مردم ایران! لطفا به اسرائیل کمک نکنید!

تب‌های اولیه

89 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مردم ایران! لطفا به اسرائیل کمک نکنید!

وایبر بازها حتما ببینند !!

هر کاربر وایبر 20 سنت درآمد برای اسرائیل

با کلیک های خود در وایبر، گلوله ای می شویم بر قلب کودک فلسطینی

[FLV]http://roshangari.ir/files/videos/org/70/1393/05//0926703115340.mp4[/FLV]

گفتگوی برنامه صبح با خبر با موضوع فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

دانلـــود
حجم: 98 مگابایت

سلام
فیلمش برای من دانلود نمیشه.

اما سوال من این است که این هزینه چگونه به صهیونیست ها می رسد؟ آن هم با عضو شدن در وایبر!

آیا فقط وایبر اینگونه است یا بسیاری از نرم افزارهایی که دربین مردم، رایج اند و به راحتی استفاده می شوند و زندگی بدون آنها ممکن نیست هم همینگونه اند؟

لبیک یا علی النقی;550385 نوشت:
سلام

اما سوال من این است که این هزینه چگونه به صهیونیست ها می رسد؟ آن هم با عضو شدن در وایبر!

آیا فقط وایبر اینگونه است یا بسیاری از نرم افزارهایی که دربین مردم، رایج اند و به راحتی استفاده می شوند و زندگی بدون آنها ممکن نیست هم همینگونه اند؟

سلام و عرض احترام
لینک دانلود صحیح و بدون مشکل است .
فکر میکنم اگر فیلم را دانلود کنید و ببینید به جواب بسیاری از سوالات خود میرسید
یا علی مدد :Gol:

تمنـای وصـال;550380 نوشت:
وایبر بازها حتما ببینند !!

هر کاربر وایبر 20 سنت درآمد برای اسرائیل

سلام دیگه چه برنامه هایی مرتبط با اسراییله ؟
چه برنامه ای باهاشون ارتباط نداره؟
لطفا سریع پاسخ بدید(برنامه های چت و شبکه اجتماعی)

ایا واتساپم اسراییلی امریکاییه و در ازای استفاده از اون همین اتفاق میفته؟

خوب یه برنامه معادل معرفی کنید یا بسازید تا مردم وایبرو بیخیال شن دیگه...انگار بگی هر دقیقه اینترنت گردی 1دلار برای اسرائیل...فک کردی مردم دیگه اینترنت گردی نمیکنن..؟!!
ضمنا اسرائیل اینقدر سرمایه داره که.....

با عرض سلام:Gol:

از بین دوستان هر کسی به کامپیوتر وارده میشه لطفا اون 3-4 دقیقه اصلی رو که در مورد وایبر و سِرورش گفتن کات کنه و برای دانلود بگذاره که برای دوستان ارسال کنیم.

چون حجم زیاده بعضی ها حوصله ندارن کامل گوش کنن...با تشکر

محمد132;550620 نوشت:
سلام دیگه چه برنامه هایی مرتبط با اسراییله ؟
چه برنامه ای باهاشون ارتباط نداره؟
لطفا سریع پاسخ بدید(برنامه های چت و شبکه اجتماعی)

محمد132;550623 نوشت:

با سلام

فیس بوک و واتس اپ و تویتر و ... همه شون در اختیار اسراییل و امریکا هستن !!

امریکا و اسراییل از اینا بعنوان یه ابزار جاسوسی هم استفاده میکنن .

وایبر هم که سرورش در خود اسراییل هست .

.

کاربر فعال بیشتر شبکه های اجتماعی = به همان میزان سوددهی بیشتر

NaKayama;550632 نوشت:
خوب یه برنامه معادل معرفی کنید یا بسازید تا مردم وایبرو بیخیال شن دیگه...انگار بگی هر دقیقه اینترنت گردی 1دلار برای اسرائیل...فک کردی مردم دیگه اینترنت گردی نمیکنن..؟!!

عرض سلام و احترام
در این مصاحبه چند نمونه معرفی شده .
نرم افزار
لنزور بجای نرم افزار اینستاگرام ( شبکه اجتماعی اشتراک عکس )
نرم افزار
دیالوگ
نرم افزار انار
نرم افزار قاصدک

البته نکته ای که بایستی دقت کرد و کارشناس هم فرمودند این هست که نرم افزار های ایرانی هم بصرف ایرانی بودنشون به دور از تبعات و خطرات نیستند . ولیکن حداقل این هست که میدونیم که آسیبی به اقتصاد کشورمان و کمک به دشمنان را ندارند .

سلام ...
من فکر میکنم اینجوری نمیشه مشگل کالای اسرائیلی رو حل کرد نیاز هستش که یه مدیریتی قویتر در موردش صورت بگیره ...

راهی که چین طی کرده به نظره من راه خیلی خوبی هست ... چین یه لیست از تمام کالاهایی که در درون بازار کشورهای دنیا هست تهیه کرد از فرش ایران بگیرین تا انواع cpu ها بعدش بررسی کرد و پر ارزش ترین هاش رو انتخاب کرد و شروع به تولید اونها به قیمت خیلی ارزون کرد ... اینجوری شد که دیگه خیلی از کشورها دارن کالای چینی وارد میکنن ...

اگر واقعا مقصد اقتصاد اسرائیل هست که به نظره من باید خیلی کارها صورت بگیره ...

1- مثلا یه کلیپ جهانی درست کنن که کسی یک قوطی کنسرو اسرائیلی میخره ... و مثلا از درونش انگشت یک بچه فلسطینی بیرون میاد ...
2- یا اینکه برای کالاهایی که تولید اسرائیا هست مثله چین سعی کنیم جایگزین درست کنیم ... و به قیمت خیلی خیلی ارازان در اختیار کشورها قرار بدیم ... مثلا همین وایبر ...

اینجوری فکر میکنم راه حل خوبی باشه ...

سلام و عرض ادب
قسمت مربوط به وایبر

فایل: 

با تحریم کردن یه وایبر کار از پیش نمیره
مگه کالاهای اسراییلی تو ایران به وفور نعمت پیدا نمیشه؟
مگه کسی هست که ازشون نخره ؟ تازه یه نفر دونفر نخرن ملت نمیخرن؟
به جای این کار به نظر من بهتره از همه نرم افزارها استفاده درست بشه و از اون طرف از وایبر علیه خودشون استفاده بشه
مثل اطلاع رسانی آخرین اخبار غزه یا اطلاع رسانی در مورد کمک های نقدی مردم و ...

سلام
من نمیتونم فیلمو دانلود کنم ببینم!!

میخوام بدونم این برنامه ها دقیقا چطور میتونه به اونها سود برسونه؟
اگه ما این برنامه ها رو داشته باشیم آیا پاک کردنشون فایده ای داره؟؟
بهتر نیست بمونیم و فعالیت مثبت داشته باشیم؟؟؟

خیلی ها حاضر نیستن به خاطر این مسائل از این جور برنامه ها دست بکشن!!
خوب ما هم نمیتونیم این فضا ها رو ترک کنیم و بسپریم به اونا؟؟!!!
اصلا میشه به عنوان یه وظیفه به این موضوع نگاه کرد؟؟

واقعا بهترین تصمیم چیه؟؟؟

لطفا کارشناسا هم نظر بدن چون نظرشون خیلی مهمه.

ایا میدانید سرور های نرم افزار وایبر متعلق به رژیم اسراییل است؟!

ایا میدانید هر کاربر ۲۰سنت در امد برای اسراییل به همراه دارد؟!

و آیا میدانید همین پول ها تبدیل میشود به گلوله هایی که کودکان فلسطینی را قطعه قطعه میکند؟!

و این است که امام خامنه ای فرمودند هر نوع سود رسانی به اسراییل حرام است!!!

پس استفاده از وایبر که نوعی سود رسانی به اسراییل است...

بیایید برای دفاع از کودکان مظلوم و بی دفاع فلسطین همه باهم این نرم افزار اسراییلی رو پاک کنیم تا ضرری هرچند کوچک به این سگ هار منطقه وارد کنیم

به گزارش گرداب، "وایبر" (Viber) نرم‌افزاری ویژه گوشی‌های تلفن همراه است که به افراد اجازه می‌دهد در هر کجای دنیا، با دوستان خود که این برنامه بر گوشی‌های آن‌ها نصب شده، تماس تلفنی رایگان برقرار نموده یا پیامک رایگان ارسال کنند.

در برخی سایت‌ها، اخباری مبنی بر جاسوسی بودن این نرم‌افزار به نفع اسرائیل منتشر شده است.

دکتر عبدالرحمان الصاوی، استاد ارتباطات در دانشگاه حلوان مصر، درستی این خبر را ممکن دانسته است. وی در گفتگو با روزنامه «صدی البلد» چاپ مصر، با اشاره به این که هیچ راهکاری برای جلوگیری از تجسس در اینترنت وجود ندارد، از کاربران اینترنتی خواست در کار با تمام شبکه‌های اجتماعی بسیار بااحتیاط عمل کنند و همچنین از قرار دادن اطلاعات مهم خود در اینترنت بپرهیزند.

برنامه وایبر توسط یک کارآفرین آمریکایی - اسرائیلی به نام تالمون مارکو "Talmon Marco" که مدیریت شرکت وایبر را بر عهده دارد، طراحی و ساخته شده است.

تالمون مارکو

این شخص به مدت چهار سال در ارتش اسرائیل سابقه خدمت دارد و چندی نیز به عنوان مدیر اجرایی بخش اطلاعات در هسته مرکزی ارتش این کشور فعالیت داشته است.

روزنامه صدی البلد در ادامه تحلیل خود، با اشاره به این که «وایبر» به طور صد‌در‌صد رایگان و بدون تبلیغات به کاربران عرضه می‌شود، این سوال را پیش کشیده که این برنامه با چه هدفی، به صورت کاملاً رایگان در اختیار صد میلیون کاربر در نقاط مختلف جهان قرار گرفته است؟

گفتنی است بررسی گذشته آقای تالمون مارکو نشان می‌دهد وی در زمینه تولید جاسوس‌افزارها، ویروس‌های دانلودکننده اطلاعات و برنامه‌های هک از سابقه طولانی برخوردار است، که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به "iMesh – Bandoo" اشاره کرد.

کارشناسان به کسانی که از وایبر استفاده می‌کنند، هشدار می‌دهند علاوه بر حذف اشتراک خود از این برنامه، آن را هم از تلفن همراه خود پاک کنند.

به گزارش پایگاه خبری الیوم السابع؛ کارشناسان فناوری اطلاعات فاش کردند: نرم افزار "وایبر" را اسرائیل به گونه‌ای طراحی کرده است که از طریق آن یک نسخه از پیام‌ها و نامه‌ها و تصاویرتان به دفتر شرکت سازنده آن در تل آویو ارسال می شود. [h=4]«حسام صالح» یکی از این کارشناسان مصری در این رابطه گفت: زمانی که از این سیستم و نرم افزار استفاده می کنید باید مطلع باشید پیش از رسیدن نامه و تصویرتان به مقصد مورد نظر یک نسخه از نامه و پیامتان سریعا به تل آویو ارسال می شود.[/h][h=4]وی در این باره گفت: نرم افزار "واتس آپ" که پیش از نرم افزار "وایبر" فعال بود، بسیار امن تر از "وایبر" بود، ولی متاسفانه اکنون این نرم افزار دیگر عمل نمی کند.[/h][h=4]این کارشناسان فناوری اطلاعات اعلام کردند: بهتر است تلفن همراهی که نرم افزار "وایبر" بر روی آن نصب شده است هرگز در اتاق خواب یا اتاق جلسات محرمانه[/h][h=4]قرار نگیرد.[/h]

سلام جناب ابوالفضل
ممنون از توضیحاتتون

نقل قول:

میتونید به این سوال هم پاسخ بدین؟؟؟

با توجه به اینکه من از کارشناسان شنیدم این برنامه ها برای رد و بدل کردن اطلاعات سری و مهم خطرناکه!!:Gig:

آرامش;552692 نوشت:
سلام جناب ابوالفضل
ممنون از توضیحاتتون

میتونید به این سوال هم پاسخ بدین؟؟؟

با توجه به اینکه من از کارشناسان شنیدم این برنامه ها برای رد و بدل کردن اطلاعات سری و مهم خطرناکه!!:Gig:

با سلام

بنده در پاسخ چند نکته رو عرض کنم :

1. وقتی مطالب و ضررهای کلی عرض شد در درجه دوم مساله شخصی میشه و عواقب گریبانگیر خود فرد هست .. چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ دیگر ...

2. به طور قطع میتوان گفت که بیشتر استفاده از این شبکه های اجتماعی غیر ضروری هست و برای ارتباطات غیر لازم / یعنی حذفش هیچ مشکلی رو بوجود نمیاره

3.اگر هدف فعالیت سایبری باشه در محیط های دیگر هم میشه انجام داد . مثلا یه عده مسلط بشن به زبان عبری و طراحی سایت عبری زبان و فعالیت سایبریبر علیه سوژه

4.از جایگزین های ایرانی میشه استفاده کرد مثل قاصدک و ...

.

آرامش;552692 نوشت:

ما میتونیم این فضای غیر مفید و منفی رو ترک کنیم و در محیط دیگر فعالیت کنیم . قرار نیست که ما با ترک وایبر با فضای سایبری خداحافظی کنیم !!

موفق باشید

به نام خدا
اول یه نکته رو عرض کنم که به غیر از یه عده سیاستمدار و دولتمدارها ، اکثر مردم دنیا به شکل های مختلف این حملات رژیم صهیونیستی رو سرکوب میکنند(با شبکه های اجتماعی ، با تصاویر ، با انیمیشن و ....) اما این وسط نمیدونم چرا ما با این نوع تاپیک ها میخوایم نشون بدیم که از بقیه ناراحت تریم؟
بگذریم ، برم سر اصل مطلب :
1 - تا به امروز هیچ سند و منبع معتبری اعلام نکرده که وایبر داره جاسوسی میکنه یا پولش به جیب دولت صهیونیست میره و هر آنچه بوده فقط حدش و گمان و نظرات شخصی افراد(به خصوص اعراب ، که توی پست جناب ابالفضل به وضوح دیدین) بوده است.پس فکر میکنم دامن زدن به این مساله ، یه تهمت به شرکت viber media باشه
2 - این مساله جاسوسی از همون سال 2011 توی کل جهان(اون زمان اصلا ایران نمیدونست وایبر چیه) مطرح شد که خوب ما الان چون آتش جنگ غزه و اسراءیل بالا رفته تازه داریم مطرحش میکنیم.
3 - کاربر ابالفضل یه چندتا نقل قول کردن و یه سری مطالب رو کپی پیست کردن که از یه مدیر بیشتر انتظار هست که روی مطالب تحقیق بیشتری داشته باشن ....پرسیده بودین چرا رایگانه پس پولشو از کجا در میاره؟خیلی ساده است ، از استیکرهای پولی و از viber out و کمی از تبلیغات....احتمالا چون ایران هیچ وقت همچین چیزی رو نداشته(چون ایران کسی برای استیکر و viber out پول نمیده) برای همین برای مدیر عزیز نامفهوم بود که پوله مثلا سرور از کجا میاد.
4 - حالا آخرش وایبر جاسوسه؟آیا پولشو میده تفنگ میسازه و غزه رو بمباران میکنه؟..... یکم سعی کنیم خودمون هم تحقیق کنیم برای چیزهایی که توی زندگی داریم(دیگه این وایبر که فقه و احکام نیست بگیم وقتشو نداریم پس یه عده برن متخصص بشن و بعدش هرچی گفتن بگیم چشم)....به هر حال مصاحبه زیر توسط روزنامه معروف گاردین با جناب مارکو سازنده وایبر و یکی از مدیرعاملان فعلیش هست..پیشنهاد میکنم همشو بخونین اما چون زیاده من فقط دو قسمت از سخنان ایشون رو اینجا میارم :
He says Viber does not "have the capability to listen to conversations". Messages are stored, for two weeks or until they are opened by the recipient, whichever is shorter. Around 80% are deleted in less than a second. The messages are encrypted, and Marco says he has never handed the encryption key to any government.
But Viber was funded entirely by what Marco refers to as "friends and family". "We never took a single dollar from the state of Israel, we are not even incorporated in Israel. We maintain a research and development centre in Israel and that's it."
اینم لینک کل مصاحبه :
http://www.theguardian.com/technology/2013/aug/30/viber-founder-talmon-marco-privacy.

صحبت های کارشناس کافی بود برای کسی که واقعا از اول تا آخرش رو گوش کرده باشه ! Fool
همینکه طرف چهار سال تو ارتش اسراییل بوده کافیه

البته که لازم نیست کمک ما گلوله بشه و بخوره تو سر مسلمین. امام خامنه ای فرمودن کمک به صهیونیست ها حرام و تمام.
حالا ما می گیریم که این مصاحبه درست باشه و صد در صد صحیح، ولی چرا باید مرکز تحقیق و توسعش در اسراییل باشه. به قول خودش همینه و بس:Khandidan!:
مرکز تحقیق = جاسوسی
دیگه بعد از این همه جنایت از اسراییل دیگه الان نباید با هر گونه حمایت از اسراییل حداقل بی تفاوت باشیم.
البته موضوع خیلی ریشه ای تر هست و به وایبر ختم نمیشه. الان تقریبا تمام کمپانی های مطرح دنیا به طور مستقیم یا غیر مستقیم با صهیونیست ها در ارتباطند و تحریم چند نرم افزار شاید به چشم نیاد. کار باید اساسی تر بررسی بشه. البته موضوع جاسوسی هم چیز جدیدی نیست و انقدر این موضوع عادی شده که خودشون میان و میگن فیسبوک و فلان و فلان واسه جاسوسیه.:Nishkhand:
در هر حال من وایبر دارم و پاکش می کنم چون این طور خودم قانع ترم. یا علی

[="Blue"][="#FF0000"]مرگ بر اسرائیل .........................[/][/]

سلام

از دوستانی که اطلاعات کامپیوتری دارند میشه راهنمایی بفرمایند که آیا استفاده از تلگرام و اینستاگرام هم منجر به کمک به کشورهای حربی و اسرائیل میشه؟؟؟

با تشکر:Gol:

سلام این سوال بنده هم هست
!

با سلام

دقیق نمیدونم چه جوری استفاده و ساخت اکانت در وایبر و برنامه های مشابه چه جوری سود خواهد داشت اما
فکر کنم به این شکل باشه که وقتی تعداد کاربر های یه برنامه زیاد بشه ارزش برنامه هم زیاد میشه و سهام اون هم میره بالا
مثل بورس هست
مثلا یک شرکت ماشین سازی امسال خیلی سود داشته،همه میرن سهامش رو میخرند و شرکت باز هم ارزش میره بالا

البته فکر کنم:khandeh!:

سلام کاش مسنجری به نام گفتگوی دینی هم وجود داشت کاملا مذهبی و عالی مثل اینجا:Sham::Ghamgin:

Niyaz;681164 نوشت:
سلام

از دوستانی که اطلاعات کامپیوتری دارند میشه راهنمایی بفرمایند که آیا استفاده از تلگرام و اینستاگرام هم منجر به کمک به کشورهای حربی و اسرائیل میشه؟؟؟

والا ما کمی اطلاعات داریم از رفقای مهندس هم میپرسیم ولی فکر کنم باید اطلاعات دقیق ار سیستم داخلی سازمان سیا و ام ای 6 و موساد و ک گ ب و ... داشته باشیم ما دسترسی نداریم ولی دوستان دارند و قاطعانه میکن کمک میکنه همچین فرت فرت هم پول میرسه ب هشون
هر کلمه که مینویسیم فرت فرت پول میره تو حسابشون !:Moteajeb!::ok:

[="Tahoma"][="Black"]میتونید این رو معرفی کنید.

لینک[/]

[="Tahoma"][="Black"]

Niyaz;681164 نوشت:
سلام

ببینید کمکی میکنه بهتون :

لینک[/]

[="Tahoma"][="Black"]

لبیک یا علی النقی;550385 نوشت:
سلام

محمد132;550623 نوشت:

آرامش;552622 نوشت:
سلام
من نمیتونم فیلمو دانلود کنم ببینم!!

میخوام بدونم این برنامه ها دقیقا چطور میتونه به اونها سود برسونه؟
اگه ما این برنامه ها رو داشته باشیم آیا پاک کردنشون فایده ای داره؟؟
بهتر نیست بمونیم و فعالیت مثبت داشته باشیم؟؟؟

واقعا بهترین تصمیم چیه؟؟؟

لطفا کارشناسا هم نظر بدن چون نظرشون خیلی مهمه.

ببینید بهتون کمکتون میکنه :

لینک[/]

دوستان عزیز!
مسنجر هایی معرفی کردین ایرانی!

کمی فکر کردین واقعا جای اون خارجیو میتونه بگیره؟؟؟؟؟؟ بعضیا پاشونو از قضیه و افراد برتر و دانای جامعه فراتر میذارن!
چرا اینا فیلتر نیست؟
"چون هیچکدام از گزینه های داخلی به پاشون نمیرسه"
و هی بگین جاسوسی! اگر جاسوسی بود سازمان فیلترینگ خیلی وقت پیش این کارو میکرد مثه وی چت! هیچی از زیر نظر سازمان فیلتر در نمیره مطمئن باشین! حالا یه عده میخان از افراد دانای مملکت بزنن جلو.......
ی کاربر نوعی که داره با چارتا دوستش جوک میگن آخه اینم شد جاسوسی؟؟؟؟؟؟؟چی دارن بگن مگه؟
چیزی هم که میگین ممکنه از گوشی جاسوسی بشه امکانش به 1 درصد میرسه! چون این مسنجر هرچیزی که توش میذاری رو میتونن جاسوسی کنن نمیدونم کی شایعه کرده از گوشیشتون همه چیتونو کش میرن! با منطق و دلیل بیاد بگه ببینم اصلا چه حفره ای است توی گوشی ها که بشه بهش دسترسی پیدا کرد؟
این مسنجر ها دیتاسنتر های بسیار غولی داره! دارن تغذیه میشن!
مسنجر ایرانی ی دیتاسنتر 10 هزاری فوقش داره ی پیام میدی نیم ساعت بعد میرسه دست طرف(تازه خلوته مسنجراش اینجوره شلوغ بشه که...)
مسنجری مثه وایبر منبع درامدش بورس و سهامشه بیشتر.........
مثه اسک دینه!
هرچی تعداد کاربرای اسک دین بره بالا! این سایت ارزشش میره بالا! من الان بخواهم اسک دین رو مثلا بخرم بابتش 5 تا 7 میلیون میدم چون این ارزشه مادیشه بر اساس بازدید و کاربراش!
و اساس کار این شبکه ها تبلیغاته ک از مشتریا پول میگیرن تبلیغاتشونو میذارنو استیکر میفروشن!
ما ایرانیا استیکر نمیخریم!
برو خارج همه پول میدن میخرن!
ختم کلام
"مسنجری که به پای وایبر بسازه بسازین حرفی نداریم"
فیسبوک الان براش جایگزین ساختن!
چیه اسمش؟فیسنماس!
چند وقت پیش هک شد اطلاعات کاربرا ریخت دسته مردم!
تاحالا فیسبوک هک شده صفحه اصلیش کله اطلاعاتش بریزه بیرون؟
نه تو این زمینه خرج میکنه دولت که ی مسنجر خوب بسازن جوونای خوش ذوق ایرانی نه تواناییشو داریم به اون صورت البته تواناییش هست ...........امکاناتش و فرهنگش نیست.......
همه مسنجر ها وابستن به نوعی ب این امریکا و اسرائییل!
:khaneh:

الان در حال حاضر کدوم مسنجر ایرانیه برای موبایلا که خوب هم باشه؟نظرتون درباره
تی تاک چطوره؟

تنهای وحشی;685170 نوشت:
میتونید این رو معرفی کنید.

لینک

در زمینه وایبر در دقیقه17 استادتون میگه اصلا امکان پذیر نیست
این توهمی هست از فوبیای شدید که به وجود میارن
شما میتونید نرم افزارهای مخصوصی روی گوشی نسب کنید و یا حتی تحت ویندوز روز سیستم که فعالیت دورن سیستمی گوشی رو با ریز گردش بهتون بگه
مگر اینکه بگیم کل دنیا کل دنیا و تمام دیتا سنترهای جهان همه سازندگان و .... دست به یکی کردن این مورد رو پنهان نگه داشتند !!! یعد سوال مطرح میشه استادتون از کجاش در اورده اینارو ؟
دقیقا 18:40استادتون میگن سیا با گوگل قرار داد داره و قرار دادش هم هیچ وقت لو نمیره !!!! پس از کجا اینا فهمیدن اخه ؟
بعدشم مگر ایران پول نداد به نوکیا کدکس سرورهارو خرید ؟؟؟؟؟؟ نوکیا که اسرائیلی بوده اخوی استاد !!:khaneh:
به استاد یگسد مک ادرس میشه مخفی کرد بره نرم افزار تور نصب کنه Lol
فیس یوک فروشنده اطلاعات هست چیز جدید نیست به کشورهای افریقایی هم فروخته تا حالا Lol
دقیقه 25:55 میگه چرا جدید ترین گوشیها میاد ؟ برو مرز ایران پاکستان از پلیس راه بپرس یا از اقازاده فلانی
بعدش هم استاد ایکیو برو ببین الجی سامسونگ مال کیه که بهترین هاش میاد
برو ببین استاد سونی نماینگی ایرانش دست کیه

اخرش هم که استادتون فرمدن دلیل مشخصی برای کمک مالی نرم افزارها وجود نداره
شما هرچی از این مرجعها داری بزار خوشحال میشیم خوبه :Gol:
پایان :Gol:

سید محمد جواد;685199 نوشت:
شما میتونید نرم افزارهای مخصوصی روی گوشی نسب کنید و یا حتی تحت ویندوز روز سیستم که فعالیت دورن سیستمی گوشی رو با ریز گردش بهتون بگه
مگر اینکه بگیم کل دنیا کل دنیا و تمام دیتا سنترهای جهان همه سازندگان و .... دست به یکی کردن این مورد رو پنهان نگه داشتند !!! یعد سوال مطرح میشه استادتون از کجاش در اورده اینارو ؟
دقیقا 18:40استادتون میگن سیا با گوگل قرار داد داره و قرار دادش هم هیچ وقت لو نمیره !!!! پس از کجا اینا فهمیدن اخه ؟
بعدشم مگر ایران پول نداد به نوکیا کدکس سرورهارو خرید ؟؟؟؟؟؟ نوکیا که اسرائیلی بوده اخوی استاد !!:khaneh:
به استاد یگسد مک ادرس میشه مخفی کرد بره نرم افزار تور نصب کنه Lol
فیس یوک فروشنده اطلاعات هست چیز جدید نیست به کشورهای افریقایی هم فروخته تا حالا Lol
دقیقه 25:55 میگه چرا جدید ترین گوشیها میاد ؟ برو مرز ایران پاکستان از پلیس راه بپرس یا از اقازاده فلانی
بعدش هم استاد ایکیو برو ببین الجی سامسونگ مال کیه که بهترین هاش میاد
برو ببین استاد سونی نماینگی ایرانش دست کیه

اخرش هم که استادتون فرمدن دلیل مشخصی برای کمک مالی نرم افزارها وجود نداره
شما هرچی از این مرجعها داری بزار خوشحال میشیم خوبه :Gol:
پایان :Gol:

حالا فهمیدم چرا تایپیک نقد نمیزنی
پایان .

کنجکاو بی گناه;685220 نوشت:
حالا فهمیدم چرا تایپیک نقد نمیزنی
پایان .

خب پایان !! حالا این خیلی فیلسوفی بود جوابت
به قول خودت :: مردی بیا بگو مردشی جواب بده مردی مرد مرد مرد !!
من همونجا دانلود کردم گوش دادم وقتی تو حرفها سوتی هست اخه کدوم عقل سلیمی حرف رو همینجوری قبول میکنه ؟ اونم حرف کسی که هر کلمش کلمه بعدی خودش رو نقض میکنه
پایان یا شروع یا از همونها که شما میگی

یعنی یک نفر دکترای کامپیوتری، نرم افزاری، چیزی نداریم که بگه این شبکه های اجتماعی برای اونوریا سود زیادی میرسونه یا نه ؟؟؟!!

آقای رائفی پور که خودشونم میگن من سر در نمیارم چجوری به اونا پول میرسه با کلیک!!! پس لینک مورد نظر چه کمکی میتونه بکنه که دوستان قرار دادن؟ با جاسوسی من کاری ندارم.

مرجع تقلیدها خیلی شفاف گفتن اگه موجب تقویت دشمنان اسلام شود استفاده از آن حرام است .... یکی نیست بگه باعث تقویت میشه یا نه؟

توهم روشنفکری خیلی بد توهمیه

سید محمد جواد;685236 نوشت:
به قول خودت :: مردی بیا بگو مردشی جواب بده مردی مرد مرد مرد !!

جواب میدم مثل بعضیا نیستم :ok:

غیر از این دلیل که برای خیلی چیزا میاری دلیل منطقی نداری ؟

اولا نصب درسته !
دوما گیریم که ریزش رو گرفتی از کجا میفهمی چه فایلی رو فرستاده ؟
تمام پیامک ها و شماره ها رو میشه تو صد کیلوبایت جا کرد ، این صد کیلوبایت رو شما از کجا میخوای بفهمی عکس بوده متن بوده صوت بوده ؟؟؟
از کجا میشه فهمید چه فایلی فرستاده شده ؟
اگه راهی هست بگو

استادتون از کجاش در اورده اینارو ؟

تو سخنرانی اخیر گفتن از مدیران ارشد ibm که پشت این هوش مصنوعی بوده شیعه شده ( مثل اینکه استاد قرار نبود بگه چون اولین بار بود میشنیدم ) و با خود استاد حرف زدن که چقدر هزینه کردن و چجوری علایقت و همه چیزت رو ثبت میکنن

استادتون میگن سیا با گوگل قرار داد داره و قرار دادش هم هیچ وقت لو نمیره !!!! پس از کجا اینا فهمیدن اخه ؟

آقای محترم و عقل کل مثال زد گفت اگه همچین کاری رو بکنن تو هیچوقت نمیتونی بفهمی و خیلی راحت پنهانی انجام میدن

حالا اگه مردی :Khandidan!: بیا جواب منطقی بده !!!!!!!!!!!!!!

تنها چیزی که من فهمیدم این انجمن و اخرشم بحث به اونجا میکشه اخرش.........

این نرم افزارا جاسوسیه و همش کفره استفاده نکنید همش زیان باره اصلا بدرد نمیخوره دست اسرائیلیاس دارن جاسوسی میکننو پول درمیارن میکنن گلوله میخوره کله فلسطینیا..........
همین!
دیگه کسی بحث نکنه..........

کنجکاو بی گناه;685242 نوشت:
جواب میدم مثل بعضیا نیستم

شما که گفتی پایان اقای مرد :))حرف مرد یکیه یا حرفی نزن که نتونی یا وقتی میگی تا تهش برو Lol

غیر از این دلیل که برای خیلی چیزا میاری دلیل منطقی نداری ؟

منطق اول :: یه مهندس درست حسابی پیدا کنید بپرسید
منطق دوم :: سیستم عامل هر دستگاهی و هر نوعی رد پای اطلاعاتی از عملکرد خود دارد ...په موقع و کی چه نوع فعالیتی از نظر دادها انجام داده است
مثالی میزنم
وقتی شما چیزی از روز هارد خود پاک میکنید تا مدتها پاک نشده هست بلکه قسمتهای مهم فایل تکه تکه شده و در فضای سیال هارد شما موجود است
مسئله فقط نرم افزار درست و زمان کافی برای بازگردانی هست
اگر هارد را حتی پاک کنید و خرد کنید باز هم قابل بازیابی است
ذر زمینه سیستم عامل اندروید و.... هم همین است
حال جابجایی شمارها و اطلاعات مربوط به گوشی شما نیازمند یک پنل اینترنیت باز و ارسال اطلاعات است
جابجایی اطلاعات یا از طریق شبکه است یا اتصال فیزیکی یا تبادل دادهای مادون قرمز و بلوتوث یا اشتراک گذاری اینترنت
حال فرض کنیم قرار به سرقت باشد شخص باید برود داخل دفتر تلفن شما کل انرا بوک مارک کند استخراج کند جابجا کند
لازمه این عمل داشتن اینترنت متصل است که ساده است و انجام عملیاتی داخل گوشی و نرم افزار ان
اگر رفیقی در زمینه مهندسی اندروید داشته باشید به شما میگوید با روت کردن گوشی میتوانید به تمام پنلهای مدیریتی گوشی دست پیدا کنید و تمام فایلهای غیر قابل تغییر در دسترس شما است
حال نرم افزارهایی برای هر سیستم عاملی موجود است مخوصا کامپیوتر که هر گونه هرکی در داخل انرا به شما گزارش میذهد
ادارات و ارگانهای مهم از این موارد استفاده میکنند
حالا ارسال یک عکس با حجم و داده مشخص ان هم از راه دور انهم از تلفن خاموش بدون رد و نشان نخواهد بود
شما سوادت رو ببر بالا مثل استادت

اولا نصب درسته !
دوما گیریم که ریزش رو گرفتی از کجا میفهمی چه فایلی رو فرستاده ؟
تمام پیامک ها و شماره ها رو میشه تو صد کیلوبایت جا کرد ، این صد کیلوبایت رو شما از کجا میخوای بفهمی عکس بوده متن بوده صوت بوده ؟؟؟
از کجا میشه فهمید چه فایلی فرستاده شده ؟
اگه راهی هست بگو

بازه میرزا Lol
صد کیلو بایت هم عکس هم فایل هم شماره ؟؟ این جوک کی میگه شما یه حجم گیری انجام بده رو گوشیت
گفتم که نرم افزارش هست عزیز
مشخص نشه چی ارسال شده ولی مشخص میکنه ارسالی صورت گرفته که هنوز مدرکی مربوط به این نیست

تو سخنرانی اخیر گفتن از مدیران ارشد ibm که پشت این هوش مصنوعی بوده شیعه شده ( مثل اینکه استاد قرار نبود بگه چون اولین بار بود میشنیدم ) و با خود استاد حرف زدن که چقدر هزینه کردن و چجوری علایقت و همه چیزت رو ثبت میکنن

لینکشو بده با اصل منبع رو ببینیم چی گفتن استادتون

آقای محترم و عقل کل مثال زد گفت اگه همچین کاری رو بکنن تو هیچوقت نمیتونی بفهمی و خیلی راحت پنهانی انجام میدن

ایشون میگن تمام اینها سکرت هست و پینهانی ! ولی ایشون مطلع هستند نشد اقا من سوتیهای اینچنین از ایشون زیاد دیدم کم نیستن
نمیدونم منابع رو چرا هیچ وقت نمیگه استادتون
راستی من مرد نیستم شما مردی
باریکلا

سید محمد جواد;685251 نوشت:
شما که گفتی پایان اقای مرد :))حرف مرد یکیه یا حرفی نزن که نتونی یا وقتی میگی تا تهش برو :))

وقتی نقل قول کردی گفتم بی ادبیه حواب ندم فکر میکنن جواب ندارم
شما برو رو مرد بودن خودت کار کن

اگر رفیقی در زمینه مهندسی اندروید داشته باشید به شما میگوید با روت کردن گوشی میتوانید به تمام پنلهای مدیریتی گوشی دست پیدا کنید و تمام فایلهای غیر قابل تغییر در دسترس شما است
حال نرم افزارهایی برای هر سیستم عاملی موجود است مخوصا کامپیوتر که هر گونه هرکی در داخل انرا به شما گزارش میذهد
ادارات و ارگانهای مهم از این موارد استفاده میکنند
حالا ارسال یک عکس با حجم و داده مشخص ان هم از راه دور انهم از تلفن خاموش بدون رد و نشان نخواهد بود

برای اینکه بازیبابی غیر ممکن یا سخت بشه خیلی راه ها هست
من از سه سال پیش گوشی روت میکردم
همه این چیزا رو میدونم
برنامشم نصب کردم
مثلا هر ثانیه 20 بایت به اینترنت وصل میشه یه فایلی از کامپیوتر
من از کجا بدونم چه فایلی رو داره میفرسته ؟؟؟؟
یا همین لاین توی گوشی مثلا ده مگابایت گرفته یه مگم اپلود کرده
من از کجا بدونم چه چیزی رو اپلود کرده ؟ از کجا مطمین باشم یه فایل شخصی رو اپلود نکرده ؟؟؟؟ همین برنامه های چت دسترسی کامل به شماره های گوشی دارن

مشخص نشه چی ارسال شده ولی مشخص میکنه ارسالی صورت گرفته

خب با سواد هممون میفهمیم یه چیزی رو اپلود کرده ولی از کجا بفهمیم چی رو اپلود کرده ؟

لینکشو بده با اصل منبع رو ببینیم چی گفتن استادتون

اینم لینک

ایشون میگن تمام اینها سکرت هست و پینهانی ! ولی ایشون مطلع هستند نشد اقا من سوتیهای اینچنین از ایشون زیاد دیدم کم نیستن
نمیدونم منابع رو چرا هیچ وقت نمیگه استادتون

یا متوجه نشدی یا خودتو زدی کوچه علی چپ
دارم میگم [=lucida sans unicode]مثال زد
برای مثال اگر قراردادی هم صورت بگیره تو نمیفهمی ، به همین سادگی
عجبا
قبلا هم گفتم برو دفترش
داد بزن بگو مدرک هاتو بیار تا اونم هر چی مدرک داره بیاره

راستی من مرد نیستم شما مردی

خوب شد به این نتیجه رسیدی

کنجکاو بی گناه;685265 نوشت:
برای اینکه بازیبابی غیر ممکن یا سخت بشه خیلی راه ها هست
من از سه سال پیش گوشی روت میکردم
همه این چیزا رو میدونم
برنامشم نصب کردم
مثلا هر ثانیه 20 بایت به اینترنت وصل میشه یه فایلی از کامپیوتر
من از کجا بدونم چه فایلی رو داره میفرسته ؟؟؟؟
یا همین لاین توی گوشی مثلا ده مگابایت گرفته یه مگم اپلود کرده
من از کجا بدونم چه چیزی رو اپلود کرده ؟ از کجا مطمین باشم یه فایل شخصی رو اپلود نکرده ؟؟؟؟ همین برنامه های چت دسترسی کامل به شماره های گوشی دار

برنامهای دقیق تری هم هست
لاین و ... ی حجمی رو اپلود میکنن وقتی سینچ میشن اون عادیه ولی اینکه به صورت روتین و خارج از برنامه باشه بله قابل دیدن هست
گفتم مهندسی اندروید نیاز هست نه اینکه یه نرم افزار کینگو روت نصب کنیم کار کنیم Lol
خب با سواد هممون میفهمیم یه چیزی رو اپلود کرده ولی از کجا بفهمیم چی رو اپلود کرده ؟

شمت ثابت کن اپلود میشه
بعد فیلم و عکسی که استادتون میگن حجمش زیاده اقا مرده اینجوری نیستا!!!
شمارهای من و شما به چه درد موساد و ام ای 6 میخوره ؟؟ البته بدرد سپاه میخوره برای همینه سرور نوکیا رو خرید !

داد بزن بگو مدرک هاتو بیار تا اونم هر چی مدرک داره بیاره

راه نمیدن
نمیزان حرف بزنیم
شمهد بود امسال تا الان حدود 3بار فکر کنم اومد 2بارشو که خودم رفتم یه بار سوال ساده پرسیدیم بسیجیان قیور ترش کردن
یا برا دیگه هم دورش یه عده بودن استاد استاد میکردن دس به سرو کلش میکشیدن تا اومدیم رسیدیم بهش جلو دانشجوها سوال کردیم گفتن استاد وقت نداره !

خوب شد به این نتیجه رسیدی

حالا که روشن شد اینقدر اگر مردی اگه مردی نکن افرین

لینک منبع اصلی گفتم بده سخنان استادت چیه میدی
بعد دقیقش رو هم بگو عزیز .....حوصله استادتون رو ندارم فدات خودت کامل گوش کن

سید محمد جواد;685267 نوشت:
سینچ

سینک با سواد

صورت روتین و خارج از برنامه باشه بله قابل دیدن هست

از کجا میفهمی خارج برنامه هست ؟

گفتم مهندسی اندروید نیاز هست نه اینکه یه نرم افزار کینگو روت نصب کنیم کار کنیم :))

تو الان مهندسی اندروید داری ؟؟؟؟ اصلا مگه مهندسیشو داریم ؟؟؟؟؟
با adb & odin کردم نه با King root

شمت ثابت کن اپلود میشه

گفتم که مثلا یک مگ لاین اپلود کرده
خود گوشی ثابت میکنه
ولی اینکه چی اپلود کرده نشون نمیده

بعد فیلم و عکسی که استادتون میگن حجمش زیاده اقا مرده اینجوری نیستا!!!

این بحثش جداست مهندسان کامپیوتر و هکرا باید بیان بگن

شمارهای من و شما به چه درد موساد و ام ای 6 میخوره ؟؟ البته بدرد سپاه میخوره برای همینه سرور نوکیا رو خرید !

من هی میخوام توهین نکنم خودت میخوای شروع کنی
اولا چطوره اینا به درد سپاه میخوره به درد ام ای 6 نمیخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوما وقتی مسئول جایی شدی ادرس و شماره همه دوستاتو دارن
اتو هم تا دلشون بخواد دارن

راه نمیدن
نمیزان حرف بزنیم
شمهد بود امسال تا الان حدود 3بار فکر کنم اومد 2بارشو که خودم رفتم یه بار سوال ساده پرسیدیم بسیجیان قیور ترش کردن
یا برا دیگه هم دورش یه عده بودن استاد استاد میکردن دس به سرو کلش میکشیدن تا اومدیم رسیدیم بهش جلو دانشجوها سوال کردیم گفتن استاد وقت نداره !

بالاخره هر کسی سعادتشو نداره :ok:
خود استاد هم گفتن هر کس بخواد وقت بگیره باید شیش ماه وایسه

سید محمد جواد;685273 نوشت:
لینک منبع اصلی گفتم بده سخنان استادت چیه میدی
بعد دقیقش رو هم بگو عزیز .....حوصله استادتون رو ندارم فدات خودت کامل گوش کن

تو که حوصله نداری درخواست لینک نده پس
همون لینکو دانلود کن
دقیقه 30 میگه

کنجکاو بی گناه;685278 نوشت:
تو که حوصله نداری درخواست لینک نده پس
همون لینکو دانلود کن
دقیقه 30 میگه

نگفتم حوصله ندارم گفتم حوصله استادتو ندارم ماشالا120دقیقه فرمایشات دارن
چشم شب سر فرصت در خدمت هستم انشاالله
من الله توفیق حاج اقا

کنجکاو بی گناه;685276 نوشت:
سینک با سواد

همون که تو میگی

از کجا میفهمی خارج برنامه هست ؟

هر برنامه ای به صورت روتین یک سری موراد رو میگیره و اپلود داره توی سیاست کاریشون هست مخصوصا تغییرات اکانتهایی که داری و اطلاعاتی که تو گروهها میاد مثل دیتا بیس اولیه عکسها و فیلمها

تو الان مهندسی اندروید داری ؟؟؟؟ اصلا مگه مهندسیشو داریم ؟؟؟؟؟
با adb & odin کردم نه با King root

اره داریم خوبم کار میکنند ماشالا

این بحثش جداست مهندسان کامپیوتر و هکرا باید بیان بگن

دم دست من هست شماره جهاد دانشگاهی بدم خدمتتون مهندس باقری تماس بگیرید ؟

اولا چطوره اینا به درد سپاه میخوره به درد ام ای 6 نمیخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟

چون سپاه میاد خر ملت رو میگیره موساد کاری نداره عزیز
اینم مدرک میخواد اره ؟؟؟؟؟؟
بزنید پرتوکل امنیتی نوکیا و فروش به ایران ببینید استفادش چی بوده و کجا میفهمید
وقتی برای یه بازی فوتبال تلفنهارو دستکاری میکنن و قطع میکنن معلومه چکاردیگه میکنن

دوما وقتی مسئول جایی شدی ادرس و شماره همه دوستاتو دارن

مسئولین موارد امنیتی خاص خودشون رو دارن شما نترس دست کسی به اونها نمیرسه

بالاخره هر کسی سعادتشو نداره
خود استاد هم گفتن هر کس بخواد وقت بگیره باید شیش ماه وایسه

بابا باسعادت
شما وایسا بپا واریس نگیری
ما سعادتشو زیاد داشتیم چه رمانی که جوجه بود چرت و پرت و سوتی میگفت چه حالا Lol

سید محمد جواد;685291 نوشت:
چون سپاه میاد خر ملت رو میگیره موساد کاری نداره عزیز

با سلام

منظور از خر ملت رو کاملتر توضیح دهید.باتشکر

از کجا میدونید که موساد کاری نداره؟اینم توضیح دهید .ممنون

بله برای این حرفتون مدرک و دلیل خودتون رو بگید

بزنید پرتوکل امنیتی نوکیا و فروش به ایران ببینید استفادش چی بوده و کجا میفهمید

با سلام

لطفا اینم خودتون بگید با مدرک و منبع

ممنون

وقتی برای یه بازی فوتبال تلفنهارو دستکاری میکنن و قطع میکنن معلومه چکاردیگه میکنن

سلام علیکم

این موضوع هیچ ربطی به سپاه نداره میشه بگید از کجا گفتید که به سپاه ربط داره؟

هنوز هیچ کسی نگفته و نمیدونند که موضوع چیه

اما احتمالی داده شده که دلیل این کار چی بوده

میگن که تصمیم امنیتی شهردار تبریز بوده ....همین... آنها با پیش بینی اینکه اطلاع مردم ازقهرمان نشدن باعث ایجاد ناامنی و شورش در ورزشگاه بشه سیستم های ارتباطی رو قطع کردن تا در نهایت با شادمانی بیخودی مردم، هیجان اونها فروکش کنه و هم بتونن وضعیت رو کنترل کنن...

قطع کردند موبایل ها هم کار سختی نیست
با گذاشتن مودم میشه انتن دهی رو مسدود کرد

اما کلا این کار،رو من طرفداری نمیکنم فقط خواستم بگم هیچ ربطی به سپاه نداره
شما اگر با سپاه مشکلی داری بهتره هر چی اتفاق رو تقصیرش نندازید

با تشکر

سلام .
یه نرم افزاری هست به نام بیسفون .
من دارمش ولی چون خیلی خلوته استفاده ای ازش ندارم ...

Cheetah;685347 نوشت:
منظور از خر ملت رو کاملتر توضیح دهید.باتشکر

Kher در مشهدی به معنیه گردن گریبان است عزیز
شرمنده لهجه داریم تو نوشتن هم Lol
Cheetah;685354 نوشت:
این موضوع هیچ ربطی به سپاه نداره میشه بگید از کجا گفتید که به سپاه ربط داره؟

مخابرات مال بابای من نیست مال سپاه هست
پروتکل امنیتی کشور اولین بندش قطع اینترنت و مخابرات همراه هست عزیز نمیدونی هنوز ؟

اون قسمتی که شما گفتی گوش دادم
استادتون میگه من با یه اقایی که مدیر ارشد ام ای تی هست که تازه سیعه شدم صحبت کردم !!! هیچ جا اثری از این شخصیت فانتزی نیست عزیز
والا شما خودت د قت کن
ایشون به عدد"میلیاردها دلار" میگه عدد دقیق ! شما واقعا یک بار بیا خارج گود حرفا رو گوش کن نقد کن ببین چندتا منبع درست ازش درمیاری برادر

Cheetah;685348 نوشت:
با سلام

لطفا اینم خودتون بگید با مدرک و منبع

ممنون

میدونم اینجا میگم پا متنم پاک میشه یا تاپیک قفل میشه یا من پاک میشم Lol
منبع اول از خود خبرگزاری معروف ایران :: http://www.tabnak.ir/fa/news/52714
شرکت مخابراتی نوکیا-زیمنس (NSN) فروش تجهیزات شنود مکالمات تلفن همراه به دولت ایران را تایید کرد. یک سخنگوی این شرکت گفت: «بخشIntelligent Solutions که تا ماه مارس سال جاری بخشی از شرکت نوکیا- زیمنس بود، نسخه محدود شده محصولی با نام Monitoring Centre را در نیمه دوم سال 2008 به ایران فروخته است.»

بن روم توضیح داد: «امکانات محصول مذکور به کاربران آن اجازه می دهد روی ای میل، تماس های تلفنی، پیام های متنی، پیام های ارسال شده توسط ابزارهایی مانند یاهو مسنجر و شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک «شنود قانونی» داشته باشند.»

به گفته این سخنگو، محصولی که در اختیار ایران قرار گرفت تنها امکان شنود مکالمات تلفن همراه را فراهم می کند و توانایی نظارت بر ترافیک اینترنتی را ندارد.

نوکیا و زیمنس ((Nokia Siemens Networks (NSN) تجهیزات استراق سمع و شنود تلفن های موبایل را به مخابرات ایران فروخته و تحویل دادند. منبع : واشنگتون تایمز نویسنده : Eli Lake
--------------------------------------------------------
روزنامه داگنس نی هتر چاپ سوئد نوشت به کمک تکنیک بسیار پیشرفته و پیچیده ای که شرکت نوکیا به ایران فروخته، ایران کنترل کامل و دقیقی خواهند داشت بر تلفن، تلفن همراه، و اینترنت. رئیس شرکت نوکیا / زیمینس که یک شرکت فنلاندی – آلمانی است سوگند میخورد که قصد نداشته در مورد سانسور و جاسوسی درمیان مردم به ایران یاری رساند. اما این شرکت حدود شش ماه پیش یکی از پیچیده ترین و پیشرفته ترین سیستم های کنترل تلفن و اینترنت در دنیا را به دولت ایران فروخته است.
به نوشته این روزنامه در جریان انتخابات 12 ژوئن دولت ایران این سیستم را با تمام قدرت بکار انداخته و توانسته تمامی تماس های تلفنی ... اس ام اس... ایمیل و اینترنتی مخالفین خود را گوش کرده و کنترل کند
روزنامه داگنس نی هتر می نویسد: تاکنون کشورهای دیگر دنیا فقط حدس می زدند که ایران قادر است تلفن ها و ایمیل های مردم را کنترل کند، اما اکنون دیگر برای همگان بوضوح روشن شده که جمهوری اسلامی با استفاده از تکنیک خریداری شده از شرکت نوکیا می تواند به همه ی مکالمات تلفنی گوش کرده و ایمیل های مردم را کنترل کند.
به گفته ی رادیو بی. بی. سی. سیستم جدید خریداری شده از شرکت نوکیا به دولت ایران این امکان را داده است که تمامی ارتباطات تلفنی و الکترونیکی مانند موبایل.... اس ام اس... چت کردن ... ایمیل.. و تمامی سیستم های موجود اینترنتی را تحت نظارت و کنترل خود درآورد.
ایران با استفاده از سیستم خریداری شده جدید، قادر است مطالب درون پیغام های اینترنتی و الکترونیکی، مانند اس ام اس، و ایمیل را تغییر داده و به اینصورت مخالفین را از کسب اطلاعات درست مانع شود. مثلا می توانند متن اس ام اس که به دست شما میرسد را تغییر دهند تا شما را گمراه کنند.
به گفته مدیر شرکت نوکیا/زیمنس.. این سیستم در نیمه دوم سال 2008 به ایران فروخته شده و از آن زمان تا قبل از ..... آزمایشات و تمرینات زیادی بر روی سیستم انجام داده و قبل از ..... سیستم جدید را براه انداخته اند.
متخصصین اینترنت در گزارش خود در مورد ایران گفته اند که سرمایه گذاری عظیمی درمورد تکنولوژی کنترل اینترنتی کرده تا بتواند حتی مردم عادی را که به اینترنت دسترسی دارند کنترل کند.
بخشی از این گزارش به عنوان مثال نشان داده است فعالین حقوق زنان که دستگیر شده اند در بازجویی ها متوجه شدند که مقامات دولتی کپی ایمیل ها و حتی اس ام اس های آنان را نیز به عنوان بخشی از پرونده ارائه داده اند.
----------------------------------------------------
از همه اینها بگذریم .....
ای استاد کجایی که دولت ایران به اسرائیل و گلولهاش کمک کرده !!!شما الان شکی نداری که نوکیا اسرائیلی هست و شکی هم نیست که تابناک زیر دست خودشون هست و متن خبرش هم هست !!