محاسبه اعمال روزانه ؛ مسابقه ای برای افراد شجاع

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
محاسبه اعمال روزانه ؛ مسابقه ای برای افراد شجاع

با نام و یاد خدا و آرزوی سلامتی برای همه کودکان غزه
مسابقه از این قراره آخر شب میشینیم می گیم تو کل روز چی کار کردیم ریز و درشتشو جدا می کنیم. ببینم کدوم کاربرا خیلی تو کشتی با نفسشون قدرتمندن.
اول خودم :
تصمیم گرفتم 40 روز پسر خوبی باشم اما مثل اینکه نفسمون خیلی ورزشکاره . بهترین سرمربی دنیا رو هم داره (شیطان).
اما اگر قراره ناامید باشی... نه یه نگاه به بالا بنداز پسر ، تو تنها نیستی همیشه دوتا بودی، همیشه :hamdel:
چرا اینکارو می کنم، یعنی همچین مسابقه ای میذارم؟ :crying:
بذارید بمونه!
هر کی می خواد همزمان با هم شروع کنیم . بسم الله.
خوب امروز 5/13 هست. صبح ساعت 7:30 بلند شدم نماز صبح قضا شد. گفتم تا ساعت 12 خیلی فرصت هست یه عالمه کار و درس انجام می دم. اما تا پشت سیستم نشستم سایت های بازی آنلاین و سایت های ... حواسم رو پرت کرد. تا به خودم اومدم دیدم ساعت 1:15 هست. به همین راحتی وقتم رفت. نماز ظهر با نماز ظهر قضای دیروز رو خوندم + نماز قضای صبح. یک خورده کتاب زندگی نامه شیخ رجبعلی خیاط رو تا صفحه 70 خوندم قبلا یک بار کامل خوندمش ولی دوباره می خونم خیلی تکونم می ده، دوسش دارم بعدش نماز عصر رو با قضای عصر دیروز خوندم. زندگی نامه آیت الله طباطبایی رو هم در همین سایت تا 2 صفحه خوندم، الان هم این تاپیک رو دارم راه اندازی می کنم. با توجه به اینکه ساعت 9 شب می رم لالا . فکر کنم روزم تموم شده باشه، چون شام و نماز های مغرب و عشا هم هست. به هر حال خدا منو ببخشه. امروز افتضاح بود .

[=verdana]سلام من هم شرکت میکنم دراین تاپیک بسیارخوب

خوب دیشب ازمشهدبرگشتم وساعتموبرای ساعت5 الارم گذاشتم نمازصبحموخوندمو خوابیدم وساعت 8بیدارشدم

یه خورده رمان باگوشیم خوندمو دعای عهد هم که قراربود 40روزبخونم ولی خیلی وقته از40روز بیشترشده

ولی دلم نمیاد ازش دل بکنمم خوندم بعدهم چادرمواتوکردم رفتم کتابخونه واسه درس خوندن البته بعدیک هفته

دوستمودیدم بیشترحرف زدیم تا درس خوندن بعدشم ساعت1:30رفتیم نمازخونه نمازخوندمو یه

خورده بازیگوشی کردیم ودوباره یه خورده درس خوندیمو بعدشم برگشتم خونه ساعت5:30الانم دارم

به چندتا از وبلاگام وسایتاسرمیزنموومطلب میزارم درکل

امروز بهترازروزای دیگه بود ازنظر گناه کردن ولی بازم گناه کردم:Ghamgin:

خداکنه هرروز گناهام ازروزای قبل کمتربشه وبجایی برسیم که دیگه گناه نکنیم

روزهاتون خدایی

تافردا یاعلی

[="Arial"][="Black"]سلام من یه بار شب تو خواب بیدار شدم دلیلش رو.نمیدونم ساعت رو نگاه کردم حدود3 بود سعی کردم دوباره بخوابم, دفعه دوم دوباره خوابیدم تا اینکه گوشیم زنگ خورد 4:15 دقیقه
گفتم 5 دقیقه بخوابم بیدار میشم , خوابیدم ساعت 4:35 دقیقه یهو از خواب پریدم گفتم تا قضا نشده نماز هات پاشو
بعد نماز.حوصله دعا اینارو نداشتم , اومدم بگیرم بخوابم اما هر نیم ساعت یه بار.پامیشدم ساعت چک می کردم آخرش ساعت 8:40 بیدار شدم و از ساعت 9 پای کامپیوتر بودم تا ساعت حدود 4
بعدش روش مدیتیشن رو انجام دادم مثل هميشه خوابم بردش رفتم بیرون وسایل بخرم اما پیدا نکردم امروز خیلی وسواس.فکری.داشتم و اذیتم می کرد بیرون رو میگم
قرآن نخوندم و آهنگ گوش ندادم
[/]

السلام علی المجاهدین فی سبیل الله

خداقوت رزمندگان!

به لطف و فضل الهی من هم شرکت می کنم.
از فردا اعمالمو می نویسم.
روی نوشتن اعمال امروزو ندارم. :Ghamgin:
امروز دوشنبه سیزدهم مرداد بود.

دوستان حتماً برای همدیگر هم دعا کنیم.
برای هرگناه ریزی هم که مرتکب میشیم حتماً یک جریمه ی سنگین درنظر بگیریم.
تجربه و همچنین گفته های بزرگان، ثابت کرده که بدون جریمه، تهذیب نفس، ممکن نیست.

به امید اینکه هرروزمان بهتر از دیروزمان باشد صلوات!

منم از فردا تو این تاپیک شرکت میکنم حداقل بخاطر این تاپیک شاید بتونیم کمتر گناه کنیم
التماس دعا

----------------------------------------------------------

موقعی که دکمه صلوات زیر پست رو برای هر کی میزنید لطفا یک صلوات برای تعجیل در فرج و عاقبت به خیری همه جهانیان بفرستید
ممنون

موضوع قفل شده است