صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: عشق نافرجام و حكمت خدا (كربلايي كاظم معجزه قرن)

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 16 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58287

عشق نافرجام و حكمت خدا (كربلايي كاظم معجزه قرن)

با نام و یاد دوست

با سلام و عرض ادب

این سوال ،‌ سوال یکی از کاربران سایت هست که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

که با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

سلام
    خوشحالم که جایی رو پیدا کردم که می تونه بهم یک ایده جدید بده
    کارشناس محترم
    اگه یک دختری که یک با وضعیت خاص و هزار تا مشکل و البته با توکل و در کنار خدا بزرگ بشه. اوایل حتی روش نشه از خدا برای ازدواجش دعا کنه . معتقد باشه الله ولی الذین امنو ... خدا ولی و سرپرست ما... کسی که با عمق توکل و ایمان زندگی کنه... بعدها حداکثر از خدا بهترین همراهش رو در مسیر بندگیش به آدم بده ... کسی که با هزار تا قصه ی دراز زندگیش غصش دوری از خداست. بعد 40-30 تا خواستگار هی مطرح شده و ... یک دفعه یکی برا آدم خواب ببینه که امام زمان بهش هدیه بده . بعد یک خواستگار براش بیاد دقیقا همونی که می خاد ... کسی که بوی خدا میده و هم کفوشه ... اونم با دقت و لطافت پیش بره ... طی مراحل خواستگاری . جلسات که هر کدوم با کلی نماز و دعا و توکل پیش بره ... یک باره آقاهه بدون هیچ توضیحی این پیام رو بفرسته که: ادامه ارتباط ما به صلاح نیست و موفق باشید و بره ... نه محبتش بلکه یادی از رد پای خدا تو وجودش رو توی وجود دختر جا بزاره ... مجددا کلی دعا و نمازهای شب و امام زمان و ... جواب نده .. بعد که یک سال و 5 ماه بگذره و همچنان اون دختر بهتر از اون رو نه پیدا کنه و نه بتونه فراموشش کنه ... همش از خدایی که خالقه اون موجوده بگه من که اون رو به خاطر تو می خواستم یا یادش رو از دلم ببر و یا ... ولی هیچ اتفاقی نیفته ... دختر گاهی به خاطر بالارفتن سنش و ... توهین بشه... توکل و ایمانش ضعیف بشه! باید چکار کنه؟
    وقتی هیچ واسطه ای هم جز خدا نیست که چیزی از این قلیان ها و جوشش ها و عشق بدونه نباشه و دختر هم از شدت حجب و حیا این ماجراهاش رو با هیچ کسی درمیون بزاره باید چکار کنه؟
    من به شدت منتظر جوابم............
    از خدا بگین و برام دعا کنین ... برای یک دل شکسته

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

2. صلوات ها 3

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 16 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58287

با نام و یاد دوست

عشق نافرجام و حكمت خدا (كربلايي كاظم معجزه قرن)

کارشناس بحث: استاد حامی

5. صلوات ها 2

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151460

سلام و عرض ادب خدمت شما خواهر گرامي
    مقدمه
    از جمله عوامل مهمي كه ما در زندگي ضربه هاي بزرگي مي خوريم اين است كه مكانيكي خوبي نيستيم نمي توانيم پيچ و مهره هاي «انتظارات» «شرايط و امكانات» و «واقعيات زندگي» را تنظيم كنيم از سويي هم مشكل جدي در تنظيم «دعاها» و «مصلحت ها» و «خواست خداوند تبارك تعالي» و «اراده خود» داريم .
    به خاطر همين
    بدون توجه به واقعيات انتظار داريم هر دعايي كه مي كنيم محقق شود.
    انتظار نداريم شكستي بخوريم.
    گاهي از نيروي مهم اختيار و اراده خود غافليم و همه چيز را به تقدير الهي مي سپريم اصلا فراموش مي كنيم كه خداوند رحمان مقدر داشته است كه ما با كمك «اراده و اختيار»، راهنمايي بزرگان دين، فكر و مشورت زندگي و سرنوشت خودم را بسازم.
    يادمان مي رود كه حتي بزرگان دين چون حضرت ايوب، يونس، يعقوب، يوسف، محمد(ص) و ائمه اطهار(ع) نيز در اين زندگي دنيا درگير سخت ترين امتحانات و بلاها شده اند
    يادمان مي رود كه دعاهايمان قطعا شنيده مي شود و مستجباب است اما استجابت به معناي اين نيست كه چيزي كه من دلم مي خواهد حتما بهش برسم و حكمت خداوند را ناديده مي گيريم.
    يادمان مي رود كه اگر چه خواب هاي نويد بخش خوب است اما خواب و روياها علل فراوان زيادي دارند و تفسير و تعبير خواب نياز به علم الهي دارد و ما نبايد براساس خواب براي بيداري زندگي خودمان حساب باز كنيم.

سهمي هم براي حكمت خدا
    در مشاوره هايم زياد مواجه شده ام با افرادي كه چيزي را سفت و سخت با نذر و نياز و گريه و التماس از خدواند مي خواسته ولي بعدا خدا را شكر مي كرده كه آن دعايش را مستجاب نكرده است قران مي فرمايد چه بسا چيزي را به نفع خود دانيد درحالي كه به خير و صلاحتان نيست و چه بسا چيزي را به ضرر خود بدانيد در حالي كه به نفع شما است بنابراين در شكست ها نيز فراموش نكنيم كه چه بسا به نفع مان نبوده
    اتفاق ظاهرا خوب
    آمد خدمت اما صادق گفت مي خواهم بروم تجارت استخاره كرد بد آمد و اتفاق رفت و سود خوبي گيرش آمد و حسابي هم بهش خوش گذشت باز گشت و علت را پرسيد اما فرمود ياد است در فلا جا تا دير وقت بيدار بودي و نماز صبحت غذا شد؟ گفت بله گفت ضرر بسيار بزرگي كه به خاطر آن نماز كردي با اين سود و لذتت اصلا قابل مقايسه نيست

اتفاق ظاهرا بد
    تنها بازمانده یک کشتی شکسته به جزیره کوچک خالی از سکنه ای افتاد. او با دلی لرزان دعا کرد که خدا نجاتش دهد. اگر چه روزها افق را به دنبال یاری رسانی از نظر می گذراند کسی نمی آمد. سرانجام خسته و از پا افتاده موفق شد از تخته پاره ها کلبه ای بسازد تا خود را از عوامل زیان بار محافظت کند و دارایی های اندکش را در آن نگه دارد.
    اما روزی که برای جستجوی غذا بیرون رفته بود، به هنگام برگشت دید که کلبه اش در حال سوختن است و دودی از آن به آسمان می رود. متأسفانه بدترین اتفاق ممکن افتاده و همه چیز از دست رفته بود. از شدت خشم و اندوه درجا خشکش زد و فریاد زد: خدایا چطور راضی شدی با من چنین کاری کنی؟
    صبح روز بعد با صدای بوق کشتی ای که به ساحل نزدیک می شد از خواب پرید. کشتی ای آمده بود تا نجاتش دهد. مرد خسته، از نجات دهندگانش پرسید: شما از کجا فهمیدید من در اینجا هستم؟
    آنها جواب دادند، ما متوجه علائمی که با دود می دادی شدیم!
    به یاد داشته باشيم :اگر کلبه ما سوخت و خاکستر شد، ممکن است دودهای برخاسته از آن، علائمی باشد که عظمت و بزرگی خدا را به کمک می خواند.

گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 6

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151460

خب چه بايد كرد؟
    كارتون خانواده دكتر ارنست يك داستان و يا رمان بوده كه فيلم و كارتون از ان ساخته شده است اين فيلم از نگاه روان شناختي براي زندگي ما درس آموز است
    طبيعتا هيچ كدام از ما ميل به ناخوش بودن و ناراحتي و غم و هجران از محبوب نداريم دوست نداريم خانه و مسكنمان ويران شود اما چه كنيم كه واقعيات زندگي گاهي برخلاف ميل ما رقم مي خورد به تعبير روايات روزي به نفع و موافق طبع ماست و روزي مخالف و ضرر ما.
    خانواده دكتر ارنست تصميم گرفتند به جاي زانوي غم دل بغل گرفتن با مشكلات بجنگند و با زندگي و شرايط اجتناب ناپذير جديد سازگاري پيدا كنند و طوري زندگي كردند كه بعدا جدايي از ان جزيره با ان همه برايشان سخت بود.
    در روايت داريم بدان كه مشكلات دو نوع است: نوع اول اجتناب پذير كه بايد با فكر و انديشه و همفكري حلش كرد و نوع دوم مشكلات اجتناب ناپذير كه بايد پذيرفت و با شرايطش سازگاري پيدا كرد و اجازه ندهيم روان ما آسيب ببيند.
    در شرايطي كه براي شما پيش آمده است نيز بيرون از اين دو نوع نيست اما بايد حركت كنيد. نبايد خودتان را به رويدادها بسپاريد
    نبايد در چرخه دوار و سلسله وار چرا من؟ گير كنيد
    بايد بگويد خب من كه از ائمه نزد خداوند عزيز تر نيستم
    براي ايشان هم گرفتاري هاي زياد پيش آمد
    بايد با توكل بر خدا و توسل به ايشان براي زندگي جديد حركت كنيد و تلاش كنيد طناب اين ارتباط و وابستگي را كه به شما وصل شده است را قيچي كنيد و ذهن تان را آزاد كنيد. با چي؟
    ارتباط با خداوند (نشستن در سجاده بعد از نماز و گفتگوي آزاد و بدون تكلف با خدا و ائمه)
    با فعاليت هاي بدني و هنري
    با مطالعه كتب مختلف
    مطالعه شرح حال عرفا
    شنيدن سخنراني هاي متنوع و ارتقاي بينش و مهارت هاي زندگي
    انتقال تجارب تان به ديگران از طريق ياد داشت، داستان، وبلاگ و...
    با نذر و نياز
    و اگر گرفتاري نوسان در خواب و خوراك هستيد، خلق تان افت و نوسان دارد، از زندگي ناراضي هستيد و اين حالات بيش از دو هفته ادامه داشته است با مشورت با يك روان پزشك(متخصص اعصاب و روان) حاذق
    موفق باشد

9. صلوات ها 3

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151460

نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    سهمي هم براي حكمت خدا
    در مشاوره هايم زياد مواجه شده ام با افرادي كه چيزي را سفت و سخت با نذر و نياز و گريه و التماس از خدواند مي خواسته ولي بعدا خدا را شكر مي كرده كه آن دعايش را مستجاب نكرده است قران مي فرمايد چه بسا چيزي را به نفع خود دانيد درحالي كه به خير و صلاحتان نيست و چه بسا چيزي را به ضرر خود بدانيد در حالي كه به نفع شما است بنابراين در شكست ها نيز فراموش نكنيم كه چه بسا به نفع مان نبوده

كُتِبَ عَلَيْكُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ كُرْهٌ لَّكُمْ وَعَسَى أَن تَكْرَهُواْ شَيْئًا وَهُوَ خَيْرٌ لَّكُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّواْ شَيْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّكُمْ وَاللّهُ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ
    بر شما كارزار (با كفار) نوشته و مقرر شد و حال آنكه براى شما ناخوشايند است،بسا چيزى را خوش نداريد و آن براى شما بهتر است، و بسا چيزى را دوست داريد و آن براى شما بدتر است، و خدا مى‏ داند و شما نمى‏ دانيد( بقر، 216)

Fighting is enjoined on you, and h is an object of dislike to you; and it may be that you dislike a thing while it is good for you, and it may be that you love a thing while it is evil for you, and Allah knows, while you do not know.

فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: mp3 216- 1.MP3 (48.4 کیلو بایت, 33 مشاهدات)

• نوع فایل: mp3 216 - 2.MP3 (46.4 کیلو بایت, 34 مشاهدات)

11. صلوات ها 5

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151460

تفسير نور ذيل آيه 23 سوره حديد:
    تمام حوادث تلخ و شيرين، همچون پلّه ‏هايى از سنگ‏ هاى سياه و سفيد، براى بالا رفتن است و بايد بدون توجّه به رنگِ پلّه ‏ها به سرعت از آن گذشت.
    كارمند بانك، يك روز مسئول گرفتن پول از مردم و روز ديگر مسئول پرداخت است. نه روز اول خود را مى‏ بازد و نه روز دوم خوشحالى مى‏ كند، زيرا مى‏ داند او كارمندى امين بيش نيست. خداوند با مقرّر كردن حوادث و فراز و نشيب‏ها مى‏ خواهد روح انسان را به قدرى بالا ببرده تلخى‏ها و شيرينى‏ها در آن اثر نكند، چنانكه حضرت زينب‏ (عليها السلام) بعد از حوادث كربلا فرمود: «و ما رأيتُ الا جميلا»؛ [به غير از زيبايي چيزي نديدم]
    و امام حسين (عليه السلام) در گودال قتلگاه فرمود: «رضاً بقضائك، صبراً على بلائك»
    و امام على (عليه السلام )اشتياق و انس خود را به شهادت از انس كودك به سينه مادر بيشتر مى داند. «و اللّه لابن ابى طالب آنس بالموت من الطفل بثدى امّه»
    اگر حكمت بروز حوادث را بدانيم، حسد نمى ‏ورزيم، حرص نمى‏ زنيم، دشمنى نمى‏ كنيم و عصبانى نمى ‏شويم زيرا مى ‏دانيم كه صحنه‏ ها از قبل طراحى حكيمانه شده است.
    اگر بدانيم عطاى نعمت، مسئوليّت و وظيفه به دنبال مى‏آورد، از داشتن آن شاد نمى‏ شويم و اگر بدانيم گرفتن نعمت، جبرانش در قيامت است از فوت شده ‏ها غمناك نمى‏ شويم.
    حضرت على ((عليه السلام) فرمودند: زهد در قرآن در دو كلمه آمده است، سپس اين آيه را تلاوت فرمودند. «الزهد كلّه بين كلمتين فى القرآن، قال سبحانه تعالى: «لِكَيْلَا تَأْسَوْا عَلَى مَا فَاتَكُمْ وَلَا تَفْرَحُوا بِمَا آتَاكُمْ »؛ تا بر آنچه از دست شما رفت تأسف نخوريد، و بر آنچه به شما داده شادمانى (بى ‏جا) نكنيد

13. صلوات ها 5

علاقه
    الکترونیک . کامپیوتر . طراحی صنعتی
    نوشته
    433
    حضور
    16 روز 16 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    7
    صلوات
    1262

سلام
    خوشحالم که جایی رو پیدا کردم که می تونه بهم یک ایده جدید بده
    کارشناس محترم
    اگه یک دختری که یک با وضعیت خاص و هزار تا مشکل و البته با توکل و در کنار خدا بزرگ بشه. اوایل حتی روش نشه از خدا برای ازدواجش دعا کنه . معتقد باشه الله ولی الذین امنو ... خدا ولی و سرپرست ما... کسی که با عمق توکل و ایمان زندگی کنه... بعدها حداکثر از خدا بهترین همراهش رو در مسیر بندگیش به آدم بده ... کسی که با هزار تا قصه ی دراز زندگیش غصش دوری از خداست. بعد 40-30 تا خواستگار هی مطرح شده و ... یک دفعه یکی برا آدم خواب ببینه که امام زمان بهش هدیه بده . بعد یک خواستگار براش بیاد دقیقا همونی که می خاد ... کسی که بوی خدا میده و هم کفوشه ... اونم با دقت و لطافت پیش بره ... طی مراحل خواستگاری . جلسات که هر کدوم با کلی نماز و دعا و توکل پیش بره ... یک باره آقاهه بدون هیچ توضیحی این پیام رو بفرسته که: ادامه ارتباط ما به صلاح نیست و موفق باشید و بره ... نه محبتش بلکه یادی از رد پای خدا تو وجودش رو توی وجود دختر جا بزاره ... مجددا کلی دعا و نمازهای شب و امام زمان و ... جواب نده .. بعد که یک سال و 5 ماه بگذره و همچنان اون دختر بهتر از اون رو نه پیدا کنه و نه بتونه فراموشش کنه ... همش از خدایی که خالقه اون موجوده بگه من که اون رو به خاطر تو می خواستم یا یادش رو از دلم ببر و یا ... ولی هیچ اتفاقی نیفته ... دختر گاهی به خاطر بالارفتن سنش و ... توهین بشه... توکل و ایمانش ضعیف بشه! باید چکار کنه؟
    وقتی هیچ واسطه ای هم جز خدا نیست که چیزی از این قلیان ها و جوشش ها و عشق بدونه نباشه و دختر هم از شدت حجب و حیا این ماجراهاش رو با هیچ کسی درمیون بزاره باید چکار کنه؟
    من به شدت منتظر جوابم............
    از خدا بگین و برام دعا کنین ... برای یک دل شکسته
    سلام دوست من ...
    این راه حل ها و این راهکارها جواب بده نیست ... من در درون همین سایت از آقایی مطلبی رو یاد گرفتم ... بحثی پیش اومد و مجبور شدیم که علم رو تعریف کنیم ... بهترین تعریفی که از علم من شنیدم چنین جمله ای بوده ...

* مسیری تکرار پذیر .... برای احقاق خواسته ها ...

به عنوان مثال اگر شما بدانید با طی کردن مسیر a به هدف b میرسید این یک علم است .
    به عنوان مثال اگر با طی کردن مسیر a ممکن باشد که شما به b برسید یا نرسید دیگر اسمش علم نیست .

یادم هست چندین وقت پیش ختم زیارت عاشورا در درون سایت گرفته بودند و کسی عنوان کرده بود اگر کسی 40 روز زیارت عاشورا بخواند .. میتواند همسری شایسته بگیرد و سندهای این سخن رو هم عنوان کرده بود ... و تجربه شخصی کسی در این ارتباط رو هم عنوان کرده بود ... ولی تمام این راهها علم نیست ... علم مسیری دیگر هست ...

ببین ... بزار برات یه مثال بزنم ...
    فرض کن الان مشگل مالی داری و از خدا یک میلیون تومن پول درخواست میکنی ... دو تا دستهات رو میبری بالا و میگی یا ارحم الراحمین بهم یک میلیون پول نقد برسون فوری .... همون موقع هم سقف آسمون باز میشه و یک میلیون پول میوفته پائین ... خوب !!! بعدش چی .... شما در عرض یک ماه پولت تموم میشه و دوباره دندون دردی ... مشگلی سراغت میاد و باید باز کتاب دعا دستت بگیری ....

خودت رو خوار میکنی ... یک میلیون بار صلوات میفرستی ... به زمین و زمان میزنی ... آخر سرش خدا بهت یک میلیون تومن پول میده ... آیا واقعا ارزشش رو داره !!!

فردا چی ...

فردا که فرزندت تو بیمارستان بستری شد .... پس فردا که مشگل اقتصادیت دوباره گل کرد ... و ...

هر روز میخوای قرآن سرت بگیری و بگی یا ارحم الراحمین پول رو برسون .... شوشو رو برسون ... بچه رو خوب کن ...

این راهها به ترکستان هست ....

سرت رو بالا یگیر ... منطقی و علمی و از مسیرهایی درست حرکت کن ... مسیرهایی که علمی هستند و جواب میدن ... بزار عقلت بوجود بیاد ... رشد کنه ... و بتونی در همه جا و در همه لحظات ازش استفاده کنی ...

چه زمان ازدواج کردن ...
    چه زمان جور کردن پول ...
    چه زمان مریضی فرزندت ...

وگرنه آسون ترین راه این هستش که یه تسبیح دستت بگیری و یه میلیون بار ... یا ده میلیون بار صلوات بفرستی ...

به هر حال امیدوارم مسیرت رو زودتر پیدا کنی .

15. صلوات ها 2

نوشته
    274
    حضور
    6 روز 1 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    385

به نظر من همش بر می گرده به غرور و کبر و تکبر خودت ! غرورتو پایین بیار و با خواستگاری سطح پایین تر ازدواج کن ! یبادت باشه همه چیزی که می خوای کامل نمی تونه برات بیاد

و اون خواستگار هم اگه از طرف خدا بود تنهات نمی ذاشت شاید خدا کسی دیگرو برات در نظر گرفته
    یه نکته ای لازمه بگم نظرات من فقط فقط نظرات شخصی من هست و رفتار و یا لحن گفتار من فقط فقط به شخص بنده مربوط میشه و بسیار شخصی هست !
    و نظرات و اصول دینی و رفتار و گفتار دین شاید با من تفاوت های زیادی داشته باشه !
    پس بهتره اینجور بگم که من نماینده ی دین نیستم ! و فقط نظرات و گفتار خودم رو توی نظرات و یا مشاوره ها می گم
    و در آخر هم بگم من قصد اذیت ندارم و فقط دوس دارم خیلی رک حرفمو بزنم

17. صلوات

علاقه
    عشقم شهداست و هرچی ک بهشون نزدیکم کنه...
    نوشته
    407
    حضور
    8 روز 21 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1459

سلام دوست من. از اینکه اینقدر ناامیدانه نوشتی ناراحت شدم.حس میکنم شما خیلی قوی هستی ک خدا امتحانات سختی رو واستون تدارک دیده.ب نظرم توکل کن و ب زندگیت رنگ بده.توکل کن و کارهای روزمره ات رو با تمرکز انجام بده و بحث ازدواجت رو ب ائمه بسپر این هم آرومت میکنه و هم قوی. میتونی امتحانش کنی ضرر نداره. از انرژی منفی دادن ب خودت هم دوری کن. هر انسانی میتونه خودش رو بهترین نقطه دنیا بدونه اینو یادت بمونه.موفق باشی
    حالا تمام دغدغه ام این شده حسین
    این اربعین کرب و بلا میبری مرا

19. صلوات ها 2

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151460

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه خشم نمایش پست ها
    هر روز میخوای قرآن سرت بگیری و بگی یا ارحم الراحمین پول رو برسون .... شوشو رو برسون ... بچه رو خوب کن ...

این راهها به ترکستان هست ....

سرت رو بالا یگیر ... منطقی و علمی و از مسیرهایی درست حرکت کن ... مسیرهایی که علمی هستند و جواب میدن ... بزار عقلت بوجود بیاد ... رشد کنه ... و بتونی در همه جا و در همه لحظات ازش استفاده کنی ...

چه زمان ازدواج کردن ...
    چه زمان جور کردن پول ...
    چه زمان مریضی فرزندت ...

وگرنه آسون ترین راه این هستش که یه تسبیح دستت بگیری و یه میلیون بار ... یا ده میلیون بار صلوات بفرستی ...

به هر حال امیدوارم مسیرت رو زودتر پیدا کنی .
    سلام بر شما
    ولي علم ما در برابر علم نامتناهي خداوند حكيم و خالق و هستي بخش ناچيز ناچيز است
    مي توان جمع كرد وظيفه خودمان را انجام دهيم فكر كنيم، مطالعه و مشورت كنيم از اسباب طبيعي مدد بگيريم و در عيان حال و دعا و توسل هم بكنيم. چه بسيار گره ها كه با دعا و توسل و ذكر باز مي شود
    در روايت داريم كسي كه بدون تلاش و عمل دعا مي كند مانند كسي است كه با كمان بدون زه تير اندازي مي كند

21. صلوات ها 6

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)