صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: امروز دخترم بهم يه پيام داده: «وقتی از خواب بیدار میشم دلم برات تنگ میشه»

نوشته
    307
    حضور
    13 روز 4 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    31
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    2218

امروز دخترم بهم يه پيام داده: «وقتی از خواب بیدار میشم دلم برات تنگ میشه»

(سلام مامان صبح هاکه از خواب پا ميشم وقتيکه مي بينم شما خونه نيستي خيلي دلمبرات تنگ ميشه ووقتي يادم مي يادسرکاري ناراحت ترم ميشم ولي مي دونم مجبوري بري)

اين پيام رو خصوصي برام فرستاده!!
    بايد چکار کنم!!

ﺑﺮﮔﺮﺩ، ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺮﮔﺮﺩ، ﺗﺎ ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺎﺷﯿﻢ.
    (ﻓﺠﺮ 28-29)

2. صلوات ها 14

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 16 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58289

با نام و یاد دوست

امروز دخترم بهم يه پيام داده: «وقتی از خواب بیدار میشم دلم برات تنگ میشه»

کارشناس بحث: استاد راهنما

5. صلوات ها 9

نوشته
    760
    حضور
    25 روز 3 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3679

با عرض سلام خدمت شما خواهر گرامی
    در مورد این سوالی که پرسیده بود و اینکه باید چکار کنید چند نکته خدمتتون عرض میکنم امیدوارم راهگشا باشد
    مادرانی که در کنار امر خطیر و واجب تربیت فرزند در بیرون از منزل نیز اشتغالاتی را دارند باید خانواده و فرزندان خود را در اولویت اول قرار دهند لذا باید با ازخودگذشتگی بیشتر سعی نمایند با راهکارهای متعدد ،اشتغال در بیرون از منزل کمترین نقص را در کانون گرم خانواده و تربیت فرزندان ایجاد نماید پس برای رسیدن به این مقصود به نکات زیر توجه نمایید
    1 - کودکان در دوره های مختلف رشد خود و در هر سنی ویژگیهای و نیازهای خاص خود را دارند با شناسایی آنها سعی در برطرف کردن آن نیازها نمایید(مهم)
    2 - در مواردی که به سبب اشتغال فرصت نمیکنید که نیازی از کودک را برآورده نمایید از افراد امین همچون همسر و... بخواهید که شما را یاری نمایند
    3 - زمانهایی که در منزل هستید سعی نمایید که جبران زمانهایی را که در منزل نیستید برای کودکان خود نمایید و به عنوان مثال آنها را دز زمینه محبت سیراب نمایید
    4 - با مراجعه به روانشناسان امین و متخصص در زمینه کودک تلاش کنید نواقص شناختی(دانشی) و رفتاری خود را درزمینه تربیت کودک شناسایی کرده و جبران نمایید
    5 - در ساعاتی که شما منزل نیستید وقت کودک خود را به طرق مختلف مثلا همبازیهای مناسب پر نمایید که از دوری شما کمتر اذیت شوند و البته در ساعات حضور سعی خود را نمایید که مهر و محبت معقولانه خود را دو چندان کرده تا جبران مافات شود
    با آرزوی موفقیت شما
    یا علی

7. صلوات ها 14

علاقه
    مطالعات دینی، فلسفی، ریاضی، فیزیکی ...
    نوشته
    2,628
    حضور
    73 روز 19 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    8025

نقل قول نوشته اصلی توسط مهجبين نمایش پست ها
    ولي مي دونم مجبوري بري
    سلام علیکم،

این اجبار واقعاً اجبار است؟

اگر برای کمک خرج است بعید می‌دانم بحث کمک خرج واقعاً اجبار به حساب بیاید ... خداوند کسب مال را بر عهده‌ی آقا گذاشته است ... خرج را هم متناسب با کسب قرار می‌دهد (لا یکلف الله نفساً الا وسعها) ... اگرچه گاهی هم رزق انسان را در قرض‌الحسنه قرار داده است (قرض‌الحسنه زمانی که کراهت نداشته باشد مایه‌ی برکت مال شمرده شده است، اگر درست خاطرم باشد) ... کافی است شخص خودش را به خدا بسپارد و بگوید چه بر ما گشاده بگیری و چه تنگ بگیری راضی هستیم ... اینکه فکر کنیم ما حتماً باید سطح زندگیمان همیشه و به صورت ممتد در این وضعیت باشد طرز تفکر چندان اسلامی‌ای نیست ...
    اگر کار زنانه است که مردها نمی‌توانند یا نباید انجام دهند و مخصوص خانم‌هاست در این صورت حق دارید اجبارتان کفایی است
    اگر نه کار زنانه است و نه بحث کمک خرج مطرح است بلکه خانم سرپرست خانوار است باز فکر کنم ترجیح بر ازدواج مجدد باشد

حالا اگر اشتباه نکنم،
    یا علی

بهترین سرمایه‌گذاری عمر در کمک به تعجیل در ظهور است،
    ... بضاعتی محدود و اثرگذاری نامحدود،
    نگران سوددهی‌اش هم نیستیم چون خدا تضمین کرده است که قیام به بار خواهد نشست
    هر که می‌خواهد نامحدود بندگی خدا را کند و در هر خیری سهیم شود بسم الله ...

بزرگواران و دوستان و هم‌مباحثه‌ای‌ها، ان شاء الله اگر جسارتی کرده‌ام ببخشید و اگر کوتاهی کرده‌ام یا رنجشی به شما رسانده‌ام حلال کنید

9. صلوات ها 3

علاقه
    عشقم شهداست و هرچی ک بهشون نزدیکم کنه...
    نوشته
    407
    حضور
    8 روز 21 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1459

سلام دوست عزیز.واقعا دلم خیلی واسه بچه تون سوخت.خیلی صادقانه پیام داده.لازمه یه کم فکر کنین وقتی می نویسین باید چیکار کنم یعنی ک راه درست رو تشخیص دادین ولی میخواین یکی تاییدتون کنه من تایید میکنم ک کار واسه زن فقط باعث زحمتشه و هیچ آرامشی و استقلالی نمیاره.اینو من میگم چون هم متاهلم هم فرصت شغلی هم داشتم ولی خونه رو ب همه جایه دنیا ترجیح میدم شمام همین کارو بکنین مطمئنا ضرر نمیکنین.موفق باشین.

11. صلوات ها 6

نوشته
    349
    حضور
    11 روز 9 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1021

نقل قول نوشته اصلی توسط جزیره مجنون نمایش پست ها
    من تایید میکنم ک کار واسه زن فقط باعث زحمتشه و هیچ آرامشی و استقلالی نمیاره.اینو من میگم چون هم متاهلم
    خوب دوست عزیز کسی که متاهله و شوهرشم همه نیازهاشو براورده میکنه نیازی نداره کار کنه.برای چی باید به خودش سختی بده.میشینه راحت خونه استراحت میکنه.
    دختری که ازدواج نکرده و یا شاید قصد ازدواج هم نداشته باشه هست که دوست داره مستقل باشه.
    جدا از اون وقتی درس ت تموم میشه همه منتظرن تو بری سر کار

نقل قول نوشته اصلی توسط owari نمایش پست ها
    اگر برای کمک خرج است بعید می‌دانم بحث کمک خرج واقعاً اجبار به حساب بیاید ... خداوند کسب مال را بر عهده‌ی آقا گذاشته است ... خرج را هم متناسب با کسب قرار می‌دهد (لا یکلف الله نفساً الا وسعها) ... اگرچه گاهی هم رزق انسان را در قرض‌الحسنه قرار داده است (قرض‌الحسنه زمانی که کراهت نداشته باشد مایه‌ی برکت مال شمرده شده است، اگر درست خاطرم باشد) ... کافی است شخص خودش را به خدا بسپارد و بگوید چه بر ما گشاده بگیری و چه تنگ بگیری راضی هستیم ... اینکه فکر کنیم ما حتماً باید سطح زندگیمان همیشه و به صورت ممتد در این وضعیت باشد طرز تفکر چندان اسلامی‌ای نیست ...
    اول اینکه قناعت کردن به یه زندگی ساده خیلی کار سختیه! درسته خدا کسب مال رو به عهده اقا گذاشته ولی وقتی اون اقا نتونه خرج خونه رو بده اینجا خانومش هم فداکاری میکنه و میره بیرون کار میکنه.حالا شاید یعضی خونواده ها توقعاتشون بالا باشه درحالی که حقوق شوهر خوبه بازم خانومه کار کنه . ولی مگه همه شوهر ها کار مناسبی دارن ایا؟!
    قناعت کردنم خیلی خوبه ولی کار هرکسی نیست!
    ویرایش توسط maryam27 : ۱۳۹۳/۰۵/۳۱ در ساعت ۱۵:۱۷
    طلوع می‌کند آن آفتاب پنهانی
    زسمت مشرق جغرافیای عرفانی
    دوباره پلک دلم می‌پرد نشانه چیست
    شنیده‌ام که می‌آید کسی به مهمانی
    کسی که سبزتر از هزار بار بهار
    کسی شگفت کسی آن چنان که می‌دانی

قیصر امین پور

13. صلوات ها 3

علاقه
    نوشته
    407
    حضور
    8 روز 21 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1459

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam27 نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز کسی که متاهله و شوهرشم همه نیازهاشو براورده میکنه نیازی نداره کار کنه.برای چی باید به خودش سختی بده.میشینه راحت خونه استراحت میکنه.
    دختری که ازدواج نکرده و یا شاید قصد ازدواج هم نداشته باشه هست که دوست داره مستقل باشه.
    جدا از اون وقتی درس ت تموم میشه همه منتظرن تو بری سر کار
    دوست عزیز بنده خیلی ها رو میشناسم چون از مجردی کار میکردن دیگه عادت ب خونه نشستن ندارن و فقط صرف عادت میرن سرکار و همین بحث استقلال و این حرفا رو واسه توجیه وسط میکشن در صورتی ک هیچ نیاز مالی هم ندارن و ب قول شما شوهرشون همه نیازهاشونو برآورده میکنه. در مورد وقتی درست تموم شد همه منتظرن بری سرکارتونم باید عرض کنم هیچ کس نمیتونه کسی رو مجبور ب کاری بکنه. در هر صورت من مخالف کار خانومام البته اگه از روی اجبار نباشه ها.
    حالا تمام دغدغه ام این شده حسین
    این اربعین کرب و بلا میبری مرا

15. صلوات ها 5

نوشته
    274
    حضور
    6 روز 1 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    385

دوست عزیز بچه مادر می خواد ! لیقات می خواد مادر شدن ! به دنیا اوردیش رها کردی بچه رو

این بچه حقشه از محبت مادر بهره مند بشه

اگه شوهر داری بذار اون کا کنه و قانع باش

اگه هم شوهر نداری برو با کسی ازدواج کن تا کی می خوای تنهایی بچه رو بزرگ کنی بچه پدر می خواد و مادر حالا اگه پدر نداره بذار حداقل مادر داشته باشه
    یه نکته ای لازمه بگم نظرات من فقط فقط نظرات شخصی من هست و رفتار و یا لحن گفتار من فقط فقط به شخص بنده مربوط میشه و بسیار شخصی هست !
    و نظرات و اصول دینی و رفتار و گفتار دین شاید با من تفاوت های زیادی داشته باشه !
    پس بهتره اینجور بگم که من نماینده ی دین نیستم ! و فقط نظرات و گفتار خودم رو توی نظرات و یا مشاوره ها می گم
    و در آخر هم بگم من قصد اذیت ندارم و فقط دوس دارم خیلی رک حرفمو بزنم

17. صلوات

نوشته
    349
    حضور
    11 روز 9 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1021

نقل قول نوشته اصلی توسط جزیره مجنون نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده خیلی ها رو میشناسم چون از مجردی کار میکردن دیگه عادت ب خونه نشستن ندارن و فقط صرف عادت میرن سرکار و همین بحث استقلال و این حرفا رو واسه توجیه وسط میکشن در صورتی ک هیچ نیاز مالی هم ندارن و ب قول شما شوهرشون همه نیازهاشونو برآورده میکنه. در مورد وقتی درست تموم شد همه منتظرن بری سرکارتونم باید عرض کنم هیچ کس نمیتونه کسی رو مجبور ب کاری بکنه. در هر صورت من مخالف کار خانومام البته اگه از روی اجبار نباشه ها.
    خوب کارکردن که فقط به خاطر داشتن درامد نیست. مخصوصا اگه اون خانوم فرزندی هم نداشته باشه تو خونه حوصلش سر میره . بالاخره خیلی ها کارشونو و محیط کارشونو دوست دارن.
    درمورد کار هم هیچ کی ادمو مجبور نمیکنه ولی همه میگن خوب این همه درس خوندی ... خوب...؟!
    من خودم هنوز مدرکم رو نگرفتم اطرافیان ازم انتظار دارن کار کنم.البته مستقیم نمیگن !
    ویرایش توسط maryam27 : ۱۳۹۳/۰۵/۳۱ در ساعت ۱۵:۴۱
    طلوع می‌کند آن آفتاب پنهانی
    زسمت مشرق جغرافیای عرفانی
    دوباره پلک دلم می‌پرد نشانه چیست
    شنیده‌ام که می‌آید کسی به مهمانی
    کسی که سبزتر از هزار بار بهار
    کسی شگفت کسی آن چنان که می‌دانی

قیصر امین پور

19. صلوات

علاقه
    نوشته
    407
    حضور
    8 روز 21 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1459

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam27 نمایش پست ها
    خوب کارکردن که فقط به خاطر داشتن درامد نیست. مخصوصا اگه اون خانوم فرزندی هم نداشته باشه تو خونه حوصلش سر میره . بالاخره خیلی ها کارشونو و محیط کارشونو دوست دارن.
    درمورد کار هم هیچ کی ادمو مجبور نمیکنه ولی همه میگن خوب این همه درس خوندی ... خوب...؟!
    مریم جون منم یه خانوم خانه دار و تحصیل کرده ام و همه هم این حرف رو بهم میزنن ولی من میگم من شیمی رو دوست داشتم ک خوندم و کار با تفکراتم نمیخونه.دهن شون بسته میشه.کار و محیط کار رو اگه دوست داشته باشی بعدا نمیتونی رهاش کنی و عادت ب کار کردن میکنی اینو الکی نمیگم دوستم همین طوری هست.از مجردی کار میکرد با همین بهانه ها و الان ک ازدواج کرده نمیتونه خونه بشینه و همسرش هم مذهبیه و میگه احتیاجی ب کار شما نداریم و ببین چقد بحث پیش میاد!!!
    حالا تمام دغدغه ام این شده حسین
    این اربعین کرب و بلا میبری مرا

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 2

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری