صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نیاز جنسی و مشکل جسمی (بدن زشت)

نوشته
    25
    حضور
    8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    81

پرسش نیاز جنسی و مشکل جسمی (بدن زشت)

سلام و نباشید
    من یه جوان ۱۹ ساله ام که امسال دانشجو میشم ولی شدیدا نیاز جنسی دارم و تمام فکرمو مشغول کرده.
    از طرفی به علت بیماری،بدنی زشت و منزجر کننده دارم به طوری که از روی لباس هم زشتم و هیچ دختری حتی حاضر نیست بهم نگاه کنه و امکان ازدواج برام صفره
    بنظرتون باید چیکار کنم؟
    عفاف پیشه کنم؟غریزمو سرکوب کنم؟
    قید زن و ازدواجو تا آخر عمر بزنم؟
    اسلام برای من برنامش چیه؟
    لطفا راهنماییم کنید

2. صلوات ها 19

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,527
    حضور
    174 روز 22 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58310

با نام و یاد دوست

نیاز جنسی و مشکل جسمی (بدن زشت)

کارشناس بحث: استاد راهنما

5. صلوات ها 7

نوشته
    764
    حضور
    25 روز 8 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3689

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی از اینکه مساله خود را با ما در میان گداشتید بسیار سپاسگدارم و از اینکه بیماری دارید دعا برای سلامتی شما را از خداوند خواستارم
    امیدوارم که با کنترل بیماری خود بتونید بهترین ساعات زندگی را برای خود رغم بزنید
    در مورد غریزه جنسی که شما را ادیت میکند این نکته را خدمت شما عرض کنم که شما تنها نیستید و ای غریزه بسیاری از جوانان را اگر نگوییم همه را آزار میدهد لذا راهکار مناسب طبق آیات قرآن ابتدا پیشه کردن عفاف می باشد تا اینکه مسیر ازدواج هموار شود در این صورت می توانید با شخصی که متناسب با شما هست و شرایط شما را قبول میکند ازدواج کنید .(البته با مشورت پزشک متخصص)
    برای اینکه بتوانید راحتتر عفاف را پیشه خود سازیدراهکارهای زیر را پیاده نمایید
    1 - مهمترین نکته این است که ایمان و اعتقاد داشته باشیم که می شود عفاف را رعایت کرد و به گناه نیافتاد لذا اراده و اعتقاد شما مهمترین اثر را دارد.
    2 - همیشه پیشگیری راحتتر از درمان است لذا اگر سعی کنید جلوی تحریک شهوت و غریزه را بگیریم در این صورت راحتتر می شود این غریزه را کنترل کرد نسبت به موردی که شهوت تحریک شده است پس:
    3 سعى شود شكم به هنگام خواب، بيش از حد معمول پر نباشد.
    4 از پوشيدن لباس‏هاى تنگ و چسبان اجتناب گردد.
    5 از نگاه كردن به مناظر، فيلم‏ها و تصاوير تحريك كننده، خوددارى شود و شخص به محض مواجهه با اين امور، چشم خود را بسته و يا به زمين و يا آسمان نگاه كند.
    6 از شنيدن و خواندن مباحث و مطالب جنسى و حتى شوخى‏هاى تحريك‏كننده و فكر كردن در اين امور، دورى شود.
    7 از خوردن مواد غذايى محرك، مانند خرما، پياز، فلفل، تخم‏مرغ، گوشت قرمز و غذاهاى پرچرب- اجتناب و به ميزان ضرورت اكتفا شود.
    8 قبل از خواب مثانه تخليه شود.

7. صلوات ها 10

نوشته
    764
    حضور
    25 روز 8 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3689

ادامه:
    9 از نوشيدن افراطگونه آب و مايعات پرهيز شود (به خصوص شب‏ها و قبل از خوابيدن).
    10 هيچ‏گاه نبايد به بدن عريان خود نگاه كرد.
    11 از دست‏ورزى با اندام جنسى، بايد اجتناب نمود و در هيچ شرايطى، نبايد دست‏ورزى كرد
    12 هرگز نبايد به رو خوابيد.
    13 به منظور تخليه انرژى- زايد بدن، به طور منظم و زياد بايد ورزش كرد.
    14 هيچ‏گاه نبايد بيكار بود شخص بايد براى اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با مطالعه، ورزش، زيارت، عبادت و... پر كند.
    15 هرگز در مكانى خلوت و تنها و دور از نظر ديگران نبايد ماند.
    16 هرگاه شخص مورد هجوم افكار جنسى واقع شد، بايد بلافاصله از مكان خلوت و دور از نظر ديگران خارج شود و خود را به كارى سرگرم كند. در اين زمينه گفت و گو با دوستان، مشاركت در عبادت‏هاى جمعى (مانند جلسات دعا، نماز جماعت و...) بسيار مفيد است.
    17 هفته‏اى يكى دو روز، روزه مستحبى مفيد است و اگر شخص توان آن را ندارد، ميزان صَرف غذا را كاهش و فاصله هر وعده غذا را افزايش دهد و يا تعداد دفعات غذا را كاهش داده و به حداقل خوراك اكتفا كند.
    18 از سخن گفتن ملايمت‏آميز، شوخى و خنده با نامحرمان خوددارى كرده واز نرمى و لينت در كلام بايد اجتناب ورزيد.
    19 هيچ‏گاه نبايد با نامحرم و جنس مخالف، در مكان خلوت و دور از نگاه ديگران باقى ماند (حتى براى آموزش و...).
    20 قرآن زياد بخواند و درباره معانى آيات آن فكر كند.
    21 بايد هميشه براى ذهن فكر خود محتواى مطلوب و موضوع مناسب داشت.
    22 منشأ اين مشكل، عدم پاسخ صحيح و مناسب به يكى از نيازهاى واقعى انسان است كه بايد به طور طبيعى و صحيح (ازدواج) ارضا و تأمين شود. اما اگر به شكل صحيح تأمين نشود، شخص دچار خطا و گناه خواهد شد كه عواقب سوء آن نيز دامنگير او مى‏شود. بنابراين در صورت امكان با كم كردن سطح توقعات و انتظارات، بايد براى ازدواج اقدام كرد چرا كه بهترين راه حل ازدواج است.
    ادامه دارد...

9. صلوات ها 9

نوشته
    764
    حضور
    25 روز 8 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3689

ادامه:
    و اما در پایان چند نکته در مورد بیماری شما عرض کنم:
    1 ) خداى متعال، ملاك برترى را «تقوا» دانسته و فرموده است: «إِنَّ أَكْرَمَكُمْ عِنْدَ اَللَّهِ أَتْقاكُمْ «گرامى‏ترين شما نزد خداوند با تقواترين شماست».
    بر اين اساس احساس حقارت از آن كسى است كه تقوايش كمتر است. شما نيز به عنوان فردى مؤمن و باتقوا نبايد احساس حقارت كنيد. انسان مؤمن، زمانى بايد احساس حقارت و ذلت كند كه مرتكب. گناهى شده باشد. مؤمن هميشه عزيز است و عزت واقعى از آن خدا و مؤمنان است
    2 ) بيمارى و صحّت و ساير رويدادهاى زندگى، براى انسان‏ها نوعى امتحان است و خداوند هر شخصى را به گونه‏اى مى‏آزمايد. از اين طريق انسان مى‏تواند به مراتب بالاتر كمال برسد، بنابراين با صبر و شكيبايى و توكل بر خدا و كمك گرفتن از او، از اين آزمون الهى موفق به در آييد و از اين فرصت به دست آمده كمال استفاده را كند.
    به قول شاعر:
    صورت ظاهر برادر هيچ نيست‏

اى برادر سيرت زيبا بيار

شما گمان مى‏كنيد زيبايى و قيافه ظاهرى و يا امكانات مادى تضمين كننده خوشبختى است و بيمارى و مانند آن، سبب نگون‏بختى؟ چه بسيار افرادى كه به رغم داشتن جمال زيبا و ساير امكانات مادى، گرفتار غفلت و غروراند و...
    3 ) اين بيمارى نبايد به عنوان نقص و ناكارآمدى بشمار آيد. آيا از شخص با ايمان و تحصيل كرده‏اى مانند شما، انتظار مى‏رود كه به استقبال حوادث ناگوار و ناخواسته برود؟ و به اندك بهانه‏اى، خود را ببازيد و تسليم آن حادثه شود؟ به فرض كه قيافه ظاهرى شما دستخوش تغيير شود، آيا چاره‏انديشى شما اين است كه تسليم آن شويد؟ هنر اين نيست كه تسليم حوادث ناگوار شويد هنر و توانمندى آن است كه آن را در وجود خود، حل كنيد و اندك اندك آن را از خود دور سازيد. نگذاريد زندگى شما را تهديد و آينده دنيوى و حيات اخروى شما را ويران سازد.
    4 ) سعى كنيد خودتان را با همه جنبه‏هاى مثبت و منفى باور كنيد و بپذيريد همه انسان‏ها در كنار نقاط مثبت خود جنبه‏هاى منفى نيز دارند
    5 ) براى گشوده شدن مشكلات خود، هرگز راه دعا و توسّل را فراموش نكنيد و بدانيد خداوند براى تمام بندگانش، مشكل‏گشايى مى‏كند و اگر بيمارى داده، درمان آن را هم قرار داده است. هم به دنبال درمان آن باشيد و هم دعا را فراموش نكنيد. بی ترديد مشكلات شما با دعا و اعتقاد به آن حل خواهد شد.
    با آرزوی سلامتی و موفقیت شما
    یا علی

11. صلوات ها 12

نوشته
    892
    حضور
    16 روز 10 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1567

واقعا الان این پاسخ ها ایشون رو قانع کرد؟من به شخصه قانع نشدم البته این نظر شخصی من بود کارشناس عزیز.
    اما ادامه نظر شخصیم :
    مطمن باش میتونم 50 نفر رو نشونت بدم که عاشق خود شخص شما خواهند شد ، مگه به بدنه؟؟؟ نگاه نکن رفیقات رو که ادعا میکنند ما خوشگل و خوشتیپیم و 10 تا دوست دختر داریم و .... من به اندازه همون رفیقات ادم میشناسم که مثل شما یا شاید بدتر نه تیپی دارن نه شکلی نه قیافه ای نه هیکلی اصلا خود من با تیپ و قیافشون نمیتونم کنار بیام اما طرف مقابلشون.... :)
    اما در مورد راهکار ....اگر خیلی اذیتت میکنه ازدواج موقت بکن.

13. صلوات ها 11

نوشته
    25
    حضور
    8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    81

نقل قول نوشته اصلی توسط muiacir نمایش پست ها
    واقعا الان این پاسخ ها ایشون رو قانع کرد؟من به شخصه قانع نشدم البته این نظر شخصی من بود کارشناس عزیز.
    اما ادامه نظر شخصیم :
    مطمن باش میتونم 50 نفر رو نشونت بدم که عاشق خود شخص شما خواهند شد ، مگه به بدنه؟؟؟ نگاه نکن رفیقات رو که ادعا میکنند ما خوشگل و خوشتیپیم و 10 تا دوست دختر داریم و .... من به اندازه همون رفیقات ادم میشناسم که مثل شما یا شاید بدتر نه تیپی دارن نه شکلی نه قیافه ای نه هیکلی اصلا خود من با تیپ و قیافشون نمیتونم کنار بیام اما طرف مقابلشون.... :)
    اما در مورد راهکار ....اگر خیلی اذیتت میکنه ازدواج موقت بکن.
    سلام دوست عزیز
    اتفاقا به فکرش افتاده ام
    اما با چه کسی ازدواج موقت کنم؟
    کسی حاضر نیست حتی به من نگاه کند
    حتی پزشک ها هم وقتی مرا میبینند چند دقیقه مات و مبهوت میشوند و ناراحت میشوند چه برسد انسان عادی!
    از این ابراز همدردی کردی خیلی ازت ممنونم

15. صلوات ها 8

نوشته
    25
    حضور
    8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    81

آقای کارشناس
    ممنون بابت پاسختون
    اما من تقریبا تمام مواردی که اشاره کردید را میدانستم
    توکل به خدا،دعا برای شفای بیماری،صبر و عفاف پیشه کردن،مبارزه با هوس،مشغول شدن به کار های مفید و خوب و ... که نیازی به تکرار این سخنان نیست
    شما در یک جا میگویید نگذارید غریزه روح و نفستان را آزار دهد و بروید چندین ازدواج موقت کنید و ...
    اما به افرادی مثل من که میرسد میگویید برو عفاف پیشه کن،بر خدا توکل کن و بر شهوتت غلبه کن و ...
    جواب اسلام این است؟اگر سالمید غریزه را امان ندهید و اگر بیمارید غریزه را سرکوب کنید؟
    در پستی گفته اید تشنه را آب سیراب میکند و الآن همان را فراموش کردید؟
    برای نیاز زنان بیوه گفته شده میتوانند به عقد موقت دیگران در آیند ولی بیماران چه؟
    خدا برای ما برنامه ندارد؟ما ارزش نداریم؟احساس نداریم؟
    والله ما هم انسانیم...
    چندبار سعی کردم با فیلم های مستهجن خود را آرام کنم اما خیلی سریع حالم بهم میخورد و پشیمان میشدم...
    در حال حاضر صدمه روحی را هم دیده ام
    انقدر آشفته شده ام که حتی از نگاه کردن به صورت دختران اقوام هم میگریزم چون با لحظا ای نگاه فکرم دگرگون میشود و ...
    میترسم از خانه بیرون بروم...انقدر لاغرم که انگار معتادم
    حتی راه درمان هم نیست
    به علت بیماری از لذت ورزش هایی مانند فوتبال،والیبال و ... محرومم
    از جوانی،جوانی ندیده ام
    نگویید از این هم محرومم
    اصلا فکر کرده بودید با کسی با مانند من برخورد کنید؟
    پاسختان خوب بود اما واقعا قانع کننده نبود،خودتان هم میدانید

17. صلوات ها 6

علاقه
    13 آبان :)
    نوشته
    561
    حضور
    24 روز 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط امیدک نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اتفاقا به فکرش افتاده ام
    اما با چه کسی ازدواج موقت کنم؟
    کسی حاضر نیست حتی به من نگاه کند
    حتی پزشک ها هم وقتی مرا میبینند چند دقیقه مات و مبهوت میشوند و ناراحت میشوند چه برسد انسان عادی!
    از این ابراز همدردی کردی خیلی ازت ممنونم
    داداش سلام این حرفا فقط برای تو نیست برای خودمم هم هست.
    خیلی سخت نیست بلکه غیرممکنه آدم ظاهربین نباشه. بله غیرممکنه برای همین فقط معصومین، معصوم بودن و اونایی که چشم برزخی و ... داشتن مانند بزرگوار شیخ رجبعلی خیاط بارها بخاطر نفسشون باطنشون کور شد و توسط توبه و توسل دوباره بدستش آوردن. برای همین انسان غیرممکنه که ظاهربین نباشه. حزب اللهی ترین افرادم تحت تاثیر دختر و نگاه دیگران و ... هستن. اما آقای امیدک همینطور که حرفای قبلیم درست بود حرفایی که در ادامه خواهم زد هم درسته حتما بخون:
    اولین حقیقت : خدا ، ظاهربین نیست. برای همین عده ای بخاطر اینکه تنها در دنیا ظاهر ملاکشون بود در قیاموت کور ظاهر محشور می شن.
    دومین حقیقت : خیلی دخترای خشگل و زیبا رو دیدم اما الان که برای شما این پیام رو می ذارم قیافه هیچکدومشون یادم نیست! خیلی جالبه 23 سال تو دنیا باشی الان بهت بگن اسم یه خشگل بگو باید چند دقیقه فکر کنی و بعد بگی ندیدم!!!!! اصلا مگه کسی خشگله؟ همه ایراد دارن تو قیافشون.
    سومین حقیقت : خدایا سپاس فراوان از میلیون ها چیزی که به ما ندادی!! البته این دعای من نیست ولی خیلی زیرکانه هست. چون طرف به تکامل کاملش رسیده که فهمیده چه چیزهایی از چیزی که الان بهش رسیده عقبش مینداخته!!
    چهارمین حقیقت : دست روی دست زیاده. هیچوقت فک نکن توی مشکلی تنهایی و بالعکس وقتی به موفقیتی رسیدی فکر نکن موفق ترینی.
    - من کونگ فو کار می کردم استادم با حیرت می گفت یه نفر داشتیم در مبارزه همیشه پیروز بود و پاهاش رو از سرعت زیاد نمی شد دید. اما رفت تو آمریکا مسابقات خورد و برگشت.
    - ما یه همکلاسی داشتیم همیشه تو مسابقات علمی اول بود. گاهی استاد می یومد ورقه تصحیح می کرد می گفت فلانی تو بیا درس بده اونم پا می شد درس می داد!!! درس جدیدو!!! از استاد بالاتر بود. هیچی رفت تو مسابقات کشوری پنجم شد. من تو کف اولی نیستم بلکه تو کف چهارمی موندم که از این بالاتر شد تا برسه به مقام 3 و 2 و 1!!!
    چهارمین حقیقت : تجربه نشون داده ته طناب همون رنگه که سرش همون رنگه پس خیلی ها هرجوری که هستن تا آخرش همونن من خلافشو ندیدم. تجمل گرایی ، دروغگویی، دوست پسر داشتن، دوست دختر داشتن، بدجنس بودن تا بگیر قوانین دنیایی مثل مرگ و پیری و هرجوری بزنی تو دنیا همونطوری می خوری و ... (استثنائات رو باید بیخیال شد چون زمان طولانی هست که ابزار شیطانه و بوسیله اون از سراب برای ما دریاچه زلال ساخته)
    پنجمین حقیقت : اگر فکر می کنی من دارم نسخه می نویسم باید بهت بگم که حیف نمی خوام ی سری مسائل رو درباره خودم بگم چون "در خانه اگر کس است یک حرف بس است" حقایق همینن حالا من واقعیات زندگیم رو بگم هیچ فرقی نخواهد کرد .
    و...
    ویرایش توسط yaHosseinDS : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵ در ساعت ۱۱:۱۰
    «عابدى هفتاد سال خدا را بندگى كرد، روزها را روزه و شبها را به نماز مى‌ايستاد، آنگاه حاجتى از خداوند متعال طلب نمود، ولى بر آورده نگرديد، رو به خود كرد و گفت: اشكال از خود تو است، چون اگر در تو خيرى مى‌بود، حاجتت روا مى‌شد، در اين هنگام خداوند متعال فرشته‌اى براى او فرستاد و گفت: اى فرزند آدم! اين يك لحظه‌اى كه خود را كوچك شمردى، از تمام عبادتهاى گذشته‌ات بهتر است»

19. صلوات ها 2

نوشته
    25
    حضور
    8 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    81

نقل قول نوشته اصلی توسط yaHosseinDS نمایش پست ها
    داداش سلام این حرفا فقط برای تو نیست برای خودمم هم هست.
    خیلی سخت نیست بلکه غیرممکنه آدم ظاهربین نباشه. بله غیرممکنه برای همین فقط معصومین، معصوم بودن و اونایی که چشم برزخی و ... داشتن مانند بزرگوار شیخ رجبعلی خیاط بارها بخاطر نفسشون باطنشون کور شد و توسط توبه و توسل دوباره بدستش آوردن. برای همین انسان غیرممکنه که ظاهربین نباشه. حزب اللهی ترین افرادم تحت تاثیر دختر و نگاه دیگران و ... هستن. اما آقای امیدک همینطور که حرفای قبلیم درست بود حرفایی که در ادامه خواهم زد هم درسته حتما بخون:
    اولین حقیقت : خدا ، ظاهربین نیست. برای همین عده ای بخاطر اینکه تنها در دنیا ظاهر ملاکشون بود در قیاموت کور ظاهر محشور می شن.
    دومین حقیقت : خیلی دخترای خشگل و زیبا رو دیدم اما الان که برای شما این پیام رو می ذارم قیافه هیچکدومشون یادم نیست! خیلی جالبه 23 سال تو دنیا باشی الان بهت بگن اسم یه خشگل بگو باید چند دقیقه فکر کنی و بعد بگی ندیدم!!!!! اصلا مگه کسی خشگله؟ همه ایراد دارن تو قیافشون.
    سومین حقیقت : خدایا سپاس فراوان از میلیون ها چیزی که به ما ندادی!! البته این دعای من نیست ولی خیلی زیرکانه هست. چون طرف به تکامل کاملش رسیده که فهمیده چه چیزهایی از چیزی که الان بهش رسیده عقبش مینداخته!!
    چهارمین حقیقت : دست روی دست زیاده. هیچوقت فک نکن توی مشکلی تنهایی و بالعکس وقتی به موفقیتی رسیدی فکر نکن موفق ترینی.
    - من کونگ فو کار می کردم استادم با حیرت می گفت یه نفر داشتیم در مبارزه همیشه پیروز بود و پاهاش رو از سرعت زیاد نمی شد دید. اما رفت تو آمریکا مسابقات خورد و برگشت.
    - ما یه همکلاسی داشتیم همیشه تو مسابقات علمی اول بود. گاهی استاد می یومد ورقه تصحیح می کرد می گفت فلانی تو بیا درس بده اونم پا می شد درس می داد!!! درس جدیدو!!! از استاد بالاتر بود. هیچی رفت تو مسابقات کشوری پنجم شد. من تو کف اولی نیستم بلکه تو کف چهارمی موندم که از این بالاتر شد تا برسه به مقام 3 و 2 و 1!!!
    چهارمین حقیقت : تجربه نشون داده ته طناب همون رنگه که سرش همون رنگه پس خیلی ها هرجوری که هستن تا آخرش همونن من خلافشو ندیدم. تجمل گرایی ، دروغگویی، دوست پسر داشتن، دوست دختر داشتن، بدجنس بودن تا بگیر قوانین دنیایی مثل مرگ و پیری و هرجوری بزنی تو دنیا همونطوری می خوری و ... (استثنائات رو باید بیخیال شد چون زمان طولانی هست که ابزار شیطانه و بوسیله اون از سراب برای ما دریاچه زلال ساخته)
    پنجمین حقیقت : اگر فکر می کنی من دارم نسخه می نویسم باید بهت بگم که حیف نمی خوام ی سری مسائل رو درباره خودم بگم چون "در خانه اگر کس است یک حرف بس است" حقایق همینن حالا من واقعیات زندگیم رو بگم هیچ فرقی نخواهد کرد .
    و...
    ممنون دوست عزیز راستش من در حالت عادی فوقش تا ۳۵ سالگی زنده بمونم،اونایی که مثل منن یکیشون تو ۲۳ سالگی مرد،یکی تو ۲۹ سالگی...
    فرصت زیادی ندارم برای زندگی
    همون اولش انتظار جواب درست و درمون هم نداشتم از کارشناس خدا هم به ما جواب نداده چه برسه به این بنده های خدا
    اون دنیا منتظر جواب خدا هستم
    البته اگه خدایی باشه...

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 7

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری