جمع بندی نماز صبح و احتمال تشدید بیماری

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نماز صبح و احتمال تشدید بیماری

سلام
یک سوال از کارشناس محترم داشتم اینجانب با توجه به اینکه به بیماری صرع مبتلا هستم و طبق دستور پزشک خواب شب بنده باید کامل و رعایت شده باشد و معمولا حملات این بیماری صبح های زود به سراغ بنده میآید و ممکن است بعد از چندین شب متوالی و هنگام نماز صبح که بیدار میشوم در آن روز دچار حمله شوم آیا باید نماز صبح را حتما ادا بخوانم یا میتوانم قضای آنرا در طول روز بخوانم ضمنا من بعد از نماز صبح شاید 1 یا 2 ساعت وقت برای دوباره خوابیدن دارم که در آن ساعات هم خوابم نمیبرد یا اگر ببرد صبح فردا بسیار کسل بوده و در سر کار ممکن است که باز هم به دلیل اینکه خوابم خوب و کامل نبوده باز هم دچار حمله شوم لطفا حکم نماز صبح را برای بنده مشخص کنید ممنون

[=arial]

با نام الله

[=arial]

[=arial] کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

abbasnabizadeh;547262 نوشت:
سلام
یک سوال از کارشناس محترم داشتم اینجانب با توجه به اینکه به بیماری صرع مبتلا هستم و طبق دستور پزشک خواب شب بنده باید کامل و رعایت شده باشد و معمولا حملات این بیماری صبح های زود به سراغ بنده میآید و ممکن است بعد از چندین شب متوالی و هنگام نماز صبح که بیدار میشوم در آن روز دچار حمله شوم آیا باید نماز صبح را حتما ادا بخوانم یا میتوانم قضای آنرا در طول روز بخوانم ضمنا من بعد از نماز صبح شاید 1 یا 2 ساعت وقت برای دوباره خوابیدن دارم که در آن ساعات هم خوابم نمیبرد یا اگر ببرد صبح فردا بسیار کسل بوده و در سر کار ممکن است که باز هم به دلیل اینکه خوابم خوب و کامل نبوده باز هم دچار حمله شوم لطفا حکم نماز صبح را برای بنده مشخص کنید ممنون

با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

خواندن نماز صبح در وقت خود بر همه واجب است به هر صورتی که ممکن است باید انجام شود مثلا اگر بلند شدن موجب خطراتی است می توانید حتی در رختخواب و بدون بلند شدن با وضو گرفتن در همانجا و به حالت نشسته نماز بخوانید .

در پناه حضرت حق باشید[/]

سلام علیکم.
حضرت حافظ میفرمایند:
دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند

واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

و
همت حافظ و انفاس سحرخیزان بود

که ز بند غم ایام نجاتم دادند

دوست عزیز پیشنهاد میکنم با کمی زودتر خوابیدن دوساعتی که زودتر بیدار میشوید را جبران کنیدو فریضه صبح و بین الطلوعین را از دست ندهید.ارتباط معنوی شما در این لحظات در دراز مدت باعث نشاطو شادابی شما خواهد شد انشالله.
خصیصه ای که هر انسانی داره و شما میتونید استفاده کنید عادته مطمئنن با عادت کردن در بیداری در این مواقع جسم شما به راحتی در درازمدت با این موضوع کنار خواهد آمد.

موضوع قفل شده است