دوستی با آمریکا دوستی با شیطان

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دوستی با آمریکا دوستی با شیطان

چند سالی است که دیده میشود بین طبقه مرفه مسابقه یا بعبارتی پز امریکا رفتن مد شده . قبل از آن سرشونو تو مالزی چین و آلمان گرم میکردن . اما چند سالیه که امریکا رفتن هم اضافه شده .
با یک بدبختی میرن ویزا میگیرن . چند بار میرن دوبی درخواست میدن . مصاحبه هم میشن .

مسئله قابل توجه اینست که اینها میدانند امریکا چه ستمهایی در دنیا میکند اما توجیه های مختلفی برای خودشون میارن . . مثل اینکه هر کس جای اونها بود این کارها رو میکرد .

ایات سوره مبارکه ممتحنه شفاف این موضوع را توضیح داده است .
اى اهل ايمان ! دشمنان من و دشمنان خودتان را دوستان خود مگيريد ، شما با آنان اظهار دوستى مى‏كنيد ، در حالى كه آنان به طور يقين به آنچه از حق براى شما آمده كافرند ، و پيامبر و شما را به خاطر ايمانتان به خدا كه پروردگار شماست [از وطن] بيرون مى‏كنند ، [پس آنان را دوستان خود مگيريد] اگر براى جهاد در راه من و طلب خشنوديم بيرون آمده‏ايد [چرا] مخفيانه به آنان پيام مى‏دهيد كه دوستشان داريد ؟ در حالى كه من به آنچه پنهان مى‏داشتيد و آنچه آشكار كرديد داناترم ، و هر كس از شما با دشمنان من رابطه دوستى برقرار كند ، مسلماً از راه راست منحرف شده است .«1»
مسلماً براى شما در ابراهيم و كسانى كه با اويند سرمشقى نيكوست ، آن گاه كه به قوم خود گفتند : ما از شما و آنچه به جاى خدا مى‏پرستيد بيزاريم ، ما به شما كافريم و ميان ما و شما دشمنى و كينه هميشگى پديدار شده است ، تا آن زمان كه به خداى يگانه ايمان آوريد . [آرى ، ابراهيم و مؤمنان جز اعلام بيزارى سخنى با بت‏پرستان نداشتند] مگر سخن ابراهيم به پدرش كه گفت: من براى تو [در صورتى كه دست از دشمنى و كينه با حق بردارى] آمرزش خواهم خواست و در برابر خدا به سود تو اختيار چيزى را ندارم . اى پروردگار ما! بر تو توكل كرديم ، و به سوى تو بازگشتيم ، و بازگشت به سوى توست .«4»
اى مؤمنان ! با قومى كه خدا بر آنان خشم گرفته دوستى نكنيد . آنان يقيناً به گونه‏ اى از آخرت مأيوسند ، كه كافران مدفون در قبرها [كه به سرانجام شوم خود رسيده‏اند ، از نجات خويش] مأيوسند .«13»

[="Arial"][="Black"]باید دید رفتنشون براچیه؟؟ عنوان تایپک با محتوا همخونی نداره..............همه اونایی که میرن لزوما دوستدار امریکا نیستن..[/]

arahbar6718;549793 نوشت:
باید دید رفتنشون براچیه؟؟ عنوان تایپک با محتوا همخونی نداره..............همه اونایی که میرن لزوما دوستدار امریکا نیستن..

درسته . منظور از رفتن برای دوست داشتن آمریکا ست نه برای چیزهای دیگر .
بعضی ها عشق امریکا دارن . منظور بنده بدی عشق به آمریکا ست
موضوع قفل شده است