جمع بندی خانم فالگیر از آینده خبر داد و درست از آب در آمد!

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خانم فالگیر از آینده خبر داد و درست از آب در آمد!

با سلام
حدود 3 سال پیش همسرم پیش خانم فالگیری رفت که در آرایشگاه زنانه کار می کرد طبق گفته خانم بنده با کمال تعجب آن فالگیر 90 درصد چیزهای زمان حال همسرم را راست گفت مثلا خصوصیات ظاهری خودم را یا ویژگیهای مادرش را یا اینکه همسرم به چه چیزهایی علاقه دارد و یک مورد کاملا خصوصی در مورد یکی از بستگانش که هیچ کس نمی دانست را آن خانم فالگیر گفت و حتی از شرکت کردن همسرم تا 3 روز دیگر در یک مراسم خاکسپاری خبر داد که دقیقا 3 روز بعد شوهرعمه همسرم فوت کرد و این چنین پیش بینی خانم فالگیر درست از آب درآمد.
سوالم این است که چطور آن خانم فالگیر این چیزها و خیلی چیزهای دیگر را راست گفت؟ و همچنین اینقدر دقیق از ینده خبر داد؟ و از نظر شرعی این کارها چه حکمی دارد؟ مرجع: آیت الله مکارم شیرازی
با تشکر و درود فراوان از کارشناسان محترم

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد بصیر

[="Tahoma"][="Blue"]

mahdija;546666 نوشت:
حدود 3 سال پیش همسرم پیش خانم فالگیری رفت که در آرایشگاه زنانه کار می کرد طبق گفته خانم بنده با کمال تعجب آن فالگیر 90 درصد چیزهای زمان حال همسرم را راست گفت مثلا خصوصیات ظاهری خودم را یا ویژگیهای مادرش را یا اینکه همسرم به چه چیزهایی علاقه دارد و یک مورد کاملا خصوصی در مورد یکی از بستگانش که هیچ کس نمی دانست را آن خانم فالگیر گفت و حتی از شرکت کردن همسرم تا 3 روز دیگر در یک مراسم خاکسپاری خبر داد که دقیقا 3 روز بعد شوهرعمه همسرم فوت کرد و این چنین پیش بینی خانم فالگیر درست از آب درآمد.
سوالم این است که چطور آن خانم فالگیر این چیزها و خیلی چیزهای دیگر را راست گفت؟ و همچنین اینقدر دقیق از ینده خبر داد؟ و از نظر شرعی این کارها چه حکمی دارد؟ مرجع: آیت الله مکارم شیرازی

باسلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
از آنجایی که این سوال شما، به طور مفصل و در جاهای مختلفی از سایت ما بیان شده، لذا من لینکهایی را برایتان می گذارم که ان شاءالله از آنها استفاده بفرمایید:[/]

mahdija;546666 نوشت:
با سلام

باسلام
روزی من در مغازه ای بودم خانم دیگری آمد تمام زندگی خودش روبرای صاحب مغازه تعریف کرد من هم همه اطلاعات را به ذهن سپردم اون خانم هیچوقت چهره ی من یادش نمی مونه اما من می تونم به عنوان فالگیر کلی سرکارش بذارم :khandeh!:
اگر کسی از خدا نترسه وباچنین آدم ها ی ساده ای برخورد داشته باشه به راحتی دین وایمانش رو به بازی بگیره به نظر من مشابه همین اتفاق برای شما افتاده امان ازدغل کاری بعضی ها

mahdija;546666 نوشت:
با سلام

سلام ...
من متن شما رو خوندم یاده پزشکی افتادم که بنیانگذارش ارسطو بود ...

1- نزد ارسطو کسی را میاوردند که تب داشت ( سرما خورده بود ) ایشون جوشانده ای درست میکردند و بهش میدادند و میدیدند که حالش خوب میشه ...
2- نزد ارسطو کسی را میاوردند که بدنش جوش جوش زده ... و ایشون پمادی مصرف میکردند و حال مریض خوب میشد ...

اما مثلا کسی را نزد ایشون میاوردند که آبله داشت ... ایشون تصور میکردند که مریض ( سرما خورده ) + ( بدنش جوش جوش زده ) بنابراین به ایشان داروی تب بر میدادند + پماد ضد جوش ... و میدیدیند که حالشون خوب نمیشه و مریض میمرد ...

چرا چون علمش موجود نبود و میکروسکوپی وجود نداشت .

چنین فالگیرهایی هم با چنین دنیایی طرف هستند ... علم نسبت به مسائل ندارند ... مغزشان را باز میگذارند و از روشهایی استفاده میکنند که گاها جواب میده و گاها هم جواب نمیده ... این مسائل علم نیست جهل مطلق هست ...

بعضی موقع ها درست در میاد و برخی موقع ها اشتباه ...

با سلام و عرض ادب

راه های متنوعی برای باخبر شدن از اینده وجود دارد مثل علوم نجوم و فال قهوه و جنگیری و فلان

ولی باخبر شدن از اینده طبق دین و ... حرامه

این راه کار ها راسته و علوم ممنوعه هست

مثلا تو زمان حضرت موسی از طریق علم نجوم فرعون فهمیده بود فرزندی متولد میشه که دشمنش میشه به خاطر همون فرزندان پسر رو میکشتن

mahdija;546666 نوشت:
با سلام سوالم این است که چطور آن خانم فالگیر این چیزها و خیلی چیزهای دیگر را راست گفت؟ و همچنین اینقدر دقیق از ینده خبر داد؟

با سلام

اصل قضیه اینست که ساحران و رمالانی که بعضا به دروغ خود را دعانویس هم می نامند جن های کافری را به خدمت خود در می آورند. بعد موقع فالگیری و رمالی و.. ، آن جنهای کافر از طریق شیاطین جنی که در منزل شخص یا همراه وی هستند جواب سوالات را کشف میکنند و به رمال میگویند.

جنها تنها تا چند ماه را میتوانند پیش بینی کنند و از برخی امور مثل پسر یا دختر بودن زن باردار یا در شناسایی دزد و.. اطلاعاتی میتوانند بدست آوردند!

اسرار زندگی افراد توسط "همزاد شیطانی هر شخص" به جنهای کافر آن ساحر مخابره میشود! همزاد شیطانی جنّی است که همیشه با انسان هست و از همه چیز انسان باخبر است البته میتوان از شرش تا حدودی خلاص شد! در لینک زیر نیز داریم با دوستان در مورد این همزاد ملعون بحث میکنیم

http://www.askdin.com/thread45699.html

مراجعه به ساحر حرام است و یکی از دلایل اینکه ساحران خود را دعانویس معرفی میکنند همین است!

اما دعانویسان واقعی کارشان مقابله با چنین ساحران و شیاطینی است و دنبال کشف اسرار زندگی مردم نیستند بلکه تنها برای حل مشکل پیش آمده مثلا سحر یا همزاد و... شخص را چکاپ میکنند و بعد معالجه!

باز خود این دعانویسان دو دسته اند بعضی پول زیاد میگیرند و بعضی هم به اندازه میگیرند و هم خمس درآمد این کارشان را میپردازند!

در روايتى از اميرمؤمنان على(ع) آمده است: « خانه‌اى كه در آن قرآن خوانده مى‌شود و ياد خدا مى‌شود، بركتش زياد مى‌شود و ملائكه در آن خانه حاضر شده، شياطين از آن خانه دور مى‌شوند و براى اهل آسمان مى‌درخشد; همان‌طور كه ستارگان براى اهل زمين مى‌درخشند، امّا خانه‌اى كه قرآن در آن خوانده نمى‌شود و ياد خدا نمى‌شود، بركتش كم‌شده و ملائكه از آن خانه مى‌روند و شياطين وارد آن خانه مى‌شوند. »

این که دقیقا ۳ روز بعد ایشون فوت شدند اینده بینی بوده مگر اینکه. بیماری طوری بوده که خیلی واضح ۳ روز بعد فوت میشدند و خوب توسط همزاد گفته شده

یادمه بچه بودم یه روز با عموم اینا رفته بودیم باغ وحش

یه خانوم کف بین اومد به عموم گفت بیا فالتو بگیرم محلش نذاشت...

همینطوری که داشت میرفت به عموم گفت تو با دختری به نام مریم ازدواج میکنی

به منم گفت بچه واقعی پدر و مادرت نیستی:Khandidan!:

مورد عموم درست در اومد:khandeh!:

roya8;622396 نوشت:
یادمه بچه بودم یه روز با عموم اینا رفته بودیم باغ وحش

یه خانوم کف بین اومد به عموم گفت بیا فالتو بگیرم محلش نذاشت...

همینطوری که داشت میرفت به عموم گفت تو با دختری به نام مریم ازدواج میکنی

به منم گفت بچه واقعی پدر و مادرت نیستی:Khandidan!:

مورد عموم درست در اومد:khandeh!:

رویا جان ...

خیلی از دخترا وقتی میخوان با یه مردی ازدواج کنن ... یه دونه از این کف بین ها رو استخدام میکنن ... که بره به طرف بگه ت با فردی با نام ... ازدواج میکنی ...
بعد از اینکه چنین صحبتی رو کردند ... یک یا دو ماه بعد خودشون رو بهش نزدیک میکنن ...

آقاهه هم فکر میکنه عقد اونا آسمونی بوده و یه چیزی نوشته شده در آسمانها بوده و ...

بدبختی همینه ... آقایون منتظره یک تصادف آسمونی هخستند که با همسرشون آشنا بشن ... و برخی ها هم بلدن چی کار کنن ...

مارینر;622399 نوشت:
خیلی از دخترا وقتی میخوان با یه مردی ازدواج کنن ... یه دونه از این کف بین ها رو استخدام میکنن ... که بره به طرف بگه ت با فردی با نام ... ازدواج میکنی ...
بعد از اینکه چنین صحبتی رو کردند ... یک یا دو ماه بعد خودشون رو بهش نزدیک میکنن ...

آقاهه هم فکر میکنه عقد اونا آسمونی بوده و یه چیزی نوشته شده در آسمانها بوده و ...

بدبختی همینه ... آقایون منتظره یک تصادف آسمونی هخستند که با همسرشون آشنا بشن ... و برخی ها هم بلدن چی کار کنن ...

آخه میدونی مارینر جان

12-13سال بعد از اینکه اون خانومه این حرفو زد عموی من ازدواج کرد اونم یه شهر دیگه...
البته منکه حرفاشو کاملا اتفاقی میدونم

موضوع قفل شده است