آیا این نوعی مشکل است؟

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آیا این نوعی مشکل است؟

با نام و یاد دوست

عرض سلام و ادب

این سوال ،‌ سوال یکی از کاربران سایت هست که طرح آن با ایدی و مشخصات خودشون ممکن نبود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

سلام
خسته نباشید
وقت به خیر
سوال داشتم فقط لطفا نخندید من شبها اصلا رختخواب خودم نمیخوابم،طول شب توی رختخوابم فقط دور میزنم،بالشمو بغل میکنم،اصلا جای ثابتی نیستم
خواستم ببینم آیا این نوعی مشکل هست؟ در ضمن در آینده برای زندگی مشترکم مشکلی ایجاد نمیکنه که.
برای تیروئیدم قرص مصرف میکنم،که اونم دکتر گفته تا ازدواج نکردید نباید قطع کنید
ممنون

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

[=&quot]سلام بر شما [=&quot]
خب اين مسائل در زندگي طبيعي است و خنده دار نيست به خصوص براي يك كارشناس
خب علل مختلفي مي تواند سبب اين امر شود مانند خوردن غذاي سنگين و ديرهضم، استرس و افكار آشفته، تخليه نشدن مثانه قبل از خواب، كارهاي ناتمام زياد و بي برنامه بودن در كارها، مشكلاتي مانند ميگرن، گرماي زياد،...
خب اگر بيماري خاصي داريد ممكن است مرتبط باشد (اگر دارويي مصرف مي كنيد يا مشكل در شنوايي داريد اشاره كنيد)
اگر نداريد بهداشت خواب را رعايت كنيد:

[=1]
  • [=&quot]توالت رفتن و تخليه مثانه[=&quot]
  • [=&quot]مسواك زدن
  • [=&quot]وضوي قبل از خواب
  • [=&quot]استفاده از لباس راحتي
  • [=&quot]اذكار و آيات: مثل صلوات، خواندن چهار قل و آيت الكرسي و سه بار سوره توحيد
  • [=&quot]استفاده از اتاقي كه اكسپژن فعال دارد يعني خفه نيست و هوا جريان دارد
  • [=&quot]برنامه ريزي در زندگي
  • [=&quot]اجتناب از داشتن تكاليف متعدد نيمه تمام
  • [=&quot]رك بودن و نپذيرفتن كارهاي متعدد براساس رودربايستي
  • [=&quot]شام سبك بخوريد[=&quot]
  • [=&quot]تشنه و گرسنه هم نباشيد
  • [=&quot]آشفته نبودن محل خواب
  • [=&quot]نداشتن تابلوهاي ترسناك و استفاده از تصاوير معنوي و آرام بخش دراتاق خواب
  • [=&quot]استفاده از نور بسيار ملايم
  • [=&quot]نديدن فيلم هاي وحشتناك قبل از خواب
  • [=&quot]اجتناب از مباحث پر استرس و مشاجره [/]
  • سلام دوست خوب. منم خنده ام نگرفت طبیعی یه بعضیا خوابشون فرق میکنه دیگه. من شخصا وقتی دیر وقت بخوابم یا فکرم خیلی مشغول درگیری های روزانه ام باشه خیلی بد میخوابم.بعضی اوقات هم ک الان ک استاد حامی این دلایل رو نوشتن فهمیدم از همین دلایل بوده خیلی خواب راحتی داشتم. موفق باشین.