* * * مجموعه ای نفیس از آثار استاد مصباح * * *

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
* * * مجموعه ای نفیس از آثار استاد مصباح * * *

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
انشاالله با همت دوستان ، این تاپیک مجموعه ای نفیس از آثار استاد مصباح رو در اختیار دوستان قرار بده . من هم آنچه از آثار استاد رو که فعلا در اختیار دارم به تدریج اینجا میذارم...

در لینک پایین ، دوستان می تونن کتاب باارزش "آموزش فلسفه" رو دانلود کنن ، در این لینک همینطور توضیحاتی راجع به این کتاب اومده :
http://www.askdin.com/showthread.php?t=3599

در چند پستی که در ادامه می یاد نرم افزاری از مجموعه ای از آثار استاد رو آپلود می کنم ، حجم این نرم افزار 6.33 مگابایته که در سیزده قسمت حدودا نیم مگی آپلودش می کنم ، برای دسترسی به نرم افزار باید همه ی فایل های زیپ رو در یک جا دانلود کنید و بعد فایل زیپ اول رو از حالت فشرده خارج کنید...

(برای بزرگتر دیدن تصویر پایین روی اون کلیک کنید )

منتظریم استاد

قسمت اول تا پنجم

قسمت ششم تا دهم

قسمت یازدهم تا سیزدهم (از سیزده قسمت)

اینم برای کسایی که سرعت نت بهتری دارن ، همون نرم افزار بالا در دو قسمت :

من خدا را شکر و حمد می کنم که نسل جوان ما در سراسر کشور به ایشان(استادمصباح یزدی) شدیدا علاقمند و قدردان هستند.
«مقام معظم رهبری»

نرم افزار زیر مربوط به مجموعه ای از 19عنوان ازکتب استاد مصباح یزدی می باشد .این مجموعه شامل عنوان های زیر است:

«آموزش عقاید،آذرخشی دیگر از آسمان کربلا،درپرتوآذرخش،در پرتو ولایت،نگاهی گذرا به نظریه ولایت فقیه،آموزش فلسفه جلد اول و جلد دوم،راهیان کوی دوست،بر درگاه دوست ،پندهای امام صادق(ع)،خودشناسی برای خودسازی،به سوی تو،یاد او،جنگ و جهاد در قرآن،نظریه سیاسی اسلام جلد اول و دوم،کاوش ها و چالش ها جلد اول و دوم،پیش نیازهای مدیریت اسلامی،گفتمان روشنگر،تهاجم فرهنگی،پرسش ها و پاسخ ها جلد اول تا جلد پنجم»

دانلود نرم افزار مجموعه کتب استاد مصباح یزدی با حجم 6.33مگابایت