جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ترس از آينده و تنهايی

شروع کننده موضوع

علاقه
    خدا ، اهل بيت ، مطالعه به خصوص دين و فلسفه
    نوشته
    322
    حضور
    10 روز 48 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1538

ترس از آينده و تنهايی

تو زندگي شخصيم يه مسايلي پيش اومده كه اضطرابم خيلي زياد شده ، از صبح تا شب بارها دچار تپش قلب شديد ميشم مدام با خوندن دعا و صوت قران خودم رو اروم ميكنم به خاطر مسايل عقيدتيم خانواده ام تركم كردن تا چند ماه ديگه شايد براي هيچ وقت نبينم شون از طرفي ترس بسيار شديد دارم كه بدون اونها چيكار كنم نسبت به اينده ام كاملا نا اميدم نميدونم قراره چي به سرم مياد درسته به خاطر خدا پا تو اين راه گذاشتم ولي الان بسيار سردرگمم حتي مادر كه مظهر دل سوزي و محبته من رو فراموش كرده حتي به قرص هاي ضد اضطراب پناه اوردم ولي نميخوام به دارو اعتياد پيدا كنم همش منتظرم يه خبر بد بشنوم مدام بغضم ميتركه و گريه ميكنم زود رنج شدم چيكار كنم اروم بشم من سني ندارم كه تحمل اين همه فشار رو داشته باشم
    خواهشا جواب بدين
    كارشناس محترم هم حتما كمكم كنن

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹ در ساعت ۰۶:۴۸ دلیل: تغییر سایز فونت ، لطفا کمی درشت تر بنویسید!

2. صلوات ها 8

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,513
    حضور
    174 روز 13 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58282

با نام و یاد دوست

ترس از آينده و تنهايی

کارشناس بحث: استاد امیدوار

5. صلوات ها 3

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط نهال نمایش پست ها

تو زندگي شخصيم يه مسايلي پيش اومده كه اضطرابم خيلي زياد شده ، از صبح تا شب بارها دچار تپش قلب شديد ميشم مدام با خوندن دعا و صوت قران خودم رو اروم ميكنم به خاطر مسايل عقيدتيم خانواده ام تركم كردن تا چند ماه ديگه شايد براي هيچ وقت نبينم شون از طرفي ترس بسيار شديد دارم كه بدون اونها چيكار كنم نسبت به اينده ام كاملا نا اميدم نميدونم قراره چي به سرم مياد درسته به خاطر خدا پا تو اين راه گذاشتم ولي الان بسيار سردرگمم حتي مادر كه مظهر دل سوزي و محبته من رو فراموش كرده حتي به قرص هاي ضد اضطراب پناه اوردم ولي نميخوام به دارو اعتياد پيدا كنم همش منتظرم يه خبر بد بشنوم مدام بغضم ميتركه و گريه ميكنم زود رنج شدم چيكار كنم اروم بشم من سني ندارم كه تحمل اين همه فشار رو داشته باشم
    خواهشا جواب بدين
    بسمه تعالی
    با تقدیم سلام و عرض تحیت خدمت شما خواهر گرامی

برای پاسخ دقیق تر به مساله نیاز به اطلاعات بسیار بیشتر و جامع تری است، ضمن اینکه اصل مساله نیز از ابهام برخودار است و دقیقا مشخص نیست که سرآغاز و کم و کیف این اختلاف چگونه است، لذا پیشنهاد می شود یا توضیحات تکمیلی خودتون رو در پستهای بعدی و یا به صورت پیام خصوصی ارسال بفرمایید. هر چند که شایسته تر این است که با تماس تلفنی با مرکز (09640) موضوع را پیگیری بفرمایید.
    اما به صورت کلی و در مجموع لازم است؛
    _ به درمان دارویی خود ادامه دهید و به بهانه ترس از اعتیاد این داروها را قطع نکنید، در عین حال لازم است با برنامه ریزی از اوقات خالی خود کم کنید و فعالیتهای مفرح از قبیل ورزش، تفریح، ارتباط با دوستان صمیمی و...را ترک نکنید.
    _ از زندگی در اینده اجتناب کنید و به خدای بزرگی که با وی معامله کرده اید توکل کنید و به نصرتش یقین داشته باشید
    _ در صورت امکان از افرادی که می توانند به عنوان واسطه نقش ایفا کنند، کمک بگیرید تا شما را در کاهش اختلافات خانوادگی یاری دهد.

برای شما سلامتی و آرامش را از درگاه خدای متعال مسئلت دارم
    ترس از آينده و تنهايی
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 6

شروع کننده موضوع

علاقه
    خدا ، اهل بيت ، مطالعه به خصوص دين و فلسفه
    نوشته
    322
    حضور
    10 روز 48 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1538

من تو تاپيك حجابم مشكل رو گفتم كامل ممنون از كمك تون

9. صلوات ها 2

نوشته
    274
    حضور
    6 روز 1 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    385

نقل قول نوشته اصلی توسط نهال نمایش پست ها

خواهشا جواب بدين

سلام واقعا مادر سنگدلی داری مگه مذهبشون چی هستن که شما رو طرد کردن !

در ضمن قرص اعصاب بخور آروم میشی اینکه اعتیاد پیدا میکنی و اینا یه مشت گفته از روی نداستنه

من از یه سال پیش مصرف کردم درمان هم شدم تا حدودی و اصلا هم اعتیاد نداره کم کم باید ترک کنم مشکل من هم استرس و وسواس فکری بود

استرسم خیلی بهتر شده ولی هنوز تا حدودی وسواس فکری دارم
    یه نکته ای لازمه بگم نظرات من فقط فقط نظرات شخصی من هست و رفتار و یا لحن گفتار من فقط فقط به شخص بنده مربوط میشه و بسیار شخصی هست !
    و نظرات و اصول دینی و رفتار و گفتار دین شاید با من تفاوت های زیادی داشته باشه !
    پس بهتره اینجور بگم که من نماینده ی دین نیستم ! و فقط نظرات و گفتار خودم رو توی نظرات و یا مشاوره ها می گم
    و در آخر هم بگم من قصد اذیت ندارم و فقط دوس دارم خیلی رک حرفمو بزنم

11. صلوات ها 3

نوشته
    929
    حضور
    15 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    2409

هوالعالم

مسلما جنگهای ذهنی و اندوه زیاد روی جسم تاثیر منفی میذاره و به زبان ساده میشه گفت
    که موجب تیره شدنه قلب میشه یا به عبارتی اختلالات عصبی مانع کارکرد صحیح عضوی مثل قلب بوده

زمان عصبانیت خوب میگن که خون خودتو کثیف نکن !

نظر پزشک مهمه . قرص و امثال این خودش میتونه یک دلیل بروز چنین مشکلاتی باشه
    گاها از فشار خونه که میتونید با پرهیز از محرکهایی مثل نیکوتین و کافیین و ... با کمک دارو گیاهی و دمنوش ها اونرو متعادل کنید

چای زعفران و دم کرده ی گل گاوزبان به همراه نبات و اب میوه های متعادل کننده ی فشار خون به اندازه ی قرصهای شیمیای خطرناک نبوده و عوارض خطرناک ندارند .

هر چند پیشگیری بهتر از درمانه و بهتره که هر کاری رو از راهش و با در نظر گرفتن حق انجام بدیم
    تا لااقل ناله و نفرین پشت سرمون نباشه ...

يا علی جان در بند دنیا نیستم ** بنده ی هر لبخند دنیا نیستم

| با اذن خدای رحمان بشکن پیمان با شیط!ن
    برای دوری از زنا نه حمار را! عشق مرغ عشق و نجابت حیوان به ظاهر پست را مثال بزن که به حکم و حکمت خداوند خیانت به جفت نداشته و گاها در غم فراق یار دق می کنند.به حبشی ها بگو ! سحر نزدیک است وبانگ اذان عشق و بام مساجد دنیا برازنده شما!اگر امروز حرکت کنید!

چشمي كه با طمع به خورشيد مي نگرد عاقبت كار كور مي شودحتي.دربرنورازودورميشود.

13. صلوات ها 2

نوشته
    15
    حضور
    9 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    99

استعینوا بالصبر و الصلوه
    خداوندا ... مرا آن ده که آن به

15. صلوات ها 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)