جمع بندی جنب شدن از طریق فشار دادن ......

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
جنب شدن از طریق فشار دادن ......

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام
همجنس گرایی و هم جنس یکی از گناهانی است که در میان برخی از جوانان وجود دارد به ویژه پسران.
گاهی اوقات متاسفانه دیده شده که عذر می خوام الت های جنسی همدیگر را در کنار دوستانشان می فشارند!؟:Ghamgin:
به عنوان شوخی کار هایی انجام می دهند که باید بین زن و مرد انجام گیرد نه دوهمجنس.
گاهی اوقات رو به من می کنن و می گن: تویی که متدین هستی ایا این کارای ما اشکال داره؟
اما من برای ان ها منبعی برای پاسخ ندارم.
بله واقعا این چنین است اوضاع مدارس مملکت اسلامی.باور نمی کنید خودتان یک روز بروید به یک مدرسه.:Ghamgin:
ای کسانی که خود را مبلغ دینی می دانید به داد نوجوان ها و جوان ها برسید.
اما سوال من در متن پنهان وجود دارد توضیح بفرمایید:

[SPOILER]فشردن الت های جنسی دو همجنس که حتما به جنب شدن ان ها می انجامد چه حکمی دارد؟[/SPOILER]

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

safareeshghe;543533 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و احترام
همجنس گرایی و هم جنس بازی نه تنها در مدرسه ما بلکه در اکثر مدارس ایران اسلامی به ویژه پسرانه به صورت گسترده ای وجود دارد.
گاهی اوقات متاسفانه دیده شده که عذر می خوام الت های جنسی همدیگر را در کنار دوستانشان می فشارند!؟
به عنوان شوخی کار هایی انجام می دهند که باید بین زن و مرد انجام گیرد نه دوهمجنس.
گاهی اوقات رو به من می کنن و می گن: تویی که متدین هستی ایا این کارای ما اشکال داره؟
اما من برای ان ها منبعی برای پاسخ ندارم.
بله واقعا این چنین است اوضاع مدارس مملکت اسلامی.باور نمی کنید خودتان یک روز بروید به یک مدرسه.
ای کسانی که خود را مبلغ دینی می دانید به داد نوجوان ها و جوان ها برسید.
اما سوال من در متن پنهان وجود دارد توضیح بفرمایید:

فشردن الت های جنسی دو همجنس که حتما به جنب شدن ان ها می انجامد چه حکمی دارد؟

با عرض سلام و احترام وتشکر از سؤال شما

قطعا چنین کاری حرام است و تعجب از این است که کسی در حرمت این کار شک کند !

موفق و مؤید باشید[/]

موضوع قفل شده است