جمع بندی شکاک و بد دل بودن خواستگار

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شکاک و بد دل بودن خواستگار

با نام و یاد دوست

عرض سلام و ادب

این سوال ،‌ سوال یکی از کاربران سایت هست که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

با سلام
مشکلی برای دوستم پیش آمده که مطرح میکنم اگه امکان داشت لطف کنید و راهنمایی بفرمایید

حدود3 ماهه پیش خواستگاری 29 ساله با مدرک فوق لیسانس حقوق و شغل قضاوت برای دوست 27 ساله ام با مدرک فوق لیسانس آمد. و این دو به صورت مدت دار محرمیت خواندند. یک هفته بعد از نامزدی این آقا شروع به بهانه گیری بیخود کردند و گویا تمایلی برای ادامه ندارند. خیلی صریح به دوست من میگویند که " دوستت ندارم " یا " نمیخوامت " یا " به آخر خط رسیدیم " و از این جور حرفا . از دوست من خواسته که کمتر بیرون برود حتی به خانه خواهر و برادرش هم نرود ... دوستم کلاس حفظ قرآن میرفت که به خواست این آقادیگر نمیرود... و خیلی جزئیات دیگر ... استاد گرامی ما 15 سال است که با هم دوستیم خیلی خیلی... نگرانش هستم ... به نظرم این آقا شکاک و بد دل است . خواهشا مارا راهنمایی کنید ... اجرتان باخدا

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

:Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امین

سلام

با گفته های مختصر شما نمی شود علت اصلی مشکل آنها را حدس زد. باید ابتدا علت عدم علاقه پسر به دوست شما مشخص شود تا بعد بشود در مورد آن نظر و راهکار ارائه داد. اینکه گفته از خانه بیرون نرود و ... حتما دلیل بر شکاک بودن پسر نیست و می تواند علت های دیگری هم داشته باشد.

بنابراین بهترین کمکی که شما می توانید به دوست خود بکنید این است که از او بخواهید به اتفاق همسرش به یک مشاور مراجعه کنند. مشاور با شنیدن صحبت های طرفین می تواند مشکلشان را بررسی کند و اگر قابل حل باشد راهکار را به آنها ارائه دهد. اگر هم مشکلشان اصلی و ریشه ای باشد که پیشنهاد جدایی داده و دوست شما هم فرصت بیشتری برای جبران این مسئله خواهد داشت.

پیروز و سربلند

:Narahat az::Narahat az:معلومه این پسره نمیخادش!!!!!!!!!:Gig::Sham::Sham::Sham:

به نام خدا
سلام علیکم
به نظر بنده هم بهتره دوست شما به همراه همسرشون هرچه زودتر به یک مشاور مراجعه کنن.
این لحن صحبت و صراحت کلام همسر دوست شما که انقدر رک میگن بهشون علاقه ای ندارن نشونه ی خوبی نیست.

طلاق...تفکرات یه ادم 29 ساله خیلی وقته شکل گرفته تغییرشون کار مشکلیه.یکی که اینجوری میاد میگه دوست ندارم.چجور ادمیه اخه.من یکی که دلم نمیاد به یه گنجشکم اینجوری راحت بگم دوست ندارم.(البته اگه بفهمه)چه برسه به ادم.(سوالاتونو خودتون بزارین خب.چکاریه میدین کارشناس بزاره!!!!خوبه سوال در مورده خودتونم نیست!)

طاهر;569310 نوشت:
سلام
مشکلی برای دوستم پیش آمده که مطرح میکنم اگه امکان داشت لطف کنید و راهنمایی بفرمایید

حدود3 ماهه پیش خواستگاری 29 ساله با مدرک فوق لیسانس حقوق و شغل قضاوت برای دوست 27 ساله ام با مدرک فوق لیسانس آمد. و این دو به صورت مدت دار محرمیت خواندند. یک هفته بعد از نامزدی این آقا شروع به بهانه گیری بیخود کردند و گویا تمایلی برای ادامه ندارند. خیلی صریح به دوست من میگویند که " دوستت ندارم " یا " نمیخوامت " یا " به آخر خط رسیدیم " و از این جور حرفا . از دوست من خواسته که کمتر بیرون برود حتی به خانه خواهر و برادرش هم نرود ... دوستم کلاس حفظ قرآن میرفت که به خواست این آقادیگر نمیرود... و خیلی جزئیات دیگر ... استاد گرامی ما 15 سال است که با هم دوستیم خیلی خیلی... نگرانش هستم ... به نظرم این آقا شکاک و بد دل است . خواهشا مارا راهنمایی کنید ... اجرتان باخدا

خودشو تو چاه بدبختی نندازه. این به دردش نیمخوره

[="Blue"]شاید ظاهر دخترو دوست ندارد .[/]

سلام،همون بهترین کار پیش مشاور رفتنه،به جای قضاوت کردن ما که نمیشناسیم،شما میتونید ی مشاور خوب خودتون پیدا کنید و به دوستتون اطلاع بدید تا با نامزدشون برن،ان شاا.. که حل بشه مشکلشون،

مشاور راه حل خوبیه

من که به شخصه از آدمای شکاک و بددل خوشم میاد:khandeh!:

اما قضیه دوست شما متفاوته

از رو دوس داشتن نیس که بددله

واسه دلزده کردن دوستتونه و میخواد یه رفتاری نشون بده از خودش که خوده دوستتون بگه نمیخوام

موضوع قفل شده است