صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: حکم تفریح با جن

علاقه
    فیزیک
    نوشته
    4
    حضور
    1 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    31

راهنما حکم تفریح با جن

سلام.
    راستش من نتونستم جای درست برای این مطلب پیدا کنم.ببخشید اگه جای درستی تاپیک نزدم.
    من موضوعی را شنیدم که میخوام از شما متخصصین درخواست کمک کنم.
    عمو هام تعریف میکردند که وقتی کوچک بودند و به چرا میرفتند,تفریح عجیبی داشتند.آن ها میتوانستند برای مثال تنه درخت بزرگی که روی زمین افتاده را با دو انگشت بلند کنند!
    آنها میگفتند که 4تایی در گوش هم مطلبی را که عربی است و نام جنی است را 3بار در گوش هم میخواندند.(مطلب را میدانم ولی عنوان نمیکنم).در این مطلب اسم آن جن, و مطالبی مثل کفن و غسل وجود دارد.
    انگاه تنه درخت یا هر چیز سنگینی را با دو انگشت بلند میکردند.یکی از عمو هام تعریف میکرد که این جن که نامش ((شیخ علی جنادی))است در گذشته هنگامی استفاده می شد که مردم قدرت حمل طابوت را نداشتند و با خواندن این مطلب میتوانستند آن را حمل کنند.
    یکی از عمو هام عنوان میکرد که ما این را به مسخره گرفتیم و روزی 100 بار برای تفریح این کار را انجام میدادیم!و شب ها کابوس میدیدیم!!
    حال میخواهم بدانم که یکبار برای تفریح میخواهم این کار را بکنم.آیا این کار حرام است یا منعی دارد؟
    این را هم بگویم خدا را شکر همه ی عمو هایم سالم اند و مومن هستند.
    در ضمن نمیخواهم ارتباط یا چیزی داشته باشم فقط میخواهم یکبار برای تفریح امتحان کنم.
    ممنون از شما.

2. صلوات ها 16

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,527
    حضور
    174 روز 22 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58310

با نام و یاد دوست

حکم تفریح با جن

کارشناس بحث: استاد سجاد

5. صلوات ها 10

علاقه
    علوم اسلامي
    نوشته
    5,555
    حضور
    148 روز 3 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    31823

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezatwix نمایش پست ها
    سلام.
    راستش من نتونستم جای درست برای این مطلب پیدا کنم.ببخشید اگه جای درستی تاپیک نزدم.
    عمو هام تعریف میکردند که وقتی کوچک بودند و به چرا میرفتند,تفریح عجیبی داشتند.آن ها میتوانستند برای مثال تنه درخت بزرگی که روی زمین افتاده را با دو انگشت بلند کنند!
    آنها میگفتند که 4تایی در گوش هم مطلبی را که عربی است و نام جنی است را 3بار در گوش هم میخواندند.(مطلب را میدانم ولی عنوان نمیکنم).در این مطلب اسم آن جن, و مطالبی مثل کفن و غسل وجود دارد.
    انگاه تنه درخت یا هر چیز سنگینی را با دو انگشت بلند میکردند.یکی از عمو هام تعریف میکرد که این جن که نامش ((شیخ علی جنادی))است در گذشته هنگامی استفاده می شد که مردم قدرت حمل طابوت را نداشتند و با خواندن این مطلب میتوانستند آن را حمل کنند.
    یکی از عمو هام عنوان میکرد که ما این را به مسخره گرفتیم و روزی 100 بار برای تفریح این کار را انجام میدادیم!و شب ها کابوس میدیدیم!!
    حال میخواهم بدانم که یکبار برای تفریح میخواهم این کار را بکنم.آیا این کار حرام است یا منعی دارد؟
    در ضمن نمیخواهم ارتباط یا چیزی داشته باشم فقط میخواهم یکبار برای تفریح امتحان کنم.
    ممنون از شما.
    با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

لطفا هر گاه سؤال شرعی می پرسید نام مرجع تقلیدتان را بفرمایید تا پاسخ دقیق تری داده شود.

در پناه حضرت حق باشید

7. صلوات ها 9

نوشته
    717
    حضور
    16 روز 4 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    11
    صلوات
    1389

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezatwix نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون از شما.
    خرافات بسیاری از جانب کسانی که ادعای مومن بودن را دارند مطرح شده است.با این حال اگر حرف عموهای شما صحت هم داشته باشد می تواند تاثیر افسون باشد و باز ثابت نمی شود که حتما کار جن بوده است.
    در هر صورت یک روایت از بحارالانوار دیدم شاید بدردت بخورد:
    امام صادق فرمود:هر چه از دعا و قرآن و تعویذ که می خواهید برای مشکلات و درد ها بخوانید اما افسون هایی که معنی اش معلوم نباشد را نخوانید زیرا که بسیاری از تعویذ ها و افسون ها کفر است.

9. صلوات ها 13

علاقه
    مدیتیشن
    نوشته
    25
    حضور
    15 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    39

این موارد به هیچ عنوان خرافات نیست دوست من .

من بدون توجه به مرجع تقلیدتون راه های انجام این کار رو میگم خدمتتون .

1 . غیر ارگانیک ها ( جن ، ارواح خبیثه یا سرگردان و ... ) در این روش با استفاده از تعدادی آیات و اعمال و ... جنی فراخوانده میشد و با استفاده از قدرت جن کارهای خارق العاده ای انجام میشد .

ولی خطر این روش انتقام جن از عموهای شما هست و یا خانواده اونها و کسانی که برای اون عزیز هستند .

2 . نیروی تله کینزی ، هیپنوتیزم ، مانیه تیزم و ... در این روش انسان با توجه به اقتضای خلقتش که دارای نیروهای خارق العاده ای هست میتونه حتی بدون دست زدن به جسم سنگینی اون رو برای مدت بسیار زیادی حرکت بده و در مسیر دلخواه تکون بده .

خطر این روش باز شدن چاکراهای بدن و امکان تسخیر فرد وجود داره ( با توجه به تجربه کاری گفتم )

3 . روش فراخوانی شیاطین ( اجنه شیطانی ) در این روش با اعمال پست و ناپسندی مثل سوزاندن قرآن ، تجاوز به محرم و نامحرم ، و اعمال کثیفی همچون نامبرده ها سعی بر همسنخ کردن انس با جن و شیاطین میشد .

در زمان بودا این روند بسیار شایع بود ( البته قران سوزاندن نه ) با توجه به همسنخی انسان با شیاطین و اجنه کافر انسان میتوانست با جن هایی همسنخ با خودش در ارتباط باشه که پست ترین روش هست .

4 . ترجیح میدم ذکر نکنم ولی بر خلاف روش 3 هست .

در مورد گناه بودن و نبودنش نمیتونم نظر بدم من فقط روش هایرو گفتم . 100% عموهای شما از روش دگر هیپنوتیزم روی اجسام غیر جاندار استفاده کرده بودن که هیچ خطری نداره .

جنیان خودشون در مواقع احضار ارواح و موارد دیگه ای انسان رو به تمسخر میگیرن و میخندن ( البته اجنه کافر ) .

این جن به احتمال 80% منتظر فرصتی از عموهای شما در کمین فرصت خواهد نشست .

به عموهایتان توصیه میکنم هر چه سریعتر با اجرای مراسمی از این جن مومن پوزش بخوان چون واقعا ینده بدی در انتظارشون هست همانطور که دوست من بهنام پدر و خواهرش رو از دست داد .

امیدوارم حرفهام ناراحت کننده نباشه همه اینهارو از روی تجربه و کارهام گفتم .

موفق باشید .

11. صلوات ها 10

علاقه
    فیزیک
    نوشته
    4
    حضور
    1 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    31

این بحث را بار دیگر که از عمویم جویا شدم,ایشان فرمودند که این جن جن مومنی است.
    وقتی این عبارت را میخوانند,آن جن خودش نه بلکه جن های دیگری را احضار میکند زیرا خودش یکی از روسای جن هاست.
    این عبارت جن را احضار میکند به نیت بلند کردن طابوت,پس به گونه ای با این حرکت آنهارا گول میزند.
    البته چند سالی است دیگر این کار را انجام نمیدهند.
    البته یکی از عمو هام رو نزدیک 8 سال پیش از دست دادم که نمیدانم از عواقب این حرکت است یا نه.
    ممنون از جواب هایتان, من هم به خرافه بودن این کار ها اعتقاد ندارم.

مرجع تقلید:جناب آقای آیت الله العظمی مکارم شیرازی
    ممنون.

13. صلوات ها 6

نوشته
    799
    حضور
    30 روز 13 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2615

با سلام و عرض ادب

اگر منشا جنی داشته باشه منتظر عواقبش باشین چون جن ها هیچ وقت برای احسان در حق پدرشون کسی رو کمک نمیکنن ... بلکه کمک میکنن ولی در مقابلش 100 برابرش از شما انتظار خواهند داشت

و اگر حرفاشون رو گوش ندید فامیلاتون رو مریض میکنن و حتی میتونن بکشن ...

در ضمن من شنیدم هیچ جن مومنی به انسان نزدیک نمیشه البته بعضیاشون افراطی هستند و مثلا اگه انسان به پیامبران و .. توهین کنه اون جنهای مومن حالشون رو میگیرن خخخ جالبه

راستی دوستمون telekizi راست میگن بنده دوتا عمه دارم که پدرشون فوت کرده اونها در صدد احضار روح پدرشون ورد خونده بودن ولی اون چیزی که ظاهر شده بود ........... روح پدرشون نبود !!

تعریف میکرد نصفه شبی چراغها هی روشن خاموش میشد ......... تابلو ها هی کج میشدن و وسایل هی جا به جا میشد

تا اینکه از استادشون یه کاغذ حاوی اورادی برای فراراندن جنها بود گذاشتن تو خونشون و اونا رفتن

جنهای کافر برای تمسخر میان و اذیت میکنن

من که بر اثر تجربیاتی که در مورد جن و ..... دارم تا زنده هستم دیگه دور و بر این جور کتابا و وردها نمیگردم از من نصیحت شما هم نگرد یا میخوای بگرد و حالت رو بگیرن بعد از تجربه جبران پذیر یا حتی نا پذیر به نتیجه برس

بنده هیچ وقت احضار جن نکردم ولی موکل احضار کرده بودم...... وجودم در دستش بود یعنی یه اتفاقاتی میافتاد که اگه خدا رحم نکرده بود حالا خیلی وقت پیش بود که روانی شده بودم نمیدونید که

چه بلایی به سر ادم میارن نمیدونید که ..........وحشتناک بود .... کابوسها ...... سر و صداها ....... توهمات حقیقی و غیر حقیقی

دنبال هیجانات سالم و بی ضرر باشید ........ قدرت میخواین ؟ اینهمه ذکر هست ...... تجرد روح میخواین ....... هر روز 400 دفعه ذکر یونسیه ...... همه چیز از راهش خوبه .... هرگز تو جاهایی که

ازش شناخت ندارین نگردین هرگز اون موقع هستکه سرتون رو برمیگردین و میبینین از خدا و دین .... خیلی دور شدین

در پناه حق
    الهی :
    مرا از غیر خودت , سخت ناامید گردان

15. صلوات ها 12

علاقه
    فیزیک
    نوشته
    4
    حضور
    1 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    31

سلام
    راستش موضوع حل شد.من به یکی از دوستام این موضوع رو تعریف کردم.ایشون گفتند که که اصلا این مطلبی که میگی (یعنی جن شیخ علی جنادی) همش الکیه.
    ایشون میگفت ما قبلا این کارو میکردیم و با هم قرار گذاشتیم که به جای ذکر اون عبارت عربی که اسم جن است,یه چیز بی معنی رو بگن و اونطور شد که دیدن باز هم عمل میکنه و اصلا ربطی به اون مطلب نداره.
    دوست خوبمون telekinzi راست میگفت,عموهایم از راه دگر هیبنوتیزم استفاده کرده بودن و جنی در کار نبود و همش خرافات و ساختگی بود.
    پس چون نوعی تمرکز محسوب میشه پس هیچ گناهی هم نداره و میتونم امتحان کنم.
    خیلی ممنون از راهنماییتون,باز هم اطلاعات زیادی گرفتم.

17. صلوات ها 6

نوشته
    407
    حضور
    20 روز 2 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    872

ول مون كن بابا
    اين ديگه چه عنوان تاپيكي هست!!
    به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم
    کجـــــا این سر انجــــام بد داشتیم
    "حکیم فردوسی"

19. صلوات

علاقه
    فیزیک
    نوشته
    4
    حضور
    1 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط 96xy نمایش پست ها
    ول مون كن بابا
    اين ديگه چه عنوان تاپيكي هست!!
    خب چی میذاشتم؟
    هرچی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید!

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۰۴/۰۶, ۱۰:۰۶ : 4

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری