صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: سوال در مورد جنب شدن

نوشته
    2
    حضور
    41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7

سوال در مورد جنب شدن

سلام خسته نباشید
    جوانی هستم 16 سالمه متاسفانه چهار پنج ساله خودارضایی میکنم
    اواخر حتی دو ماه هم ترک کردم اما ...
    الان 21 روز هست گذاشتم کنار اما یک مشکلی برام پیش اومده
    من چند وقته با یه نفر ( دختر ) چت معمولی میکنم بدون هیچ شهوت ...
    اما همون لحظه میرم دستشویی میبینم بعد از ادرار یک مایع شفاف ازم خارج میشه واین اعصابمو بهم میریزه
    نمیدونم چیکار کنم ....
    لطفا بفرمایید آیا این مایع جنب میکند؟
    لطفا سریع ج بدید

2. صلوات ها 4

3.  

نوشته
    4,062
    حضور
    21 روز 10 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11167

با نام الله

سوال در مورد جنب شدن

کارشناس بحث: استاد سجاد

دلی که نشد خانه یاس نرگس

خراب است و و یران صفایی ندارد

5. صلوات ها 4

علاقه
    علوم اسلامي
    نوشته
    5,555
    حضور
    148 روز 3 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    31823

نقل قول نوشته اصلی توسط sina2014 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    اما همون لحظه میرم دستشویی میبینم بعد از ادرار یک مایع شفاف ازم خارج میشه واین اعصابمو بهم میریزه
    نمیدونم چیکار کنم ....
    لطفا سریع ج بدید
    با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

در فرض سؤال خروج مایع یاد شده موجب جنابت نیست مگر نشانه های منی را داشته باشد .

البته توصیه این است که از چت کردن با نامحرم پرهیز شود گر چه به نظر بدون شهوت باشد !

موفق و مؤید باشید

پی نوشت:
    توضیح المسائل مراجع ، احکام جنابت

7. صلوات ها 5

نوشته
    2
    حضور
    41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7

من سه حالت برای غسل که میگن رو میدونم ولی تو یه چیزی شک دارم
    مثلا میگن سست شدن بدن
    بیشتر کدوم اعضای بدن رو این قضیه صدق میکنه؟
    و منظور از سستی بدن دقیقا همون حالتی است که بعد از ارضای جنسی به بدن دست میده؟
  9. صلوات ها 3

علاقه
    خدا؛ اهل بیت؛ رهبرم؛ خانواده ام؛ ورزش؛ دوستام و...
    نوشته
    32
    حضور
    2 روز 4 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    134

نمیدونم چیکار کنم ....
    خیر

اگر نشانه های جنب شدن به شما دست دهد و به اوج لذت جنسی برسید؛ آنگاه آب خارج شدن منی بوده و نجس است و نیاز به غسل دارد.

اما مایعی که در اثر تحریکات لمسی؛ دیدن فیلم،عکس؛ یا فرستادن پیام و....... از آلت مرد خارج میشود؛ و بدن سست نشده و به اوج لذت نمیرسد؛ آن مایع مذی نام دارد و پاک بوده و غسل ندارد.

جهت اطلاعات بیشتر به رساله ی مرجع تقلید خود مراجعه کنید...

در ضمن بزار یه نکته دوستانه بهت بگم:
    چت نکن...

11. صلوات ها 2

علاقه
    نقاشی/سفر/حقوق
    نوشته
    1,373
    حضور
    27 روز 3 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    5763

اوج لذت جنسی فقط در یک حالت رخ میده؟همون رابطه خاص زناشویی هست؟بقیه اش میشه مذی؟گناهه ادم کاری کنه که مذی خروج کنه؟کسانی که خود اضایی میکنند جنب میشن یا همون مذی هست؟
    امام سجاد (ع):
    خدایا
    اگر مرابه بهشت ببری پیامبرت شاد میشود واگر به جهنم ببری دشمنت(شیطان)شاد میشود و من بخدا قسم میدانم که تو شادی پیامبرت را بیش از شادی دشمنت دوست داری
    دعای ابو حمزه ثمالی

13. صلوات ها 2

علاقه
    خدا؛ اهل بیت؛ رهبرم؛ خانواده ام؛ ورزش؛ دوستام و...
    نوشته
    32
    حضور
    2 روز 4 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    134

نمیدونم چیکار کنم ....
    خیر

اگر نشانه های جنب شدن به شما دست دهد و به اوج لذت جنسی برسید؛ آنگاه آب خارج شدن منی بوده و نجس است و نیاز به غسل دارد.

اما مایعی که در اثر تحریکات لمسی؛ دیدن فیلم،عکس؛ یا فرستادن پیام و....... از آلت مرد خارج میشود؛ و بدن سست نشده و به اوج لذت نمیرسد؛ آن مایع مذی نام دارد و پاک بوده و غسل ندارد.

جهت اطلاعات بیشتر به رساله ی مرجع تقلید خود مراجعه کنید...

در ضمن بزار یه نکته دوستانه بهت بگم:
    چت نکن...

15. صلوات ها 2

نوشته
    1,864
    حضور
    190 روز 9 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    22
    صلوات
    8002

نقل قول نوشته اصلی توسط یاس... نمایش پست ها
    وج لذت جنسی فقط در یک حالت رخ میده؟همون رابطه خاص زناشویی هست؟بقیه اش میشه مذی؟گناهه ادم کاری کنه که مذی خروج کنه؟کسانی که خود اضایی میکنند جنب میشن یا همون مذی هست؟
    سلام علیکم
    با ارزوی قبولی طاعات و عبادات شما به درگاه حق انشاالله
    اوج لذت جنسی مخصوص رابطه زناشویی نیست و ممکن است در عیر از رابطه زناشویی هم رخ بدهد که اگر همراه آن آبی خارج شود منی است و غیر از منی سه آب است که پاک است ،کسانی که خود ارضایی می کنند اگر منی باشرایطش از آنها خارج شود جنب بوده و غسل دارد البته استمنا از نظر شرعی و اخلاقی حرام و گناه محسوب می شود و آثار و ضررهاي فراواني بر جسم و روان آدمي دارد که به شدت از انجام آن نهی شده است

(( سه نوع آب است که بعد از خارج شدن از بدن نیاز به هیچ گونه طهارت، وضو و غسل نداریم:
    1-مذی یا همون پیش آب: آبی است که بعد از بازی کردن با همسر از انسان خارج می شود، که همان طور که گفتم این آب پاک است و حکم منی بر آن مترتب نیست که، نیاز به غسل داشته باشد و حتی اگر این آب به لباس برخورد کند، لباس هم نیازی به طهارت ندارد.
    2-وذی: آبی که گاهی بعد از منی از انسان خارج می شود را وذی می گویند؛ که این آب نیز پاک است و نیاز به طهارت ندارد، ممکن است فکر کنید که انسان بعد از خارج شدن منی باید غسل کند پس پاک بودن یا نبودن این آب برای آن فرد فرقی ندارد، در جواب این سوال باید بگویم که ممکن است حتی بعد از اینکه غسل انجام دادید این آب از شما خارج شود که در این صورت حکم به طهارت این آب می شود.
    3-ودی: آب دیگری که ممکن است از شما خارج شود، آبی است که بعد از بول (ادرار) از انسان خارج می شود، این آب نیز اگر مخلوط به ادرار نشود پاک است و حتی اگر رطوبت آن به لباس نیز رسیده باشد نیاز به طهارت ندارد.
    - حکم این آب در جایی که انسان بعد ادرار استبراء نکرده باشد فرق می کند و در این صورت علما حکم به نجاست این آب داده اند، چون استبراء باعث می شود بول داخل مجرای ادرار از انسان خارج شود، و وقتی ما این کار را انجام ندهیم ممکن است مقداری ادرار در آن باقی باشد که با آب ودی مخلوط می شود و باعث نجاست این آب نیز می شود.

سوال :فکر گناه و تخیل شهوت اگر منجر به انزال و خروج منی نشود اشکال دارد ؟
    آیت الله خامنه ای(روحی فداه) : احتیاط در ترک تخیّل نامحرم به قصد بر انگیختن شهوت است.
    آیت الله وحید خراسانی(مد ظله العالى) : حرام است
    آیت الله سیستانی(مد ظله العالى) : اگر موجب گناه نشود حرام نیست و احتیاط نمودن بهتر است.
    یت الله مکارم شیرازی(مد ظله العالى) : هر کاری که موجب تحریک جنسی شود جایز نیست و چنانچه موجب خروج منی شود در حکم استمناء است

سوال :تحریک شهوت از راه بدن خود بدون اینکه به ارضا و خود اراضایی کشیده بشه گناه دارد؟
    آیت الله خامنه ای(روحی فداه) : گناه محسوب مى‌شود هر چند در فرض سؤال باشد.
    آیت الله مکارم شیرازی(مد ظله العالى) :باید از این کار به عنوان مقدمه ی حرام اجتناب کرد.
    آیت الله وحید خراسانی (مد ظله العالى): در فرض سوال گناه دارد.
    ایت الله نوری همدانی(مد ظله العالى) : هر نوع عملی که موجب تحریک شهوت با غیر همسر باشد جائز نیست {به نقل از سایت طلبه پاسخگو))

ویرایش توسط یارب : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲ در ساعت ۰۰:۴۷

17. صلوات ها 4

علاقه
    تفریحات فیزیکی
    نوشته
    203
    حضور
    3 روز 12 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    413

سلام خسته نباشید
    نمیدونم چیکار کنم ....
    لطفا سریع ج بدید
    عزیزم شما نمیتونی خود ارضایی رو ترک کنی...حتی اگه اراده خیلی قوی داشته باشی باز چون این یه چیز عادی تو بدنته و همیشه داره تولید میشه (از این نظر مثل ادرار میمونه) اگه جلوشو بگیری برای اینکه به بدنت آسیب نزنه به روشهای مختلف از بدنت خارج میشه...
    ضمنا شما نمیتونی کل عمرت از جنس مخالف دوری کنی که...تو عصر پارینه سنگی زندگی نمیکنیم, فردا تو دانشگاه یا تو فامیل یکیو دیدی چطور..!!!
    به نظر خود من نباید کاری کنیم که به بدنمون از لحاظ جسمیو روحی آسیب وارد شه, چون ما اینطوری خلق شدیم و حکمتی داشته که این حس در ما به وجود اومده و راه های برطرف شدنشم دین ما به ما گفته...اگه راه های برطرف کردن میل جنسیو میخوای بدونی از کارشناسای عزیز بپرس تا بهت کاربردی تریناشو بگن...
    اما در کل: صلاح مملکت خویش! خسروان دانند...

سعی کنیم با گوش دادن به حرفا و سوالای بقیه اگه از منابعی که اونام قبولشون دارن جوابی براشون داریم, با یه جواب قانع کننده بیاریمشون تو راه درست...
    اگر هم که نمیدونیم, بریم جوابو پیدا کنیم بعد جوابشونو بدیم...
    یه کاری نکنیم مارو یه مشت آدم بی منطق قابل پیش بینی محسوب کنن...

19. صلوات ها 3

نوشته
    1,864
    حضور
    190 روز 9 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    22
    صلوات
    8002

نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
    عزیزم شما نمیتونی خود ارضایی رو ترک کنی...حتی اگه اراده خیلی قوی داشته باشی باز چون این یه چیز عادی تو بدنته و همیشه داره تولید میشه (از این نظر مثل ادرار میمونه) اگه جلوشو بگیری برای اینکه به بدنت آسیب نزنه به روشهای مختلف از بدنت خارج میشه...
    ضمنا شما نمیتونی کل عمرت از جنس مخالف دوری کنی که...تو عصر پارینه سنگی زندگی نمیکنیم, فردا تو دانشگاه یا تو فامیل یکیو دیدی چطور..!!!
    به نظر خود من نباید کاری کنیم که به بدنمون از لحاظ جسمیو روحی آسیب وارد شه, چون ما اینطوری خلق شدیم و حکمتی داشته که این حس در ما به وجود اومده و راه های برطرف شدنشم دین ما به ما گفته...اگه راه های برطرف کردن میل جنسیو میخوای بدونی از کارشناسای عزیز بپرس تا بهت کاربردی تریناشو بگن...
    اما در کل: صلاح مملکت خویش! خسروان دانند...
    سلام علیکم
    کاربر محترم ، از خواندن مطالب شما متاسف شدم ، بنده نمی دانم شما بر چه اساسی چنین مطالبی را به این نوجوان محترم میگویید ، ایشان نوجوان است با انگیزه و اراده ای قوی که کافیست با توکل بر خداوند اراده کند آنوقت ببنید نه تنها می تواند این گتاه را برای همیشه ترک کند بلکه می تواند با توبه و تلاش در مسیر الهی به بهترین مراتب الهی برسد! خداوند در قرآن می فرمایدوَ لْيَسْتَعْفِفِ الَّذِينَ لَا يجَِدُونَ نِكاَحًا حَتىَ‏ يُغْنِيهَُمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ …یعنی كسانى كه امكانى براى ازدواج نمى‏يابند، بايد پاكدامنى پيشه كنند تا خداوند از فضل خود آنان را بی نياز گرداند! اگر به آیات الهی ایمان داشته باشیم باید بدون تردید یقین داشته باشیم اگر عفت پیشه کنیم خداوند مارا بی نیاز می سازد! لطفا مراقب باشید این نوع صحبت شما ممکن است نوجوانان را از فضل و رحمت الهی ناامید سازد در حالی که خداوند عاشق بندگانش خصوصان نوجوانان است و همیشه درهای فضل و رحمت و توبه اش به روی بندگانش باز است
    خداوند به من حقیر توفیق داده با نوجوانان زیادی سر و کار داشتم واین مشکل را درنوجوانان دیگری هم دیدم که با ایمان و اراده برای همیشه ترک کردند و چند سال است دیگر به آن برنگشتند ،هر مشکلی راه حلی دارد ، این مشکل نیز مانند مشکلات دیگر راه حل خودش را دارد و ابدا ترکش غیر ممکن نیست!
    امیدوارم در پاسخهایتان دقت بیشتری بفرمایید ، باتشکر التماس دعا

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۳/۰۹/۰۷, ۱۲:۲۲ : 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری