صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: همه ی نعمت هامو از دست دادم چیکار کنم؟ (خودارضائی)

نوشته
    8
    حضور
    1 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    27

همه ی نعمت هامو از دست دادم چیکار کنم؟ (خودارضائی)

سلام عليکم

من در گذشته نعمت هاي فراواني داشتم که الان حدود 3 سال است که انها را از دست داده ام

يکي کي برايتان ميگويم و ميخواهم علت از دست دادن اين نعمت ها را بدانم.

چهره ام بسيار زيبا و بامزه بود
    در مدرسه از همه دوستانم قوي تر بودم
    از همه باهوش تر بودم
    هيکلي بودم
    قدم در کلاس تقريبا متوسط بود.(نسبت به همسن هاي خودم)

و ... . خلاصه همه بامن راحت دوست ميشدند چون جذاب بودم

و اصلا هيچ گناهي به غير از خود ارضايي نميکردم

فيلم هاي بد نميديدم و .. .
    با کودکان خيلي مهربان بودم ...
    هيچ ووقت فحش نميدادم ..

هميشه در مدرسه هم شاگرد اول انظباط بودم..
    خلاصه .
    1 سال بعد يعني وقتي ميخواستم برم سال دوم دبيرستان
    همه گفتن چقدر لاغر شدي
    از انجا بود که کم کم بدنم اب رفت و صدايم زشت شد و چهره ام زشت شد و ضعيف شدم و رشد قدم متوقف شد.

سال بعد يعني سال سوم دبيرستان که رسيدم خلاصه از همه بچه هاي کلاسمون کوتاه قد تر بودم و همه منو مسخره ميکردم و هيچي باهام دوست نميشد و من خيلي خجالتي شده بودم و اعتماد به نفس و هوش بالايم را نيز از دست دادم.

همه ي اين ها در 3 سال اتفاق افتاد
    در فاميل نيز همه تعحب کردن

پسري مثل من که همه او را دوست داشتن يکدفعه اينگونه بشود ..

خلاصه الان موندم چيکار کنم
    ديگه از زندگي خسته شدم

چند ماهي خود ارضايي نکردم ولي ديدم هيچ فرقي به حالم نداره و ماهي 1 يا 2 بار انجام ميدم

چون خجالت ميکشم برم کوچه با دوستانم بازي کنم
    يعني اصلا دوستي ندارم.

من ساکن قم هستم..
    ممنون ميشم اگر سيعتر پاسخمو بدين

2. صلوات ها 7

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 17 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58293

با نام و یاد دوست

همه ی نعمت هامو از دست دادم چیکار کنم؟ (خودارضائی)

کارشناس بحث: استاد صابر

5. صلوات ها 4

نوشته
    140
    حضور
    3 روز 11 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    886

با سلام و احترام خدمت شما پرسشگر محترم

ضمن تشکر از ارتباط شما با این مرکز، باید عرض کنیم مشکلی که در حال حاضر به آن گرفتار هستید مشکل بسیاری از جوانان و نوجوانانی است که نیاز جنسی در آنها فشار می آورد و تصور می کنند با این کار قدری اضطرابشان کاهش پیدا کرده و از چنبره زدن در این غریزه راحت می شوند.
    در حالی که اشتباه فکر کرده و جز عاقبتی شوم چز دیگری برای خود باقی نمی گذارند.
    نیاز جنسی انسان دو حیث اصلی دارد: جسمی و روانی
    نیاز جسمی همان رابطه صرفا جسمی است که بین طریفین برقرار می شود و فرایند دفع در بدن اتفاق می افتد.
    اما هدف اصلی از نیاز جنسی مخصوصا در زنان محبت خواهی آنان است که در رابطه بدنبال رفع آن هستند. با برطرف شدن این نیاز روانی استعدادهای انسان شکوفا گشته و موجب پیشرفت او می شود.
    خودارضایی دارای بر منفی است زیرا فقط نیا جسمی را آن هم نه بطور کامل برطرف کرده و فرد خودارضاء تا چند روز و در بعضی افراد تا چند ساعت نیاز جنسی را احساس نمی کنند. غافل از اینکه مجددا این نیاز خود را بزودی نشان می دهد.
    عوارض خودارضایی را خودتان می دانید و به آن نیز اشاره کرده اید اما باید دانست که با ترک کامل آن می توانید مجددا همان زیبایی و شور و شادابی را بدست آورید. پس نا امید نباشید.
    برای ترک خودارضایی راهکارهای متعددی روانشناسان مطذح کرده اند که به تعدادی از آنها می‌پردازیم.
    1.در طی این مسیر نباید از توکل و توسل غافل شد زیرا فقط خداوند متعال و اهل بیت علیهم السلام هستند که می توانند در این راه به ما کمک کنند.
    2.از هر گونه بیکار خوداری کنید و تا می توانید سر خود را به کاری مفید گرم کنید تا افکار نامربوط نیز به سراغتان نیایند.
    3.تقویت اراده با ورزش هایی که ضربان قلب را به نهایت آن می رسانند. البته اینکه چه ورزشی را دوست دارید یا توان و استعداد آن را دارید بر عهده خودتان است.
    4.استفاده از کش شوک در مواقعی که فشار زیاد بود. به معنای بستن کش محکم به دست و رها کردن ان در زمان فشار جنسی.
    5.دوری از صحنه های محرک و محیط های آلوده ای که ممکن است یادآور و محرک جنسی باشند.
    5. نخوردن غذاهایی که موجب بالا بردن فشار جنسی می شود از جمله پیاز، تخم مرغ و...
    6. دوری مطلق از تنهایی در هیچ جا به معنای اینکه سعی کنید تا می توانید از تنهایی دوری کنید.
    7.تکرار فراوان جمله می توانم به تعداد زیاد در تقویت عزم شما بسیار موثر است.
    لطفا این راهکارها را عمل کرده و نتیجه را به بنده اعلام نمایید تا روند پیشرفتتان را مورد بررسی قرار دهم.

در پناه حق باشید.

ویرایش توسط معین : ۱۳۹۳/۰۶/۲۶ در ساعت ۱۲:۲۲

7. صلوات ها 10

نوشته
    717
    حضور
    16 روز 4 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    1389

نقل قول نوشته اصلی توسط صابر نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت شما پرسشگر محترم

ضمن تشکر از ارتباط شما با این مرکز، باید عرض کنیم مشکلی که در حال حاضر به آن گرفتار هستید مشکل بسیاری از جوانان و نوجوانانی است که نیاز جنسی در آنها فشار می آورد و تصور می کنند با این کار قدری اضطرابشان کاهش پیدا کرده و از چنبره زدن در این غریزه راحت می شوند.
    در حالی که اشتباه فکر کرده و جز عاقبتی شوم چز دیگری برای خود باقی نمی گذارند.
    نیاز جنسی انسان دو حیث اصلی دارد: جسمی و روانی
    نیاز جسمی همان رابطه صرفا جسمی است که بین طریفین برقرار می شود و فرایند دفع در بدن اتفاق می افتد.
    اما هدف اصلی از نیاز جنسی مخصوصا در زنان محبت خواهی آنان است که در رابطه بدنبال رفع آن هستند. با برطرف شدن این نیاز روانی استعدادهای انسان شکوفا گشته و موجب پیشرفت او می شود.
    خودارضایی دارای بر منفی است زیرا فقط نیا جسمی را آن هم نه بطور کامل برطرف کرده و فرد خودارضاء تا چند روز و در بعضی افراد تا چند ساعت نیاز جنسی را احساس نمی کنند. غافل از اینکه مجددا این نیاز خود را بزودی نشان می دهد.
    عوارض خودارضایی را خودتان می دانید و به آن نیز اشاره کرده اید اما باید دانست که با ترک کامل آن می توانید مجددا همان زیبایی و شور و شادابی را بدست آورید. پس نا امید نباشید.
    برای ترک خودارضایی راهکارهای متعددی روانشناسان مطذح کرده اند که به تعدادی از آنها می‌پردازیم.
    1.در طی این مسیر نباید از توکل و توسل غافل شد زیرا فقط خداوند متعال و اهل بیت علیهم السلام هستند که می توانند در این راه به ما کمک کنند.
    2.از هر گونه بیکار خوداری کنید و تا می توانید سر خود را به کاری مفید گرم کنید تا افکار نامربوط نیز به سراغتان نیایند.
    3.تقویت اراده با ورزش هایی که ضربان قلب را به نهایت آن می رسانند. البته اینکه چه ورزشی را دوست دارید یا توان و استعداد آن را دارید بر عهده خودتان است.
    4.استفاده از کش شوک در مواقعی که فشار زیاد بود. به معنای بستن کش محکم به دست و رها کردن ان در زمان فشار جنسی.
    5.دوری از صحنه های محرک و محیط های آلوده ای که ممکن است یادآور و محرک جنسی باشند.
    5. نخوردن غذاهایی که موجب بالا بردن فشار جنسی می شود از جمله پیاز، تخم مرغ و...
    6. دوری مطلق از تنهایی در هیچ جا به معنای اینکه سعی کنید تا می توانید از تنهایی دوری کنید.
    7.تکرار فراوان جمله می توانم به تعداد زیاد در تقویت عزم شما بسیار موثر است.
    لطفا این راهکارها را عمل کرده و نتیجه را به بنده اعلام نمایید تا روند پیشرفتتان را مورد بررسی قرار دهم.

در پناه حق باشید.
    من حالا به بحث اخلاقی و روانیش کار ندارم.
    مکانیزم استمنا همان مکانیزم آمیزش با همسر است.من مطالب علمی آن را بررسی کردم و از متخصصین این رشته هم سوال کردم تمام آنها متفق القول بودند که مطالبی که درباره زیانهای جسمی استمنا مثل کوتاهی قد و ضعف چشم و از این قبیل اراجیف گفته می شود همه اش ساختگی است.
    جناب استاد صابر آیا شما میتوانید برای ضررهای جسمی(روحی روانی را کار ندارم) استمنا یک سند علمی معتبر ارائه دهید؟

9. صلوات ها 4

علاقه
    ورزش
    نوشته
    224
    حضور
    10 روز 6 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    146
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    960

نقل قول نوشته اصلی توسط عصران نمایش پست ها
    من حالا به بحث اخلاقی و روانیش کار ندارم.
    مکانیزم استمنا همان مکانیزم آمیزش با همسر است.من مطالب علمی آن را بررسی کردم و از متخصصین این رشته هم سوال کردم تمام آنها متفق القول بودند که مطالبی که درباره زیانهای جسمی استمنا مثل کوتاهی قد و ضعف چشم و از این قبیل اراجیف گفته می شود همه اش ساختگی است.
    جناب استاد صابر آیا شما میتوانید برای ضررهای جسمی(روحی روانی را کار ندارم) استمنا یک سند علمی معتبر ارائه دهید؟
    کدام سند بهتر از جریانی که شروع کننده بحث مطرح کردند. سند دوم ایمان اوردن به دستورات خالق انسان است که به نظرم اگر واقعا چشممون رو باز کنیم نیازی به اسناد علمی نخواهیم داشت. سند سوم هم تجربه ی این عمل است که کسی هم اختیار را از شما صلب نکرده و می توانید به پیروی از عالمان حامی این عمل عمل بفرمایید تا سندی محکم در خاطره ی محترمتون بگردد.
    بنده متاسفانه دوستی دارم که پسریست بسیار خوب ولی متاسفانه اعتقادش بر این بود که استمنا یک نیاز طبیعیست و خیلی از پزشکان هم ان را بی ضرر دانسته اند. البته این دوست ما الان در سن ۲۶ سالگی هستند و علت تمام ضعف های اخلاقی و روانیشون رو همین موضوع بیان می کنند. برید رونده های این مسیر رو پیدا کنید و با خودشون صحبت کنید.
    بنده کاری به عواقب این عمل در زندگی زناشویی و نیز زندگی اخروی ندارم و نیازی هم به دلایل علمی ندارم ولی وقتی شواهد عینی را در تجربه کردگان این مسیر می بینم عقلم برام بهتر از هر سندی حکم می کنه که بجای انتخاب یک عمل مضر راه بی ضرر رو انتخاب کنم.

11. صلوات ها 2

نوشته
    140
    حضور
    3 روز 11 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    886

با سلام به دوست عزیزم عصران

واقعا اگر بخواهیم عوارض این عمل را انکار کنیم انکار روزی است که بگوییم شب است.
    اگر مراجعه ای به کتاب های فیزیولوژی از جمله گالتون کنید عوارض آن آنجا نوشته و اگر هم خیلی از افراد از جمله پزشکان آن را توصیه می کنند به دلیل کم هزینه بودن و دسترسی آسان به این گناه بزرگ است.
    اما غافل شدید از تحقیقات و آنچه که محققین آن‌ها را به عنوان عوارض این کار بیان داشته اند.
    ظاهرا عرض بنده را خوب متوجه نشدید بله به لحاظ جسمی هم در رابطه با همسر و هم در خودارضایی دفع صورت می گیرد اما در یکی عوارض هست و در یکی خیر . در یکی ارضاء کامل است و در یکی ناقص. در یکی آرامش حاصل می شود در یکی افسردگی و...
    به هر حال قضاوت به عهده شماست. فقط مراقب باشید فریب شیطان صفتان روزگار را نخورید که یک عمر پشیمانی خواهد آورد...

ویرایش توسط معین : ۱۳۹۳/۰۶/۲۶ در ساعت ۱۲:۲۳

13. صلوات ها 6

نوشته
    717
    حضور
    16 روز 4 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    1389

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر حسین نمایش پست ها
    کدام سند بهتر از جریانی که شروع کننده بحث مطرح کردند. سند دوم ایمان اوردن به دستورات خالق انسان است که به نظرم اگر واقعا چشممون رو باز کنیم نیازی به اسناد علمی نخواهیم داشت. سند سوم هم تجربه ی این عمل است که کسی هم اختیار را از شما صلب نکرده و می توانید به پیروی از عالمان حامی این عمل عمل بفرمایید تا سندی محکم در خاطره ی محترمتون بگردد.
    بنده متاسفانه دوستی دارم که پسریست بسیار خوب ولی متاسفانه اعتقادش بر این بود که استمنا یک نیاز طبیعیست و خیلی از پزشکان هم ان را بی ضرر دانسته اند. البته این دوست ما الان در سن ۲۶ سالگی هستند و علت تمام ضعف های اخلاقی و روانیشون رو همین موضوع بیان می کنند. برید رونده های این مسیر رو پیدا کنید و با خودشون صحبت کنید.
    بنده کاری به عواقب این عمل در زندگی زناشویی و نیز زندگی اخروی ندارم و نیازی هم به دلایل علمی ندارم ولی وقتی شواهد عینی را در تجربه کردگان این مسیر می بینم عقلم برام بهتر از هر سندی حکم می کنه که بجای انتخاب یک عمل مضر راه بی ضرر رو انتخاب کنم.
    عزیزم من هم نگفتم استمنا خوب است.چیزهایی هم که گفتید مربوط به ضررات اخلاقی و روانی است.که اول هم گفتم به آنها کارندارم.اینجا باید زیانهای جسمی را ثابت کنید.البته من هم منکر این نیستم که افراط در آن زیان جسمی دارد البته نه این چرت و پرت هایی که عوام کاالانعام درباره آن می گویند.مثلا زودانزالی یکی از عوارض است البته در صورت زیاده روی.
    نشانگر تصاویر اینترنتتان را غیر فعال کنید و سرچ کنید masturbating البته در سایتهای علمی معتبر.

15. صلوات

نوشته
    717
    حضور
    16 روز 4 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    1389

با سلام به دوست عزیزم عصران

واقعا اگر بخواهیم عوارض این عمل را انکار کنیم انکار روزی است که بگوییم شب است.
    اگر مراجعه ای به کتاب های فیزیولوژی از جمله گالتون کنید عوارض آن آنجا نوشته و اگر هم خیلی از افراد از جمله پزشکان آن را توصیه می کنند به دلیل کم هزینه بودن و دسترسی آسان به این گناه بزرگ است.
    اما غافل شدید از تحقیقات و آنچه که محققین آن‌ها را به عنوان عوارض این کار بیان داشته اند.
    ظاهرا عرض بنده را خوب متوجه نشدید بله به لحاظ جسمی هم در رابطه با همسر و هم در خودارضایی دفع صورت می گیرد اما در یکی عوارض هست و در یکی خیر . در یکی ارضاء کامل است و در یکی ناقص. در یکی آرامش حاصل می شود در یکی افسردگی و...
    به هر حال قضاوت به عهده شماست. فقط مراقب باشید فریب شیطان صفتان روزگار را نخورید که یک عمر پشیمانی خواهد آورد...
    باز هم تکرار می کنم خلط مبحث نکنید اگر کاری بد است لازم نیست درباره آن دروغ ببافیم.ضررات روحی و اخلاقی
    را قبول دارم.
    همین کتاب فیزیولوژی گالتون را مطالبش را نقل کنید و به حاشیه نزنید.

17. صلوات

نوشته
    717
    حضور
    16 روز 4 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    1389

فقط مراقب باشید فریب شیطان صفتان روزگار را نخورید که یک عمر پشیمانی خواهد آورد.
    برادر بحث علمی است چرا تهمت می زنی؟!
    چند تا فحش هم کنارش می گذاشتی.

19. صلوات ها 2

نوشته
    717
    حضور
    16 روز 4 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    1389

من کم خونی دارم دهانم به اندازه کافی بزاق تولید نمی کند تا اشتهای غذا خوردن داشته باشم چه رسد به اشتهاهای دیگر وتولید اسپرم.

21. صلوات

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۱۲/۲۹, ۰۰:۵۸ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری