صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: شکاک و بد دل بودن خواستگار

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,517
    حضور
    175 روز 1 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58315

اشاره شکاک و بد دل بودن خواستگار

با نام و یاد دوست

عرض سلام و ادب

این سوال ،‌ سوال یکی از کاربران سایت هست که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

با سلام
    مشکلی برای دوستم پیش آمده که مطرح میکنم اگه امکان داشت لطف کنید و راهنمایی بفرمایید

حدود3 ماهه پیش خواستگاری 29 ساله با مدرک فوق لیسانس حقوق و شغل قضاوت برای دوست 27 ساله ام با مدرک فوق لیسانس آمد. و این دو به صورت مدت دار محرمیت خواندند. یک هفته بعد از نامزدی این آقا شروع به بهانه گیری بیخود کردند و گویا تمایلی برای ادامه ندارند. خیلی صریح به دوست من میگویند که " دوستت ندارم " یا " نمیخوامت " یا " به آخر خط رسیدیم " و از این جور حرفا . از دوست من خواسته که کمتر بیرون برود حتی به خانه خواهر و برادرش هم نرود ... دوستم کلاس حفظ قرآن میرفت که به خواست این آقادیگر نمیرود... و خیلی جزئیات دیگر ... استاد گرامی ما 15 سال است که با هم دوستیم خیلی خیلی... نگرانش هستم ... به نظرم این آقا شکاک و بد دل است . خواهشا مارا راهنمایی کنید ... اجرتان باخدا

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

ویرایش توسط یا عالی : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹ در ساعت ۱۳:۰۷

2. صلوات ها 5

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,517
    حضور
    175 روز 1 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58315

با نام و یاد دوست

شکاک و بد دل بودن خواستگار

کارشناس بحث: استاد امین

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳ در ساعت ۰۳:۵۶ دلیل: تغییر کارشناس پاسخگو

5. صلوات ها 3

علاقه
    روانشناسی؛ قرآن ؛فلسفه؛ کلام
    نوشته
    892
    حضور
    31 روز 12 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    52
    آپلود
    2
    گالری
    0
    صلوات
    4651

سلام

با گفته های مختصر شما نمی شود علت اصلی مشکل آنها را حدس زد. باید ابتدا علت عدم علاقه پسر به دوست شما مشخص شود تا بعد بشود در مورد آن نظر و راهکار ارائه داد. اینکه گفته از خانه بیرون نرود و ... حتما دلیل بر شکاک بودن پسر نیست و می تواند علت های دیگری هم داشته باشد.

بنابراین بهترین کمکی که شما می توانید به دوست خود بکنید این است که از او بخواهید به اتفاق همسرش به یک مشاور مراجعه کنند. مشاور با شنیدن صحبت های طرفین می تواند مشکلشان را بررسی کند و اگر قابل حل باشد راهکار را به آنها ارائه دهد. اگر هم مشکلشان اصلی و ریشه ای باشد که پیشنهاد جدایی داده و دوست شما هم فرصت بیشتری برای جبران این مسئله خواهد داشت.

پیروز و سربلند

7. صلوات ها 5

علاقه
    اسک دین
    نوشته
    16
    حضور
    2 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    27

معلومه این پسره نمیخادش!!!!!!!!!

9. صلوات ها 3

نوشته
    19
    حضور
    19 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    108

به نام خدا
    سلام علیکم
    به نظر بنده هم بهتره دوست شما به همراه همسرشون هرچه زودتر به یک مشاور مراجعه کنن.
    این لحن صحبت و صراحت کلام همسر دوست شما که انقدر رک میگن بهشون علاقه ای ندارن نشونه ی خوبی نیست.

11. صلوات ها 3

نوشته
    1,118
    حضور
    37 روز 21 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3880

طلاق...تفکرات یه ادم 29 ساله خیلی وقته شکل گرفته تغییرشون کار مشکلیه.یکی که اینجوری میاد میگه دوست ندارم.چجور ادمیه اخه.من یکی که دلم نمیاد به یه گنجشکم اینجوری راحت بگم دوست ندارم.(البته اگه بفهمه)چه برسه به ادم.(سوالاتونو خودتون بزارین خب.چکاریه میدین کارشناس بزاره!!!!خوبه سوال در مورده خودتونم نیست!)
    غم، مگر جز خاطر من، منزل و ماْوا نداری؟

خوش بیا...خوش بیا...آسوده بنشین، بر دلم
    گر جا نداری…!

13. صلوات ها 4

نوشته
    222
    حضور
    8 روز 23 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    704

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر نمایش پست ها
    سلام
    مشکلی برای دوستم پیش آمده که مطرح میکنم اگه امکان داشت لطف کنید و راهنمایی بفرمایید

حدود3 ماهه پیش خواستگاری 29 ساله با مدرک فوق لیسانس حقوق و شغل قضاوت برای دوست 27 ساله ام با مدرک فوق لیسانس آمد. و این دو به صورت مدت دار محرمیت خواندند. یک هفته بعد از نامزدی این آقا شروع به بهانه گیری بیخود کردند و گویا تمایلی برای ادامه ندارند. خیلی صریح به دوست من میگویند که " دوستت ندارم " یا " نمیخوامت " یا " به آخر خط رسیدیم " و از این جور حرفا . از دوست من خواسته که کمتر بیرون برود حتی به خانه خواهر و برادرش هم نرود ... دوستم کلاس حفظ قرآن میرفت که به خواست این آقادیگر نمیرود... و خیلی جزئیات دیگر ... استاد گرامی ما 15 سال است که با هم دوستیم خیلی خیلی... نگرانش هستم ... به نظرم این آقا شکاک و بد دل است . خواهشا مارا راهنمایی کنید ... اجرتان باخدا
    خودشو تو چاه بدبختی نندازه. این به دردش نیمخوره
    از هر کرانه تیر دعا کرده‌ام روان
    باشد کز آن میانه یکی کارگر شود

15. صلوات ها 2

نوشته
    194
    حضور
    18 روز 21 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    945

شاید ظاهر دخترو دوست ندارد .
    يَا حَبِيبَ مَنْ لا حَبِيبَ لَهُ يَا طَبِيبَ مَنْ لا طَبِيبَ لَهُ يَا مُجِيبَ مَنْ لا مُجِيبَ لَهُ يَا شَفِيقَ مَنْ لا شَفِيقَ لَهُ يَا رَفِيقَ مَنْ لا رَفِيقَ لَهُ يَا مُغِيثَ مَنْ لا مُغِيثَ لَهُ يَا دَلِيلَ مَنْ لا دَلِيلَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا رَاحِمَ مَنْ لا رَاحِمَ لَهُیا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ

17. صلوات ها 2

علاقه
    خیلی زیاده نمیشه گفت..
    نوشته
    84
    حضور
    2 روز 3 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    266

سلام،همون بهترین کار پیش مشاور رفتنه،به جای قضاوت کردن ما که نمیشناسیم،شما میتونید ی مشاور خوب خودتون پیدا کنید و به دوستتون اطلاع بدید تا با نامزدشون برن،ان شاا.. که حل بشه مشکلشون،
    بحث مسئولیت است..مسئولیت در تمام جهات از زمانی که مسئولیت را از شیعه جدا کردند و به اسم مصلحت پارچه ای خوش و اب و رنگ بر روی ان کشیده اند کار به این جا کشید و جوان ما این همه مشکل دارد..جوان یعنی من که هنوز یک تفکر مناسب فکری براش ایجاد نشده تفکری که بتونه ثبات فکری داشته باشه....
    مشکل اینه که ما هر روز درصدد حل یک مشکل هستیم ولی نمیدونیم تا یک نظام فکری مناسب نباشه هیچ چیز به طور کامل قابل حل نیست باید به دنبال ایجاد یک ایدئولوژی باشیم...جوان امروز فکر میخواد و یک مسیر زیبا نه فقط شعار و حرف..

19. صلوات ها 3

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری