سجده ی جنین در رحم مادر پس از شنیدن قرآن کریم+ فیلم

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

مشاهده فرمایید...

[video=youtube;mhCCSNQQD7k]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mhCCSNQQD7k[/video]

A fetus Prostrates to God جنين يسجد عند سماع القرآن

Uploaded on Nov 18, 2007

We got curious about what our son does when we play Quran to him in the womb. Here's what we were surprised to find. You will see how active he was before the Quran was recited to him. A fetus prostrates to God (Allah s.w.t) at the sound of the Quran. Another proof of how Islam (Submission to God) is our natural state.

اگر فیلمو اینجا نشون نمیده تو این آدرس(با استفاده از فیلترشکن) ببینید

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mhCCSNQQD7k

اشکم درومد ...
خیلی زیبا بود
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام. برای من هیچ آدرسی نمیاد! چیکار کنم بتونم ببینم؟ فیلتر شکن هم ندارم!:Ghamgin:

فتبارک الله احسن الخالقین....

واقعا زیبا بود...

ممنون جناب alibay:Gol:

لبیک یا علی النقی;549110 نوشت:
گرفتی ما رو....حتما روزه هم بوده:khaneh: من که هیچی نفهمیدم

حجمش چقده؟؟؟

nothing;549224 نوشت:
گرفتی ما رو....حتما روزه هم بوده:khaneh: من که هیچی نفهمیدم

ما زیاد وقت برای گرفتن دیگران نداریم.
تمسخر و استهزا و لغوگویی هم ویژگی مثبتی به نظر نمیاد باشه.
ان شاءالله خواهید فهمید.

افراد زیر هم مثل شما بودند که دیدند و مجذوب شدند:

rimaaa;549223 نوشت:
فتبارک الله احسن الخالقین....

واقعا زیبا بود...

ممنون جناب alib

alibay;549203 نوشت:
اشکم درومد ...
خیلی زیبا بود

موفق باشید

MD70;549228 نوشت:
حجمش چقده؟؟؟

سلام همرزم!

شانزده مگابایت

آقا عالی بووووووودددددد
ممنون
اون صوت آخرش خیلی عالی بود!!!
کسی میدونه از کجا میشه دانلودش کرد؟؟؟اگه از اینجور صوت ها سراغ دارید ممنون میشم به منم بدید

سلام
مرسی عزیز بابت قرار دادن کلیپ ، به نظر زیبا بود.اما
میشه یه خواهش بکنم ، روی این کلیپ ها و این گونه موارد مانوور ندید ، این ها زیبا هستند اما اینکه خیلی راحت به ایات کلام الله ربط داده میشند درستش نیست ، اسلام با این چیزها جلو نمیره بلکه عقب گرد هم پیدا میکنه(باور کنین فقط کافیه یه ایراد از این نوع کلیپ ها و مسائل پیدا کنند یا مثلا ثابت بشه کلیپ جعلیه ، خدامیدونه چقدر اسلام کوچیک میشه).کی میتونه موارد زیر رو اثبات کنه :
1- این ها حرکات معمولی یک بچه توی سونوگرافی هست که توی ادیت فیلم ، روش صدای تلاوت قرآن گذاشته شده؟
2- من اگر همین کلیپ رو با صدای کتاب مثلا هری پاتر بزارم یعنی هری پاتر کتاب مقدسی هست؟
3- چرا بچه من وقتی توی شکم مادرشه وقتی قرآن گذاشتیم هیچ حرکت خاصی نکرد؟ حتی مثلا پشتش رو به قبله! کرد....یعنی بچه من آدم زبون نفهمیه؟

muiacir;549256 نوشت:
سلام
مرسی عزیز بابت قرار دادن کلیپ ، به نظر زیبا بود.اما
میشه یه خواهش بکنم ، روی این کلیپ ها و این گونه موارد مانوور ندید ، این ها زیبا هستند اما اینکه خیلی راحت به ایات کلام الله ربط داده میشند درستش نیست ، اسلام با این چیزها جلو نمیره بلکه عقب گرد هم پیدا میکنه(باور کنین فقط کافیه یه ایراد از این نوع کلیپ ها و مسائل پیدا کنند یا مثلا ثابت بشه کلیپ جعلیه ، خدامیدونه چقدر اسلام کوچیک میشه).کی میتونه موارد زیر رو اثبات کنه :
1- این ها حرکات معمولی یک بچه توی سونوگرافی هست که توی ادیت فیلم ، روش صدای تلاوت قرآن گذاشته شده؟
2- من اگر همین کلیپ رو با صدای کتاب مثلا هری پاتر بزارم یعنی هری پاتر کتاب مقدسی هست؟
3- چرا بچه من وقتی توی شکم مادرشه وقتی قرآن گذاشتیم هیچ حرکت خاصی نکرد؟ حتی مثلا پشتش رو به قبله! کرد....یعنی بچه من آدم زبون نفهمیه؟
خواهشا این مسائل حاشیه ای رو مثل "اعجاز عددی قرآن" که تا چندسال پیش حتی بزرگان دین ما رو هم در ورطه نادانی کشاند ، دیگر مطرح نکنید.

السلام علیکم و رحمة الله

ممنون از لطفتان.
این صحیح است که بهترین شیوه ی حمله به چیزی، دفاع غلط از آن است اما
بی زحمت شما تاپیک هایی را که موجب ""پیشرفت اسلام"" می شوند باز کنید ما رو هم دعوت کنید که توشون شرکت کنیم تا اسلام عقب گرد ننماید. و ما هم در پیشرفتش سهیم باشیم ان شاءالله تعالی.

پست آخری که تو تاپیک "متحیر شدن کودک آمریکایی از صدای اذان" نوشتم پاسخ بخشی از سخنان شماست. کارشناس محترم هم همون پاسخ را عرض نمودند.
سایر نظریات شما نیز جای بحث دارد اما زیاد مایل نیستم که اینجا بحث های بی ربط و جدلی راه بیفته.
پس
موفق و سلامت باشید

لبیک یا علی النقی;549266 نوشت:
السلام علیکم و رحمة الله

ممنون از لطفتان.
این صحیح است که بهترین شیوه ی حمله به چیزی، دفاع غلط از آن است اما
بی زحمت شما تاپیک هایی را که موجب ""پیشرفت اسلام"" می شوند باز کنید ما رو هم دعوت کنید که توشون شرکت کنیم تا اسلام عقب گرد ننماید. و ما هم در پیشرفتش سهیم باشیم ان شاءالله تعالی.

پست آخری که تو تاپیک "متحیر شدن کودک آمریکایی از صدای اذان" نوشتم پاسخ بخشی از سخنان شماست. کارشناس محترم هم همون پاسخ را عرض نمودند.
سایر نظریات شما نیز جای بحث دارد اما زیاد مایل نیستم که اینجا بحث های بی ربط و جدلی راه بیفته.
پس
موفق و سلامت باشید

من نظر خودم رو گفتم ، توی پست شما هم نقدی بر نظر خودم ندیدم ، از مدیر ارجاع سوالات خواستم که کارشناسی برای این تاپیک در نظر بگیرند.

موضوع قفل شده است