الــــــــــــــــــتماس دعـــــــــــا دارم!! (بیماری ام کم کم مرا افسرده می کند)

تب‌های اولیه

15 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
الــــــــــــــــــتماس دعـــــــــــا دارم!! (بیماری ام کم کم مرا افسرده می کند)

سلام
من یک نوجوون هستم و یک مشکلی دارم به نام وزوز گوش
که گوشم سوت میکشه
خیلی دکتر ها رفتم ولی نتیجه و درمان نداره و باید سوخت و ساخت
خوااااااهــــــــــش میکنم برای شما من دعا کنید...و یا دعا کنید قدرتی پیدا کنم که ازارم نده....
چی میشه سر نمازتون من رو هم دعا کنید؟؟فراموش نکنید
خیلی ممنونم خیلی

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد صابر

[=Times New Roman] [="2 Koodak"]با سلام و احترام خدمت شما و تبریک عید سعید غدیر [=Times New Roman] [="2 Koodak"]از شنیدن این مشکل بسیار متاثر و متاسف شدم و امیدوارم زودتر علت آن را کشف و خودتان را مداوا کنید.[=Times New Roman] [="2 Koodak"]وزوز گوش مي تواند به علت ‌هاي مختلفي ايجاد شود، از جمله فشار خون ، بيماريهاي مربوط به گوش داخلي و از نظر روانپزشكي اضطراب از شايعترين علل آن هستند .[=Times New Roman] [="2 Koodak"]بنابراین اگر تا کنون مسئله خاصی فکر می کنید باعث اضطراب شما شده است با کاهش اضطراب وزوز گوش را نیز درمان کنید و اگر به پزشک متخصص مراجعه نکرده اید توصیه می کنیم هرچه سریعتر به پزشک مراجعه فرمایید. اگر به متخصص مراجعه کرده اید و باز هم بی تاثیر بوده به احتمال زیاد این مشکل مربوط به مسائل بلوغ و رشد نوجوانی به وجود آمده است. بنابراین با گذر از این دوران این مسئله برطرف خواهد شد. پس اصلا نگران نباشید.[=Times New Roman] [="2 Koodak"]نقش دعا در این مسائل بسیار مهم است و قطعا این مسائل با دعا برطرف خواهد شد.[=Times New Roman] [="2 Koodak"]سربلند و پیروز باشید. [=Times New Roman] [="2 Koodak"][=Calibri] [=Times New Roman]

با سلام
منم ناراحت شدم خدا شفا بده!
منم یادم میاد وقتی بچه بودم هر موقع از خواب بلند میشدم یهو گوشم صوت میکشید و تو سرم صدای زنگ ناقوسی چیزی میومد می ترسیدم... تا مدتها اینطوری بود اما بعدا نمی دونم چطوری خوب شد!

اگه دکترها نمی دونن علتش چیه فقط می تونه جن زدگی باشه!!... گمونم که جن از مغزم ناگهان رد میشد و علامتش صوت کشیدن مغر همون هست!
صدقه زیاد بدین خوب میشین اگه خدا بخواد

اینو من اینجا خوندم فهمیدم

[="Tahoma"][="Black"]به نام خدا
سلام:Gol:
براي سلامتيتون دعا ميكنم.:Hedye:
[/]

دوست عزیز ناراحت نباش بلاها موجب میشه ما روحمون تحمل پذیر تر و شکوفاتر بشه من حدیثی شنیدم با این موضوع که مومن خواب بد میبینه گناهش پاک میشه.برای شما هم از صمیم قلب دعا میکنم.

[="Microsoft Sans Serif"][="Black"]خدا شفاء بدهد ... دعات میکنم عزیز انشاءالله[/]

منم خیلی متاثر شدم :Ghamgin: اگر لایق باشم براتون سر نمازام از صمیم قلب دعا میکنم.. به امید شفای عاجل شما و همه ی بیماران عزیز

سلام
خدا شفاتون بده انشا...
به چیزهای خوب فکر کن . قران زیاد گوش کن .

black;569259 نوشت:
چی میشه سر نمازتون من رو هم دعا کنید؟؟فراموش نکنید

انشا الله مشکلتون زودتر حل شه و حالتون خوب خوب شه . شما هم قول بدین برای من دعا کنین:Gol:

[="#000080"][="#2F4F4F"]هوالعالم[/]
اینطور مشکلات
گاهی وقتا بطور موقت بر طرف یا کمتر میشه
که اون زمان باید توجه بیشتری به وضعیت و دلیل قطع موقت مشکل داشته باشیم
تا بتونیم اون وضعیت و شرایط رو دائمی کنیم .

-------------------
[="#2F4F4F"]با توجه زیاد به این نتیجه رسیدم که
سوت کشیدن و سر و صداهای داخلی موقت که بیشتر بواسطه گوش و اعضای شنوایی درک یا حس میشه
در شرایطی مثل گرفتگی هوا همینطور هوای خیلی خوب و تمرکز بالای ذهنی و در ارامش , احساس میشه که
نمیتونیم بگیم همیشه خوبه یا بد [/]

باید به وضعیت خودمون نگاهی بندازیم ببینیم قبل و بعدش چه وضعیتی داشتیم و چه حالی پیدا میکنیم
بی حال و بیمار میشیم یا سرحال و هوشیار ؟
مثلا گرم میشیم عرق میکنیم یا سرگیجه بدی پیدا میکنیم و حالت تهوع و امثال این ...
یا سوت میشنویم یا عرق میکنیم و سرمست میشیم و حال خوبی بهمون دست میده و سرحال میشیم ؟

[="#006400"]هر به ظاهر سرگیجه و سردردی بد نیست .
خیلی از ما با سلامتی غریبی میکنیم و همین که به اصطلاح مریضی از تن و وجودمون دور میشه و میفته , زودی میترسیم و دوباره بدحال میشم که علت اصلیش میتونه تلقین منفی باشه ...[/]

[="#DAA520"]سر جمع جریان وجود داره
دیدیم وقتی جریان اب یا هوا که زیاد میشه صداش به گوش میرسه
حالا هر قدر به این مساله حساس بشیم و توجه بیشتری بهش بکنیم
خب مسلما صدا یا موج جریان های ضعیفی مثل هوای داخل اتاق و غیره هم احساس و دریافت میکنیم[/] [/]

سلام . فهمیدم من امشبو برای سر درد خواهرم دست گذاشتم سرش سوره حمدخواندم لحظه بعد گفت خوب شدم گ اما میدونم کم شه و گفت شما همه عزیز برای هرچه درد این تجرباتم امتحان کنید برای خودت دیگران بادست گذاشتن محل درد را دوست عزیز خدا به دادت برسه توصیه دارم یکی از خواص سوره قران جاثیه برای وزوز گوش بخون و نتیجه روشن همینجا اعلام کنید امیداوارم ناراحتیت رفع بشه

دوستان عجیب نگارش من تعجیب نکنید خیلی خورده نشوتم حواسم نیست دقیقا سخنرانی چون باگوشی اومدم مینویسم .//////سوره جاثیه بخون ان شا الله شفا بگیرید .

[="Tahoma"][="Navy"]بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم
این متن را حتما بخوانید :

درمان بیماری صوت کشیدن و صداهای اضافی از نظر طب قرانی :

از نظر طب قرانی علت این عارضه عبارت است از :
اختلال در سیستم گوارش ، داشتن یوبوست مزاج ، غلظت خون ، چربی خون ، حرص خوردن و عصبی شدن ،‌استفاده از غذای های مضر و بی محتوا و استفاده نکردن از مایعات ،‌مانند اب به اندازه کافی .

روش علم طب درمورد این بیماری ها : در حقیقت برای صوت کشیدن و صدا کردن گوش علم طب روش خاصی را ندارد ،‌ولی برای انواع عفونت های گوش پزشک متخصص از انواع داروهای انتی بیوتیک استفاده میکند و یا اگر نیاز باشد ،‌اقدام به جراحی کرده و به بیماری کمک میکند ،‌ولی متاسفانه پزشکان عزیز به نوع غذا برای این گونه بیماران اهمیت نمیدهند.

روش طب قرانی برای این بیماری ها : افرادی که دچار این گونه کسالت ها هستید ،‌بهتر است که روش زیر را استفاده کنند :
1.نداشتم یوبوست مزاج و عصبی نشدن و حرص نخوردن تا حد امکان ؛
2.مصرف روزانه 6 لیوان مایعات ، به ویژه اب ( نیم ساعت ثبل و 2.5 ساعت بعد از غذا )
3. استفاده از غذا های گیاهی و استفاده از آب میوه جات و سبزیجات طبیعی با عسل و یخ ( به ارامی میل شود )
4.روزانه 3 حبه سیر خام به صورت ریز خرد شود و هر حبه ، 2.5 ساعت بعد از غذا با یک لیوان اب میوه جات همراه با عسل میل شود
5.استفاده نکردن از غذاهای ممنوع و غذاهای فست فود.
6.در صورت کیپ شدن گوش ، هفته ای یکبار به کوه و ارتفاعات بروید تا اختلال از بین برود.
7.در صورت داشن گوش درد ، روزان چند بار این کار را انجام دهید : چند قطره اب پیاز را روی پنبه بپکانید و در گوش قرار دهید ، هر دو سه ساعت یک بار ، آن را عوض کنید.
8. کسانی که سینوزیت حاد دارند یک قاشق مربا خوری عسل طبیعی را در نصف استکان عرق نعناع حل کنند و روزی 3 بار و هر بار 5 قطره در بینی بچکانند ( هر قطره به فاصله یک دقیقه ).پس از دو هفته
سینوزیت به لطف خدا بر طرف میگردد..
9. کسانی که خون دماغ میشوند روزانه 2 تا 3 لیوان اب هویج ،‌در در ر لیوان 1 قاشق مربا خوری عسل حل شده را در طول روز میل نمایند. برای بر طرف کردن خون ریزی از بینی بهتر است روزانه 2 پیش دستی یونجه تازه استفاده شود.در غیر این صورت از جوانه یونجه یا شبدر همراه با سالاد میل کنند.افرادی که خون دماغ میشوند یا خون ریز دارند ، از مصرف غذا ای زیر پرهیز نمایند : لبنیات ، ترشیجات سرکه ، سیر ، پیاز ، جعفری ، زعفران ، اب نوشیدنی به مقداز زیاد، کنجد ، ارده و کلیه مشتقات..
10.این بیماران بهتر است که از مصرف غذاهای ممنوع و کلیه فراورده های حیوانی پرهیز کنند و اداب عذا خوردن را دقیقا رعایت کنند.
11. این بیماران پیشنهاد میشود که روزانه مقداری ورزش و نرش مناسب حال خود را انجام دهند و از سکون و عدم تحریک جدا پرهیز کنند و تا هرچه سریع تر به نتیجه مطلوب دست یابند.

ان شاءالله همه بیماران شفا پیدا کنند شما هم همینطور ، دعا میکنیم براتون یاعلی مدد..

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عچل فرجهم
[/]

سلام
خدا شفاتون بده انشا...
به چیزهای خوب فکر کن .

شما هم مارو فراموش نکن.
:Gol::Gol::Gol:

موضوع قفل شده است