صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دلایلی که ژاپن مرگ بر امریکا نمی گوید!

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,194
    حضور
    144 روز 13 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3158
    صلوات
    44202

دلایلی که ژاپن مرگ بر امریکا نمی گوید!

با یاد خدا

یکی از دلایلی که برخی ها برای نادرست بودن شعار مرگ بر آمریکا ذکر میکنند اینه که:

امریکا بمب اتم در ناکازاکی ازمایش کرد و هزاران ژاپنی کشته شدند

اما ژاپن با این وجود مرگ بر آمریکا نمی گوید .

اما اینم دلایل :

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

2. صلوات ها 10

3.  

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 13 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1766

دلیلش اینه که اونا امام حسین ندارن
    مادامیکه هزینه وارد کننده (‌قیمت دلار ) ثابت میماند و هزینه تولید کننده افزایش می یابد ( تورم جامعه ) تولید کننده ورشکست خواهد شد و بیکاری رشد میکند (‌این یعنی یارانه دادن به تولید کننده خارجی ) . تجربه نشان میدهد هر راهی غیر از این (‌ افزایش قیمت ارز همگام با تورم ) بیراهه است و نتیجه نخواهد داد و روز به روز تولید کنندگان ضعیف تر میشوند . بر اساس این منطق و با نگاهی به رویکرد دولت فعلی نتیجه گیری میشود مادامیکه این دولت سر کار باشد شرائط اشتغال جامعه بدتر خواهد شد .
    افتخار به افزایش فروش نفت !

5. صلوات ها 9

نوشته
    809
    حضور
    33 روز 4 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    1
    گالری
    55
    صلوات
    3874

به نام خدا
    سلام

سعيد جليلي:شاهد عینی حادثه هیروشیما، نخست وزیر وقت ژاپن و ... می گفتند اگر بمباران شدیم حقمان بوده است و تقصیر آمریکا نیست. نخست وزیر ژاپن بعد به من گفت: بعد از 60 سال حزب ما حاکم شد از 1945 که بمباران هسته ای شدیم تا الان داریم اعتماد سازی می کنیم تا از این جزایری که در آن حضور دارند،بیرون بروند. شعار انتخاباتی حزب ما هم این بود، ولی الان که می بینم موفق نمی شوم، می خواهم استعفا دهم. این یک نوع رویکرد است که 60 سال دارند اعتماد سازی می کنند.

قراردادی بین ژاپن و آمریکا بسته شده که بر اساس آن زمانی که آمریکایی‌ها از دولت ژاپن درخواست تأسیس پایگاه نظامی جدید در این کشور می‌کنند، ژاپن موظف است فضای مورد نیاز برای این کار را در اختیار آمریکایی‌ها بگذارد و علت پذیرش درخواست آمریکایی‌ها توسط دولت ژاپن هم همین است.

از زمان حضور نظامیان آمریکایی در استان اوکیناوا، پرونده‌های زیادی از تجاوز این سربازان به دختران و زنان ژاپنی و حتی قتل مردم به دست آن‌ها تشکیل شده است. این در حالی است که دولت ژاپن اجازه هیچ‌گونه برخورد با سربازان خاطی آمریکایی را ندارد و برای محاکمه و رسیدگی به پرونده این سربازان، دولت ژاپن باید آن‌ها را به دولت آمریکا تحویل دهد. این سربازها هم در نهایت برای رسیدگی به پرونده‌شان به آمریکا فرستاده می‌شوند و هیچ‌کس هم در جریان رسیدگی به پرونده آن‌ها قرار نمی‌گیرد.

ژاپن همیشه نقش یک بچه حرف گوش کن برای آمریکا را بازی کرده است.

ویرایش توسط ناگفته هاي ناب : ۱۳۹۳/۰۷/۰۳ در ساعت ۱۴:۵۳
    شهر خالیست زعشاق بود کز طرفی***مردی از خویش برون آید و کاری بکند

کو کریمی که ز بزم طربش غمزده ای***جرعه ای درکشد و دفع خماری بکند

یا وفا یا خبر وصل تو یا مرگ رقیب***بود آیا که فلک زین دو سه کاری بکند

7. صلوات ها 5

نوشته
    717
    حضور
    16 روز 4 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    1389

سلام
    لطفا از خودتان حرف در نیاورید.چه کسی گفته است ژاپنی ها علیه آمریکا تظاهرات نمی کنند.این لینکها را ببینید بعدا قضاوت کنید
    درباره تظاهرات ژاپن علیه آمریکا
    http://khabarfarsi.com/ext/3128094

www.presstv.ir/detail.fa/254992.html

daar.blogfa.com/post/5

alef.ir/vdcf0tde.w6dx0agiiw.html?7txt‏

www.nividar.com/news/53e1c1df36e63b8793d91534‏

9. صلوات ها 4

نوشته
    2,558
    حضور
    65 روز 22 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    6
    گالری
    100
    صلوات
    9248

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض سلام و ادب و احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط عصران نمایش پست ها
    سلام
    لطفا از خودتان حرف در نیاورید.چه کسی گفته است ژاپنی ها علیه آمریکا تظاهرات نمی کنند.این لینکها را ببینید بعدا قضاوت کنید
    درباره تظاهرات ژاپن علیه آمریکا
    http://khabarfarsi.com/ext/3128094

www.presstv.ir/detail.fa/254992.html

daar.blogfa.com/post/5

alef.ir/vdcf0tde.w6dx0agiiw.html?7txt‏

www.nividar.com/news/53e1c1df36e63b8793d91534‏

از پنج لینکی که ارائه داده اید دوتای آن موجود نبود.

یکی از آنها تظاهرات فعالان علیه زرادخانه اتمی آمریکا بود.که از تبعات منفی این سلاح سخن گفته است.که فقط بر عیله سلاح اتمی و کشتار جمعی عتراض کرده اند.

یکی از این تظاهرات در خاک نیویورک انجام شد و تظاهر کنندگان بازماندگان سربازان ژاپنی در جنگ جهانی بوده اند و فقط خواستار برچیده شدن سلاح اتمیشدند نه چیز دیگر.

اعتراض علیه ساخت بمب اتم در خود آمریکا هم صورت میگیرید. در اروپا هم صورت میگیرد. اما کسی شعار مرگ بر آمریکا نمیدهد. مخصوصا دولتمردانشان.

یکی دیگر از لینکهای که ارائه داده اید مربوط به گرامیداشت و مسالمت آمیز بمباران هیروشیما بود.حتی یکی از مدعوین این برنامه سفیر ایالات متحده بود.

در هیچ یک از تظاهرات علیه آمریکا شعار مرگ سرداده نشده است.و اصولا یا یادبود بود و یا اعتراض علیه بمب اتم و نه چیز دیگر.

اما تظاهرات در ایران فرق میکند. هم دولت و هم ملت در کنار هم شعار مرگ بر آمریکا سر میدهند.
    فرق ما با آنها این است. آنها نسبت به بمب اتم آمریکا اعتراض میکنند ما علیه سیاست کثیف آمریکا اعتراض مکنیم.

برای ظهور حضرت مهدی(عج) چه کردیم!؟

به این تاپیک حتما سر بزنید :
    طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن از دیدگاه امام خامنه ای (حفظه الله )
    تاپیک : شهید سید محمد حسین میر دوستی
    تاپیک های دیگر :
    شهید سید میثم تراهی ***** شهید محسن حججی
    هدفم قدس و آرزویم شهادت!

11. صلوات ها 6

نوشته
    717
    حضور
    16 روز 4 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    1389

سلام علیکم و رحمت من ربکم
    این یکی دیگر مو لای درزش نمی رود.

http://www.usviewer.com/fa/content/2338/

یک چیز دیگر مگر ناو جنگی آمریکا هواپیما ما را نزد پس چرا ناوهای جنگی آنها هنوز از تنگه هرمز عبور می کنند.
    ژاپنی ها بیشتر تابع آمریکا هستند ولی ما کمتر.ولی هر دو در عمل(نه در شعار) تابع آمریکا هستیم.

13. صلوات ها 3

نوشته
    2,558
    حضور
    65 روز 22 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    6
    گالری
    100
    صلوات
    9248

بسم الله الرحمن الرحیم
    عرض سلام و ادب و احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط عصران نمایش پست ها
    سلام علیکم و رحمت من ربکم
    این یکی دیگر مو لای درزش نمی رود.

http://www.usviewer.com/fa/content/2338/

یک چیز دیگر مگر ناو جنگی آمریکا هواپیما ما را نزد پس چرا ناوهای جنگی آنها هنوز از تنگه هرمز عبور می کنند.
    ژاپنی ها بیشتر تابع آمریکا هستند ولی ما کمتر.ولی هر دو در عمل(نه در شعار) تابع آمریکا هستیم.
    به صراحت بگویم اینکه ناو آمریکا خلیج فارس می آید و ایران آن را نمیزند از بی عرضگی برخی از مسئولین است.جای شکی هم نیست.

بازهم در لینکی که ارائه داده اید یک نکته وجوددارد و آن اینکه در این تظاهرات مسئولین با مردم همگام نبوده اند.
    اما در راهپیمایی های جمهوری اسلامی ایران مسئولین نیز حضور دارند. نه تنها حضور دارند بلکه آنها نیز شعار مرگ بر آمریکا سر میدهن.
    و درپایان رهبر معظم انقلاب هم از حماسه ی مردم قدر دانی میکند.

اما در ژاپن مسئولین شاید دلشان نزد مردم باشد اما سیاستشان در راستای اهداف آمریکاست. این فرق بسیار بزرگ است.

برای ظهور حضرت مهدی(عج) چه کردیم!؟

به این تاپیک حتما سر بزنید :
    طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن از دیدگاه امام خامنه ای (حفظه الله )
    تاپیک : شهید سید محمد حسین میر دوستی
    تاپیک های دیگر :
    شهید سید میثم تراهی ***** شهید محسن حججی
    هدفم قدس و آرزویم شهادت!

15. صلوات ها 5

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,536
    حضور
    221 روز 5 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7883

به نام خدا.

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل نمایش پست ها
    با یاد خدا

یکی از دلایلی که برخی ها برای نادرست بودن شعار مرگ بر آمریکا ذکر میکنند اینه که:

امریکا بمب اتم در ناکازاکی ازمایش کرد و هزاران ژاپنی کشته شدند

اما ژاپن با این وجود مرگ بر آمریکا نمی گوید .

اما اینم دلایل :

با اجازه تون بنده دو مطلب رو میخواستم عرض کنم.

اول اینکه گرچه من به شما اعتماد دارم ، اما اگر سند و مدرکی هم برای اینها که فرمودید ارائه بدید ، به استحکام نوشته تون اضافه میشه.

دوم اینکه ، با این چیزهایی که شما فرمودید ، یعنی مثلا چون قانون کاپیتولاسیون دارن دیگه ژاپنی ها نمیگن مرگ بر آمریکا؟ یعنی منظورم اینه که اینها که شما فرمودید اتفاقا باید بیشتر باعث جری شدن و تهییج ملت ژاپن بر علیه آمریکا بشه. پس چطور اینها دلیل "مرگ بر آمریکا" نگفتن ژاپن هست؟

با تشکر ، ستایشگر
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

17. صلوات ها 6

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,194
    حضور
    144 روز 13 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3158
    صلوات
    44202

با عرض سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط ستايشگر نمایش پست ها
    با اجازه تون بنده دو مطلب رو میخواستم عرض کنم.

اول اینکه گرچه من به شما اعتماد دارم ، اما اگر سند و مدرکی هم برای اینها که فرمودید ارائه بدید ، به استحکام نوشته تون اضافه میشه.
    خواهش میکنم

اصولا اگه مطالعاتی در این زمینه ها داشته باشید به اشکار بودن این قوانین میرسید

تاریخ سیاسی ژاپن خصوصا بعد جنگ جهانی دوم

چگونگی تدوین قانون اساسی ژاپن

روابط امریکا و ژاپن

پیمان های بین ژاپن و امریکا .

بنده هم در برخی جاها مثلا خبرها به نقل از خبر گزاری های ژاپنی مثل ژاپن تایمز و و سایت های مختلفی خونده ام این قوانین رو .
    .

چند نمونه عرض کنم :

مثلا طبق قرار داد وضعیت نیروها ( sofa ) میان ژاپن و امریکا اگر یک سرباز امریکایی در خاک ژاپن مرتکب جرم شود فقط ارتش امریکا میتونه اعلان جرم کنه .

قانون اساسی ژاپن در سال 1947 نوشته شده و با دخالت امریکا . کلا هر گونه جنگ قدغن شده و ارتشی تعریف نشده .

طبق قرار داد سانفرانسیسکو هم هیچ کشوری حق نداره بدون اجازه امریکا در ژاپن پایگاه نظامی داشته باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط ستايشگر نمایش پست ها
    دوم اینکه ، با این چیزهایی که شما فرمودید ، یعنی مثلا چون قانون کاپیتولاسیون دارن دیگه ژاپنی ها نمیگن مرگ بر آمریکا؟ یعنی منظورم اینه که اینها که شما فرمودید اتفاقا باید بیشتر باعث جری شدن و تهییج ملت ژاپن بر علیه آمریکا بشه. پس چطور اینها دلیل "مرگ بر آمریکا" نگفتن ژاپن هست؟
    خب اگر چند بعدی به قضیه نگاه کنیم میبینیم که این قوانین جنبه دخالت و سلطه بر این کشور داره و امریکا کنترل داره بر ژاپن .

وقتی امریکا در خاک ژاپن پایگاه نظامی داره ، یعنی اینکه کنترل داره بر محیط . . اهالی هم نمیتونن واکنشی بدهند حالا به دلایل مختلف ( ترس و ... )

در باطنشون هم اگر نفرتی باشه نمیتونن بروز بدن .

یکی از این پایگاه ها هم پایگاه هوایی فوتنما در اوکیناوا هست . اینکه بگیم هیچ اعتراضی صورت نمیگیره هم حرف درستی نیست . اعتراض هایی صورت میگیره اما به جایی هم نمیرسه .

شاید هم دولت پشتیبان نیست حالا به هر دلیل .

مثلا در اوکیناوا اعتراض هایی بر وجود پایگاه نظامی صورت میگیره .

یه سری توجیهاتی هم برخی مقامات دارند .

یه مطلبی بود که در سطح اینترنت منتشر شده خوندم :

از یکی از مقامات ژاپنی بعد بمباران هیروشیما و ناکازاکی پرسیده بودند که شما چرا با امریکایی ها رابطه داریذ با وجود بمبارانی که عیله شما صورت گرفت ؟

پاسخ داده بود : همین که گوشی پاناسونیک ما در روی میز مقامات امریکای هست این یعنی مرگ بر آمریکا !

که دلیل قانع کننده نیست و به نظرم برای اینکه احساس حقارت نکنند این پاسخ رو داده بود .
    مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

19. صلوات ها 5

علاقه
    خداوند و علم
    نوشته
    114
    حضور
    4 روز 9 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    133

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    بخاطر اینکه اونا به فکر پیشرفت و قوی تر کردن خودشون هستند نه وقتی ضعیف هستند خودشون رو به دشمن نشون بدن...
    شما دارید پیامد های تحریم رو توی کشور میبینید.
    خیلی باید متعصب باشید که فکر کنید مرگ بر آمریکا کار درستی هست در حالی که همش کشور آمریکا و اسرائیل رو تحدید میکنید و انتظار دارید اونا براتون به به و چه چه هم بکنن...
    وقتی مسلمان نتونه صلح رو در جهان اقامه کنه...از کافر انتظار صلح هست؟
    پیامبر در قران با مشرکین عهد و پیمان میبست ولی ایرانی ها حاضر نیستند به یک کشور مدرن و پیشرفته عهد ببندند که هیچ تهدیدش هم میکنند...

إِلَّا الَّذِينَ عَاهَدْتُمْ مِنَ الْمُشْرِكِينَ ثُمَّ لَمْ يَنْقُصُوكُمْ شَيْئًا وَلَمْ يُظَاهِرُوا عَلَيْكُمْ أَحَدًا فَأَتِمُّوا إِلَيْهِمْ عَهْدَهُمْ إِلَىٰ مُدَّتِهِمْ ۚ إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الْمُتَّقِينَ (9 | التوبة - 4)
    مگر کسانی از مشرکان که با آنها عهد بستید، و چیزی از آن را در حقّ شما فروگذار نکردند، و احدی را بر ضدّ شما تقویت ننمودند؛ پیمان آنها را تا پایان مدّتشان محترم بشمرید؛ زیرا خداوند پرهیزگاران را دوست دارد!

میتوانستند عهد ببندند که هیچکدام از حریم دیگری تجاوز نکند... میتوانستند صلح را برقرار کنند... امان از اینهمه تعصب.... حکومت مردم را تحریک میکند و مردم زیر بار فشار و تحریم ها له میشوند برای همین است که سال بسال از تعداد تظاهر کنندگان کمتر میشود... از داخل فیلتر و از بیرون تحریم... بنظرم زندان فرقی با ایران ندارد....
    موفق باشید.

21. صلوات

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری