قرآن! من واقعا شرمنده ام…؟؟؟

تب‌های اولیه

10 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
قرآن! من واقعا شرمنده ام…؟؟؟

قرآن ! من شرمند توام ،اگر از تو آواز مرگی ساخته ام که هر وقت در کوچه مان آوازت بلند می شود همه از هم می پرسند:« چه کس مرده است؟!»

جه غفلت بزرگی که می پنداریم خدا ترا برای مردگان ما نازل کرده است….

قرآن ! من شرمنده توام اگر ترا از یک نسخه عملی به یک افسانه موزه نشین مبدل کرده ام.یکی ذوق می کند که ترا بر روی دانه برنج نوشته ، یکی ذوق می کند که ترا فرش کرده ، یکی ذوق میکند که ترا با طلا نوشته ، یکی به خود می بالد که ترا در کوچک ترین قطع ممکن منتشر کرده و ….!

آیا واقعا خدا ترا فرستاده تا موزه سازی کنیم؟؟؟!

قرآن ! من شرمنده توام اگر حتی آنان که ترا می خوانند و ترا می شنوند، آنچنان به پایت می نشینند که خلایق به پای موسیقی های روزمره می نشینند.

اگر چند آیه از ترا به یک نفس بخوانند ،مستمعین فریاد میزنند « احسنت….!» گوی مسابقه نفس است.

قرآن ! من شرمنده توام اگر به یک فستیوال مبدل شده ای ،حفظ کردن تو با شماره صفحه ، خواندن تو از آخر به اول ، یک معرفت است یا یک رکورد گیری؟؟!!

ای کاش آنان که ترا حفظ کرده اند ، حفظ کنی، تا اینچنین ترا اسباب مسابقات هوش نکنند.

خوشا به حال هر کسی که دلش رحلی است برای تو.:Sham:

آنانکه وقتی ترا میخوانند چنان حظ میکنند،گویی که قرآن همین الان به ایشان نازل شده است.:Sham:

خوشا به حال آنانکه خدا را با تو می شناسند:Sham:

قرآن منم واقعا شرمنده م

چه چیز را می سوزانید!

این قرآن است!

این درد دارد . خیلی درد دارد که یک مشت آمریکایی به کتاب خدا توهین کنند و تو هیچ کاری نتوانی بکنی! یا هیچ کاری نکنی!

درد دارد قرآنی را بسوزانند که رزمنده های ما پیش از رفتن به جبهه و عملیات از زیرش رد می شدند .

قرآنی که در ساک شهدای ما جاداشت و عطر تن شهدا از اوست ، اصلا شهادت برای حفظ اوست.

قرآنی که الهام بخش و یاری دهنده ی فرمانده ها در سخت ترین شرایط نبرد بود . قرآنی که شب های قدر روی سرشان جا داشت و حقیقتش در قلب هایشان.قرآنی که همدم لحظه های تنهایی شان در آن سنگرهای خاکی بود.

جسد متلاشی شده ی شهید سید حسین علم الهدی را از روی قرآن جیبی اش شناختند.

هان نوکران حزب شیطان! بترسید ! بترسید از عاقبت کارتان ! بترسید از عشق شهدا به قرآن!

ای زمین بوی غریبی می دهی بوی قرآن های جیبی می دهی

اینم خبر تأسف بار آتش زدن قران

ند عکاس و فیلمبردار در نیویورک دور یک آمریکایی حلقه زدند تا جنایت او را به تصویر بکشند.

این شهروند آمریکایی، فندکی از جبیش بیرون آورد و در مقابل چشم مردم صفحات یک جلد قرآن را آتش زد
جالب آن که پلیس در لحظات اول مداخله​ای نکرد اما بعد از آن که این فرد عمل شنیع خود را انجام داد فقط او را از محل دور کرد.
ده​ها تصویربردار و عکاس و شهروندان آمریکایی با دوربین​های موبایل خود، صحنه این جنایت را ثبت کردند.

این در حالی است که در روزهای قبل کشیش جونز که قصد داشت در 11سپتامبر قرآن را به آتش بکشد، از تصمیم خود عقب​نشینی کرده بود. [برنامه قرآن​سوزی منتفی شد]
تصاویر دیگری نیز از قرآن​سوزی در آمریکا منتشر شده است از جمله، پاره کردن صفحات قرآن، بنزین ریختن و آتش زدن قرآن و انداختن قرآن در منقل.
به نظر می​رسد موضع​گیری کشورهای جهان اسلام به این هتاکی شدید باشد.
این ضایعه را به همه مسلمانان جهان تسلیت می​گویم.

واقعآ قشنگ و عالیه

سلام دوست عزیز.
چرا شرمنده قران هستید؟
چون که دیر به دیر میخونید؟
چون اینکه مسوزونندش؟
چون تو امامزاده ای که دزدی شده بود و تمام قرانارو با چاقو پاره کردن؟
چون بخاطر اینکه غربیها روش مدفوع و ادرار میکنن؟
چون چهل شب زیر پاشون نگه میدارن؟
چرا؟چرا اینا فقط با این کتاب مخالفند؟
چون نمیتونند تو قران تحریف ایجاد کنن.چون اجنه نمیتونه هم نمیتونه برای غربیها کاری کنه.بخاطر اینه اتیشش میزنند.
چون کلام خداست و میخوان خدا رو نابود کنن میان اتیش میزنن.
ما نمیتونیم بهشون تذکر بدیم فقط باید صبر کنیم تا مهدی(ع)خودش بیاد
دوستان شده هر شب یه صفحه از قرانو بخونید.
اگه نمیشه.mp3 قران با صدای هر کسی که دوست دارید بذارید تو گوشی و گوش بدید.چطور اهنگ گوش میدین اما قرانو نه.
چرا انجامش نمیدین که الان شرمنده قران باشی؟
دوستان راه درست راه قران و اهل بیت است.اگه به اینا توهین میکنن یعنی میخوان تو رو از این راه به در کنند.میخوان که فقط ابلیسو پرستش کنید.چرا انجیل . توراتو نمیسوزونند؟
چون این کتابارو خودشون تغییر دادن خالشون راحته.اما قرانو نمیتونند تغییربدن.پس خوشحال باش که خدات گفته به وجودم قسم که کسی نتونه در قران تغییری ایجاد کنه.
راستی میدونید امریکا گفته اگه با مسلمونها خواستیم گفتگو داشته باشیم در جمعی که ما هستیم نباید بگین بسم الله الرحم الرحیم.میدونستید؟
ایا میدونستید زیر کفشا البته بعضیاش نوشتن الله.من که زیر کفشم اینجوری بود الان نمیدونم پردش کنم. چون الله نوشته الان هرکس میاد خونمون بهش نشون میدم.
مواظب باشید تمام اطرافمون همش شده دجال.

این مطلب رو هزارن بار هم بخونیم کم خوندیم واقعا امیدوارم روزی برسه که باخوندن قران شاد بشیم نه اینکه یاد این بیفتیم که کسی فوت کرده

" پيامبر به پيشگاه خدا عرضه می دارد:" پروردگارا! اين قوم من قرآن را ترك گفتند و از آن دورى جستند" (وَ قالَ الرَّسُولُ يا رَبِّ إِنَّ قَوْمِي اتَّخَذُوا هذَا الْقُرْآنَ مَهْجُوراً) (فرقان/30).

اين سخن و اين شكايت پيامبر ص امروز نيز هم چنان ادامه دارد، كه از گروه عظيمى از مسلمانان به پيشگاه خدا شكايت مى‏برد كه اين قرآن را به دست فراموشى سپردند، قرآنى كه رمز حيات است و وسيله نجات، قرآنى كه عامل پيروزى و حركت و ترقى است، قرآنى كه مملو از برنامه‏هاى زندگى مى‏باشد، اين قرآن را رها ساختند و حتى براى قوانين مدنى و جزائيشان دست گدايى به سوى ديگران دراز كردند!

هم اكنون اگر به وضع بسيارى از كشورهاى اسلامى مخصوصا آنها كه زير سلطه فرهنگى شرق و غرب زندگى مى‏كنند نظر بيفكنيم مى‏بينيم قرآن در ميان آنها به صورت يك كتاب تشريفاتى درآمده است، تنها الفاظش را با صداى جالب از دستگاههاى فرستنده پخش مى‏كنند، و جاى آن در كاشى كاريهاى مساجد به عنوان هنر معمارى است، براى افتتاح خانه نو، و يا حفظ مسافر، و شفاى بيماران، و حد اكثر براى تلاوت به عنوان ثواب از آن استفاده مى‏كنند.

حتى گاه كه با قرآن استدلال مى‏نمايند هدفشان اثبات پيشداوريهاى خود به كمك آيات با استفاده از روش انحرافى تفسير به رأى است.

در بعضى از كشورهاى اسلامى مدارس پر طول و عرضى به عنوان مدارس" تحفيظ القرآن" ديده مى‏شود، و گروه عظيمى از پسران و دختران به حفظ قرآن مشغولند، در حالى كه انديشه‏هاى آنها گاهى از غرب و گاه از شرق، و قوانين و مقرراتشان از بيگانگان از اسلام گرفته شده است، و قرآن فقط پوششى است براى خلافكاريهايشان.

آرى امروز هم پيامبر ص فرياد مى‏زند:" خدايا! قوم من قرآن را مهجور داشتند"! مهجور از نظر مغز و محتوا، متروك از نظر انديشه و تفكر و متروك از نظر برنامه‏هاى سازنده‏اش!(تفسير نمونه، ج‏15، ص: 77)

إِنَّ هذَا الْقُرْآنَ يَهْدي لِلَّتي‏ هِيَ أَقْوَمُ وَ يُبَشِّرُ الْمُؤْمِنينَ الَّذينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْراً كَبيرا(9اسرا)
اين قرآن، به ر
اهى كه استوارترين راه‏هاست، هدايت مى‏كند و به مؤمنانى كه اعمال صالح انجام مى‏دهند، بشارت مى‏دهد كه براى آنها پاداش بزرگى است‏

نقل قول:
ما نمیتونیم بهشون تذکر بدیم فقط باید صبر کنیم تا مهدی(ع)خودش بیاد

من فکر می کنم تمام این نمی تونم هایی که ما می گیم به خاطر اینه که ما هنوز خودمون قرآن و دین رو درک نکردیم .منظورم فقط گوینده ی این مطلب نیست , همه ی کسایی که این نظر رو دارن !!
ما دین رو با افراد می شناسیم (ممکنه بگید نه! ولی آره!! حتی به صورت زیر پوستی ما از دیگران می خوایم تقلید کنیم)
ما چون نماز می خونیم , قرآن می خونیم و ... تا وقتی که ته ته وجودمون یه ذره این احساس هست که من از بد حجاب ها بهترم , من ازون پسره که فشن کرده بالاترم نمی تونیم واقعا روی اون افراد تاثیر مثبت بذاریم.
به نظر من خیلی بیشتر باید روی خودمون کار کنیم ( توبه کنیم از این به اصطلاح خرده افکارها ) تا خدا به واسطه ی ما دیگران رو هدایت کنه!

خدا در قران فرموده اگر قران را برای کوه نازل میکردیم کوه متلاشی میشد.
دوستان امام علی فرمود:من حاظرم ده تا یاران خودم را با یه یار دشمنم عوض کنم.چون شما اصل زندگی در دستتان است ولی از ان غافلید
دوستان ببینید آمریکایی که این همه قدرت دارد البته مثلا ببینید در مقابل قران کم می اورد و ان را اتش میزنند.
چرا خدا میگوید در هر کاری بسم الله الر حمن الرحیم بگویید چرا امریکا گفته اگه میخواهید با مسلمانها بحث و گفتگو کنید گفتن بسم الله الرحمن الرحیم جایز نبوده و بجاش بگن بسم هو الرحمن الرحیم.چرا با الله مشگل دارند.
ما الان به این رسیدیم که وقتی خدا گفته بگیدبسم الله .... بخاطر این است اجنه نمیتوانند به شما نزدیک شوند.چون در مباحث فکر مسلمانها را میخواند.
در جنگ 32 روزه لبنان اسرائیل اعلام کرد ما برای اولین بار نتوانستیم فکر مقابل را بخواینیم.
که خدا گفته هر کی در حیطه من باشد از دسیسه دشمن در امان است.
بنگرید چیز گران قدری در تاقچه خانه قرار دارد.غافل نشوید

موضوع قفل شده است