★ ♪♪ ★ ♪♪ ★ دومین وعده نامه الکترونیکی سایت★ ♪♪ ★ ♪♪ ★

تب‌های اولیه

21 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
★ ♪♪ ★ ♪♪ ★ دومین وعده نامه الکترونیکی سایت★ ♪♪ ★ ♪♪ ★

[="DarkGreen"]

سلام و عرض ادب
مدتی است دوندگیها و تکاپوهایمان را دور از چشمانتان برای خلق آنچه شایستگی آن را دارید
با الهام از مطالب سایت تبدیل به مجموعه ای ماندگار کنیم
خلق این مجموعه کم نظیر که همه سعی امان هست در روز میلاد زینب کبری سلام الله علیها انجام گیرد
این بار با همکاری مجموعه گفتگوی دینی انجام شده
البته اصل کار مطالب و پرسشهای شما کاربران وپاسخ اساتید وکارشناسان بود که این کار عظیم مذهبی -فرهنگی رو رقم زد
راهنمایی مدیر سایت بزرگوارمان ، جمع آوری لینک های مدیر اجرایی امان ، تبدیل به ورد مطالب همکار اجرایی فرهنگی و تبدیل همه اینها توسط همکار علمی انجمن فرهنگی
جاداره خدا قوت و دست مریزاد به همه شما خوبان عرض کنم
واکنون وعده نامه دوم که مطالب کاربردی تر از اول هست رو در ایام میلاد بانوی صبر واستقامت زینب کبری سلام الله علیها رابه شماتقدیم می کنیم
قطعا نظرات شما راهگشابرا خلق مجموعه وعده نامه های بعدی ماست.
وعده نامه اول سایت رو از اینجا مشاهده نمایید
http://www.askdin.com/showthread.php?t=3303goto=newpost

[="Red"]دانلود وعده نامه شماره دوم[/]
[/]

ضمن تبريک پيشاپيش روز ميلاد اسوه صبر و استقامت حضرت زينب کبري (س)

وعده نامه دوم سايت تقديم همه دوستان خوب گفتگوي ديني مي گردد

اميدوارم که مورد توجهتون قرار بگيره

:Gol:

ضمن تشكر از همه دوستاني كه در تهيه اين وعده نامه بنده رو ياري كردند
با توجه به اينكه مي خواهيم اين وعده نامه پا رو فراتر از سايت خودمون بذاره و در سراسر نت قابل استفاده براي عموم باشه
منتظر شنيدن نقطه نظرات و راهكارهاي سازنده همه اساتيد و دوستان خوب گفتگوي ديني هستيم.

[="Blue"]
ضمن عرض تبریک وتهنیت به ساحت مقدس امام زمان روحی فداه و رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)
وتقدیر وتشکر از همه دست اندرکاران لازم می دونم این روز عزیز که روز پرستار هم نامگذاری شده به همه تبریک عرض کنم .
دیشب تقدیر چنین رقم زد که کار آنها رو به چشم ببینم
واین جمله نغز علامه طباطبایی رو تقدیم کنم:

من حاضرم حاصل هفتاد سال عبادتم را با یک شب پرستاری از بیماران عوض نمایم ( علامه طباطبایی)[/]

خیلی زیباست :Mohabbat:
بعضی از مقالات سانسور شدن

tobeh;19244 نوشت:
خیلی زیباست :mohabbat:
بعضی از مقالات سانسور شدن

[="darkgreen"]ممنون از لطف شما
در مقالات سعی شده جوابهایی که توسط اساتید جواب نهایی داده شده گذاشته شه
و آوردن همه نظرات هم از لحاظ حجمی و هم خود کاربر ملال آور بود
خدا به شما توفیق دهد.
[/]

به نام خدا
خدا خيرتون بده

به نام خدا
خدایا به حق عقیله بنی هاشم، به حق بانوئی که مصداق آیه " امن یجیب..." است به حق کرامت وفضیلت او
قسم ...... میدانی که شرم در بیان مشکل دارم ،به تمام مقربان درگاهت خصوصا" زینب کبری (س) عیدی همه ملتمسین دعا وگدایان درگاهش را برآورده شدن حاجات شرعی آنان قراربده.
از همه شما عزیزان تشکر میکنم والتماس دعا دارم.

داوود;19391 نوشت:
به نام خدا خدایا به حق عقیله بنی هاشم، به حق بانوئی که مصداق آیه " امن یجیب..." است به حق کرامت وفضیلت او قسم ...... میدانی که شرم در بیان مشکل دارم ،به تمام مقربان درگاهت خصوصا" زینب کبری (س) عیدی همه ملتمسین دعا وگدایان درگاهش را برآورده شدن حاجات شرعی آنان قراربده. از همه شما عزیزان تشکر میکنم والتماس دعا دارم.

ممنون
آميـــــن

[="purple"]با تشکر از دوستانی که نظر دادند
منتظر نظرات دوستان سایت اعم از کاربران و مدیران و کارشناسان هستیم
اینکه در کل وعده نامه رو چطور دیدید؟
آیا این کار ادامه پیدا کند؟
انتخاب محتوا-سوالات و شکل و نمای ظاهری
و..........
؟

با تشکر مدیر انجمن فرهنگی[/]

ضمن تقدير و تشكر از گل ليلاي بزرگوار بنده شاهد بودم با وجود گرفتاري كه ايشان داشتند به لطف ائمه اطهار در موعد مقرر وعده نامه را آماده كردند انشاءالله در مناسبت هاي آتي هم شاهد كارهاي جديدي از ايشان باشيم.

با سلام

واقعاً کار ارزشمندی است، به سهم ناچیز خودم مراتب تقدیر و تشکر خالصانه ام را از زحمات جناب آقای گل لیلا، مدیر محترم فرهنگی و دیگر همکاران، ابراز می کنم. امیدوارم که اجر و ثواب حقیقی را از دست حجت بن الحسن العسگری (روحی فداه) دریافت کنند.

امیدوارم دوستان این کار ارزشمند را ادامه دهند. و بدانند که یادگارهای ارزشمندی از خود بجای خواهند گذاشت.

یک نکته: صفحۀ برنامه در حالت کوچک (نیم صفحۀ مونیتور) فعال می شود، امکان بزرگنمائی هم نداشت، اگر کمی بزرگتر باشد بهتر است.

موفق باشید ...:Gol::Gol::Gol:

مدیر اجرایی;19883 نوشت:
ضمن تقدير و تشكر از گل ليلاي بزرگوار بنده شاهد بودم با وجود گرفتاري كه ايشان داشتند به لطف ائمه اطهار در موعد مقرر وعده نامه را آماده كردند انشاءالله در مناسبت هاي آتي هم شاهد كارهاي جديدي از ايشان باشيم.

ممنون
ولي اين انتقاد و پيشنهاد نشد که ...
بنده شديدا انتقاد پذير و شديدتر پيشنهاد پذيرم
پس منتظرم...

صدیق;19930 نوشت:
یک نکته: صفحۀ برنامه در حالت کوچک (نیم صفحۀ مونیتور) فعال می شود، امکان بزرگنمائی هم نداشت، اگر کمی بزرگتر باشد بهتر است.

ممنون
بازهم شما جناب استاد
يه نفر پيدا شد پيشنهاد بده.البته بنده بيشتر از اساتيد، پيشنهادات و انتقادات محتوايي رو انتظار دارم
هدف بنده ساخت نرم افزارهاي چند رسانه اي براي استفاده عموم در اينترنته .
اميدوارم همه نهايت همکاري رو داشته باشن.

البته جناب Seyedzia هم قبلا مشکل کوچکي رو در ويندوز7 اعلام کردند که از لطفشون سپاسگزارم.

فایل: 

goleleila;19964 نوشت:
ممنون ولي اين انتقاد و پيشنهاد نشد که ... بنده شديدا انتقاد پذير و شديدتر پيشنهاد پذيرم پس منتظرم...

چشم
وقتي بر روي معرفي وعده نامه كليك ميشد ابتدا معرفي سايت نمايان مي شد كه ميشد لينكي جداگانه داشته باشد
در ضمن در قسمت مقالات برتر ميشد به جاي 4 مقاله در مورد ازدواج موقت از موضوعات متنوع تري استفاده كرد

به نام خدا
سلام بر گل لیلای عزیز و مدیر فرهنگی و زحمتکشان طرح :Gol:
طبق درخواست دوست خوبم حسینی نژاد نکاتی را عرض می کنم :
از لحاظ فنی انتخاب رنگ ملایم ؛ فلش صفحه اول ؛ نحوه قرار گیری مطالب ؛ بعد دادن به کار و ... خوب کار شده بود اما :

• برخی از عناوین کامل نمایش داده نمیشد مثلا شخصیت حضرت زینب در حماسه عاشورا
  • استفاده فونت اندلس در فهرست صفحه اصلی به نظرم جالب نیست
  • تصویر بلندگو به صورت جذاب و زیباتری میشد انتخاب بشه یا حداقل بدون زمینه زرد
  • آهنگ مناسبی انتخاب نشده بود و معمولا در این کارها اهنگ هایی کوتاه و کم حجم و مناسب مطالعه انتخاب می شود و مورد پسند عموم
  • عنوان وعده نامه زیبا نیست و عنوان باید جامع تر باشه تا با همه نسخه ها تطبیق کنه و بهتره برای انتخاب اسم از کاربران دعوت بشه همانطور در مطالب تا مشارکت بیشتر شود و دغدغه ها
  • وقتی موس روی سه عنوان پایین صفحه اصلی قرار میگیره page3 نمایش داده میشه که می بایست ....
  • سورس کار نباید در کنارکار باشه و باید به صورت تک فایل اگزه با ایکنی زیبا ارائه بشه که از مزیت های اون بی اطلاع نیستید و برای اینکار از برنامه ساده وینرار گرفته ( که تو تمپ ویندوز خالی کنه و اگزه رو اجرا )تا ... میشه استفاده کرد
  • ...
امیدوارم نکاتی که عنوان شد موجب سستی اراده شما در این امر فرهنگی بزرگ نشود که هرگز ارزش آن در دنیا قابل شناخت نیست
:Kaf: التماس دعا

Masoomi;20101 نوشت:
به نام خدا Click the image to open in full size. سلام بر گل لیلای عزیز و مدیر فرهنگی و زحمتکشان طرح طبق درخواست دوست خوبم حسینی نژاد نکاتی را عرض می کنم : از لحاظ فنی انتخاب رنگ ملایم ؛ فلش صفحه اول ؛ نحوه قرار گیری مطالب ؛ بعد دادن به کار و ... خوب کار شده بود

با سلام و خسته نباشيد
نظر لطف شماست

Masoomi;20101 نوشت:
استفاده فونت اندلس در فهرست صفحه اصلی به نظرم جالب نیست

در صفحه اصلي تمام فونتها نستعليق بودند.شايد منظورتون دکمه صفحه اصلي باشد که از اين پس سعي خواهد شد از فونت نازنين استفاده گردد.
(خودمونيما شما کلا با فونت اندلس سر ناسازگاري دارينا:Nishkhand:)

Masoomi;20101 نوشت:
برخی از عناوین کامل نمایش داده نمیشد مثلا شخصیت حضرت زینب در حماسه عاشورا
Masoomi;20101 نوشت:
تصویر بلندگو به صورت جذاب و زیباتری میشد انتخاب بشه یا حداقل بدون زمینه زرد
Masoomi;20101 نوشت:
وقتی موس روی سه عنوان پایین صفحه اصلی قرار میگیره page3 نمایش داده میشه که می بایست ....

اينها همه به خاطر توفيق کم بنده در وقت آزاد داشتن براي توليد اين وعده نامه بود.
مشغله کاري و گرفتاري که برام پيش اومد جلوي برخي مانورها رو ازم گرفت.
:Ghamgin:

Masoomi;20101 نوشت:
سورس کار نباید در کنارکار باشه و باید به صورت تک فایل اگزه با ایکنی زیبا ارائه بشه که از مزیت های اون بی اطلاع نیستید و برای اینکار از برنامه ساده وینرار گرفته ( که تو تمپ ویندوز خالی کنه و اگزه رو اجرا )تا ... میشه استفاده کرد

حتما از راهنمايي شما در وعده نامه بعدي استفاده خواهم کرد.:Cheshmak:

Masoomi;20101 نوشت:
عنوان وعده نامه زیبا نیست و عنوان باید جامع تر باشه تا با همه نسخه ها تطبیق کنه و بهتره برای انتخاب اسم از کاربران دعوت بشه همانطور در مطالب تا مشارکت بیشتر شود و دغدغه ها

عنوان وعده نامه براي نرم افزارهاي مالتي مدياي نشريه سايت ، پيشنهاد بنده بود که مورد رضايت مدير محترم سايت هم قرار گرفت.به هر حال اگر دوستان نظر ديگري دارند با رهنمود مدير محترم قابل تغيير است.

Masoomi;20101 نوشت:
امیدوارم نکاتی که عنوان شد موجب سستی اراده شما در این امر فرهنگی بزرگ نشود که هرگز ارزش آن در دنیا قابل شناخت نیست

اصلا و ابدا
بنده از اينکه هيچکس نقدي بر وعده نامه نداشت آزرده شدم.
همفکري هميشه باعث پيشرفت و تک روي مانع عموميت و استقبال از اين گونه کارهاست.
:Ealam:

:Kaf:ااززحمات فروان شما وسایر همکاران سپاسگزارم.

با سلام

جناب مدير فني كه همه انتقادات را نام بردند.جناب لا اقل يه چيزهايي هم براي ما ميگذاشتيد تا ما هم بگيم.

ولي خداييش وعده نامه شماره يك تا برسه به 2 خيلي فرق كرد و خيلي خيلي پيشرفت.خيلي بهتر شد.

جاداره همين جا از زحمات جناب مدير اجرايي ، مدير فرهنگي ، جناب گل ليلا و آبي عزيز تشكر كنم.

اجرتون با خود امام زمان :Gol:

مدیر فرهنگی;19882 نوشت:

با تشکر از دوستانی که نظر دادند
منتظر نظرات دوستان سایت اعم از کاربران و مدیران و کارشناسان هستیم
اینکه در کل وعده نامه رو چطور دیدید؟
آیا این کار ادامه پیدا کند؟
انتخاب محتوا-سوالات و شکل و نمای ظاهری
و..........
؟

با تشکر مدیر انجمن فرهنگی

با سلام و خسته نباشید:Gol:

از جناب مدیراجرایی و گل لیلا و مدیر فرهنگی بزرگوار خیلی سپاسگزارم به خاطر زحمات فراوانی که برای این وعده نامه ی خوب کشیدند

وعده نامه در کل عالی بود و اگر دوام داشته باشه خیلی خوب میشه

خداوند متعال خیرتان دهاد :Gol:

سلام
خیلی خیلی ممنون