دلائل موفقیت آقای قرائتی از زبان خودش

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دلائل موفقیت آقای قرائتی از زبان خودش

به نام خدا
حجت الاسلام و المسلمین دلائل موفقیتش را گفته :
دلایل موفقیت قرائتی از زبان خودش
قرائتی تصریح کرد: ما دو مشکل داریم. یکی اینکه آخوندهایمان نواب صفوی نیستند و دیگر اینکه کت و شلواری‌هایمان شهید رجایی نیستند. چرا ما نمی‌خواهیم خط شکن باشیم؟ من دلایل موفقیتم را پنج تا می‌دانم. یکی اینکه به جای منتظر مردم ماندن، به کوچه و خیابان رفتم و خودم دنبالش گشتم. جای منبر پای تخته سیاه رفتم. جای پول گرفتن رایگان کار کردم. به جای محرم و صفر در طول سال دنبال این کارها بودم. ما باید ابتکار و جگر و شهامت داشته باشیم.

نگاه کردم دیدم سایتتون ماشالله بخش شکایت نداره
دلیل موفقیت شیخ اینه که مقل ابوذر غفاری باور قلبی داره حرغشو می زنه مثل بعضی از اخوندای بی سواد اینجا نیست که دین به هر طریقی ولو مفهوم دین عوض کردن شیخ کوتاه نمیاد
اینجا اونقدر بی سواد دیدم نمونش
وقای دین بر ضد خودت می دونی مشرک هستی حرف خداست دهنت سرویس اون دنیا
من بودم بی سوادهای سایت جمع می کردم ولو تو قم بهترین درسم خونده باشن
جواب های اینا رو تو این پست داشته باش
http://www.askdin.com/thread34783.html

عرض این نکته تمام حدف از دین رسیدن به خدا رسیدن به خدا انجام قران و حدیث همون حرفای امام هر کیم نمی خواد خدا فرموده تو دین اکراهی نیست نمی خوای نرو حالا ما نمی تونیم بیایم بگیم اره بابا حدیث مال اون زمان بوده نمی خوای نمی شه که هم خدا رو به خای هم خرما رو این لحاظ کنین من دشمن شما نیستم باب دلسوزی گفتم با اصلاح شما به بنده خمس زکات سالیانتون رو تو جیبم نمی ریزن
هر جا دیدید گیر کج فهم افتادید متذکر بشوید که بیشتر از معصومین نمی دانید و اینکه برود و نعوذ به لله طرفتون امام زمان بشود چونکه بیشتر از معصومین قیلی از دین سر در میاورد