اگر به عیادت می رفتم...( عیادت مجازی از آرامش امت )

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اگر به عیادت می رفتم...( عیادت مجازی از آرامش امت )

بسمه تعالی

از آنجا که ملاقات حضوری از رهبر انقلاب، به دلیل محدودیت‌های گوناگون امکانپذیر نیست؛ "دفتر حفظ نشر و آثار حضرت آیت الله خامنه ای" صفحه ای را با عنوان " اگر به عیادت می رفتم..." در سایت اینترنتی خود برای عیادت از طریق فضای مجازی قرار داده است.

لطفا به پیوند مراجعه کنید:
http://farsi.khamenei.ir/page?id=27421

چه جالب

دیشب که مقام معظم رهبری رو اخبار نشون میداد ، مقامات کشور رفته بودن عیادت ایشون، برگشتم به خواهرم گفتم چقد عالی میشد اگه اجازه ملاقات به همه افراد رو میدادن

اینجوری معلوم نبود عیادت کنندگان تا کجا صف میکشیدند

[="Arial"][="Green"][/]

بسم رب الحسین
:Sham:اللهم احفظ قائدنا الخامنه ای:Sham:

فرمانده بمیرم تو بر این تخت نباشی
مشغول مداوای بسی ساده و یا سخت نباشی
من حاضرم هر روز کفن پوش شوم، لیک امیرم
حتی تو براي نفسی داخل اين رخت نباشی

سلام آقا..
آقا حال غریبی دارم.
لبخند شما، اطمینان قلبی شما، صحبتهای شما، متفاوت شده.
گفتند درد دارید؟ گفتید بهرحال خالی از چیز نیست.
ظاهرا اصلا کلمه درد از حافظه تان پاک شده.
ظاهرا فرجی برای شما حاصل شده. و یا فرجی در راه است.
ما منتظریم و پا به رکاب..
اگر هم غلط میگویم، حداقل تصورش که زیباست؟!

عمو پورنگ و امیرمحمد به عیادت رهبر انقلاب رفتند/ گفت‌وگوی جالب ‌امیرمحمد و «آقا»

عصر دیروز داریوش فرضیایی(عمو پورنگ)،‌ مسلم آقاجان زاده و امیر محمد متقیان به عیادت رهبر معظم انقلاب رفتند. مسلم آقاجان زاده در گفتگو با خبرگزاری دانشجو اعلام داشت: حضرت آقا تأکید داشتند که برنامه شما باید دینی باشد و البته دینی هم هست.

آقاجان زاده با اشاره به دیدار 6 سال پیش این گروه با رهبر فرزانه انقلاب ادامه داد: نکته جالب این بود که رهبر معظم انقلاب دیدار 6 سال پیش را با جزئیات به یاد داشتند و حتی اشاره ای به گفتگوی آن دیدار با امیر محمد داشتند.
از حواشی جالب توجه این دیدار نیز گفتگوی رهبر فرزانه انقلاب و امیر محمد متقیان بود که در آن رهبر معظم انقلاب به جمله عمو پورنگ در دیدار شش سال پیش اشاره می کنند که امیر محمد در آن دیدار گفته بود: عمو پورنگ من را از تخم مرغ شانسی پیدا کرده است!
امیر محمد در این دیدار به رهبر انقلاب گفت: آن موقع جوان بودیم و جاهل! شما آن جمله را به بزرگی خودتان ببخشید!
رهبر معظم انقلاب هم با خنده فرمودند: یعنی الان پیر شده ای؟!

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون درباره دیدار جمعی از هنرمندان با مقام معظم رهبری در بیمارستان که وی نیز در این جمع حاضر بود، گفت: صحبتی که با ایشان داشتم خصوصی بود و به شکل عمومی مطرح نشد.
وی ادامه داد: در آنجا باید به نوبت می‌رفتیم و من هم انفرادی به حضور ایشان رفتم. ایشان بنده را که دیدند خندیدند که شاید به خاطر سابقه طنز من است، شعف را در چشم‌های ایشان دیدم که خیلی مسرور شدم. رجبی افزود: ایشان در سخنانی کوتاه فرمودند :«بازی شما را دوست دارم و خیلی طبیعی بازی می‌کنید»، این جمله کامل ایشان بود و بنده هم آرزوی سلامتی برای ایشان کردم و گفتم:«خدا سایه شما را بالای سر من و امت حفظ کند.« وی در پاسخ با این سوال که آیا این نخستین دیدار شما با مقام معظم رهبری بود؟ گفت: بله این اولین دیدارم با ایشان بود و توانستم روبوسی کنم؛ من با آقایان سیروس مقدم، جواد عزتی، محمدحسین لطیفی و فرهاد قائمیان با هم رفتیم و هر کدام به صورت انفرادی با ایشان به صحبت پرداختیم.

مشکلی نیست اگر مبل نداریم و دکور /// زینت خانه ی ماعکس رخ خامنه ایست.

[="Green"]بسم رب الحسین
دیروز جمعی از اهالی فرهنگ و هنر در یکی از بیمارستان‌های تهران به عیادت رهبر فرزانه انقلاب رفتند.
“الهام چرخنده” بازیگر سینما و تلویزیون نیز که همراه با این گروه از حضرت آیت الله خامنه ای عیادت کرده است گفت: خدا را شاکرم که توفیق زیارت ایشان را نصیب من کرد. من با دیدن ایشان روزی خودم را تا آخر عمر گرفتم. وی در ادامه افزود: با نگاه و عنایت حضرت زهرا(س) هم حال روحی و هم حال جسمی ایشان خوب بود. من از زمانی که حجاب چادر را انتخاب کردم، آرزو داشتم آیت الله خامنه ای را ببینم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: من پس از چادری‌شدن در حرم حضرت معصومه(س) دو انگشتر هدیه گرفتم. یکی از این دو انگشتر مردانه بود که از سوی حرم حضرت سیدالشهداء(ع) به من اهدا شد و من هم، روز گذشته این انگشتر را به نیت شفا و به نیت اینکه سایه ایشان روی سر ما باشد، با تمام وجود به رهبر انقلاب تقدیم کردم.
منبع
[/]