(حفظه الله) را دوست داری؟ محافظ دبیرکل حزب الله لبنان پاسخی قابل تأملی می دهد و می گوید:آنقدر که اگر امر کند سر سید حسن را بیاور؛ می بَرم!

و چه زیبا سید حسن نصرالله (حفظه الله) شاگردانشان را تربیت کرده اند ...مانند خودشان عاشق ولایت ،عاشق مولایشان ...
عشق به امام خامنه ای (روحی فداه ) که در رگ های این محافظ جریان دارد از رگهای قلب سید حسن نصرالله (حفظه الله) نشات گرفته است و آبیاری میشود
خداوندا ،مارا نیز از سربازان واقعی مولایمان امام خامنه ای (روحی فداه ) قرار بده
الهی آمین...

التماس دعا یازرهرا(س)

برچسب: 

نقل قول:
به راستی برداشت شما از این پرسش و پاسخ چیست؟

با سلام
سرباز واقعی اینا هستن!

برداشت من این هستش که این شخص یا میخواد بکشه یا میخواد کشته بشه ... چیزه دیگه ای تو ذهنش نیست ...

[="Tahoma"]

الهه خشم;576130 نوشت:
برداشت من این هستش که این شخص یا میخواد بکشه یا میخواد کشته بشه ... چیزه دیگه ای تو ذهنش نیست ...

درورد
کدام شخص؟!!!!!!!!!

البته مجاهد فی سبیل الله همواره احدی الحسنین برایش پیش می آید ...

قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلَّا إِحْدَى الْحُسْنَيَيْنِ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِكُمْ أَن يُصِيبَكُمُ اللَّهُ بِعَذَابٍ مِّنْ عِندِهِ أَوْ بِأَيْدِينَا فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَكُم مُّتَرَبِّصُونَ ﴿التوبة: ٥٢﴾
بگو: «آیا درباره ما، جز یکی از دو نیکی را انتظار دارید؟! (: یا پیروزی یا شهادت) ولی ما انتظار داریم که خداوند، عذابی از سوی خودش (در آن جهان) به شما برساند، یا (در این جهان) به دست ما (مجازات شوید) اکنون که چنین است، شما انتظار بکشید، ما هم با شما انتظار می‌کشیم!»

خدایا به ما کمک کن که پشت رهبرمان باشیم محافظی که ایرانی نیست اینچنین برای امامان میگوید حال پس چرا خودمان به حرفهای این بزرگ گوش نمیکنیم حجاب وفرهنگ در حال حاظر بزرگترین خواسته رهبرمان است پس حجابمان را......

ناراحتی شبکه من و تو از چیزی که باعث خوشحالی رهبرمان یعنی دروغ مقامات آمریکایی[video]http://mostazafin.tv/latest-video/video/3347_%D8%B9%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%20 %D9%85%D9%86%20%D9%88%20%D8%AA%D9%88%20%D8%A7%D8%B 2%20%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87%20%D8%AA%D9%81%D8%B1% DB%8C%D8%AD%20%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1%20%D8%A7%DB %8C%D8%B1%D8%A7%D9%86[/video]ببینید سخنان رهبرمان افتخار ماست

یارب;576107 نوشت:

آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم
یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم
الهه خشم;576130 نوشت:

«انّ الله اشتری من المؤمنین أنفسهم و أموالهم بأنّ لهم الجنة، یقاتلون فی سبیل الله فیقتلون و یُقتلون، وعدا علیه حقّا فی التوراة والانجیل و القرآن، و من أوفی بعهده من الله، فاستبشروا ببیعکم الذی بایعتم به و ذلک هو الفوز العظیم»

(سوره توبه، آیه111)
خداوند جان و مال مؤمنان را به بهای بهشت می خرد. آنان در راه خدا جهاد می کنند، می کشند و کشته می شوند، این وعده قطعی است بر خدا و عهدی است که در قرآن و تورات و انجیل یاد کرده و چه کسی وفادارتر از خدا به پیمانش است؛ پس ای اهل ایمان، در این معامله شما را بشارت باد که این رستگاری و پیروزی بزرگی است.

یارب;576107 نوشت:
چه زیبا سید حسن نصرالله (حفظه الله) شاگردانشان را تربیت کرده اند ...مانند خودشان عاشق ولایت ،عاشق مولایشان ...
عشق به امام خامنه ای (روحی فداه ) که در رگ های این محافظ جریان دارد از رگهای قلب سید حسن نصرالله (حفظه الله) نشات گرفته است و آبیاری میشود
خداوندا ،مارا نیز از سربازان واقعی مولایمان امام خامنه ای (روحی فداه ) قرار بده
الهی آمین..
.

اللّهم احفظ قائدنا امام خامنه ای
یازهرا(س)